\ Beton ogniotrwały - ceramic.com.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Beton ogniotrwały - ceramic.com.pl

Beton ogniotrwały - ceramic.com.pl

Szczegóły strony ceramic.com.pl:

 • ID: 2512
 • Tytuł: Beton ogniotrwały - ceramic.com.pl
 • URL: ceramic.com.pl
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 373
 • CTR: 1.61%
 • Data dodania: 05 01 2016
 • Słowa kluczowe: beton ogniotrwały, klej ognioodporny, płyty ognioodporne, włókno ceramiczne, zaprawa ognioodporna
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Ceramic
 • Ulica: Podbory 24
 • Miasto: Skawina
 • Województwo: Małopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma Ceramic powstała na początku 1991 roku jako przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą wyspecjalizowanych materiałów budowlanych odpornych na ogień. Chęć ciągłego rozwoju, doprowadziło firmę do pozycji lider w regionie w zakresie dostarczania wysokiej jakości materiałów ognioodpornych i ogniotrwałych. W bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie firmy Ceramic znajdują się m. in. : beton ogniotrwały, klej ognioodporny, płyty ognioodporne, włókno ceramiczne, zaprawa ognioodporna, zaprawa ogniotrwała itp.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Gór-Stal Sp. z o.o. »

   W naszym kraju płyty warstwowe pojawiły się w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Służyły jako materiał konstrukcyjny, wykorzystany do budowy hal produkcyjnych, magazynów i sklepów. Słynne blaszaki widoczne zostały na omal każdym osiedlu mieszkaniowym. Przyszłościowe techniki w produkcji płyt, które ukazały się u nas, zmieniły nie tylko zewnętrzny wygląd konstrukcji, ale też przełożyły się na sposobów, jakie oferują współczesne płyty warstwowe. Jedna z najnowocześniejszych linii produkujących płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym znajduje się w Gorlicach. Zlokalizowano ją na terenie filii Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Linia należy do korporacji Gór-Stal, która pod marką Gorlicka oferuje płyty warstwowe PUR w okładzinach z blach stalowych i panele izolacyjne PIR w okładzinach miękkich. Płyty z linii Gorlicka umożliwiają tworzenie budynków w systemie lekkiej zabudowy. Dzięki temu rozwiązaniu technologicznemu budowa jest szybka i tania, a powstające hale spełniają aktualne normy europejskie.

   Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Vbvsweden.com »

   VBV jest firmą, zajmującą się produkcją najwyższej jakości profesjonalnych produktów impregnujących. Można tutaj znaleźć niejeden impregnat do kostki brukowej, do kamienia naturalnego oraz do betonu. W ofercie firmy znajdują się zarówno impregnaty hydrofobizujące, paroprzepuszczalne oraz izolujące – wszystko to ze względu na to, by spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www. vbvsweden. com.

   Data dodania: 03 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Lusbet.pl »

   Jeżeli zależy Państwu na niepowtarzalnej aranżacji wnętrza lub wykończeniu elewacji, firma LuS-BET wyjdzie naprzeciw tym oczekiwaniom. Zajmuje się ona obróbką wyjątkowego materiału, jakim jest beton architektoniczny. Płyty betonowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością na warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne i są dostępne w różnych odcieniach. Ręczne wykonanie materiałów na indywidualne zamówienie gwarantuje Państwu otrzymanie produktu najwyższej jakości, dostosowanego do Państwa potrzeb.

   Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Narzędzia budowlane Pol Bid »

   Oferujemy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości artykułów budowlanych. Posiadamy w naszej ofercie zarówno artykuły, materiały budowlane do realizowania budowania obiektów oraz do wykonywania różnych remontów obiektów. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy naszym klientom wyroby od renomowanych producentów na rynku co pozwala nam gwarantować sprawdzone artykuły.

   Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Mikropalepoddomek.pl »

   Wybudowanie domku jednorodzinnego na solidnych fundamentach jest bardzo istotne dla jego trwałości. W sytuacji, gdy ze względu na grunt nie da się zastosować tradycyjnych fundamentów z pomocą przychodzą nasze mikropale pod domek. Sprawdzają się one w swojej roli rewelacyjnie i są naprawdę bardzo trwałe. Jako Soilis oferujemy najwyższej jakości produkty dla naszych klientów. Dzięki nam będziesz w stanie postawić naprawdę stabilną konstrukcję, która będzie prezentowała się rewelacyjnie. Na naszych usługach tym samym będziesz w stanie naprawdę wiele zyskać.

   Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Geowłókniny - ars1.pl »

   Nasza firma specjalizuje się w oferowaniu akcesoriów do żelbetu. Z nami wykorzystanie tego materiału będzie naprawdę komfortowe, a prace budowlane będą przebiegać znacznie sprawniej. Wszystkie osoby tym samym zachęcamy do wybrania naszej wysokiej jakości oferty i produktów, które w swoim zadaniu sprawdzą się rewelacyjnie. Korzystanie z naszych produktów będzie tym samym prowadziło do czerpania z nich bardzo dużego zadowolenia i bardzo dużej radości w każdej sytuacji. Wśród naszych produktów dostępna jest między innymi mata bentonitowa.

   Data dodania: 28 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Betoniarnia Kaczmarek »

   Nasza betoniarnia świadczy kompleksowe usługi, na które składa się nie tylko produkcja elementów betonowych ale także budowa dróg oraz budynków mieszkalnych i przemysłowych. Oferujemy również wynajem sprzętu na korzystnych warunkach współpracy. Zachęcamy do zapoznania z pozostałą działalnością firmy.

   Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Wsltd.eu »

   Dostarczamy naszym klientom wiele rodzajów zabezpieczeń podłóg i szlaków komunikacyjnych w bardzo dobrych cenach. Zakupując u nas zimowe maty antypoślizgowe otrzymujesz towar z poświadczeniem niepalności, antypoślizgowości i krytycznej wysokości upadku w postaci nadanych przez urzędy państwowe odpowiednich certyfikatów. Nasze maty produkowane są w Unii Europejskiej, co daje pewność pełnej kontroli nad procesem produkcyjnym, co nie jest oczywiste przy imporcie z Chin, gdzie badania jakości i zgodności z norm nie są normą.

   Data dodania: 03 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Miedziany dach - copperconcept.org/pl »

   Europejski Instytut Miedzi ma za misję rozpropagowanie w architekturze miedzi. Sprawdza się świetnie w postaci miedzianych dachów, elewacji, pokryć budynków, elementów ozdobnych. Promowana jest przez EIM ze względu na brak negatywnego wpływu na środowisko, estetyczny wygląd, a także dużą wytrzymałość.

   Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kruszywaags.com »

   Ekologiczne kruszywo kraków jest bardzo powszechnym materiałem w naturze, składającym się ze skał magmowych. Kruszywa kraków są ze swojej wysokiej wytrzymałości. Kruszywa drogowe AGS dzielą się na kilka rodzajów w zależności od wielkości kamieni. Kruszywo granitowe używane do budowy dróg cechuje jego duża wytrzymałość na warunki fizyczne i atmosferyczne.

   Data dodania: 21 09 2018 · szczegóły wpisu »