• Silikon wysokotemperaturowy - Hurtownia E-budowlany.eu »

  Sklep e-budowlany – silikony szklarskie – materiały i akcesoria budowlane. Silikon szklarski marki Soudal to uszczelniacz o utwardzaniu kwaśnym stworzony do napraw szklarskich w tradycyjnych oknach drewnianych i metalowych. Dostępny jest w pięciu kolorach – białym, bezbarwnym, szarym, czarnym i brązowym.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Domy Hybrydowe »

  Nasza Firma funkcjonuje na ogólnopolskim rynku od 2012 roku. Dzięki zamiłowaniu do innowacyjnych rozwiązań, podejściu do zdrowego trybu życia i ekologii, tworzy nieruchomości przyszłości. Projekt pozwala na wykreowanie najbardziej zaawansowanego technologicznie budynku na rynku. Nasza firma jako pierwsza w Polsce zaprojektowała budynki przy użyciu odkrywczych technologii i energii odnawialnej. Firma wraz ze specjalistami z branży budowlanej tworzą pomysłowe rozwiązania oparte o innowacyjne rozwiązania, zapewniając wygodę dla Klienta.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zasobnikcwu.pl bojlery CO »

  Decydując się na naszą firmę możecie oczekiwać, że uda się nam przygotować zindywidualizowana propozycję dla Was, gdy chodzi zasobnik, który zagwarantuje Wam dostęp do wody ciepłej. Budując dom musimy pamiętać, że ta kwestia jest po naszej stronie, nie będzie współpracy z miejską ciepłownią. Dlatego warto szukać takich rozwiązań, które od strony praktycznej dobrze się sprawdzą i będą dopasowane do waszych potrzeb.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo24.net blog o budownictwie »

  Na tym blogu można znaleźć przede wszystkim artykuły o budownictwie. Prawo budowlane również często się zmienia dlatego warto czytać artykuły zawarte na tym blogu, aby zawsze z tą dziedziną być na bieżąco. Jednak informacje o budownictwie to nie tylko prawo i pozwolenia, ale także materiały budowlane, projekty czy nawet metody wykonania projektów. Budownictwo to bardzo ciekawa dziedzina nie tylko dla osób, które zawodowo ją wykonują, ale także dla tych, którzy chcą wybudować swój dom czy kupić mieszkanie od dewelopera.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Firma Budowlana MARCCO izolacje natryskowe »

  Profesjonalne usługi związane z takimi kwestiami jak ocieplenie poddasza, ocieplanie dachu, ocieplenie stropu, jak izolacja natryskowa, jak ocieplanie pianką poliuretanową i ocieplanie poddasza pianką. Polecamy skorzystania z usług firmy MARCCO Poznań, polecamy wam wybieranie wszystkiego co najlepsze. Nasza firma to także docieplanie poddaszy, to także natrysk pianki poliuretanowej, to idealna izolacja pianką

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Korex podkład korkowy »

  Chciałbyś położyć nowe panele w wyremontowanym pokoju. Zapewne szukasz dobrego podkładu pod panele? A może zastosować podkład korkowy, który znakomicie wygłuszy, wytłumi i dodatkowo da efekt docieplenia danego pomieszczenia. Jest to rozwiązanie bardzo sensowne i posiadające o wiele więcej zalet niż zwykła gąbka.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tkgeo.pl usługi geodezyjne »

  Szukasz firmy, która w stolicy lub okolicach wykona dla Was w pełni profesjonalne usługi geodezyjne? Jeśli tak możesz zaprzestać poszukiwań. Jako firma TK GEO usługi geodezyjne świadczymy tak długo, że nie mają one przed nami żadnych tajemnic. Dlatego też jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu niezależnie od stopnia jego złożoności i etapu, na którym znajduje się projekt. Gwarantujemy również szybki czas realizacji oraz terminowość. Zapraszamy Was do naszego biura przy ulicy Sienkiewicza 4 w Ząbkach pod Warszawą.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Krusz Trans s.c. - wynajem koparki »

  Mieszkasz w województwie podkarpackim i interesują Cię szeroko zakrojone usługi budowlane oraz roboty ziemne? Jeżeli tak nie mogłeś trafić lepiej. Jako firma ”KRUSZ-TRANS” s. c. posiadamy w tym nie tylko szerokie doświadczenie, ale również i wysokiej jakości sprzęt. Ze swojej strony możemy Wam zaoferować między innymi wydobycie piasku, kamienia ozdobnego, budowlanego, ziemi czy łupku wraz z ich transportem. Zapraszamy do siedziby naszej firmy, która zlokalizowana jest w miejscowości Borek Stary 144.

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.bricoman.pl »

  Jesteś w trakcie budowy domu? Chcesz aby projekt był wykonany solidnie i cieszył swoją jakością domowników przez długie lata? W takim wypadku musisz sprawdzić asortyment budowlany przygotowany przez firmę Bricoman. Tutaj zrealizujesz kompleksowe zakupy, które pozwolą postawić obiekt począwszy od fundamentów, a na wykończeniu wnętrz skończywszy. Przeglądając katalog rozwiązań znajdziesz takie rozwiązania jak suszarka łazienkowa, wszelkie artykuły metalowe czy płytki. Ofertę poszerzają narzędzia, które są niezbędne do wykonywania najróżniejszych prac budowlanych. Dzięki intuicyjnie zaprojektowanej stronie internetowej zrobienie najbardziej wymagających zakupów nie będzie stanowiło problemu. Suszarka łazienkowa zostanie dostarczona pod wskazany adres, zaraz po przygotowaniu produktów do przesyłki!

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Http://amargo.pl »

  Kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze powinny stać na pierwszym miejscu, a zapobieganie różnego rodzaju katastrofom i nieszczęściom powinno być obowiązkiem każdego, bowiem każdego ta kwestia dotyczy. Zbiornik ppoż – Amargo, wykonany z trwałego polipropylenu, zapewnia doskonały element zabezpieczający.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: