\ Maszyny-imer.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Maszyny-imer.pl

Maszyny-imer.pl

Szczegóły strony https://www.maszyny-imer.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma zajmuje się sprzedażą maszyn do produkcji betonu, pompogruszek, betonomieszarek, maszyn do produkcji i transportu betonu, sprzętu do produkcji i transportu betonu. Posiadamy doświadczenie w branży, które pozwala nam świadczyć specjalistyczne oraz kompleksowe usługi sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na naszej stronie https://www. maszyny-imer. pl!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kokoschka »

   Profesjonalne firmy budowlane i związane z budownictwem mogą się obecnie dobrze rozwijać, gdyż zapotrzebowanie na tym rynku jest naprawdę bardzo duże i potrzeba profesjonalnie działających firm, które mogą skutecznie wykonać zlecone im prace. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się cięcie żelbetonu, która pozwala między innymi na cięcie betonu i innych materiałów o wyjątkowej twardości i wytrzymałości. Na tym polu swoje usługi rozwija między innymi firma Kokoschka, która zajmuje się usługami związanymi z cięciem, realizuje również profesjonalne wiercenie betonu przy użyciu nowoczesnych maszyn. Właśnie posiadanie tego nowoczesnego sprzętu sprawia, że firma ta jest w stanie sprawnie zająć się praktycznie każdą usługą związaną z cięciem czy wierceniem nieważne przy jakich materiałach ma odbywać się praca. Nasze usługi znajdziesz pod hasłem rozbiórki oraz wiercenie otworów w betonie.

   Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Kameneo.pl - kamień naturalny »

   Kameno to sklep internetowy z kompletami kamienia naturalnego do ogrodów, czy na potrzeby wykończenia nieruchomości (na zewnątrz i wewnątrz). Proponujemy Państwu parkiety z kamienia, motywy do wykończenia schodów, czy ciekawe panele kamienne. Poza tym udostępniamy wysokiej klasy impregnaty do powierzchni kamiennych, a także liczne akcesoria, np. lampy ogrodowe i umywalki.

   Data dodania: 18 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Krzyś-Bud »

   Krzyś-Bud zajmuje się ocieplaniem budynków i elewacji. Biuro firmy znajduje się w Kowanówku przy ulicy Sanatoryjnej 2A. Gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość usług przy wykorzystaniu nowych technologii. Firma Krzyś-Bud oferuje rozwiązania przy wykonywaniu elewacji i ocieplaniu budynków, oraz ocieplaniu budynków i wykonywaniu elewacji. Wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały budowlane.

   Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • GKL Geodezja Leszno Karolina Mochalska »

   Geodeta Karolina Mochalska świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne w firmie geo-karto-linia Karolina Mochalska. Firma wykonuje precyzyjne pomiary geodezyjne zapewniając wysokie dokładności pomiarów. Wyniki pomiarów mogą zostać użyte na cele projektowe, budownictwa czy prywatnych osób. Wykonujemy między innymi podziały działek, wytyczenia, wznowienia znaków granicznych, inwentaryzacje powykonawcze, mapy do celów projektowych i prawnych. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do kontaktu poprzez maila, telefonicznie lub w siedzibie firmy (po wcześniejszym umówieniu się). Naszą największa nagrodą jest satysfakcja klientów znaszej współpracy i terminowo wykonanych robót.

   Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Ocieplenie posadzki termpir.eu »

   Na początku budowy domu musimy podjąć szereg decyzji dotyczących materiałów z jakich będzie on zbudowany. Ważne jest, aby powstający budynek był jak najbardziej energooszczędny, co przyniesie zyski w przyszłości w postaci małych rachunków za ogrzewanie. Czy to jest możliwe? Oczywiście, że tak. Na naszym rynku oprócz tradycyjnych materiałów dociepleniowych można znaleźć szereg nowości, które spełniają te warunki. Jednym z nich są płyty poliizocyjanuratowe PIR o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych i ogniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi na termpir. eu

   Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Renowacja elewacji drewnianej - Grupa Areca »

   Tradycyjne mycie drewna, pociąga za sobą wiele nieprzyjemnych skutków, jakimi są pojawienie się mchu, grzybów, zacieków i insektów, poprzez szerzenie się wilgoci, które nie występuje w przypadku sodowania drewna. Zachęcamy do skorzystania. Służymy fachową poradą i gwarancją jakości naszych usług. Robimy wcześniej bezpłatną wycenę.

   Data dodania: 06 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Poradnikkominkowy.pl »

   Zastanawiasz się nad zakupem kominka? Nie wiesz jaki model wybrać? Zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym Poranikkominkowy. pl, gdzie znajdziesz mnóstwo informacji, porad, recenzji i zestawień najmodniejszych i najlepszych kominków w bieżącym roku. Piszemy o tym, czym jest kominek z płaszczem wodnym, jakie są wkłady kominkowe najlepiej kupić, jak rozpalić kominek i wiele innych. Publikujemy rzetelne, aktualne informacje, dzięki temu chcemy ułatwić Państwu decyzję zakupową. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

   Data dodania: 03 07 2019 · szczegóły wpisu »
  • After Salon Drzwi i Podłóg »

   Działalność After powstała w 1998 r. i od tego momentu nieprzerwanie specjalizuje się sprzedażą stolarki a także glazury. Każdy rok działania After przynosił wdrażanie nowych wyrobów do oferty, która współcześnie jest wyjątkowo duża a jej kluczowe produkty to: panele, okna czy chemia budowlana. pl AFTER Salon Drzwi i Podłóg Kita Bogusław stawia na przyszłość, dlatego załoga stanowiąca działalność stale się uczy dzięki częstym kursom i samodoskonaleniu w obrębie oferowanych produktów. Współpraca zawarta z najlepszymi producentami daje, iż nasz produkt jest nie tylko atrakcyjny cenowo ale także niezwykle dobrej jakości. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej 60. Przekonaj się sam, kupując produkty After.

   Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
  • Eurotech - Urządzenia dźwignicowe i wciągarki »

   W naszej ofercie możesz znaleźć nie tylko wciągniki ręczne, ale także pneumatyczne, elektryczne, łańcuchowe i linowe. W naszym sklepie znajdziesz także wszelkie akcesoria, niezbędne do efektywnego i bezpiecznego funkcjonowania danego urządzenia. Oferujemy też zawiesia oraz żurawie i sprzęt ochrony indywidualnej. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Bo jesteśmy dystrybutorem urządzeń, które powstały u światowych producentów, którzy gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Nasza usługa obejmuje także montaż urządzeń.

   Data dodania: 09 02 2021 · szczegóły wpisu »
  • Hyundai-everdigm.pl »

   Firma zajmuje się sprzedażą pompy do betonu, wysięgnikowe maszty rozdzielcze, żurawie wieżowe, maszyny do prac geotechnicznych, osprzęt wyburzeniowy do koparek. Zapewniamy sprawną realizację zamówień i korzystne ceny. Szczegółową charakterystykę maszyn znajduje się na stronie internetowej https://www. hyundai-everdigm. pl, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

   Data dodania: 19 03 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: