\ Team Prevent Poland - Bezpieczeństwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Team Prevent Poland - Bezpieczeństwo

Team Prevent Poland - Bezpieczeństwo

Szczegóły strony www.teamprevent.pl:

 • ID: 7964
 • Tytuł: Team Prevent Poland - Bezpieczeństwo
 • URL: www.teamprevent.pl
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 98
 • CTR: 3.06%
 • Data dodania: 28 08 2018
 • Słowa kluczowe: bezpieczeństwo pracy, ryzyko zawodowe, ppoż, zarządzanie BHP
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma Team Prevent Poland zapewnia generalne wsparcie firm, dzięki czemu jest chętnie wybieranym partnerem świadczącym innowacyjne i wszechstronne usługi dla właścicieli wszystkich firm, niezależnie od branży. Jedną z dziedzin, którą kompleksowo zajmuje się firma to szeroko pojęte bezpieczeństwo. Organizujemy audyty bezpieczeństwa pracy, systemy zarządzania bhp, analizy bezpieczeństwa maszyn jak również ocenę ryzyka zawodowego czy stanu zabezpieczenia ppoż. Zakres usług obejmuje także pomoc w postępowaniu powypadkowym oraz tematy związane z bezpieczeństwem w budowie. Team Prevent Poland to zespół wykwalifikowanych ludzi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Codex szkolenia BHP »

   W współczesnych czasach, gdy jest non stop mniej pracy o każdą posadę wypada troszczyć się jak również starać się, tak aby twój szef nie ocenił, że twój czas dobiegł końca. By temu zapobiec trzeba być elastycznym w godzinach pracy oraz pracowitym i punktualny. Jest jednak jedna sprawa, jaka nie może zostać zignorowana przez nikogo, a tą sprawą jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pracownika jest rzeczą najwyższej wagi, jaką nawet chlebodawca musi uszanować. Aby być na bieżąco należy instruować pracowników z obrębu bhp i ppoż., ponieważ takie szkolenia chodź są bardzo oklepane potrafią zdziałać cuda podczas prawdziwego zagrożenia. Pamiętajmy, żeby nie odstawiać bezpieczeństwa na boczny tor.

   Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Bhp-Proper S. Sufa I S-Ka Spółka Jawna »

   Profesjonalne szkolenia bhp organizowane są na terenie Krakowa przez firmę, która zajmuje się takimi szkoleniami na co dzień. Firma bardzo zachęca wszystkich przedsiębiorców do korzystania z oferty i udziału w profesjonalnych szkoleniach. W skład oferty wchodzą również szkolenia ppoż, na których uczestnicy dowiadują się, jak postępować w przypadku zagrożenia pożarowego. Takie szkolenia są bardzo ważna, ponieważ pomagają w utrzymaniu odpowiedniego bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy. Pomaga to w lepszej i efektywniejszej pracy pracowników.

   Data dodania: 19 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Znaki ochrony przeciwpożarowej TDC »

   Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości znaków bezpieczeństwa, tablic i piktogramów, znaków drogowych i sprzętu BHP. Istniejemy na rynku od 1994 roku i wciąż się rozwijamy szukając jeszcze lepszych niż dotąd rozwiązań. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w przepisach, dzięki czemu korzystając z naszych usług zyskują Państwo gwarancję jakości i bezpieczeństwa. W naszej kadrze pracowniczej stają wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy służą fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

   Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
  • Szkolenia bhp przez internet - i-szkoleniabhp.pl »

   Dzięki ofercie firmy DERWI S. C. można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na szkoleniach BHP dla pracowników biurowych. Oferta szkoleń w formie e-learningu polega na nauce przed komputerem. Szkolenie kończy się testem potwierdzającym zdobytą wiedzę. Po zaliczeniu testu pracownik otrzyma certyfikat, który jest uznawany przez Państwową Inspekcję Pracy.

   Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »
  • Znaki chemiczne - jak je stosować? Blog TDC »

   Oznakowania bezpieczeństwa muszą spełniać określone normy i parametry techniczne. Aktualności z tej dziedziny znajdziesz na blogu prowadzonym przez firmę TDC – producenta oznakowań bezpieczeństwa. Firma ta dostarcza też środki ochrony przeciwpożarowej oraz akcesoria BHP, dlatego jest doskonałym specjalistą w tej dziedzinie i dostarcza sprawdzone informacje.

   Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Usługi bhp Gorzów »

   Wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani współpracą w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Zapraszamy do nas. Jesteśmy firmą, która przeprowadza szkolenia, choć nie tylko. Również doradzamy i wykrywamy w Państwa firmach zagrożenia. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie bhp-gorzow. com. pl. Zapraszamy też do naszej siedziby w Gorzowie Wielkopolskim.

   Data dodania: 02 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Nadzory BHP - ocena miejsca pracy »

   Nasz zespół specjalizuje się nie tylko w nadzorze BHP swoich zleceniodawców, ale także przeprowadzaniu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, aby kompleksowo dostosować działanie Twojej firmy do obowiązujących w naszym kraju przepisów PPOŻ i BHP.

   Data dodania: 09 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Safety Service »

   SAFETY Service zajmuje się kompleksową obsługą firm, instytucji oraz szkół i przedszkoli w zakresie BHP. SAFETY Service - Krakowskie Centrum BHP - sklep, szkolenia, obsługa firm w zakresie BHP - wszystko w jednym miejscu! W naszym krakowskim biurze realizujemy szkolenia wstępne BHP 5 dni w tygodniu. Szkolenia okresowe prowadzimy w formie tradycyjnej jak i przez internet. Szkolenia BHP prowadzone są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Nasz sklep stacjonarny i internetowy BHP wyróżnia szeroki asortyment - ponad 5000 produktów! W tym, m. in. gaśnice i apteczki, okulary, rękawice, sprzęt do pracy na wysokości. Realizujemy także nadruki na odzieży zakupionej w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą BHP!

   Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Praktykabhp.pl »

   Szkolenie okresowe BHP? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu. Dzięki temu posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Rozwijamy się przez cały czas, a co za tym idzie świadczymy nasze usługi przez cały czas na najwyższym poziomie. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas.

   Data dodania: 01 08 2019 · szczegóły wpisu »
  • Kamar Projekt - Produkty stalowe, lustra, odbojnice stalowe, znaki drogowe »

   Firma Kamar Projekt proponuje produkty z zakresu BHP w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscach pracy oraz na drogach publicznych. W naszych asortymencie posiadamy artykuły takie jak: elastyczne profile ostrzegawczo-ochronne, bariery drogowe, barierki ochronne, taśmy, lustra akrylowe, znaki drogowe

   Data dodania: 15 08 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: