\ Tynki maszynowe - Inside System - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Tynki maszynowe - Inside System

Tynki maszynowe - Inside System

Szczegóły strony www.inside-system.pl:

 • ID: 3255
 • Tytuł: Tynki maszynowe - Inside System
 • URL: www.inside-system.pl
 • Kliknięć: 16
 • Wyświetleń: 409
 • CTR: 3.91%
 • Data dodania: 01 08 2016
 • Słowa kluczowe: tynki maszynowe, tynki gipsowe, remonty
 • Kategorie:
 • Ulica: Bienczycki Plac Targowy 1A
 • Miasto: Kraków
 • Województwo: Małopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Jeśli zdecydowaliście na zastosowaniem tynków gipsowych zapewne wiecie, że charakteryzują się one krótki czasem schnięcia w porównaniu z innymi rodzajami tynków. Pamiętajcie jednak o tym, że tynki gipsowe powinny być wykonane przez firmę z wieloletnim doświadczeniem. Taką cechą charakteryzuje się przedsiębiorstwo Inside System z Krakowa. Oprócz tynków gipsowych świadczą również inne usługi związane z remontami oraz budownictwem. Potrzebujesz tynków gipsowych w Krakowie? Skorzystaj z usług firmy Inside System.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Alpaca »

   Alpaca to firma zrzeszająca lubelskich profesjonalistów zajmująca się specjalistycznymi pracami na wysokościach. Zapraszamy do skorzystania z naszych zróżnicowanych usług, gwarancja jakości i zadowolenia.

   Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Firma Przybyła »

   Posiadająca swoją siedzibę w pszczyńskich Ćwiklicach firma Przybyła świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie renowacji kominów oraz przewodów kominowych, w tym m. in. : uszczelnianie (tzw. szlamowanie), frezowanie (rozwiercanie), kamerowanie przewodów kominowych (w jakości HD), montaż wkładów kominowych, wypalanie smoły z przewodów kominowych, przemurowania oraz odbudowa komina. Przedsiębiorstwo Przybyła ma do dyspozycji doświadczony zespół pracowników, którzy fachowo i solidnie przeprowadzą naprawę komina zapewniając mu pełną sprawność użytkową. Firma pracuje na rynku lokalnym w centralnej i południowej części Górnego Śląska, a zatem w takich miastach jak: Katowice, Rybnik, Pszczyna czy Bielsko-Biała oraz w Oświęcimiu.

   Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

   Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

   Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Remont-bytom.pl »

   W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem dla naszych klientów na terenie regionu śląskiego usług wykończeniowych. Zapewniamy indywidualnie dopasowane projekty zarówno prac budowlanych jak też aranżacyjne a jednocześnie rzetelne oraz terminowe wykonanie remontów i prac wykończeniowych. Zapraszamy do współpracy!

   Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Malowanie mieszkań »

   W branży wykończeniowej i budowlanej rzecze się, że stolicą firm remontowych jest stolica polski. Malowanie mieszkań w Warszawie to taki rodzaj zatrudnienia w którym każdy znajdzie pracę, gdyż i tak już duże zapotrzebowanie stale rośnie. Właściciele mieszkań bardzo chętnie sięgają po pomoc fachowców, z zakresu malowania mieszkań w Warszawie, które bez względu na wymagania, a także skomplikowaną złożoność prac wykończeniowych bez problemu pojawiają sobie ze swoimi zadaniami, szybko, tanio i solidnie.

   Data dodania: 28 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Remont łazienki Poznań - Remonciki.pl »

   Firma remontowa Remonciki, działająca na terenie Poznania i okolic, proponuje wykańczanie wnętrz oraz remonty. W swojej ofercie posiada malowanie ścian i sufitów, szpachlowanie, układanie paneli ściennych i podłogowych, tapetowanie ścian i sufitów, renowacje łazienek, wykonanie zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych oraz montaż podwieszanych sufitów. Może ona także przygotować projekty architektoniczne 2D i 3D i je spełnić.

   Firma zapewnia całkowity profesjonalizm przy realizowaniu wszelkich usług. Kieruje się przede wszystkim zadowoleniem klienta, dzięki czemu proponuje uczciwą wycenę, punktualność oraz troskę o porządek.

   Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Remontzgora.pl remonty Zielona Góra »

   Remonty Zielona Góra to firma zajmująca się usługami budowlano-remontowymi już wiele lat na terenie województwa lubuskiego. W Firmie przez ten czas cała kadra zdobywała doświadczenie pracując nawet za granicą. Remonty Zielona Góra wykonują kompleksowe usługi remontowe od remontów generalnych do drobnych zleceń.

   Data dodania: 01 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Firma Tynkarska Ekotynk.pl »

   Firma Tynkarska Ekotynk. pl wykonuje tynki cementowo wapienne, posadzki maszynowe, tynki gipsowe. Od szeregu lat stawiamy na jakość i fachowość. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów jest gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia z wykonanej usługi. Starannie wykonanie cementowo-wapiennych, czy tynków gispowych, sprawia, że nadają się one pod malowanie. Posadzki wykonujemy metodą półsuchą. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji.

   Data dodania: 24 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Skuteczna naprawa pękniętych ścian nośnych i działowych »

   Naprawa pęknięć ścian murowanych wcale nie musi być trudna i kosztowna. Firma PiRys profesjonalnie zajmie się naprawą pękniętych ścian oraz murów za pomocą metody Brutt Saver i kotwienia ścian. Niemiecka metoda Brutt Saver polega na tym, że w bruzdach i pęknięciach montuje się pręty walcowe ze stali nierdzewnej, które nie tylko wypełniają pęknięcia, ale także zabezpieczają ściany i mury przed kolejnymi uszkodzeniami. Śrubowe pręty wykonane są z austenitycznej stali nierdzewnej o bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej, a także wysokiej odporności chemicznej. Metodą Brutt Saver można wzmocnić murowane ściany i znów przywrócić im estetyczny wygląd.

   PiRys oferuje także kotwienie ścian pękniętych oraz parapetów. Popękane nośne ściany oraz pęknięte ściany działowe i nadproża zszywa się, to znaczy kotwi śrubowymi drutami ze stali austenitycznej, które zatopione są w zaprawie. Pręty śrubowe również są bardzo wytrzymałe i odporne chemicznie, dzięki czemu dają gwarancję skuteczności i trwałości! Kotwienie pękniętych narożników lub ścian daje możliwość przywrócenia im wyglądu sprzed lat.

   Metoda Brutt Saver wykorzystywana przez firmę, zapewnia wzmocnienie ścian murowych, a także ścian budynków historycznych, naprawę konstrukcji mostowych i rekonstrukcji budynków uszkodzonych.

   Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony firmy, na której znajdują się szczegółowe informacje oraz dane do kontaktu. Pęknięty mur to nie problem. Naprawa szybko i skutecznie!

   Data dodania: 29 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Osuszanie budynków Katowice, Kraków, Poznań »

   Kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu jakim jest osuszanie budynków Katowice, Kraków, Poznań wykonuje firma Marcco. Zapoznaj się z ofertą na osuszanie budynków Katowice, Kraków, Poznań, osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. Firma wykona także izolacje poziome, izolacje przeciwwilgociowe, a także cięcie ścian i murów - zajrzyj na stronę www firmy z Poznania, Nowego Tomyśla.

   Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: