• Worki Big Bag Wrocław, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie »

  Firma Oxygen skupuje oraz sprzedaje nowe i używane worki typu BIG BAG. Worki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, mogą zostać wielokrotnie napełniane i opróżniane. Mogą być stosowane do transportu bądź do przechowywania kruszywa, żwiru, piasku, kostki, pelletu, tworzyw sztucznych, nawozów, zboża, ziemniaków, itp. Na życzenie klienta zapewniamy transport.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • DomBort - kompleksowa budowa domów »

  DomBort oferuje budowę domów jednorodzinnych w technologii tradycyjnej na terenie województwa Śląskiego. Oferujemy pomoc podczas procesu budowlanego: od wyboru działki, formalności urzędowe, wybór projektu, czy odbiór końcowy.

  Data dodania: 13 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

  Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wowhouse.eu »

  Strona internetowa wowhouse. eu oferuje profesjonalne usługi projektowania i aranżacji wnętrz świadczone przez dwuosobowy zespół doświadczonych kobiet. Firma dokłada wszelkich starań, aby prezentować najwyższą jakość swoich usług z uwzględnieniem życzeń najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajduje się home staging, co obejmuje stylizację wnętrz, której celem jest podniesienie wartości domu lub mieszkania przeznaczonego do sprzedaży. Inne usługi to między innymi stylizacja wnętrz do sesji zdjęciowych czy nadzór autorski nad pracą ekipy remontowej.

  Data dodania: 14 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nawiewy-dargo.pl »

  Wilgoć jest jednym z najważniejszych wrogów budynku i może być odpowiedzialna za postępującą degradację jej elementów konstrukcyjnych. Opady deszczu są jedną z głównych przyczyn budzącej lęk wilgoci w budynkach, gdy nie mają odpowiedniej wodoodporności. Hydroizolacja pozwala uniknąć tego problemu, chroniąc budynek przed szkodami, jakie może spowodować wilgoć. W dzisiejszych czasach, dzięki postępom w technologii jaką jest osuszanie domów a także odgrzybianie domów, istnieją bardzo skuteczne metody powstrzymujące przedostawanie się wilgoci do budynków, które można zastosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Copperconcept.org »

  Europejski Instytut Miedzi ma za misję rozpropagowanie w architekturze miedzi. Sprawdza się świetnie w postaci miedzianych dachów, elewacji, pokryć budynków, elementów ozdobnych. Promowana jest przez EIM ze względu na brak negatywnego wpływu na środowisko, estetyczny wygląd, a także dużą wytrzymałość.

  Data dodania: 05 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • PTHU Hydro Marko »

  Poszukujesz nowoczesnego domu, położonego tuż przy Poznania? W takim razie Osiedle Pasieki umieszczone w Komornikach będzie dla Ciebie i Twojej rodziny idealne. Ładna i naturalna okolica, przestrzenny budynek oraz ogród, w którym możesz się relaksować. Wejdź na stronę www. pasieki-komorniki. pl i zobacz jak już niedługo możesz mieszkać! Biuro sprzedaży, z którym możesz się skontaktować jest położone na ulicy Grunwaldzkiej 515a/4 w Plewiskach k. Poznania. Na co jeszcze czekasz?

  Data dodania: 31 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Posadzkiprzemyslowejsw.pl »

  Wykonujemy wysokiej jakości betonowe posadzki przemysłowe w Małopolsce oraz w okolicach Śląska. Jesteśmy firmą wykonującą prace betoniarskie już od trzydziestu lat, toteż cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Wykonujemy betonowe posadzki na halach oraz w magazynach. Są to odporne i bezpieczne posadzki antypoślizgowe, posadzki zatarte na gładko lub na ostro. Przez długie lata będą one doskonale spełniać swoją funkcję i zachowają estetyczny wygląd. Wysokiej jakości posadzka zagwarantuje bezpieczeństwo przy pracy.

  Data dodania: 26 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Venteco wentylacja w domu »

  Nasza firma oferuje w głównej mierze usługi związane z instalacją takich mechanizmów jak: rekuperacja, wentylacja oraz klimatyzacja we wszelkiego rodzaju budynkach. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz systematycznie uczestniczą w nowoczesnych szkoleniach tematycznych. Chętnie podejmujemy się usług na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego.

  Data dodania: 22 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Portal Budowlany - praktyczne rady jak budować dom »

  Analizujemy prawidłowe techniki budowy domu jednorodzinnego. Wskazujemy również na nowoczesne rozwiązania adaptacyjne nieruchomości. Dzięki nam zamienicie Państwo lokale zaniedbane w nadające się do życia, skorzystacie ze wskazówek aranżacyjnych. Lepiej dobierzecie drobne i najważniejsze sprzęty domowe. Omawiamy również kwestie samodzielnego czyszczenia, serwisowania klimatyzacji.

  Data dodania: 17 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Cymbergaj-wynajem.pl »

  Strona internetowa cymbergaj-wynajem. pl to witryna, której treść skierowana jest przede wszystkim do miłośników współczesnych wystrojów wnętrz oraz osób urządzających swoje mieszkanie. Z serii wpisów można dowiedzieć się, jak dokonać zakupu oszczędnej zmywarki, nie brakuje też informacji o ciekawej alternatywie okiennej w postaci rolet japońskich. Szczególną popularnością cieszy się post o solidnym wykorzystaniu małych powierzchni, takich jak łazienka czy domowe biuro, a także post dokonujący porównania farb ściennych.

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź firmy budowlane z Building Companion »

  Building Companion to wyjątkowa wyszukiwarka internetowa, za pomocą której można znaleźć cenionych fachowców w zakresie projektowania domów, wnętrz, firm budowlanych czy zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych. W katalogu znajdują się tylko i wyłącznie sprawdzone firmy, o dobrej renomie, które gwarantują rzetelność, terminowość, najlepszą jakość wykonania.

  Data dodania: 07 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Instalacjeinteligentne.pl »

  Nasza firma od wielu lat oferuje swe usługi elektryczne w Łęczycy i okolicy. Pracujemy na co dzień z nowoczesnymi technologiami, świadcząc usługi na wysokim poziomie. Specjalizujemy się między innymi w projektowaniu, montażu i konfiguracji instalacji elektrycznych, systemów zabezpieczeń. Proponujemy naszym klientom montaż anten w Łęczycy jak i również tworzymy niejeden inteligentny dom w Łodzi. Zapewniamy ze swej strony pełen profesjonalizm, jak i również terminowość oraz atrakcyjne ceny za nasze usługi. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

  Data dodania: 05 07 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: