\ Kategoria: Biznes, Biuro - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Kancelaria adwokacka Poznań »

  Kancelaria adwokacka Poznań zaprasza na swoją stronę www - prawo gospodarcze, prawo medyczne, prawo pracy, prawo nieruchomości, prawo karne i rozwody. Kancelaria adwokacka Poznań, woj. wielkopolskie zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane - zarówno podmioty gospodarcze, firmy jak i osoby prywatne. Kompleksowa obsługa prawna dla osób i firm z Poznania i okolic.

  Data dodania: 08 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Https://faxpol.pl/ »

  Firma FaxPol działa na rynku już od 1992 roku. Doświadczona w branży obsługia firmy FaxPol konsekwentnie się rozwija, podnosząc jakość świadczonych usług. Firma FaxPol cieszy się uznaniem klientów, którzy korzystają z jej usług już od ponad 25 lat. Firma FaxPol to wiodący dostawca produktów i rozwiązań marki Canon, HP oraz Samsung. Firma FaxPol specjalizuje się w dzierżawie i sprzedaży urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek i drukarek. . Firma FaxPol zapewnia oprogramowanie dopasowane przez specjalistów do potrzeb klientów. Oprogramowania oferowane przez firmę FaxPol umożliwiają firmom pełne wykorzystanie posiadanych urządzeń, zwiększenie wydajności pracy oraz obniżenie kosztów druku. Firma FaxPol oferuje profesjonalny serwis zapewniający bezawaryjną pracę kserokopiarek i drukarek. Firma FaxPol jest wieloletnim Akredytowanym Partnerem Canon, HP oraz Samsung. Oferowane przez firmę FaxPol sprzęty to drukarki i kserokopiarki wiodących producentów sprzętu biurowego w Europie i na świecie. Firma FaxPol oferuje sprawdzone rozwiązania opracowane z myślą o optymalizacji kosztów przetwarzania dokumentów w firmie, zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa informacji poufnych oraz ułatwieniu zarządzania najważniejszymi danymi. Firma FaxPol to kompleksowa obsługa biur i firm. W ofercie firmy FaxPol są nowoczesne, niezawodne i wszechstronne niszczarki dokumentów HSM SECURIO dla domu i małego biura. Usługi firmy FaxPol to niskie miesięczne ceny wynajmu i druku, bieżące monitorowanie kosztów, serwis w cenie abonamentu oraz indywidualnie dostosowany okres wynajmu urządzenia. Firma FaxPol zapewnia możliwość odkupienia wynajmowanego urządzenia.

  Data dodania: 08 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja konsultantek - rekrutujemy-konsultantki.pl »

  Praca zdalna w Avon dostępna po rejestracji na rekrutujemy-konsultantki. pl to nagrody o wartości do 800 zł, bezpłatna dostawa produktów, a także 90 dni na zwrot zamówionych produktów. Strona internetowa rekrutujemy-konsultantki. pl to rzetelne informacje na temat pracy zdalnej jako konsultantka Avon.

  Data dodania: 05 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • UslugiKsiegowe.pl »

  Odpowiedzialne podejście do organizacji rachunkowości pozwala zmniejszyć kwotę należnych podatków. Na przykład, jeśli prowadzenie dokumentacji jest prawidłowe i pełne, łatwiejsze i bardziej opłacalne będzie składanie raportów - im więcej masz podstawowych dokumentów, tym mniejszy płacisz podatek. Doświadczony księgowy może bezpiecznie obniżyć podatki nawet w najbardziej nietypowych przypadkach i dla każdego rodzaju działalności. Niestandardowe podejście do obsługi księgowej pozwala firmie opracowywać, wprowadzać nowe schematy pracy i optymalizować inne procesy wewnętrzne i biznesowe.

  Data dodania: 28 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Pruszcz Gdański - jtoffice.pl »

  Prowadzenie własnej firmy kosztuje wiele nerwów… Koniec z tym! JT Office to księgowość dla firm z Pruszcza Gdańskiego, które zajmą się wszelkimi czynnościami księgowo-podatkowymi Twojego biznesu. Nasi eksperci opracują dla Ciebie plan działania, dzięki czemu wspólnie zbudujemy elastyczną firmę, przynoszącą Ci oczekiwane zyski. Nie czekaj. Zgłoś się do nas już teraz!

  Data dodania: 27 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wirtualne Wrocław Biurohello »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego Biurohello. pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszej oferty. Gwarantujemy biuro na godziny, nowoczesne salki gabinetowe oraz konferencyjne. Zapewniamy obsługę telefoniczną firmy, obsługę korespondencji, sekretariatu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Korea Corporation Lawyer in Poland - FGGK »

  Kancelaria FGGK Warsaw to doświadczono firma o profilu prawnym, której jedną z usług jest obsługa spółek zagranicznych. Między innymi to obsługa firm z Azji, a w tym z Korei (Korea Corporation Lawyer, Korean Desk). Firma cały czas współpracuje z najlepszymi notariuszami, księgowymi i tłumaczami z języka koreańskiego, świadcząc usługi najwyższej jakości.

  Data dodania: 10 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • FGGK Warsaw »

  Kancelaria FGGK Warsaw to podmiot o ogromnym doświadczeniu, który swoje usługi świadczy na rzecz klientów biznesowych. Wśród klientów Kancelarii jest wiele firm z Chin. To profesjonalna pomoc prawna w przypadku, kiedy sprawy dotyczą obrotu gospodarczego, własności intelektualnej czy nowych technologii. Poza tym to ochrona praw cudzoziemców w Polsce.

  Data dodania: 10 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wadium przetargowe - gwarancje24.pl »

  Serwis gwarancje24. pl to miejsce, gdzie nabyć można gwarancję wadialną. To szansa na to, aby nabyć wadium przez Internet. Jest to szansa na to, aby mieć produkt ubezpieczeniowy honorowany we wszystkich publicznych przetargach opartych na ustawie o Prawie Zamówień Publicznych (PZP). Wszystko odbywa się online.

  Data dodania: 09 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pieczatki-online.eu »

  Zajmująca się realizacją zamówień pieczątek przez internet firma Pieczątki Online działa na rynku od kilku lat. Ich duże zaangażowanie oraz skupienie na potrzebach klienta sprawiło, iż zyskała stabilną pozycję na rynku w swojej dziedzinie. Firma oferuje pieczątki najwyższej jakości i przystępnej cenie. Priorytetem dla firmy jest zadowolenie klienta, dlatego firma oferuje również specjalistyczne porady online. Pełna oferta firmy Pieczątki Online oraz więcej informacji o profilu ich działalności dostępne jest na ich stronie internetowej.

  Data dodania: 28 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne online Warszawa KasFisk »

  Kasy fiskalne online stały się codziennością. KasFisk patronuje jedynie profesjonalnym i najnowocześniejszym urządzeniom. Naszymi partnerami są najlepsi, Novitus, Posnet, PayTel. Ofertą są kasy online, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych, metkownice. KasFisk jest autoryzowanym przedstawicielem i serwisem największych firm w obszarze urządzeń fiskalnych - kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Kompletna oferta?, oczywiście! nie zawiera ukrytych dopłat. Sprzedaż, szkolenie, instalacja i programowanie urządzenia zawarte są w cenie końcowej. Oczywiście prowadzony jest Autoryzowany serwis dla potrzeb naszych klientów jest dostępny. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz a nasi profesjonaliści wszystkiego dopilnują. Proces zakupu może być łatwy a cena nie musi być wygórowana.

  Data dodania: 26 05 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Biuro

Najnowsze wiadomości:

Biznes, Biuro - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: