\ Posadzki przemysłowe - Prom - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Posadzki przemysłowe - Prom

Posadzki przemysłowe - Prom

Szczegóły strony prom.pl:

 • ID: 6939
 • Tytuł: Posadzki przemysłowe - Prom
 • URL: prom.pl
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 123
 • CTR: 4.07%
 • Data dodania: 19 04 2018
 • Słowa kluczowe: posadzki przemysłowe, płytki przemysłowe, podłoga przemysłowa, posadzki ceramiczne
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma Prom od 23 lat wykonuje posadzki i podłogi przemysłowe w wielu obiektach handlowych, warsztatowych i przemysłowych. Zastosowanie produktów wysokiej jakości gwarantuje najwyższą jakość końcowego produktu jakim jest wytrzymała na warunki otoczenia podłoga. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kobnext »

   Nasza firma projektuje kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Usługi remontowe, jakie realizujemy są bardzo wysokiej jakości. Budowa domów to następny profil działalności. Budujemy budowy pod klucz oraz w stanie surowym otwartym. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi i architektonicznymi. Pomożemy Wam w wyborze optymalnego projektu. Budownictwo przemysłowe coraz bardziej przybiera na wartości dzięki czemu więcej budujemy w naszym powiecie - od projektu do zebrania materiału do samego utworzenia.

   Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • KMB Steel Product – wpusty podłogowe »

   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje nowoczesne i niezawodne wpusty podłogowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy bardzo bogate portfolio oraz długą listę realizacji na koncie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Oprócz wpustów podłogowych proponujemy także rewizje oraz kanały rynnowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Współpracując z nami możecie liczyć na fachową pomoc w zakresie wyboru optymalnych wpustów podłogowych.

   Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Taśmy aluminiowe, kształtowniki- PK MET »

   Nasza hurtownia aluminium nosi nazwę PK MET. Oferujemy najlepsze wyroby w regionie, a kto wie czy niedługo nie znajdziemy się w krajowej czołówce? Mamy doskonałe zaopatrzenie, z pośród którego odpowiedni dla siebie produkt znajdzie nawet najbardziej wymagający klient. Nasza hurtownia zawiera między innymi blachy, kształtowniki i taśmy aluminiowe. Ceny są atrakcyjne. Dostosowujemy je do każdego zamówienia z osobna. Mamy wykwalifikowanych pracowników, którzy dobrze znają się na fachu. Skorzystaj z naszej oferty, a nie pożałujesz!

   Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • Http://amargo.pl »

   Kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze powinny stać na pierwszym miejscu, a zapobieganie różnego rodzaju katastrofom i nieszczęściom powinno być obowiązkiem każdego, bowiem każdego ta kwestia dotyczy. Zbiornik ppoż – Amargo, wykonany z trwałego polipropylenu, zapewnia doskonały element zabezpieczający.

   Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • Posadzki żywiczne - elitecretesystems.pl »

   Nasza firma jest najprężniej działającą i najbardziej znaną firmą specjalizującą się w wykończeniach posadzek betonowych na świecie. Nasz zespół tworzy ponad 8000 profesjonalnych wykonawców w 100 punktach technicznych i dystrybucyjnych na całym świecie. Wykonujemy dekoracyjne i architektoniczne systemy cementowe i wykończenia, niestandardowe, gładkie i bezspoinowe systemy dekoracyjne, posadzki przemysłowe oraz zajmujemy się naprawą zniszczonych powierzchni betonowych i ich ochroną.

   Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »
  • Uniserv-Piecbud SA »

   Zapraszamy do współpracy z firmą Uniserv, na której działalność składają się kompleksowe usługi związane z budową układów chłodzenia wody, silosów i kominów przemysłowych. Zajmujemy się także obsługą inżynierską już wykonanych inwestycji modernizując je i dostosowując do określonych wymogów budowlanch.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pol-Poż zabezpieczenia budynków przed pożarem »

   Pol-Poż świadczy rozległe usługi, których celem jest ochrona budynków przed wybuchem pożaru. Podstawowymi usługami firmy Pol-Poż są montaże należycie dopasowanych elementów wyposażenia i sprzętu ppoż. Oprócz tego firma Pol-Poż dostarcza usługi konserwacyjne i przeglądowe posiadanych mechanizmów ppoż. Kolejnym trzonem w grupie usług są instruktaże ppoż, w celu zaznajomienia pracowników z procedurą zachowania w przypadku pojawienia się ognia. Dostarczamy dedykowane rozwiązania ppoż dla wszelkich obiektów. Uczciwość i wieloletnie doświadczenie są mocnymi punktami realizowanej przez nas działalności.

   Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy. U nas można liczyć na kompleksowa obsługę w zakresie obsługi BHP i ppoż.

   Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Ndtgorka.com.pl »

   Badania penetracyjne, zwane również badaniami PT, są jedną najbardziej popularnych metod badań nieniszczących. Pozwalają na szybką i kompleksową diagnostykę bezpieczeństwa konstrukcji. Celem tego badania jest zlokalizowanie nieciągłości w materiałach różnego rodzaju, zarówno na etapie produkcji, jak i eksploatacji. Przeprowadzanie tego typu badań może być prowadzone jedynie przez wyspecjalizowane podmioty - do takich należy firma ndtgorka. com. pl, która od lat specjalizuje się w badaniach penetracyjnych, badaniach ndt oraz nieniszczących.

   Data dodania: 03 06 2019 · szczegóły wpisu »
  • Poliner - producent rękawów polimerowych do renowacji sieci - cipp »

   Poliner zatrudnia profesjonalistów, którzy produkują kompozytowe artykuły takie jak szalunki tracone i kotwy rurowe. Firma bezwykopowo naprawia kanały, zajmuje się renowacją oraz bezwykopową naprawą sieci. Jako producent rękawów CIPP, Poliner wykonuje rękawy polimerowe. Producent rękawów polimerowych zapewnia chemoodporność swoim produktom.

   Data dodania: 03 12 2019 · szczegóły wpisu »
  • Posadzki przemysłowe premium - Optifloor »

   Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat dostarcza najwyższej jakości posadzki żywiczne, posadzki epoksydowe jak i posadzki poliuretanowe. Oprócz tego w naszej ofercie Znajdziecie państwo naprawy posadzek przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

   Data dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: