\ Spawstal - Produkcja i sprzedaż konstrukcji spawanych - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Spawstal - Produkcja i sprzedaż konstrukcji spawanych

Spawstal - Produkcja i sprzedaż konstrukcji spawanych

Szczegóły strony www.spawstal.pl:

 • ID: 3831
 • Tytuł: Spawstal - Produkcja i sprzedaż konstrukcji spawanych
 • URL: www.spawstal.pl
 • Kliknięć: 20
 • Wyświetleń: 218
 • CTR: 9.17%
 • Data dodania: 15 11 2016
 • Słowa kluczowe: spawstal, konstrukcje metalowe, spawanie, wycinanie, gięcie
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Firma Spawstal specjalizuje się w obróbce stali. W zakres oferty firmy wchodzi spawanie, malowanie proszkowe oraz cięcie stali, w tym cięcie laserem blach, rur i profili. Sprzęt stosowany podczas obróbki zapewnia najwyższą jakość wykonania produktu oraz uzyskanie krawędzi, nie wymagających dalszej obróbki.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • KMB Steel Product – wpusty podłogowe »

   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje nowoczesne i niezawodne wpusty podłogowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy bardzo bogate portfolio oraz długą listę realizacji na koncie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Oprócz wpustów podłogowych proponujemy także rewizje oraz kanały rynnowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Współpracując z nami możecie liczyć na fachową pomoc w zakresie wyboru optymalnych wpustów podłogowych.

   Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Taśmy aluminiowe, kształtowniki- PK MET »

   Nasza hurtownia aluminium nosi nazwę PK MET. Oferujemy najlepsze wyroby w regionie, a kto wie czy niedługo nie znajdziemy się w krajowej czołówce? Mamy doskonałe zaopatrzenie, z pośród którego odpowiedni dla siebie produkt znajdzie nawet najbardziej wymagający klient. Nasza hurtownia zawiera między innymi blachy, kształtowniki i taśmy aluminiowe. Ceny są atrakcyjne. Dostosowujemy je do każdego zamówienia z osobna. Mamy wykwalifikowanych pracowników, którzy dobrze znają się na fachu. Skorzystaj z naszej oferty, a nie pożałujesz!

   Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • PTB Nickel sp. z o.o. generalny wykonawca inwestycji »

   Nasza firma to bardzo doświadczony generalny wykonawca, który na rynku istnieje od bardzo dawna. Mamy świetną kadrą specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w zakresie realizacji obiektów sportowych, szkół, biurowych i wielu innych usług. Jesteśmy pewni, że nasza kadra specjalistów podoła każdemu zleceniu.

   Data dodania: 07 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Http://amargo.pl »

   Kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze powinny stać na pierwszym miejscu, a zapobieganie różnego rodzaju katastrofom i nieszczęściom powinno być obowiązkiem każdego, bowiem każdego ta kwestia dotyczy. Zbiornik ppoż – Amargo, wykonany z trwałego polipropylenu, zapewnia doskonały element zabezpieczający.

   Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • Ags.org.pl »

   Przedstawiamy firmę AGS, która zajmuje się systemami mocowań elementów budowlanych. Konstrukcje i mocowania stworzone przez AGS są odporne na: uderzenia ciałem ciężkim miękkim i twardym lekkim, szok termiczny, działanie sił poziomych, a także na wiatr. Wszystkie systemy mocowań spełniają niezbędne normy oraz wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy precyzję i trwałość na każdym etapie produkcji, które pozwalają uzyskać doskonały i długowieczny produkt. Zainteresowany ofertą? Zadzwoń – 24 235 40 79.

   Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Posadzki przemysłowe - Prom »

   Firma Prom od 23 lat wykonuje posadzki i podłogi przemysłowe w wielu obiektach handlowych, warsztatowych i przemysłowych. Zastosowanie produktów wysokiej jakości gwarantuje najwyższą jakość końcowego produktu jakim jest wytrzymała na warunki otoczenia podłoga. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

   Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Uniserv-Piecbud SA »

   Zapraszamy do współpracy z firmą Uniserv, na której działalność składają się kompleksowe usługi związane z budową układów chłodzenia wody, silosów i kominów przemysłowych. Zajmujemy się także obsługą inżynierską już wykonanych inwestycji modernizując je i dostosowując do określonych wymogów budowlanch.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pol-Poż zabezpieczenia budynków przed pożarem »

   Pol-Poż świadczy rozległe usługi, których celem jest ochrona budynków przed wybuchem pożaru. Podstawowymi usługami firmy Pol-Poż są montaże należycie dopasowanych elementów wyposażenia i sprzętu ppoż. Oprócz tego firma Pol-Poż dostarcza usługi konserwacyjne i przeglądowe posiadanych mechanizmów ppoż. Kolejnym trzonem w grupie usług są instruktaże ppoż, w celu zaznajomienia pracowników z procedurą zachowania w przypadku pojawienia się ognia. Dostarczamy dedykowane rozwiązania ppoż dla wszelkich obiektów. Uczciwość i wieloletnie doświadczenie są mocnymi punktami realizowanej przez nas działalności.

   Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy. U nas można liczyć na kompleksowa obsługę w zakresie obsługi BHP i ppoż.

   Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Ndtgorka.com.pl »

   Badania penetracyjne, zwane również badaniami PT, są jedną najbardziej popularnych metod badań nieniszczących. Pozwalają na szybką i kompleksową diagnostykę bezpieczeństwa konstrukcji. Celem tego badania jest zlokalizowanie nieciągłości w materiałach różnego rodzaju, zarówno na etapie produkcji, jak i eksploatacji. Przeprowadzanie tego typu badań może być prowadzone jedynie przez wyspecjalizowane podmioty - do takich należy firma ndtgorka. com. pl, która od lat specjalizuje się w badaniach penetracyjnych, badaniach ndt oraz nieniszczących.

   Data dodania: 03 06 2019 · szczegóły wpisu »
  • Poliner - producent rękawów polimerowych do renowacji sieci - cipp »

   Poliner zatrudnia profesjonalistów, którzy produkują kompozytowe artykuły takie jak szalunki tracone i kotwy rurowe. Firma bezwykopowo naprawia kanały, zajmuje się renowacją oraz bezwykopową naprawą sieci. Jako producent rękawów CIPP, Poliner wykonuje rękawy polimerowe. Producent rękawów polimerowych zapewnia chemoodporność swoim produktom.

   Data dodania: 03 12 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: