\ Kategoria: Biznes, Biuro - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • System DKP »

  Kontrola dostępu oparta na kluczach i wkładkach. System Master Key gwarancją praktycznego zabezpieczenia każdego obiektu. Zależy Ci na uniwersalności? Od teraz będziesz mógł wprowadzać wszelkie zmiany dotyczące dostępu do pomieszczeń poszczególnych użytkowników i wiele więcej. Zapoznaj się z naszymi produktami i przeczytaj wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat możliwości i doboru systemów kluczy na naszej stronie internetowej – zapraszamy!

  Data dodania: 18 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia - MG Finanse »

  Kontrola nad finansami podczas prowadzenia firmy jest niezmiernie ważna. Zadbaj o nią w najwyższym stopniu! Wybierz współpracę z doświadczonym Biurem Rachunkowym MG Finanse w Gdyni. Udzielamy kompleksowego wsparcia księgowego i kadrowo-płacowego oraz doradzamy w zakresie zakładania działalności gospodarczej. Poznaj nas bliżej na Mgfinanse. pl. Wybierz dogodny pakiet usług! Skontaktuj się z nami! Tel. 501 037 929.

  Data dodania: 07 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fiskalne.com - technologie sprzedaży »

  Dzisiejsza technologie sprzedaży wymaga stosowania kas fiskalnych. Można takie kasy kupić bez żadnego problemu. My prowadzimy portal internetowy, na którym omawiamy te najlepsze modele kas fiskalnych, które są bardzo przydatne w wielu branżach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami już teraz, bo można naprawdę wiele się z nich dowiedzieć.

  Data dodania: 03 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o VAT-7 »

  Zdecydowanie doskonałym rozwiązaniem do wypełniania deklaracji vat-7 jest nasz program, dzięki któremu możliwe jest stworzenie pliku JP vat o odpowiednim formacie. Z pewnością program taki jest bardzo ciekawym rozwiązanie, który może ułatwić, co miesięczne wysyłanie deklaracji podatkowych vat-7. Na pewno warto skorzystać z tego programu. Na naszej stronie dostępne są także e-deklaracje do wypełnienia dotyczące vat-7. Posiadamy także wiele informacji na temat rozliczeń podatkowych vat-7. Zachęcamy do skorzystania.

  Data dodania: 26 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pracownicy ze Wschodu - Workbalance »

  Ukraińcy i Białorusini postrzegają Polskę, tak jak my kiedyś Anglię czy Irlandię – przez pryzmat lepszych zarobków. Są bardzo zmotywowani do pracy i wykonują ją dobrze. Dlatego warto zatrudnić specjalistów ze Wschodu! Poznaj nas bliżej – Workbalance. eu. Skontaktuj się z nami! Tel. 48 787 785 100 lub 48 787 785 200.

  Data dodania: 22 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Biuro Usług Finansowo-Księgowych Paweł Skiba »

  Zastanawialiście się nad wyborem biura rachunkowego? Najlepszym biurem jest biuro rachunkowe w Rzeszowie. To właśnie tutaj prowadzone są kompleksowo usługi związane z księgowością przez największych wielbicieli swojego zawodu. W naszym biurze rachunkowym w Rzeszowie można znaleźć wiele ekspertów z dziedziny księgowości, którzy wyjaśnią wszelkie kwestie i będą w solidny sposób prowadzić całą księgowość.

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla biznesu - PPNT Gdynia »

  Zapewniamy na terenie Trójmiasta doskonałe warunki do pracy biurowej czy też do przygotowania konferencji. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni jesteśmy w stanie zapewnić sale konferencyjne w których można można prowadzić szkolenia biznesowe i spotkania z klientami. Nasz obiekt powstał powstał z myślą o wspieraniu wszystkich innowacyjnych firm.

  Data dodania: 22 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa Konin - Hollandjobs »

  Agencja rekrutacyjna Hollandjobs jest pionierem w rekrutacji personelu międzynarodowego sektora biznesowego w Holandii. Hollandjobs (twój międzynarodowy partner biznesowy) łączy talent wielojęzyczny z trudnymi miejscami pracy w Holandii. Wierzymy, że aby osiągnąć międzynarodowy sukces, musisz nie tylko mówić językiem rynku, ale także rozumieć jego kulturę. Nasze międzynarodowe talenty pasują do tego opisu na trójniku, ze sprawdzonym doświadczeniem w zakresie wielojęzycznego dopasowywania i pośrednictwa pracy. Czy znasz biegle języki inne niż holenderski? Szukasz ekscytujących możliwości kariery? Szukasz dobrze wyszkolonego międzynarodowego personelu i pracowników pasujących do Twojej kultury korporacyjnej? Jesteśmy Twoim pierwszym przystankiem dla międzynarodowych miejsc pracy i personelu. Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 29 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Sklep Papierniczy Warszawa - opakowania24.eu »

  Sklep papierniczy w Warszawie specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy artykułów biurowych oraz opakowań. Oferta obejmuje ponad 10 000 produktów. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie papierniczym. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Zamówienia realizuje maksymalnie w 48 godzin. Wyjątkiem są produkty przygotowywane na zamówienie. Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Https://sasa-r.eu/ »

  Sasa Rekrutacja jest tworzony przez zespół specjalistów, którzy pomagają Polakom znaleźć dobrą pracę w Niemczech. Z pomocą zespołu wiele osób znalazło pracę w Niemczech. Sasa pomaga w doborze personelu, sprawdzi profil kandydata do oferowanego stanowiska pracy i rozliczy podatek. Firma wynegocjuje dobrą stawkę godzinową. Praca, Niemcy, to znakomita oferty pracy dla kierowców. Praca kierowcy tira to zatrudnienie w uznanych firmach transportowych. Umowa jest na podstawie układu zbiorowego pracy dla danego kraju zatrudnienia.

  Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, Biuro

Najnowsze wiadomości:

Biznes, Biuro - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: