\ Jadwiga Marczykiewicz - rzeczoznawca majątkowy - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Jadwiga Marczykiewicz - rzeczoznawca majątkowy

Jadwiga Marczykiewicz - rzeczoznawca majątkowy

Szczegóły strony www.wyceniamy.eu:

 • ID: 1544
 • Tytuł: Jadwiga Marczykiewicz - rzeczoznawca majątkowy
 • URL: www.wyceniamy.eu
 • Kliknięć: 39
 • Wyświetleń: 875
 • CTR: 4.46%
 • Data dodania: 25 11 2014
 • Słowa kluczowe: wycena nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, szacowanie nieruchomości
 • Kategorie:
 • Firma: Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Jadwiga Marczykiewicz
 • Ulica: ul. Orkana 17c/40
 • Miasto: Katowice
 • Województwo: Śląskie
 • Strona www: http://www.wyceniamy.eu
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Wykonując zawód zaufania społecznego jakim jest profesja rzeczoznawcy majątkowego dokładam wszelkich starań by nie zawieść pokładanego we mnie zaufania klientów. Zasady etyczne jakie zawarte są w kodeksie postępowania rzeczoznawców majątkowych, na które składa się m. in. rzetelność i obiektywizm należą do kanonów mojej działalności. Większą część zleceń realizuję w Katowicach i okolicznych miastach takich jak Mikołów i Siemianowice Śląskie. Sporządzam operaty szacunkowe dla wskazanych przez klientów celów oraz mniej formalne opracowania i ekspertyzy dotyczące rynku nieruchomości. Szerszy zakres informacji o działalności znajdą Państwo na firmowej witrynie internetowej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Jaro »

   Biuroserwis od roku 2001 zaopatruje biura, instytucje oraz dodatkowo osoby prywatne w artykuły biurowe. Działamy jako biuroserwis dostarczając artykuły biurowe własnym transportem na terenie Wrocławia i okolic a również jako sklep e-commerce realizujący wysyłki korzystając z usług firm kurierskich. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem biur w artykuły biurowe, akcesoria komputerowe, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz asortyment spożywczy i chemiczny. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Firm.

   Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Fast Copy plotowanie, druk kolor »

   Nasza firma funkcjonuje od 2004 roku. Dzięki dużej ilości wysokiej jakości urządzeń drukujących, kopiujących, skanujących i doświadczonym pracownikom jesteśmy w stanie wykonać w krótkim czasie nawet najbardziej złożone zlecenia. Jesteśmy zlokalizowani przy ulicy Szczęśliwickiej naprzeciwko Akademii Pedagogiki Specjalnej. Z naszych usług korzystają bardzo chętnie studenci i uczniowie szkół znajdujących się w pobliżu. Dzieje się tak ze względu na bardzo niskie ceny. Nasza oferta zaczyna się od 5 groszy za stronę!

   Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
  • Entelo krzesła szkolne »

   Jak ważne jest pewność prawidłowej postawy ciała dzieciom, o tym nie potrzeba dyskutować. Ważnym elementem w tym procesie odgrywa zakup stosownego krzesła do komputera. Krzesła szkolne odgrywają istotną rolę w procesie przeciwdziała takim stanom jak wady postawy. Bowiem wady postawy u naszych pociech to bardzo częste zjawisko. Nieodpowiednia pozycja podczas odrabiania lekcji stwarza wady postawy. Odpowiednie krzesła szkolne, które jest dopasowane do mojej naturalnej postawy ciała ma bardzo dodatni wpływ na to co się dzieje lub nie dzieje z naszym kręgosłupem.

   Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • Pleuropa.pl dotacja unijne »

   Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo unijne. Od ponad jedenastu lat pozyskujemy pieniądze dla firm i instytucji z całego województwa łódzkiego. Naszą mocną stroną są dotacje na inwestycje i projekty B+R. Ponadto zakres naszych usług obejmują usługi informatyczne, szkolenia, doradztwo finansowe. W zakresie skutecznego pozyskiwania dotacji nie mamy sobie równych. Działamy z pełnym świadomością, odpowiedzialnością i naciskiem na pozytywne rozpatrzenie każdego wniosku. Zapraszamy.

   Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Pflegemitherzen24.pl »

   Jako doświadczony zespół jesteśmy w stanie zorganizować idealną pracę dla kobiet za granicą. Działa jako opiekunka w Niemczech i już dziś ciesz się atrakcyjnymi zarobkami. Gwarantujemy bezpieczną współpracę, podczas której zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu zatrudnionych osób. Wymagania niezbędne do podjęcia zatrudnienia prezentujemy jawnie, oczekując na ostateczną decyzję potencjalnego pracownika. Działamy wygodnie, załatwiając większość formalności przez Internet. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

   Data dodania: 15 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kamar Projekt - Produkty stalowe, lustra, odbojnice stalowe, znaki drogowe »

   Firma Kamar Projekt proponuje produkty z zakresu BHP w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach pracy oraz na drogach publicznych. W naszych asortymencie posiadamy artykuły takie jak: elastyczne profile ostrzegawczo-ochronne, bariery drogowe, barierki ochronne, taśmy, lustra akrylowe, znaki drogowe

   Data dodania: 15 08 2019 · szczegóły wpisu »
  • Https://sasa-r.eu/ »

   Sasa Rekrutacja jest tworzony przez zespół specjalistów, którzy pomagają Polakom znaleźć dobrą pracę w Niemczech. Z pomocą zespołu wiele osób znalazło pracę w Niemczech. Sasa pomaga w doborze personelu, sprawdzi profil kandydata do oferowanego stanowiska pracy i rozliczy podatek. Firma wynegocjuje dobrą stawkę godzinową. Praca, Niemcy, to znakomita oferty pracy dla kierowców. Praca kierowcy tira to zatrudnienie w uznanych firmach transportowych. Umowa jest na podstawie układu zbiorowego pracy dla danego kraju zatrudnienia.

   Data dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
  • Smart-hr.pl - firma headhunterska »

   Nasza firma headhunterska przygotowała specjalny pakiet SMART-LIVE dla osób, które chcą łatwiej znaleźć pracę marzeń. Pomożemy Wam w ważnym temacie, jakim jest radzenie sobie ze stresem. Poruszymy temat rozwoju osobiste oraz będziemy rozmawiać na temat celów życiowych. To wszystko będzie pod okiem specjalistów, którzy bardzo dobrze się na tym znają. Wybierzecie nas, a wybierzecie swoją lepszą przyszłość.

   Data dodania: 20 03 2020 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria adwokacka Poznań »

   Kancelaria adwokacka Poznań zaprasza na swoją stronę www - prawo gospodarcze, prawo medyczne, prawo pracy, prawo nieruchomości, prawo karne i rozwody. Kancelaria adwokacka Poznań, woj. wielkopolskie zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane - zarówno podmioty gospodarcze, firmy jak i osoby prywatne. Kompleksowa obsługa prawna dla osób i firm z Poznania i okolic.

   Data dodania: 08 06 2020 · szczegóły wpisu »
  • Windykacja Silver - Windykator Terenowy »

   Firma Silver oferuje całościowe usługi z zakresu windykacji. W swoich propozycjach zawarli na przykład weryfikację terenową, monitoring płatności oraz ugody. Starannie podchodzą do wykonywanych zadań, a odebranie należności traktują kluczowo. Najważniejszy jest czas i spokój wewnętrzny, których firma Silver chce zapewnić klientowi jak najwięcej, aby mógł się skoncentrować na planowaniu przyszłości bez zbędnych kłopotów.. Do ich intencji należy wysoka jakość, indywidualne podejście i konsultacja w każdej chwili.

   Data dodania: 02 02 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: