\ T&S Group - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

T&S Group

T&S Group

Szczegóły strony www.tnsgroup.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Coraz większa liczba Polaków boryka się z trudnościami ze znalezieniem pracy. Wielu z nich przestaje wierzyć, że kiedykolwiek znajdzie zajęcie. Z pomocą osobom znajdującym się w takiej sytuacji przychodzi Agencja Pośrednictwa Pracy T&S Group z Opola. Od wielu już lat słyniemy z organizowania wyjazdów do pracy za granicą. Główny kierunek wyjazdów stanowi Holandia - kraj, w którym można znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę. Już dzisiaj warto skorzystać z naszej oferty i podjąć pracę za granicą. Lista ofert aktualnie dostępnych widoczna jest na łamach firmowej strony internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Grażyna Domachowska Biuro Rachunkowe »

   Biuro rachunkowe Grażyny Domachowskiej świadczy profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowe dla firm oraz osób prywatnych. Zajmuje się również usługami w badania pisma, grafologii i analizy autentyczności podpisów. Oferuje pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje, refundację stanowiska pracy oraz szkoleń.

   Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Aupair AIFS »

   Aupair AIFS to szansa wyjazdu do USA, w charakterze au pair. Program ten należy do rodzinny programów AIFS, które cieszą się ogromną popularnością. To doświadczona i stabilnie działająca organizacja. Można tu liczyć na 100% bezpieczeństwo. Każdy uczestnik programu jest prowadzony krok po kroku przez cały proces, od momentu złożenia dokumentów po sam pobyt już w USA. W Polsce, uczestnik ma do swojej dyspozycji osobistego konsultanta, który służy pomocą w każdej chwili. Więcej na: www. aupair. aifs. pl!

   Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Www.stany.pl - studia i praca USA »

   Work & Travel to propozycja dla młodych osób, które chcą wyjechać do USA i tam poznać życie samodzielnie ucząc się przez rok w najlepszych na świecie szkołach. Mamy pełne przekonanie, że z nami rzeczywiście będziecie mogli nauczyć się samodzielnego życia, będziecie zadowoleni z tego co udało się nam przygotować. Dlatego już teraz zacznijcie korzystać z naszych propozycji i starajcie się o to, by wyjechać z nami do USA.

   Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Dla-bezrobotnych.pl »

   Wmawia się nam, że studia powinny wykształcić w nas chęć uprawiania jakiegoś zawodu. Na młodych ludziach wymusza się konieczność podejmowania decyzji o swoim życiu i swojej przyszłości w momencie, kiedy nic nie wiedzą ani o jednym, ani o drugim. Stąd często młodzi ludzie kończą jakiekolwiek studia i rozpoczynają po nich mozolne poszukiwanie często jakiejkolwiek pracy dla osoby z wyższym wykształceniem i bez doświadczenia. Warto w takim wypadku zajrzeć w pierwszej kolejności na stronę z chwilówkami dla bezrobotnych.

   Data dodania: 30 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • Drukowanie 3d - b3d.com.pl »

   Specjalnością naszej firmy B3D jest realizowanie różnorodnych usług z branży inżynierii odwrotnej. Jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie sprawnych i terminowych usług jak skanowanie, drukowanie, modelowanie 3D. Gwarantujemy również realizowanie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii takich usług jak skanowanie, drukowanie, modelowanie 3D. Oferujemy naszym klientom również odtwarzanie przedmiotów z dokładnością do setnych milimetrów, dostarczamy modele CAD.

   Data dodania: 09 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Scianyprzesuwne.com - Ściany mobilne »

   Nasza firma proponuje profesjonalne i odznaczające się doskonała jakością ściany przesuwne o mobilnym charakterze. Nasze akustyczne ściany przesuwne to gwarancja doskonałego dopasowania do potrzeb różnych obiektów. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie na pewno szybko odnajdziesz najważniejsze informacje odnośnie naszych propozycji.

   Data dodania: 11 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pracownikzukrainy.pl »

   Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wszystkim zainteresowanym firmom pomoże w zdobyciu właściwych pracowników na konkretne stanowiska. Świadczymy przede wszystkim kompleksowe usługi w procesie zatrudniania obcokrajowców. Specjalizujemy się zwłaszcza w pracownikach z Ukrainy. Gwarantujemy ze swej strony atrakcyjne warunki finansowe dla pracowników z Ukrainy, a przy tym załatwiamy wszelkie formalności związane z przyjazdem, pozwoleniem na pracę oraz pobytem na miejscu. Więcej o naszej ofercie na stronie internetowej.

   Data dodania: 19 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Teagle.io »

   Skutecznym sposobem na optymalizację procesów biznesowych jest wykorzystanie telematyki. Możemy zaprojektować poszczególne systemy zarządzania flotą pod indywidualne potrzebny klienta. Dzięki temu można zredukować pewne czynności administracyjne oraz znacząco skrócić czas poszczególnych zadań w tym, czas pozyskiwania informacji.

   Data dodania: 17 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Safety Service »

   SAFETY Service zajmuje się kompleksową obsługą firm, instytucji oraz szkół i przedszkoli w zakresie BHP. SAFETY Service - Krakowskie Centrum BHP - sklep, szkolenia, obsługa firm w zakresie BHP - wszystko w jednym miejscu! W naszym krakowskim biurze realizujemy szkolenia wstępne BHP 5 dni w tygodniu. Szkolenia okresowe prowadzimy w formie tradycyjnej jak i przez internet. Szkolenia BHP prowadzone są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Nasz sklep stacjonarny i internetowy BHP wyróżnia szeroki asortyment - ponad 5000 produktów! W tym, m. in. gaśnice i apteczki, okulary, rękawice, sprzęt do pracy na wysokości. Realizujemy także nadruki na odzieży zakupionej w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą BHP!

   Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Sejfy Sklep - Urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą »

   Zajmujemy się urządzeniami, które zapewniają bezpieczeństwo twoim dokumentom oraz innym wartościom. Nasze urządzenia charakteryzują się niezawodnością oraz najwyższej jakości wykonaniem. Oferujmy różnego rodzaju meble metalowe, skrytki depozytowe, sejfy, sejfy ognioodporne, drzwi antywłamaniowe, sejfy meblowe oraz hotelowe. Wszystkie produkty z naszego asortymentu posiadają aktualne certyfikaty. Zespół specjalistów zadba, aby wybrane przez Ciebie produkty były dopasowane do twoich oczekiwań. Z nami zawsze jest bezpiecznie.

   Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: