• EMC Solution high speed design »

  Jeśli jesteś tutaj, ponieważ zależy Ci na najwyższej jakości usługach, czy szkoleniach EMC, to firma EMCSOLUTION zdecydowanie jest w stanie Ci zapewnić wszystko co najlepsze pod tym względem. Funkcjonujemy na rynku już od kilku lat i stale podnosimy jakość proponowanych usług. Więcej szczegółów na naszej stronie www.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoła Labora Bełchatów »

  Prawo jazdy to podstawa w czasach, gdy na ulicach pojawia się coraz więcej samochodów. Firma Labora oferuje profesjonalne szkolenia nauki jazdy, które opatrzone są skutecznością. Proponujemy szkolenia, ale także kursy zawodowe. W naszym zespole nie może zabraknąć wykwalifikowanych i doświadczonej kadry pedagogicznej, która na swoim koncie posiada wiele certyfikatów i odbytych szkoleń. To nie tylko wysoka jakość usług, ale miła atmosfera, w której nauka będzie bardziej przyjemna.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Excel - Itschool.pl »

  Szkolenia Excel wykonywane są dla grup indywidualnych oraz dla firm. Niektóre firmy same zgłaszają się, aby zorganizować kurs Excel dla pracowników. Jest to zapewnienie firmie dodatkowych kwalifikacji i dzięki temu każdy pracownik może posiąść odpowiednią wiedzę, dotyczącą obsługi arkusza kalkulacyjnego. Wydawać się może to bardzo proste, a jednak obsługa tego programu nie jest wcale tak banalna. Dlatego właśnie organizuje się kursy, które mają na celu przygotować pracowników biurowych do pracy na tym programie.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Taniec w Krakowie u2dance.pl »

  Oczarujcie gości. Zapraszamy na naukę pierwszego tańca dla nowożeńców. Szkoła tańca w Krakowie oferuje również naukę tańców użytkowych, jak discofox czy west coast swing. Uczymy tańców towarzyskich: Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Foxtrot, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive. Czekamy na Twój pierwszy ruch. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zacisze »

  Szukasz najlepszego miejsca, w którym bez obaw zostawisz swoją pociechę? Przedszkole i żłobek w Targówek Zacisze oferuje nowoczesną, przyjazną rodzinie placówkę, doskonałą opiekę doświadczonej i profesjonalnej kadry oraz ciekawe zajęcia dydaktyczne, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie posiadane umiejętności i będzie poznawało świat. Integracyjne przedszkole świadczy wysoki poziom usług edukacyjnych oraz szeroki wybór dodatkowych zajęć aktywizujących. Zapraszamy do odwiedzenia nas z dzieckiem i poznania naszej oferty.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs ze stylizacji rzęs - amazingstudio.pl »

  Zależy Ci na tym, aby Twoje paznokcie wyglądały absolutnie fenomenalnie? Wobec tego nie mogłaś trafić lepiej, bowiem jako Amazing Studio zajmujemy się tego typu usługami od wielu lat. Zapewniamy pełny wachlarz usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeszcze więcej szczegółowych danych znajdziesz na naszej stronie www.

  Data dodania: 31 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dookoła Szkoła Korepetycje online »

  Na stronie można opublikować ofertę korepetycji online, czyli za pomocą internetu i komunikatora internetowego, (dzisiaj chyba każdy komunikator internetowy umożliwia wymianę czyli w obie strony audio i video, a jakość połączenia internetowego jest coraz lepsza). Korepetycje online są coraz bardzie powszechną formą dokształcania przeznaczoną dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoje wiadomości nabyte w szkole lub je uzupełnić.

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drumstore sklep z perkusjami »

  Chcielibyśmy polecić wizytę w sklepie muzycznym DrumStore wszystkim tym, których najzwyczajniej interesują instrumenty, części zamienne oraz akcesoria w dwóch działań - chodzi o sklep perkusyjny i salon pianin. Niezależnie od Państwa oczekiwań, mamy 100% pewności, że wszelkiego rodzaju perkusje, bębny etniczne czy po prostu pianina, spełnią Państwa oczekiwania. W razie pytań o sprzęt muzyczny oraz resztę, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.nieparzekawy.pl »

  Za pośrednictwem naszej strony prezentujemy informacje dotyczące dostępnych na polskim rynku staży i praktyk, które oferowane są zarówno przez małe firmy a także korporacje. Jednocześnie za pośrednictwem naszej strony można uzyskać dostęp do informacji, które pozwalają na uzyskanie wiedzy o praktykach a także stażach w zagranicznych firmach. Strona zawiera również opinie byłych praktykantów, stażystów oraz cenne porady.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Proxymo warsztaty administratorów bezpieczeństwa informacji »

  Proxymo to firma wyspecjalizowana w ochronie danych osobowych. Audyty, wdrożenia efektywnych rozwiązań w małych i średnich firmach, szkolenia z bezpieczeństwa danych osobowych to nasze najważniejsze specjalizacje. Dzięki nam wyeliminujecie Państwo wszystkie błędy związane z ochroną danych osobowych klientów. Doradzamy również Administratorom Danych Osobowych. Udostępniamy im wiele merytorycznych opracowań, pomoc prawną, bieżące konsultacje. Działamy zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: