• Remiza - Newsy dla Strażaków »

  Nasz portal został stworzony z myślą o osobach, które lubują się w tematyce strażackiej. Zapewniamy szeroki zakres aktualizacji z naszego kraju oraz całego świata. Codziennie dodajemy aktualne informacje na temat wypadków oraz rozporządzeń dotyczący tematyki naszej strony. Gwarantujemy również artykuły edukujące.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Na ratunek 1 procent na fundacje »

  Jeśli chcesz przekazać 1 procent na fundacje, to skorzystaj z oferty na naszej stronie. Znajdziesz tam program pit. Dzięki niemu szybko i bezbłędnie rozliczysz się i do tego będziesz mógł pomóc naszej Fundacji Na Ratunek, która pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polska Grupa Ratownictwa Medycznego »

  Misją konsorcjum Polska Grupa Ratownictwa Medycznego jest kształtowanie otwartej postawy społeczeństwa w stosunku do udzielania pierwszej pomocy poprzez zwiększanie świadomości i umiejętności praktycznych w tym zakresie. Organizujemy szkolenia w zakresie pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego. Prowadzimy sprzedaż i wynajem sprzętu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego. Realizujemy zabezpieczenia ratownictwa medycznego wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. Współorganizujemy szkolenia dla personelu medycznego z zakresu ratownictwa medycznego.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja im. Matki Teresy »

  Fundacja im. Matki Teresy z Kalkuty - charytatywna organizacja pozarządowa. Znajduje się na liście organizacji pożytku publicznego, co umożliwia przekazanie 1% podatku. Aktywnie Fundacja działa od roku 1992, jej członkowie byli już zaangażowani wcześniej w działalność wspomagającą ludzi upośledzonych umysłowo.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Instytucje i Urzędy

Instytucje i Urzędy - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: