\ Producent betonu - waab.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Producent betonu - waab.pl

Producent betonu - waab.pl

Szczegóły strony waab.pl:

 • ID: 5801
 • Tytuł: Producent betonu - waab.pl
 • URL: waab.pl
 • Kliknięć: 35
 • Wyświetleń: 179
 • CTR: 19.55%
 • Data dodania: 22 09 2017
 • Słowa kluczowe: posadzki anhydrytowe, beton towarowy, beton, Poznań
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Waab to producent betonu (lider na rynku wielkopolskim) z trzydziestoletnim doświadczeniem. Mamy w katalogu betony drogowe w różnych klasach, mieszanki stabilizowane cementem, podsypki pod kostkę brukową, betony zwykłe, ciężkie, hydrotechniczne, wodoszczelne, beton jamisty i mieszanki samozagęszczalne. Wyróżniamy się ponadto własnym laboratorium oraz rozbudowaną flotą.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Cover - iniekcja strumieniowa »

   Firma budowlana Cover proponuje swoim klientom wyłącznie najwyższej klasy usługi budowlane. Na rynku działamy od kilku lat i oferujemy klientom usługi z zakresu energetyki wodnej, budownictwa przemysłowego, jak i również budujemy i naprawiamy konstrukcje stalowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że poszczególne zlecenia będą się od siebie różnić poziomem skomplikowania. Na naszej stronie znajdziesz więcej szczegółów odnośnie naszej działalności.

   Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • PTB Nickel sp. z o.o. generalny wykonawca inwestycji »

   Nasza firma to bardzo doświadczony generalny wykonawca, który na rynku istnieje od bardzo dawna. Mamy świetną kadrą specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w zakresie realizacji obiektów sportowych, szkół, biurowych i wielu innych usług. Jesteśmy pewni, że nasza kadra specjalistów podoła każdemu zleceniu.

   Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Ags.org.pl »

   Przedstawiamy firmę AGS, która zajmuje się systemami mocowań elementów budowlanych. Konstrukcje i mocowania stworzone przez AGS są odporne na: uderzenia ciałem ciężkim miękkim i twardym lekkim, szok termiczny, działanie sił poziomych, a także na wiatr. Wszystkie systemy mocowań spełniają niezbędne normy oraz wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy precyzję i trwałość na każdym etapie produkcji, które pozwalają uzyskać doskonały i długowieczny produkt. Zainteresowany ofertą? Zadzwoń – 24 235 40 79.

   Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Stars-Bet posadzki przemysłowe Piotr Rusinek »

   Piotr Rusinek to założyciel firmy Stars-Bet, której specjalnością jest wykonywanie posadzek. Ciągły rozwój firmy zaowocował poszerzeniem oferty, jednak niezmiennie są to tylko posadzki, jednak obecnie mamy możliwość wykonać nawet największe i najbardziej odporne posadzki do zastosowań przemysłowych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

   Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Posadzki żywiczne - elitecretesystems.pl »

   Nasza firma jest najprężniej działającą i najbardziej znaną firmą specjalizującą się w wykończeniach posadzek betonowych na świecie. Nasz zespół tworzy ponad 8000 profesjonalnych wykonawców w 100 punktach technicznych i dystrybucyjnych na całym świecie. Wykonujemy dekoracyjne i architektoniczne systemy cementowe i wykończenia, niestandardowe, gładkie i bezspoinowe systemy dekoracyjne, posadzki przemysłowe oraz zajmujemy się naprawą zniszczonych powierzchni betonowych i ich ochroną.

   Data dodania: 30 11 2017 · szczegóły wpisu »
  • Uniserv-Piecbud SA »

   Zapraszamy do współpracy z firmą Uniserv, na której działalność składają się kompleksowe usługi związane z budową układów chłodzenia wody, silosów i kominów przemysłowych. Zajmujemy się także obsługą inżynierską już wykonanych inwestycji modernizując je i dostosowując do określonych wymogów budowlanch.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Apolinarski - budowa silosów na kiszonkę i kukurydzę. »

   Apolinarski - firma ogólnobudowlana specjalizująca się w budowaniu obiektów mieszkalnych - budowa pod klucz, budowaniu obiektów przemysłowych, budowaniu silosów na kiszonkę, budowaniu silosów na kukurydzę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie, czego dowodem są wszelkie pozytywne opinie a także liczne referencje.

   Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Ndtgorka.com.pl »

   Badania penetracyjne, zwane również badaniami PT, są jedną najbardziej popularnych metod badań nieniszczących. Pozwalają na szybką i kompleksową diagnostykę bezpieczeństwa konstrukcji. Celem tego badania jest zlokalizowanie nieciągłości w materiałach różnego rodzaju, zarówno na etapie produkcji, jak i eksploatacji. Przeprowadzanie tego typu badań może być prowadzone jedynie przez wyspecjalizowane podmioty - do takich należy firma ndtgorka. com. pl, która od lat specjalizuje się w badaniach penetracyjnych, badaniach ndt oraz nieniszczących.

   Data dodania: 03 06 2019 · szczegóły wpisu »
  • Budownictwo przemysłowe - Jampol »

   Firma JAMPOL jest producentem konstrukcji i produktów stalowych. Stawiamy konstrukcje metalowe, całoroczne hale namiotowe oraz hale stalowe. Ponadto oferujemy piaskowanie oraz spawalnictwo. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów dzięki wysokiej jakości materiałów, wykonania i dbałości o szczegóły. Zajmuje się klientem kompleksowo, od przygotowania projektu, przez pozyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń, po produkcję i dostawę materiałów wraz z montażem. Przy budowie analizujemy to, co w przyszłości będzie w środku, jakie materiały, przedmioty, co będzie magazynowane oraz forma procesu produkcyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na naszej stronie internetowej.

   Data dodania: 09 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • Awiar.pl »

   Firma budowlana Awiar świadczy swoje usługi na terenie Wielkopolski. Oferuje projektowanie hal, a także projektowanie biurowców. Jako generalny wykonawca dba o najwyższą jakość usług. Jest firmą rzetelną, która zawsze wywiązuje się z ustalonego na wstępie terminu. Pracuje szybko, sprawnie, a jednocześnie bardzo dokładnie. Do dyspozycji ma najnowocześniejszy sprzęt od świetnych producentów, dzięki czemu nie notuje przestojów. Znakiem rozpoznawczym firmy jest wykwalifikowany personel, który do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Na uwagę zasługują niewątpliwie również bardzo korzystne warunki współpracy.

   Data dodania: 28 05 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: