• Worki Big Bag Wrocław, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie »

  Firma Oxygen skupuje oraz sprzedaje nowe i używane worki typu BIG BAG. Worki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, mogą zostać wielokrotnie napełniane i opróżniane. Mogą być stosowane do transportu bądź do przechowywania kruszywa, żwiru, piasku, kostki, pelletu, tworzyw sztucznych, nawozów, zboża, ziemniaków, itp. Na życzenie klienta zapewniamy transport.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • DomBort - kompleksowa budowa domów »

  DomBort oferuje budowę domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej na terenie województwa Śląskiego. Oferujemy pomoc podczas procesu budowlanego: od wyboru działki, formalności urzędowe, wybór projektu, czy odbiór końcowy.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

  Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zelbetex.pl »

  Żelbetex działa od wielu lat na rynku budowlanym. Zajmuje się produkcją betonu zwykłego i towarowego. Oferowany beton spełnia wszelkie restrykcyjne wymogi dotyczące gęstości, wytrzymałości, mrozoodporności, wodoszczelności, trwałości oraz ochroną przed korozją stali w betonie. W betoniarni Żywiec ustalamy odpowiednią konsystencję betonu i jego urabialność, która pozwala na określenie ciekłości mieszanki. Konsystencja jest regulowana odpowiednimi dodatkami chemicznymi oraz składnikami receptury.

  Data dodania: 21 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Technomac Sp. z o.o. »

  Konwencjonalne grzejniki ogrzewają powietrze wokół nich, a to z kolei rozprzestrzenia się po pomieszczeniu. Działają, ogrzewając powietrze. Chociaż tak działa większość urządzeń grzewczych, powoduje to nieefektywność pod względem rozprzestrzeniania się ciepła. Promienniki podczerwieni działają bezpośrednio poprzez ogrzewanie obiektów. Oznacza to, że nie ma znaczenia, jak zimno jest w pokoju lub przestrzeni, jeśli światło podczerwone skierowane jest na ciebie, poczujesz ciepło. Jest to bardzo wydajny i energooszczędny sposób ogrzewania pomieszczeń.

  Data dodania: 21 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Supico.pl »

  Firma Supcio to krajowy lider w branży ogrodzeniowej. Od 24 lat produkujemy wysokiej jakości siatki ogrodzeniowe, leśne i zgrzewalne. Zajmujemy się także powlekaniem drutu do produkcji siatki. Oferujemy najwyższej jakości kompleksowe usługi montażowe i logistyczne. U nas zaopatrzysz się w akcesoria do budowy ogrodzenia, bramy ogrodzeniowe i przesuwne, a także słupki ogrodzeniowe. Proponujmy korzystne warunki współpracy. Gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stefania.pl »

  Spółka Stefania od 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań w zakresie konstrukcji ze szklanych wyrobów budowlanych. Oferujemy innowacyjne technologie w budownictwie szklanym, jakie są dyle szklane. Stwarzają one szerokie możliwości wykorzystywania w nowoczesnym budownictwie. Dzięki kształtowi ceowników pozwalają na tworzenie wytrzymałych ścian zewnętrznych, działowych czy tzw. „drugiej skóry”. Dyle szklane można układać w pionie i poziomie. Nie wymagają dodatkowego wykończenia.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pol-Poż zabezpieczenia budynków przed pożarem »

  Pol-Poż świadczy rozległe usługi, których celem jest ochrona budynków przed wybuchem pożaru. Podstawowymi usługami firmy Pol-Poż są montaże należycie dopasowanych elementów wyposażenia i sprzętu ppoż. Oprócz tego firma Pol-Poż dostarcza usługi konserwacyjne i przeglądowe posiadanych mechanizmów ppoż. Kolejnym trzonem w grupie usług są instruktaże ppoż, w celu zaznajomienia pracowników z procedurą zachowania w przypadku pojawienia się ognia. Dostarczamy dedykowane rozwiązania ppoż dla wszelkich obiektów. Uczciwość i wieloletnie doświadczenie są mocnymi punktami realizowanej przez nas działalności.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy. U nas można liczyć na kompleksowa obsługę w zakresie obsługi BHP i ppoż.

  Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uniserv-Piecbud SA »

  Zapraszamy do współpracy z firmą Uniserv, na której działalność składają się kompleksowe usługi związane z budową układów chłodzenia wody, silosów i kominów przemysłowych. Zajmujemy się także obsługą inżynierską już wykonanych inwestycji modernizując je i dostosowując do określonych wymogów budowlanch.

  Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarnia Kaczmarek »

  Nasza betoniarnia świadczy kompleksowe usługi, na które składa się nie tylko produkcja elementów betonowych ale także budowa dróg oraz budynków mieszkalnych i przemysłowych. Oferujemy również wynajem sprzętu na korzystnych warunkach współpracy. Zachęcamy do zapoznania z pozostałą działalnością firmy.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zakopane Modrzejewska »

  Apartamenty Modrzejewska powstają w ekskluzywnej części Zakopanego. Są oddalone o zaledwie 3 minuty od Krupówek, dlatego można będzie tam dotrzeć pieszo. Atrakcyjne położenie inwestycji sprawia, że na pewno znajdujące się tam mieszkania będą cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród inwestorów. Lokalizację obiektów docenią turyści chcący odpoczywać w luksusowych, komfortowych warunkach.

  Data dodania: 09 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • DMDmodular Sp. z o.o. »

  Oferta firmy DMDmodular obejmuje architekturę modułową. Na swojej stronie firma szeroko i dokładnie opisuje swoje propozycje, które kieruje zarówno do inwestorów indywidualnych jak i do klientów biznesowych. Flagowym produktem tej firmy budowlanej są hotele i inne podobne obiekty noclegowe, ale także szkoły i przedszkola.

  Data dodania: 09 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.ultrarent.pl/ »

  Ultrarent Zakład Badań Nieniszczących zajmuje się ekspertyzami technicznymi i badanami nieniszczącymi tj. radiograficznymi, ultradźwiękowymi, wizualnymi, penetracyjnymi, magnetyczno-proszkowymi, ultradźwiękowymi pomiarami grubości. Ekspertyzy zapobiegają ewentualnym awariom i przestojom przemysłowym.

  Data dodania: 07 06 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: