\ Kategoria: Biznes, Biuro - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba »

  Zastanawialiście się nad wyborem biura rachunkowego? Najlepszym biurem jest biuro rachunkowe w Rzeszowie. To właśnie tutaj prowadzone są kompleksowo usługi związane z księgowością przez największych wielbicieli swojego zawodu. W naszym biurze rachunkowym w Rzeszowie można znaleźć wiele ekspertów z dziedziny księgowości, którzy wyjaśnią wszelkie kwestie i będą w solidny sposób prowadzić całą księgowość.

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla biznesu - PPNT Gdynia »

  Zapewniamy na terenie Trójmiasta doskonałe warunki do pracy biurowej czy też do przygotowania konferencji. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni jesteśmy w stanie zapewnić sale konferencyjne w których można można prowadzić szkolenia biznesowe i spotkania z klientami. Nasz obiekt powstał powstał z myślą o wspieraniu wszystkich innowacyjnych firm.

  Data dodania: 22 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa Konin - Hollandjobs »

  Agencja rekrutacyjna Hollandjobs jest pionierem w rekrutacji personelu międzynarodowego sektora biznesowego w Holandii. Hollandjobs (twój międzynarodowy partner biznesowy) łączy talent wielojęzyczny z trudnymi miejscami pracy w Holandii. Wierzymy, że aby osiągnąć międzynarodowy sukces, musisz nie tylko mówić językiem rynku, ale także rozumieć jego kulturę. Nasze międzynarodowe talenty pasują do tego opisu na trójniku, ze sprawdzonym doświadczeniem w zakresie wielojęzycznego dopasowywania i pośrednictwa pracy. Czy znasz biegle języki inne niż holenderski? Szukasz ekscytujących możliwości kariery? Szukasz dobrze wyszkolonego międzynarodowego personelu i pracowników pasujących do Twojej kultury korporacyjnej? Jesteśmy Twoim pierwszym przystankiem dla międzynarodowych miejsc pracy i personelu. Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 29 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Sklep Papierniczy Warszawa - opakowania24.eu »

  Sklep papierniczy w Warszawie specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy artykułów biurowych oraz opakowań. Oferta obejmuje ponad 10 000 produktów. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie papierniczym. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Zamówienia realizuje maksymalnie w 48 godzin. Wyjątkiem są produkty przygotowywane na zamówienie. Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Https://sasa-r.eu/ »

  Sasa Rekrutacja jest tworzony przez zespół specjalistów, którzy pomagają Polakom znaleźć dobrą pracę w Niemczech. Z pomocą zespołu wiele osób znalazło pracę w Niemczech. Sasa pomaga w doborze personelu, sprawdzi profil kandydata do oferowanego stanowiska pracy i rozliczy podatek. Firma wynegocjuje dobrą stawkę godzinową. Praca, Niemcy, to znakomita oferty pracy dla kierowców. Praca kierowcy tira to zatrudnienie w uznanych firmach transportowych. Umowa jest na podstawie układu zbiorowego pracy dla danego kraju zatrudnienia.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Praca - startwork.pl »

  Nasza firma to profesjonalna agencja zatrudnienia zajmująca się oddelegowywaniem opiekunek i opiekunów osób starszych do Niemiec, a komfort i zadowolenie naszych pracowników są dla nas najważniejsze. Firma posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy tylko najlepsze oferty i miejsca pracy dla opiekunów i opiekunek w Niemczech. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Magner »

  Biuro Rachunkowe Zielona Góra. Magner oferuje usługi prowadzenia księgowości w postaci: księgi handlowej, ryczałtu, karty podatkowej, książki przychodów i rozchodów. Kompleksowa oferta obejmuje m. in. prowadzenie rejestrów VAT, planu amortyzacji środków trwałych, cykliczne określanie należności podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych. Przygotowujemy deklaracje do skarbówki, ZUS, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, GUS. nBiuro prowadzi usługi kadrowe. M. in. wyliczanie wynagrodzeń, tworzenie list płac, obliczanie składek ZUS, tworzenie miesięcznych deklaracji PIT, rozliczanie delegacji. Biuro rachunkowe oferuje także pomoc w tworzeniu umów o pracę i cywilnoprawnych, audyt sprawozdań finansowych, pomoc w zakładaniu firmy.

  Data dodania: 20 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Doradca restrukturyzacyjny Mateusz Ładyga - restrukturyzacja sądowa »

  Kancelaria syndyka (doradcy restrukturyzacyjnego) z oddziałem w Krakowie. Kancelaria czuwa nad prawidłowym przeprowadzeniem restrukturyzacji firmy, czy upadłości konsumenckiej. Doradca obsługuje postępowanie o zatwierdzenie układu, uczestniczy w negocjacjach z wierzycielami. Dzięki kancelarii otrzymacie Państwo prawidłowy plan restrukturyzacji, powstrzymacie egzekucje komornicze, a także realizację niekorzystnej ugody. Kancelaria doradcy restrukturyzacyjnego przyjmuje standardowo na bezpłatne, pierwsze konsultacje.

  Data dodania: 18 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Cityspace.pl »

  Coworking to model świadczenia usług biznesowych, który obejmuje osoby pracujące niezależnie lub wspólnie we wspólnej przestrzeni biurowej. Typowym użytkownikiem obiektu coworkingowego jest samozatrudniony lub niezależny pracownik. Niektóre firmy wykorzystują te przestrzenie, aby zapewnić pracownikom sprzęt, przestrzeń i usługi, na które inaczej nie mogliby sobie pozwolić. Większe przedsiębiorstwa czasami korzystają z obiektów coworkingowych w celu zapewnienia powierzchni biurowej, gdy ich liczba przekracza normalną liczbę pracowników w danym momencie. W takim przypadku firma może utrzymać określoną liczbę członków w usłudze coworkingowej.

  Data dodania: 02 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • CredoTax - Biuro rachunkowe Poznań Grunwald »

  CredoTax to biuro rachunkowe mające swoją działalność od wielu lat na rynku poznańskim. Wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza oraz fachowe szkolenia sprawiły, że CredoTax zyskało miano jednego z najlepszych biur księgowych w Poznaniu. W ofercie znajdziecie Państwo wiele możliwości współpracy w zakresie prowadzenia księgowości w firmie. Biuro rachunkowe CredoTax nawiązuje współpracę zarówno z działalnościami jednoosobowymi jak i spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością oraz innymi formami spółek. Dostosowuje się do potrzeb klienta, służy poradom w zakresie prawa podatkowego oraz wszelkich sytuacji związanych z urzędem skarbowym.

  Data dodania: 23 09 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Biuro

Najnowsze wiadomości:

Biznes, Biuro - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: