\ Iwona Matlingiewicz biuro architektoniczne - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Iwona Matlingiewicz biuro architektoniczne

Iwona Matlingiewicz biuro architektoniczne

Szczegóły strony architekt-rzeszow.com.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Pracownia powstała w 1992roku. Główny trzon pracowni stanowi mgr inż. arch. Iwona Matlingiewicz i mgr inż. Lucyna Sala. Pracownia świadczy usługi w zakresie projektowania, priorytetowo: renowacje i adaptacje budynków zabytkowych, szpitale, laboratoria medyczne, przychodnie zdrowia, apteki, budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, centra handlowo-usługowe, stacje paliw, kościoły i inne. Świadczymy usługi w zupełnym zakresie tworzenia i postępowania jak: doradztwo i analizy, programy funkcjonalno-użytkowe, projekty koncepcyjne, schematy budowlane, schematy wykonawcze, projektowanie wielobranżowe, pozwolenia na budowę, nadzory autorskie, adaptacje projektów domów.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Dor-Tex fachowe projekty »

   Projektujemy oryginalne a także ekonomiczne projekty domów kanadyjskich. Wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, co w dużym stopniu podnosi jakość całości. Posiadamy gotowe schematy bądź również możemy wykonać nowy projekt od podstaw, uwzględniający wszystkie potrzeby i założenia nabywcy. Budowa domów szkieletowych odbywa się z certyfikowanym potwierdzeniem jakości oraz wykorzystywanych materiałów. Tworzona przez nas budowa domów kanadyjskich stosuje sprowadzane z krajów skandynawskich najlepsze z dostępnych drewno, co daje zapewnienie, że z całą konstrukcją mimo upływu czasu nic się nie stanie.

   Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
  • Martakozuch.pl kompleksowa aranżacja i projektowanie wnętrz »

   Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług związanych z projektowaniem wnętrz Katowice. W naszej firmie zapewniamy usług począwszy od konsultacji, przygotowania dla naszych klientów planów koncepcyjnych, aż po wspólne zakupy materiałów oraz wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i kontaktu!

   Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • Pracownia Architektury projekt 44 240 »

   Szukasz projektu domu spełniającego wszelkie oczekiwania? Odwiedź pracownię architektury Projekt 44240, która od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju projektów domów jednorodzinnych, od parterowych aż po domy o konstrukcji szkieletowej. Nasza bogatą oferta bogatej cieszy się duża popularnością i renomą wśród klientów. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych projektantów nieustannie podnoszącym dotychczasowe kwalifikacje.

   Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Projekt domu - Korbasiewicz.pl »

   Wyjątkowe budynki, energooszczędne i funkcjonalne to właśnie przedmiot naszego działania. Zajmujemy się projektowaniem domów jedno- i wielorodzinnych, a także budynków użyteczności publicznej. Nasza oferta jest dostępna na stronie korbasiewicz. pl i dotyczy zarówno osób indywidualnych, jak i deweloperów. Zapraszamy do zapoznania się z nią i współpracy.

   Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Itodesign.pl »

   Firmę ITOdesign tworzy zespół architektów, projektantów wnętrz i wykonawców budowlanych. Dlatego może oferować klientom kompleksowe usługi, wśród których znajduje się projektowanie i budowa domów oraz aranżacja wnętrz. Tym sposobem klienci otrzymują wykończone mieszkania i domy. Firma ma w tej branży wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie, ponad 200 udanych projektów.

   Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Wesołowscy Design architekt wnętrz w Łodzi »

   Wesołowscy Design Łódź, Warszawa czyli profesjonalne podejście do tematyki takiej jak aranżacja wnętrz przestrzeni komercyjnych i prywatnych. To architektura wnętrz na najwyższym poziomie. Jeżeli potrzebny jest wam projektant wnętrz na poziomie, jeżeli poszukiwany jest architekt w doskonałej cenie to polecamy właśnie usługi jakie przygotował Wesołowscy Design Łódź, Warszawa

   Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Baar.pl »

   Firma Baar to zespół doświadczonych architektów, którzy poszukują dla swoich kontrahentów oryginalnych i kreatywnych rozwiązań. Zajmujemy się wszelkimi rozwiązaniami architektonicznymi, ale także dotyczącymi urbanistyki tudzież designu. Zainteresowany? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej.

   Data dodania: 01 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.gigaarchitekci.pl »

   Szukasz specjalistów od projektowania domów i architektury wnętrz? Wybierz biuro architektoniczne Gigaarchitekci, które mieści się na Śląsku. Katowice, Tychy, Łaziska Górne to w tych lokalizacjach architekt tworzy swoje projekty. Tworzymy projekty domów jednorodzinnych, wykonujemy aranżacje wnętrz, tworzymy nietuzinkowe projekty architektoniczne- za każdy projekt jest odpowiedzialny architekt. Sprawdź jak podjąć współpracę z nasze biuro architektoniczne. Gotowe projekty można zobaczyć na stronie internetowej.

   Data dodania: 04 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Projekty budowlane - 3dcity.com.pl »

   Proponujemy Państwu profesjonalne projekty budowlane, a także szczegółowe wizualizacje 3d. Ułatwiamy proces ubiegania się o pozwolenie na budowę. Nasze usługi projektowe uzupełniamy o farmy fotowoltaiczne, inwentaryzację, czy tworzenie ogródków gastronomicznych. Posiadamy wiele przykładów realizacji. Działamy w Białymstoku, Olsztynie, czy Giżycku.

   Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Aranżacja wnętrz - NewAgeDesign »

   Aranżacja wnętrz to specjalizacja biura architektów NewAgeDesign z Warszawy. W ofercie biura aranżacje wnętrz mieszkalnych i aranżacje wnętrz biurowych, nadzór autorski, home staging. Biuro projektowe NewAgeDesign oferuje także spore zniżki - architekt współpracuje bowiem z wieloma podwykonawcami, dzięki którym kompletna aranżacja wnętrz jest możliwa.

   Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: