\ Dobry Ebook - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Dobry Ebook

Dobry Ebook

Szczegóły strony dobry-ebook.forumpolish.com:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Dla-bezrobotnych.pl »

   Wmawia się nam, że studia powinny wykształcić w nas chęć uprawiania jakiegoś zawodu. Na młodych ludziach wymusza się konieczność podejmowania decyzji o swoim życiu i swojej przyszłości w momencie, kiedy nic nie wiedzą ani o jednym, ani o drugim. Stąd często młodzi ludzie kończą jakiekolwiek studia i rozpoczynają po nich mozolne poszukiwanie często jakiejkolwiek pracy dla osoby z wyższym wykształceniem i bez doświadczenia. Warto w takim wypadku zajrzeć w pierwszej kolejności na stronę z chwilówkami dla bezrobotnych.

   Data dodania: 30 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • InfoFinansowy.pl »

   Chciałbyś się dowiedzieć, czym charakteryzują się fundusze inwestycyjne? Jesteś zainteresowany założeniem lokaty bankowej? A może chcesz zaciągnąć kredyt? Jeśli będziesz szukać informacji na którykolwiek z tych tematów, to serdecznie zapraszamy Cię na naszego bloga. Jesteśmy specjalistami od finansów i każdego dnia opisujemy wiele ważnych kwestii.

   Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • 360money.pl »

   Za pośrednictwem naszego serwisu finansowego, jakim jest portal z dużym doświadczeniem na koncie – 360money, możecie Państwo zaznajomić się z bogatą lekturą specjalistycznych poradników, w tym poświęconych działom, takim jak inwestycje, zarabianie, oszczędzanie, praca. Jesteśmy grupą wiodących specjalistów w swojej branży.

   Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Adwokatklodzko.com »

   Adwokat Justyna Wąsowicz to adwokat świadczący pomoc prawną w formie indywidualnej kancelarii adwokackiej, członek Izby Adwokackiej w Wałbrzychu. W zakresie działalności kancelarii adwokackiej mieści się udzielanie pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, bądź w ramach jednorazowych zleceń, bądź też stałej obsługi prawnej.
   Obszar działania kancelarii obejmuje przede wszystkim województwo dolnośląskie (głównie właściwość miejscową sądów w Kłodzku, Ząbkowicach Śląskich, Dzierżoniowie, Świdnicy, Wałbrzychu i Wrocławiu). Istnieje jednak możliwość udzielenia pomocy prawnej polegającej na reprezentowaniu przed sądami czy organami administracji i urzędami na całym terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

   Data dodania: 24 12 2020 · szczegóły wpisu »
  • Usługi na wtryskarkach - Plastbud »

   Metody wytryskowe pozwalają prędko oraz bardzo tanio, przy produkcji na skalę przemysłową, wytwarzać różnego rodzaju elementy w sposób powtarzalny. Usługi wtrysku oferowane są przez przedsiębiorstwo o nazwie Plastbud. W swoim niemałym zakresie działania przedsiębiorstwo wykonuje między innymi: detale z tworzyw sztucznych, a oprócz tego na zlecenie klienta może zająć się montażem wytwarzanych elementów do stanu stuprocentowej gotowości do sprzedaży czy użytkowania. Oprzyrządowane zastosowane do produkcji może być własnością zamawiającego, naszej firmy albo zostać specjalnie wykonane do potrzeb konkretnego zamówienia. W razie zaistnienia takiej potrzeby, na życzenie zleceniodawcy może zostać wyprodukowany prototyp produktu. Prototyp przypuszczalnie powstać z wykorzystaniem dwóch dostępnych technologii, do których zaliczają się: FDM i również spiekanie laserem proszków poliamidowych.

   Data dodania: 19 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Doradca Finansowy Bydgoszcz »

   Od dekady nasza firma oferuje klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym niezależne doradztwo finansowe. Wdrożyliśmy najwyższe standardy obsługi klienta, w naszej ofercie znajdą Państwo zawsze aktualne produkty i usługi finansowe, które każdorazowo dopasowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. nnW gąszczu produktów banków, ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych znajduje się wiele niejasnych dla klienta kruczków oraz pozornych korzyści. Nasi doradcy pomogą Państwu przejść przez gąszcz i dobrać najkorzystniejszą ofertę finansową. nnDziałamy na terenie Bydgoszczy, Torunia oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego.

   Data dodania: 21 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Książki, Ebooki, Audiobooki »

   Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

   Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Idea Place »

   Gdzie znajdziesz najlepszą przestrzeń do coworkingu we Wrocławiu? W Idea Place. Coworking, Wrocław to oferta wirtualnego adresu we Wrocławiu, czyli biura pod adresem korespondencyjnym. Adres Placu Solnego zapewni Twojej firmie prestiżową lokalizację, co wpłynie na jej pozytywne postrzeganie wśród klientów. Biuro serwisowane we Wrocławiu oddaje Ci profesjonalny sekretariat, z którym rozwiążesz każdy problem. Idea Place poprzez wirtualny adres we Wrocławiu pomoże Ci rozwinąć firmę i pomoże w pozyskaniu klientów.

   Data dodania: 17 02 2020 · szczegóły wpisu »
  • E-sąd 24 - złóż pozew online | Windykacja długów przez internet »

   Jesteśmy specjalistami w zakresie windykacji należności biznesowych, oferującymi szeroki zakres usług windykacyjnych, w tym negocjacje i rozliczenia; zarządzanie długiem z planami spłat, niskie koszty postępowania, przegląd przez ekspertów warunków handlowych, porady dotyczące procesów kredytowych i naprawa niekorzystnych raportów kredytowych. Jeśli chcesz szybko odzyskać swoje należności, sąd elektroniczny ci w tym pomoże. Wystarczy, że złożysz pozew online. Twój opiekun klienta zajmie się wszystkimi Twoimi potrzebami windykacyjnymi i doradzi, jak najlepiej postępować w każdej trudnej sytuacji windykacyjnej.

   Data dodania: 08 10 2020 · szczegóły wpisu »
  • Pomiary zapachów - biodrain.pl »

   W firmie BioDrain specjalizujemy się w poborach, pomiarach i modelowaniu rozprzestrzeniania się odorów. Naszym klientom, którymi głównie są przedsiębiorstwa przemysłowe, pomagamy zidentyfikować i wyeliminować problemy wynikające z oddziaływania zapachowego. Akredytowane pomiary zapachów są przeprowadzane przez nasze laboratorium za pomocą techniki rozcieńczeń dynamicznych.

   Data dodania: 20 01 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: