• Considero - Assessment Center »

  Działamy w naszej firmie na rynku realizowania takich usług jak między innymi projektowanie systemów ocen pracowniczych, budowania modeli kompetencyjnych. Zajmujemy się również prowadzeniem programów rozwoju talentów. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również wykonywane z wykorzystaniem sprawdzonych metodologii badania opinii a także satysfakcji pracowników realizowane za pośrednictwem naszej platformy internetowej.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja ratownictwo Białystok - wsmed.edu.pl »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku. U nas masz możliwość zdobycia wiedzy praktycznej oraz teoretycznej na wysokim poziomie. Absolwenci naszej uczelni bez problemu znajdują dobrze płatną pracę w swoim zawodzie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www. wsmed. edu. pl

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Westhill grywalizacja »

  Chcesz wiedzieć czym się inspirowaliśmy zakładając naszą firmę? Zależy Ci na poznaniu naszej ekipy trenerów? Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzenia strony westhill. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, dowiesz się na czym polega nasza działalność i przede wszystkim będziesz mógł w prosty sposób się z nami skontaktować. Pragniemy Cię poinformować, że mamy spore doświadczenie w realizowaniu dużych projektów. Do tej pory współpracowało z nami wiele renomowanych marek i bardzo nam zależy na tym, żebyś i Ty dołączył do grona zadowolonych klientów. Jeśli tylko chcesz ulepszyć proces zarządzania w swojej firmie. Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu dobrych relacji z klientami i na wyszkoleniu pracowników, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działamy już od 2004 roku i śmiało możemy powiedzieć, że przez ten okres zdobyliśmy spore doświadczenie. Wiemy na przykład, że każdego klienta trzeba potraktować indywidualnie. Chociaż same procesy szkoleniowe są do siebie bardzo podobne, to zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoja działalność może być wyjątkowa, a co za tym idzie potrzebuje także opracowania wyjątkowej strategii. My na przykład możemy Ci zaoferować tak popularny teraz projekt jakim jest grywalizacja. Zwrócimy uwagę na Twoją działalność, wdrożymy w życie plan, który będzie miał na celu zmotywowanie pracowników i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w procesie zdobywania nowych kontrahentów Twoim pracownikom towarzyszyły emocje zbliżone do tych pojawiających się w grach komputerowych.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Empik School szkoła języków obcych »

  Dla tych wszystkich osób, które chcą uczyć się języków Empik School przygotowała świetną ofertę. Prowadzone są przez nas kompleksowe oferty kursów językowych, z których jesteśmy przekonani, że będziecie w 100% zadowoleni. Wybierając naszą sieć możecie liczyć na kursy w różnym stopniu zaawansowania a nauka będzie przebiegać tak, że efekt będzie rzeczywiście dla Was zadowalający. Z nami nauczycie się języków.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Speak-up angielski dla studentów »

  Jeżeli szukasz szkoły językowej - mówimy o języku angielskim, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową szkoły Speak Up. Działamy w całej Polsce - w największych polskich miastach, ale warto zauważyć, że jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na nauczanie online. Dzięki temu możecie Państwo zapisać się do nas na lekcje języka angielskiego niezależnie od miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatna szkoła internetowa dla dzieci - Libratus »

  Darmowa edukacja dla dzieci polonijnych na emigracji to nasza główna specjalizacja. Organizujemy panele e – learningowe zgodne z krajowymi normami edukacyjnymi. Mamy program zerówek, podstawówek, gimnazjów, który przenosimy na grunt szkoły internetowej. Edukacja online to szansa na dwujęzyczność i na rozwinięcie miłości do polskiej literatury i nie tylko.

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konner.pl - ocena zagrożenia wybuchem »

  Firma KONNER z Krakowa to sprawdzony podmiot zajmujący się pełną obsługą firm w zakresie ochrony przeciwwybuchowej oraz przeciwpożarowej. W swoich szeregach mamy najlepszych specjalistów z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć optymalne usługi w tym obszarze. Zgłoś się do nas, a obsłużymy Twoją firmę oraz przeprowadzimy specjalistyczne szkolenia podnoszące wiedzę Twoich pracowników.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tangomagia pokazy tanga »

  Tango argentyńskie to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, którego dziś uczyć się możecie również i w Argentynie. Umożliwia Wam to Tangomagia, a więc najlepsza szkoła tańca w mieście, która zatrudnia kompetentnych nauczycieli tanga, którzy wyszkolili już wielu zawodowych tancerzy. Nie zagwarantujemy Wam, że do nich dołączycie, ale mamy taką nadzieję.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Itlecture.pl »

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową, która oferuje szkolenia IT dla profesjonalistów. Osoby, które pracują w dziedzinie informatyki, mogą poszerzyć swoje kwalifikacje i poznać nowe zagadnienia, które wykorzystać będą mogli w swojej przyszłej pracy. Informatyka to dobra dziedzina, która wymaga odpowiednich umiejętności i szkoleń.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia gogole adwords - Orangejuice.pl »

  Orange Juice to firma z doświadczeniem, która zajmuje się reklamą w Internecie. Korzystając z jej usług zyskujesz: reklamę Google realizującą cele sprzedażowe, doświadczenie Certyfikowanych Trenerów Google AdWords, udział w szkoleniach Google AdWords i Google Analytics, elastyczne podejście i jasne reguły współpracy, a także strategiczne podejście dostosowane do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Orange Juice zaufały tysiące zadowolonych klientów, dołącz do nich już dziś!

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: