• Malowanie - bud-lux.pl »

  Powstaliśmy ponad dziesięć lat temu. Działamy w branży budowlano-remontowej na terenie Szczecina i okolic. Klientom zapewniamy fachowe i solidne usługi wykonane w określonym czasie, za rozsądne ceny. Gwarantujemy trwałość i jakość wykonanych prac. W ofercie malowanie, szpachlowanie, elewacje, układanie płytek, wykończenia wnętrz. Służymy pomocą, wiedzą, doświadczeniem.

  Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • RWSL architektoniczne »

  Najlepsze w Łodzi biuro architektoniczne zaprasza serdecznie do kontaktu. Oferujemy projekty wnętrz publicznych i prywatnych, projektowanie restauracji i sklepów, rewitalizację starych kamienic. Łączymy tradycję z nowoczesnością i staramy się o zadowolenie naszych klientów na każdym etapie współpracy. Nie czekaj, zadzwoń już dziś!

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Itodesign.pl »

  Firmę ITOdesign tworzy zespół architektów, projektantów wnętrz i wykonawców budowlanych. Dlatego może oferować klientom kompleksowe usługi, wśród których znajduje się projektowanie i budowa domów oraz aranżacja wnętrz. Tym sposobem klienci otrzymują wykończone mieszkania i domy. Firma ma w tej branży wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie, ponad 200 udanych projektów.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Glazurnictwo K2 Gdańsk »

  Mieszkasz na terenie województwa pomorskiego lub mazowieckiego i szukasz doświadczonej ekipy, która wyremontuje ci dom lub mieszkanie? Zadzwoń do K2- najlepszej w okolicy firmy budowlanej, która spełni wszystkie twoje oczekiwania. Oferujemy glazurnictwo Trójmiasto, kafelkarstwo, kładzenie podłóg, podwieszane sufity i wiele innych!

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stars-Bet posadzki przemysłowe Piotr Rusinek »

  Piotr Rusinek to założyciel firmy Stars-Bet, której specjalnością jest wykonywanie posadzek. Ciągły rozwój firmy zaowocował poszerzeniem oferty, jednak niezmiennie są to tylko posadzki, jednak obecnie mamy możliwość wykonać nawet największe i najbardziej odporne posadzki do zastosowań przemysłowych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Geosyntetyki Fram Geo »

  Jeśli zdecydujecie się na firmę Fram Geo możecie sięgnąć geowłókniny, geokompozyty, maty drenażowe oraz antyerozyjne od najlepszych rynkowych producentów, którzy starają się o zadowolenie klientów. To doświadczenie jakie posiadamy sprawia, że każdy z naszych klientów może liczyć na merytoryczne wsparcie. Podpowiemy jakie rozwiązania będą najlepsze, jeśli kupujący w tym zakresie będzie laikiem.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • DomBort - kompleksowa budowa domów »

  DomBort oferuje budowę domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej na terenie województwa Śląskiego. Oferujemy pomoc podczas procesu budowlanego: od wyboru działki, formalności urzędowe, wybór projektu, czy odbiór końcowy.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • An-kom.pl »

  Niesamowity system odgromowy ma Państwu możliwość przedstawić nasza firma. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku dlatego jesteśmy numerem 1. Nasza firma od zawsze stawiała na rozwój, dlatego staramy się stale uzyskać oszczędności z Unii Europejskiej na rozwinięcie naszych miejsc pracy. Zapraszamy do współpracy, aby zdobyć jeden z najlepszych systemów odgromowych.

  Data dodania: 12 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

  Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary oświetlenia S&J System Warszawa »

  Nowoczesna firma S&J System zajmuje się wykonywaniem pomiarów i przeglądów instalacji elektrycznych, przeglądów budowlanych, pomiarów sztucznego oświetlenia na stanowisku pracy, przeglądów gaśnic i hydrantów przeciwpożarowych, a także tworzeniem dokumentacji sanitarnej. Zespół pracowników firmy S&J System to specjaliści z dziedziny branży budowlanej, którzy w swojej pracy charakteryzują się wysokim profesjonalizmem i rzetelnością. Priorytetem dla przedsiębiorstwa jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim klientom.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: