\ Kategoria: Biznes, Biuro - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • HR Specialist »

  Przedsiębiorstwo HRSPECIALIST to świadcząca wysokiej jakości usługi firma zajmująca się outsourcingiem płac i kadr. Swoje działania marka opiera o najwyższe standardy usług. Z pełną odpowiedzialnością prowadzi dokumentację kadrową, wykonuje także audyt kadrowo-płacowy dokumentacji pracowniczej. Zespół specjalistów wykonuje szeroki zakres usług, za każdym razem dobierając do klienta indywidualnie rozwiązania najlepsze dla specyfiki danej firmy. Więcej informacji na ten temat uzyskać można pod numerem telefonu 517-006-705 lub mailowo, kierując wiadomości pod adres info@hrspecialist.pl. Oferta firmy na www. hrspecialist. pl.

  Data dodania: 26 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowej dla Polaków w Holandii - nataliahelp4you.com »

  Prowadzenie własnej firmy nie jest zadaniem prostym. Szczególnie jeżeli prowadzimy firmę poza granicami naszego kraju. Jeżeli planujecie rozpocząć działalność gospodarczą w Holandii i szukacie usług księgowych w Holandii – to serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą jaką przygotowało nasze biuro rachunkowe. Oferujemy usługi księgowe dla Polaków mieszkających w Holandii.

  Data dodania: 13 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Legnica - Gravis »

  Pełna księgowość to domena firmy Gravis Rachunkowość i Podatki Sp. z o. o. To usługi wykonane w sposób staranny i z dbałością o interesy klientów. Biuro sporządza umowy o pracę i cywilnoprawne, prowadzi księgi rachunkowe oraz pomaga podczas kontroli podatkowych. Firma sporządza i składa deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 08 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Silver - Windykator Terenowy »

  Firma Silver oferuje całościowe usługi z zakresu windykacji. W swoich propozycjach zawarli na przykład weryfikację terenową, monitoring płatności oraz ugody. Starannie podchodzą do wykonywanych zadań, a odebranie należności traktują kluczowo. Najważniejszy jest czas i spokój wewnętrzny, których firma Silver chce zapewnić klientowi jak najwięcej, aby mógł się skoncentrować na planowaniu przyszłości bez zbędnych kłopotów.. Do ich intencji należy wysoka jakość, indywidualne podejście i konsultacja w każdej chwili.

  Data dodania: 02 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • SkanSerwis - naprawa skanerów »

  Zakup skanera szczególnie takiego wysokowydajnego to dość duży wydatek. To, dlatego trzeba optymalnie dobrać sprzęt oraz wiedzieć, jak o niego dbać. Szukasz serwisu oferującego naprawę skanerów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu w razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości.

  Data dodania: 30 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Od 2002 roku, czyli od momentu w którym powstała firma dokładamy dużych starań by zapewnić naszym klientom całościową obsługę księgową ale również podatkową. Nasza firma ma licencję ministra finansów i ochronę ubezpieczenia oc z tytułu świadczonych usług. Zachęcamy do współpracy z nami. Wspieramy także klientów w dziedzinie pomocy prawnej i windykacji należności pieniężnych współpracując z najlepszymi adwokatami. Mądre i sumienne prowadzenie rachunkowości przy pełnych konsultacjach z dobrze wykwalifikowanymi ekspertami, daje nam pełny obraz aktualnego stanu finansowego firmy, co w konsekwencji ułatwia podejmować najbardziej trafne decyzje. Na starcie proponujemy zapoznać się z ofertą biura podatkowego którą znajdziesz na naszej stronie internetowej. Osiągnij sukces. To właśnie motto kieruje pracą naszych ekspertów podatkowych, których celem jest takie kierowanie przedsiębiorstwem, aby poprawne jego zarządzanie minimalizowało koszty podatkowe, do tych niezbędnych i koniecznych, w taki sposób aby maksymalnie duże środki mogły być inwestowane w jego rozwój. W obliczu dynamicznie zmieniającego się otoczenia gospodarczego oraz prawa podatkowego firmy zobligowane są w sposób stały dopasowywać się do nowych przepisów.

  Świadczymy usługi z dziedziny windykacji należności finansowych. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami finansowymi; opracowanie dokumentacji i wniosków dla organów podatkowych, w tym również odwołania od ich decyzji, szeroko pojęte, kompleksowe doradztwo podatkowe; reprezentowanie przedsiębiorców przed podmiotami zewnętrznymi, w tym przed sądami; opracowanie deklaracji podatkowych. Ponadto zajmujemy się także redagowaniem szeroko pojętej korespondencji klienta i kierowaniem wniosków do organów skarbowych. Czasem nasi klienci przed przyjściem do naszego biura myślą, że forma działalności którą wybrali jest jedyna oraz właściwa. Przy wielu klientach rozwiewamy takie myśli. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego, doświadczonego biura księgowego w swojej miejscowości zachęcamy do współpracy z portalem znany księgowy. Pomożemy ci dokładnie tak samo jak pomogliśmy setkom klientów. Zadzwoń do naszego biura.

  Data dodania: 29 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Flex Busines Services »

  Flex Business Services poleca usługi związane z prowadzeniem firmy w Niderlandach. Mamy spore doświadczenie oraz wiedzę, dzięki temu możemy kompleksowo wesprzeć Twoją firmę.

  Data dodania: 28 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławska Agencja Pracy »

  Obecnie na rynku outsourcingu personalnego nasza wrocławska agencja pracy jest największym operatorem. Wysyłamy pracowników do wykonywania zadań jednorazowych, realizacji projektów lub na długi czas. Zatrudnianie pracowników na zasadzie outsourcingu pozwala organizacji skupić się na swojej podstawowej działalności.

  Data dodania: 26 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Usługi windykacyjne - saf.com.pl »

  Możesz spróbować samodzielnie rozwiązać problem jakim jest windykacja ale w tym przypadku istnieje ryzyko napotkania wielu trudności. Często okazują się one związane z brakiem wsparcia dokumentacyjnego przy transakcjach emisji długu, czy też niewłaściwym wykonaniem odpowiednich dokumentów. Tylko firma windykacyjna w takiej sytuacji może znaleźć sposób na ściągnięcie długu zgodnie z prawem.

  Data dodania: 24 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie biur Rzeszów - WID Meble »

  U nas znajdziesz wyposażenie biur rzeszów. Niewątpliwie ogromny asortyment daje możliwość nieograniczonego wyboru, co w ostrej konkurencji odgrywa ważną rolę w wyborze dostawcy. Zwracając się do nas, możesz być pewien, że potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta będą w pełni zaspokojone. Prezentowane opcje mebli są dostępne i na zamówienie. Ogromne stany magazynowe umożliwiają pilną wysyłkę mebli biurowych pod adres klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 22 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Biuro

Najnowsze wiadomości:

Biznes, Biuro - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: