• Worki Big Bag Wrocław, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie »

  Firma Oxygen skupuje oraz sprzedaje nowe i używane worki typu BIG BAG. Worki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, mogą zostać wielokrotnie napełniane i opróżniane. Mogą być stosowane do transportu bądź do przechowywania kruszywa, żwiru, piasku, kostki, pelletu, tworzyw sztucznych, nawozów, zboża, ziemniaków, itp. Na życzenie klienta zapewniamy transport.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • DomBort - kompleksowa budowa domów »

  DomBort oferuje budowę domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej na terenie województwa Śląskiego. Oferujemy pomoc podczas procesu budowlanego: od wyboru działki, formalności urzędowe, wybór projektu, czy odbiór końcowy.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

  Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Jankojcnieruchomosci.pl domy na sprzedaż Ustka »

  Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zamieszkania? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Proponowane przez nas nieruchomości Ustka to gwarancja satysfakcji pod względem mieszkaniowym, jak i lokalizacji. Co do cen, każda zainteresowana osoba powinna znaleźć coś zgodnego ze swoim oczekiwaniem!

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Producent placów zabaw - MagicNets.pl »

  Czołowa polska firma wykonująca na zamówienie place zabaw dla różnego rodzaju miejsc rekreacyjnych. Jako firma z wieloletnim stażem posiadamy zarówno bogate portfolio naszych realizacji, jak i katalog gotowych rozwiązań. Dla wymagających oferujemy również projekt i produkcję od zera. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Electro-clim.com.pl »

  Pragniemy Państwa zaprosić na naszą firmową stronę internetową, w której prezentujemy pełny zakres naszej działalności. Od lat świadczymy w Szczecinie i okolicach profesjonalne usługi w zakresie montażu I serwisu klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa. Oferujemy najlepsze na rynku, nowoczesne i sprawdzone urządzenia np. klimatyzatory Toshiba. Dla każdego klienta proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania i projekty instalacji, dostosowane do potrzeb, oczekiwań finansowych i specyfiki budynku. Podobnie jak klimatyzacja, także wentylacja i systemy chłodnicze w naszym wykonaniu spełniają zawsze najwyższe standardy pod względem skuteczności i wymogów technicznych. Zapewniamy zarówno montaż klimatyzacji i innych urządzeń, jak też ich późniejszy serwis.

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koenigstahl.pl »

  Nasze najwyższej jakości elementy stalowe, które oferujemy są w stanie sprawdzić się w swojej roli doskonale i mogą posłużyć przez bardzo długi czas. Wszystkie osoby szukające takich produktów serdecznie zapraszamy więc do postawienia na naszą ofertę i czerpanie z niej bardzo dużego zadowolenia i radości w swojej sytuacji.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Nieruchomości Chorwacja - realestate-honeste.com »

  Honeste to agencja nieruchomości związana od ponad dziesięciu lat z Chorwacją. W naszym katalogu odnajdziecie Państwo luksusowe oraz klasyczne nieruchomości w najlepszych lokalizacjach. Wyszukujemy konkretne obiekty na życzenie. Inwestorom organizujemy zakwaterowanie, wynajem samochodu, czy nawet kontakt z tłumaczem. Przejmujemy na siebie wszelkie formalności.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarnie.com.pl »

  W budownictwie liczy się wysoka klasa betonu oraz wyspecjalizowany sprzęt o wysokim standardzie, który nie zawiedzie i efektywnie upora się z zakładaną pracą. Firma Betoniarnie gwarantuje wysoką jakość usług w zakresie branży betoniarskiej. Jej zespół tworzą eksperci i fachowcy, którzy posiadają dużą wiedzę z zakresu betonowania oraz bogate doświadczenie zawodowe. Firma oferuje doradztwo w zakresie wyboru sprzętu oraz pomoc i udzielanie wskazówek. Firma oferuje takie produkty wysokiej klasy kostka betoniarska oraz beton o wysokim standardzie. W ofercie Betoniarni znajdują się także świetnie wyposażone węzły betoniarskie, które zapewniają wysoką jakość pracy, efektywność i szybkość oraz precyzję działań i gwarantują oczekiwany efekt. Mobilne węzły betoniarskie wyróżniają się wysoką wydajnością oraz dużą pojemnością zbiorników na kruszywa.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kruszywaags.com »

  Ekologiczne kruszywo kraków jest bardzo powszechnym materiałem w naturze, składającym się ze skał magmowych. Kruszywa kraków są ze swojej wysokiej wytrzymałości. Kruszywa drogowe AGS dzielą się na kilka rodzajów w zależności od wielkości kamieni. Kruszywo granitowe używane do budowy dróg cechuje jego duża wytrzymałość na warunki fizyczne i atmosferyczne.

  Data dodania: 21 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Inżynierskie - compact-project.pl »

  Ocena stanu technicznego budynku jest czasami bardzo cenną wskazówką. Wiele budynków po długim okresie użytkowania charakteryzuje się złym stanem technicznym, co zagraża bezpieczeństwu wszystkich mieszkańców. Dlatego podejmując ekspertyzy budowlane jest się w stanie w porę wychwycić niebezpieczeństwo i jemu zapobiec. Dzięki temu można uratować niekiedy nawet ludzkie życie.

  Data dodania: 08 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Glospsb.pl »

  Głos PSB to ceniony na rynku dwumiesięcznik polskich składów budowlanych. Można na nim znaleźć darmowe porady remontowe i budowlane od ekspertów. To między innymi praktyczne wskazówki z takich kategorii jak technologie i produkty. Zarówno w papierowej jak i elektronicznej wersji znaleźć można analizy rynku, opinie wykonawców. Na stronie dostępne są informacje dotyczące takich spraw jak hydroizolacja balkonu, murowanie klinkieru, montaż drzwi zewnętrznych. Warto zatem sprawdzić najciekawsze porady i artykuły na stronie.

  Data dodania: 06 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • ATTIC - dystrybucja materiałów budowlanych w Małopolsce »

  Skład budowlany Attic od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza klientom najwyższej jakości materiały budowlane, w bardzo rozsądnych cenach. Dodatkowo nasi specjaliści zawsze służą fachową pomocą. Zamówienia realizujemy sprawnie, bezbłędnie i indywidualnie. W ofercie między innymi płyty osb, izolacje termiczne, wełna mineralna, systemy dociepleń, sucha zabudowa i wiele innych. Najlepsze marki – Termo Organika, Arsanit, Kreisel i wiele innych oraz najniższe ceny.

  Data dodania: 06 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: