\ Kategoria: Biznes, Biuro - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Kancelaria Notariusz »

  Kancelaria Notariusz Szyszko Tekieli zaprasza do kontaktu osoby prywatne i firmy zainteresowane skorzystaniem z usług notarialnych. Szyszko Tekieli to Szyszko Tekieli prowadzona przez wspólników - oferują kompleksową obsługę notarialną, sporządzanie umów, aktów, aneksów czy odpisów. Więcej informacji odnośnie oferty notariusza znajdziesz na stronie www.

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 03 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 03 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów Katowice »

  Oferujemy usługi przechowywania dokumentów i akt. Nasza usługa to składowanie dokumentów, archiwizacja dokumentów i ich niszczenie. Dzięki korzystaniu z naszych usług zmniejszają Państwo nakłady finansowe, które musiałyby zostać poświęcone na przechowywanie, archiwizację i niszczenie dokumentacji we własnym zakresie. Nie musisz organizować dodatkowej przestrzeni biurowe aby solidne składować swoje dokumenty. Skorzystaj z naszej oferty!

  Data dodania: 01 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne i drukarki - e-paragony.pl »

  Zapraszamy do sklepu w Przeźmierowie! Fiskus Computer Servic prowadzi sprzedaż internetową, to firma z wieloletnim doświadczeniem! Posiada spory wybór kas i drukarek fiskalnych w dobrych cenach! Prowadzi serwis urządzeń fiskalnych, oraz wykonujemy fiskalizację i przeglądy okresowe urządzeń. Prowadzimy również sprzedaż internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 01 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Fiskus Computer Service »

  Fiskus Computer Service zapewnia serwis i montaż monitoringu, sieci komputerowych, nagłośnienia, stanowisk kasowych, kas fiskalnych oraz serwerów i dystrybutorów na stacjach paliw, i w marketach. FISKUS COMPUTER SERVICE u nas zakupisz swoją kasę, naprawisz sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www. e-paragony. pl lub w salonie firmowym Przeźmierowo ul Rynkowa 58.

  Data dodania: 01 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Nasza kancelaria Janik i Wspólnicy to miejsce, w którym pracują specjaliści z zakresu prawa medycznego, farmaceutycznego i prawa spółek. Oprócz tego czekają też radcowie i adwokaci, którzy okażą wsparcie w sprawach dotyczących spadków i testamentu, rozwodów, sprawach o alimenty oraz obsłudze spółek. Oddziały kancelarii znajdziesz w dwóch polskich miastach: w Częstochowie i Katowicach. Sprawdź już dziś!

  Data dodania: 23 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia biurowe Gdańsk - markor.com.pl »

  Markor Gdańsk - Marek Koryczan to autoryzowany partner firmy Canon oraz Xerox. W naszym sklepie internetowym na markor. com. pl nabyć praktycznie każdy sprzęt do Twojego biura - m. in. urządzenia wielkoformatowe, skanery, drukarki, niszczarki oraz materiały eksploatacyjne czy części zamienne. Od początku powstania najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego Klienta nawiązującego z nami współpracę. Oferujemy także serwis oraz dzierżawę urządzeń.

  Data dodania: 20 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • FabrykaKreatywna.com - skup i sprzedaż spółek »

  Specjalizujemy się w optymalizacji oraz skupie spółek zadłużonych wobec ZUS, US, instytucji finansowych, w trakcie kontroli urzędowych, bez obrotów. Dysponujemy sprawdzonym know how w zarządzaniu kryzysowym. Chronimy przede wszystkim interesy członków zarządu oczywiście zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. W naszym poradniku poruszamy też bardziej skomplikowane zagadnienia.

  Data dodania: 09 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator GPS pojazdów - emtrack.eu »

  System Emtrack może być wykorzystywany do monitorowania i zarządzania obiektami mobilnymi. Platforma telematyczna umożliwia dostęp do historii pracy pojazdów, monitorowania ich bieżącego stanu oraz informowania o zdarzeniach. Dostęp do platformy Emtrack jest możliwy przez stronę internetową oraz aplikację mobilną. Emtrack usprawnia pracę i minimalizuje koszty zarządzania oraz utrzymania floty.

  Data dodania: 31 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowosc-grazyna.pl Warszawa »

  Księgowość Grażyna to zespół wykwalifikowanych księgowych, którzy ciągle gotowi są na nowe wyzwania w obszarze księgowym oraz podatkowym. Wirtualne biuro rachunkowe jest obsługiwane przez specjalistów, którzy wiedzą, jak w dzisiejszych czasach funkcjonuje nowoczesna firma. Wszystkie sprawy finansowo-księgowe obejmują m. in. zmiany w VAT, CIT oraz interpretacje podatkowe PIT. To usługi dla podmiotów polskich oraz zagranicznych. Księgowe biuro wirtualne wspomoże Cię w optymalizacji kosztów działalności gospodarczej.

  Data dodania: 24 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • RAMS Boards Oznakowanie budów - ramsboards.com »

  Zapewniamy Państwu wytrzymałe i widoczne z daleka tablice budowlane, informacyjne, bardziej rozbudowane stacje BHP z niewidzialnymi kieszeniami na różnorodne akcesoria. Dzięki naszym tablicom zwiększycie Państwo komfort przekazywania kluczowych informacji pracownikom. Nasze stacje to również pierwszy kontakt w przypadku wystąpienia kryzysowej sytuacji i gwarancja szybkiego otrzymania niezbędnych instrukcji.

  Data dodania: 20 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań - Support »

  Biuro rachunkowe Support to pomoc w założeniu własnej firmy. To doradztwo podatkowe, księgowe oraz kadrowe. Biuro rachunkowe przeprowadza audyty podatkowe, finansowo-księgowe, kadrowe. Biuro obsługuje PPK oraz prowadzi rozliczenia płacowe i dokumentację pracowniczą, pomaga w informatyzaji księgowości.

  Data dodania: 19 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Danziger Betreuung »

  Agencja pracy Danziger Betreuung rekrutuje kandydatki odpowiednie do opieki nad seniorami w Niemczech. Mają one za zadanie sprawowanie kompleksowej opieki nad osobami starszymi. Służymy pomocą w kwestii wyboru konkretnej oferty pracy opiekunki, usług opiekuńczych, opiekunki, oraz udzielamy szczegółowych informacji na temat dotyczący warunków zatrudnienia.

  Data dodania: 19 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Ulga od Długu »

  Plan Ulga od Długu ma misję pomoc osobom, które chcą pospłacać swoje zadłużenie, jednakże mają kłopot z terminowym regulowaniem długu. Przeznaczeniem planu jest, aby uczestnicy Programu, realizujący jego założenia osiągnęli pełną wolność od długu. Program charakteryzuje się profesjonalizmem, czytelnością i otwartością. Każdy członek programu podczas wychodzenia z długów odbiera spersonalizowany program oddłużeniowy oraz odrębny rachunek klienta. Pracownicy programu dzięki otrzymanym pełnomocnictwom efektywnie negocjują z wierzycielami. Na końcu toku wydobywania się z długów uczestnik Programu powinien uzyskać pełne wyjście ze spirali zadłużenia. Do Programu może wstąpić każdy kto skończył 18 lat i ma problemy ze spłacaniem swoich długów. Do Programu nadają się takie zadłużenia jak: pożyczki chwilówki, zadłużenia na kartach debetowych i kredytowych które nie posiadają żadnego zabezpieczenia.

  Data dodania: 18 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Lipiński & Walczak S.C. »

  Kancelaria Lipiński & Walczak S. C. Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Poznaniu oferuje swoje usługi w zakresie prawa spółek, cywilnego, karnego i podatkowego. Doradzamy podczas spraw dotyczących postępowań egzekucyjnych. Negocjujemy warunki umów. Reprezentujemy zarówno osoby poszkodowane, jak i oskarżone. Pełna oferta kancelarii na stronie firmy! Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

  Data dodania: 15 03 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Biuro

Najnowsze wiadomości:

Biznes, Biuro - nowa podkategoria:

Nazwa: