• Worki Big Bag Wrocław, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie »

  Firma Oxygen skupuje oraz sprzedaje nowe i używane worki typu BIG BAG. Worki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, mogą zostać wielokrotnie napełniane i opróżniane. Mogą być stosowane do transportu bądź do przechowywania kruszywa, żwiru, piasku, kostki, pelletu, tworzyw sztucznych, nawozów, zboża, ziemniaków, itp. Na życzenie klienta zapewniamy transport.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • DomBort - kompleksowa budowa domów »

  DomBort oferuje budowę domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej na terenie województwa Śląskiego. Oferujemy pomoc podczas procesu budowlanego: od wyboru działki, formalności urzędowe, wybór projektu, czy odbiór końcowy.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

  Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Komeno.pl »

  Odpowiedni system kominowy jest niezbędny do tego aby utrzymywać w pomieszczeniach pożądaną temperaturę i do tego zniwelować ich negatywny wpływ na organizm i zdrowie człowieka. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązanie, które dodatkowo pozwoli na ograniczenie powierzchni zajmowanej przez dany system.

  Data dodania: 25 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Firma Tynkarska Ekotynk.pl »

  Firma Tynkarska Ekotynk. pl wykonuje tynki cementowo wapienne, posadzki maszynowe, tynki gipsowe. Od szeregu lat stawiamy na jakość i fachowość. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów jest gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia z wykonanej usługi. Starannie wykonanie cementowo-wapiennych, czy tynków gispowych, sprawia, że nadają się one pod malowanie. Posadzki wykonujemy metodą półsuchą. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stip.pl »

  Gwarantujemy duży wybór sprzętu elektrycznego oraz akcesoriów i narzędzi niezbędnych do montaży systemów. W naszej hurtowni elektrycznej nabyć można z łatwością tani sprzęt do sterowania systemami ochrony przeciwpożarowej, odgromowej czy też inteligentnego domu. Odpowiemy również na Twoje pytania i doradzimy, jaki towar najlepiej spełni Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Na naszej przejrzystej stronie bez trudu porównasz ceny sprzętu elektronicznego, a transakcja zostanie zrealizowana szybko.

  Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Kraków - askot.krakow.pl »

  Firma Askot to miejsce, gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie materiały potrzebne do budowy czy remontu domu, a także jego wykończenia i wyposażenia. To skład materiałów budowlanych, który skupia w jednym miejscu niezwykle szeroką ofertę produktów pochodzących od znanych i cenionych dostawców. W ofercie usług można także znaleźć komputerowe mieszanie farb.

  Data dodania: 23 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • RentAgro.pl wynajem sprzętu komunalnego »

  Wynajem sprzętu budowlanego lub ciągników? Na to wszystko możesz liczyć w firmie Rentagro, która specjalizuje się w wynajmie różnego rodzaju sprzętów, w tym rębaków, kosiarek i koparek. Dodatkową zaletą zachęcającą do skorzystania z naszych usług jest możliwość dostarczenia i odbioru sprzętu lub maszyn we wskazane przez Ciebie miejsce w całej Polsce. Ponadto nasza profesjonalna kadra pomoże Ci w doborze maszyny bądź sprzętu do odpowiedniej pracy.

  Data dodania: 21 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe - Prom »

  Firma Prom od 23 lat wykonuje posadzki i podłogi przemysłowe w wielu obiektach handlowych, warsztatowych i przemysłowych. Zastosowanie produktów wysokiej jakości gwarantuje najwyższą jakość końcowego produktu jakim jest wytrzymała na warunki otoczenia podłoga. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

  Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Mikropalepoddomek.pl »

  Wybudowanie domku jednorodzinnego na solidnych fundamentach jest bardzo istotne dla jego trwałości. W sytuacji, gdy ze względu na grunt nie da się zastosować tradycyjnych fundamentów z pomocą przychodzą nasze mikropale pod domek. Sprawdzają się one w swojej roli rewelacyjnie i są naprawdę bardzo trwałe. Jako Soilis oferujemy najwyższej jakości produkty dla naszych klientów. Dzięki nam będziesz w stanie postawić naprawdę stabilną konstrukcję, która będzie prezentowała się rewelacyjnie. Na naszych usługach tym samym będziesz w stanie naprawdę wiele zyskać.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sondex-cpt.pl »

  Odpowiednie zbadanie gruntu, na którym ma zostać zrealizowana inwestycja jest bardzo istotne. Można w ten sposób uniknąć wielu problemów już podczas samej realizacji inwestycji. Dlatego też jak najbardziej warto zdecydować się na takie działanie i podejście do sprawy. Badanie sondą cpt oferowane przez naszą firmę jest bardzo dokładne i wykazuje wszelkie problemy, które mogą przeszkodzić podczas budowy. Dzięki temu po przeprowadzonym badaniu będziesz doskonale przygotowany do rozpoczęcia inwestycji na danym terenie.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Producent pomp ciepła Alpha Innotec »

  Specjalizujemy się w Alpha Innotec zarówno w produkowaniu a także w dystrybuowaniu wysokiej jakości pomp ciepła, które w naszej firmie dostępne są w szerokim asortymencie różnych modeli pod kątem technologicznym i parametrów. W ten sposób nasi klienci mogą wygodnie wyselekcjonować takie pompy, które będą w stanie gwarantować wygodę użytkowania oraz spełnienie wszystkich oczekiwań. Zapewniamy miedzy innymi gruntowe pompy ciepła.

  Data dodania: 07 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.nisbb.pl - narzędzia i serwis »

  W internetowym sklepie Hołysz mogą Państwo znaleźć nowoczesne narzędzia w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu między innymi elektronarzędzia sieciowe, narzędzia ogrodnicze jak i małe maszyny budowlane. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: