\ Konsultant24.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Konsultant24.pl

Konsultant24.pl

Szczegóły strony https://konsultant24.pl:

 • ID: 6149
 • Tytuł: Konsultant24.pl
 • URL: https://konsultant24.pl
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 95
 • CTR: 5.26%
 • Data dodania: 20 11 2017
 • Słowa kluczowe: praca dla lekarzy w Niemczech, personel medyczny w Niemczech
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Szukasz pracy w Niemczech? Jesteś lekarzem i chcesz mieć do czynienia z wakatem zgodnym z Twoją specjalizacją? Koniecznie sprawdź jak działamy i jaki mamy zakres usług. Jesteśmy zgranym zespołem, wiemy jak negocjować warunki umowy i pomagamy naszym kandydatom znaleźć pracę w szpitalach i prywatnych klinikach.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • 5jobs.pl Marketing Rekrutacyjny »

   Firma Doradztwa Personalnego 3ppeople. pl to skuteczne doradztwo personalne oraz rekrutacja pracowników. Strona internetowa www zawiera atrakcyjne ogłoszenia o pracę, które stanowią narzędzie do zdobycia kariery dla menedżera bez opuszczania mieszkania. Adresatami strony internetowej są osoby świadomi, sprytni, szukający pracy i pozostałe jednostki, ceniące sobie komfort, pewność jak również czas. Każdy ma możliwość sprawdzić w jaki sposób przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, przestudiować ogłoszenia lub zamówić usługę poszukiwania pracownika.

   Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Zeitmann.pl »

   Agencja pracy Zeitmann, to bez wątpienia agencja, której nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ cieszy się ona niezwykłą popularnością w całej Polsce. Agencja ta posiada bardzo bogaty katalog, w którym znajdują się różnego rodzaju oferty pracy umożliwiające nam pracę w takich krajach, jak na przykład Niemcy, czy Austria.

   Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Aterima Sp. z o.o. »

   Do sprawdzenia oferty agencji Aterima zachęcamy każdego, kto szuka personelu tymczasowego lub stałego do swojej firmy albo ciekawych ofert pracy. Aterima zajmuje się rekrutacją na stanowiska tymczasowe i stałe. Dla przedsiębiorców oferuje nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe. Zainteresowani współpracą z agencją zatrudnienia Aterima znajdą na jej stronie ogłoszenia z całego kraju oraz z Europy. Link do witryny dostępny jest w szczegółach wizytówki.

   Data dodania: 31 08 2019 · szczegóły wpisu »
  • Www.beetsma.pl »

   Agencja pracy Beetsma zaprasza do zapoznania się z ofertą swoich usług. Spółka należy do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Współpraca z Beetsma to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Firma zajmuje się całościowo rekrutacją pracowników. Oferujemy pełną dyspozycyjność naszych pracowników w systemie 24/7 i wszechstronne doradztwo w zakresie naboru i zarządzania pracownikami. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy którą znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

   Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Human resources - werker.pl »

   Do kontaktu z Werker Zapraszamy osoby, które chcą zainteresowane tym, aby znaleźć dobre i znakomicie płatne stanowisko pracy. Ponadto pomagamy stworzyć oferty pracy dla przedsiębiorców. Gwarantujemy, że znajdziemy Państwu pracownika, który będzie efektywny oraz spełni Państwa oczekiwania. Zainteresowanych współpracą Zapraszamy na naszą stronę internetową werker. pl.

   Data dodania: 29 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pracownikzukrainy.pl »

   Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wszystkim zainteresowanym firmom pomoże w zdobyciu właściwych pracowników na konkretne stanowiska. Świadczymy przede wszystkim kompleksowe usługi w procesie zatrudniania obcokrajowców. Specjalizujemy się zwłaszcza w pracownikach z Ukrainy. Gwarantujemy ze swej strony atrakcyjne warunki finansowe dla pracowników z Ukrainy, a przy tym załatwiamy wszelkie formalności związane z przyjazdem, pozwoleniem na pracę oraz pobytem na miejscu. Więcej o naszej ofercie na stronie internetowej.

   Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Herz24.pl »

   W naszej firmie Herz 24 oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej. Naszą domeną są opiekunki w Niemczech. Działamy jako pośrednicy między rodzinami starszych osób w Niemczech a osobami zainteresowanymi taką pracą u naszego zachodniego sąsiada. Każda zatrudniona przez nas osoba otrzyma solidną zapłatę, umowę o pracę, jak i również kartę ubezpieczeniową, uprawniającą do korzystania z usług medycznych. Warto zatem już teraz zapoznać się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

   Data dodania: 10 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Autumn Care - agencja opiekunek osób starszych »

   Nasza agencja pracy z Poznania pod nazwa autumn. care. eu zaprasza do skorzystania ze świadczonych usług w zakresie pośrednictwa w znalezieniu dobrze płatnej, uczciwej i godnej pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Jesteśmy doświadczonym i godnym zaufania pośrednikiem, z odpowiednim podejściem do klientów.

   Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • NobleYou - Usługi HR »

   Noble You to agencja doradztwa personalnego. Wspieramy proces rekrutacyjny do mniejszych i większych przedsiębiorstw. Odpowiadamy za poszukiwanie specjalistów zgodnie z oczekiwaniami pracodawców. Umożliwiamy pracownikom pozostawienie CV, które na pewno zostanie rozpatrzone. Dysponujemy wiarygodnymi kontaktami do pracodawców krajowych oraz zagranicznych.

   Data dodania: 01 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • Praca - startwork.pl »

   Nasza firma to profesjonalna agencja zatrudnienia zajmująca się oddelegowywaniem opiekunek i opiekunów osób starszych do Niemiec, a komfort i zadowolenie naszych pracowników są dla nas najważniejsze. Firma posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy tylko najlepsze oferty i miejsca pracy dla opiekunów i opiekunek w Niemczech. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

   Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: