\ Wielkiebudowanie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Wielkiebudowanie

Wielkiebudowanie

Szczegóły strony www.wielkiebudowanie.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Wielkiebudowanie wraz z systemem portali pozyskuje codziennie kilkadziesiąt zleceń budowlanych oraz ofert na prace dla firm. W systemie nie ma limitów można korzystać z pełnego wykazu inwestorów wraz z treścią opisującą daną ofertę. Wszystkie informacje o nowych zleceniach budowlanych wysyłane są na maila wg przynależności firmy do danego województwa oraz zakresu branżowego działalności. Oferty zawierają kontakt do inwestora wraz z telefonem oraz adresem elektronicznym.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

   Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

   Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kokoschka »

   Profesjonalne firmy budowlane i związane z budownictwem mogą się obecnie dobrze rozwijać, gdyż zapotrzebowanie na tym rynku jest naprawdę bardzo duże i potrzeba profesjonalnie działających firm, które mogą skutecznie wykonać zlecone im prace. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się cięcie żelbetonu, która pozwala między innymi na cięcie betonu i innych materiałów o wyjątkowej twardości i wytrzymałości. Na tym polu swoje usługi rozwija między innymi firma Kokoschka, która zajmuje się usługami związanymi z cięciem, realizuje również profesjonalne wiercenie betonu przy użyciu nowoczesnych maszyn. Właśnie posiadanie tego nowoczesnego sprzętu sprawia, że firma ta jest w stanie sprawnie zająć się praktycznie każdą usługą związaną z cięciem czy wierceniem nieważne przy jakich materiałach ma odbywać się praca. Nasze usługi znajdziesz pod hasłem rozbiórki oraz wiercenie otworów w betonie.

   Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Tools obróbka skrawaniem »

   Sklep internetowy Tools to bogata oferta narzędzi skrawających, frezów oraz gwintów. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne narzędzia do frezarek, tokarek oraz innych maszyn. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, cechujących się odpowiednią wytrzymałością. Dzięki temu zakupione u nas narzędzia mogą służyć użytkownikowi przez wiele lat. Świadczymy również usługi ostrzenia oraz przeróbki narzędzi Tools. Zachęcamy do zakupów wszystkich, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi do obróbki skrawaniem.

   Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Malowanie - bud-lux.pl »

   Powstaliśmy ponad dziesięć lat temu. Działamy w branży budowlano-remontowej na terenie Szczecina i okolic. Klientom zapewniamy fachowe i solidne usługi wykonane w określonym czasie, za rozsądne ceny. Gwarantujemy trwałość i jakość wykonanych prac. W ofercie malowanie, szpachlowanie, elewacje, układanie płytek, wykończenia wnętrz. Służymy pomocą, wiedzą, doświadczeniem.

   Data dodania: 27 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kostka brukowa prostokątna - certus.eu »

   Szukasz sprawdzonego producenta kostki brukowej? Firma Certus z Warszawy oferuje wiele materiałów budowlanych, m. in. wspomniana kostka brukowa, płyta tarasowa, prefabrykat betonowy. Całość produkcji odbywa się w Warszawie. Sprawdzona technika wyrobu to coś co wyróżnia firmę na rynku. Działamy zawsze w oparciu o najnowsze technologie. Poznaj całą gamę naszych usług na certus. eu.

   Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Firma budowlana Barzowski »

   Firma budowlana Barzowski jest specjalistyczną firmą budowlaną świadczącą kompleksowe usługi budowlane na terenie województwa pomorskiego. Pracownicy firmy posiadają niezbędną wiedzę praktyczną w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Firma wykorzystuje nowoczesny park maszynowy i narzędziowy, pozwalający na prowadzenie zleceń na nawet na największych budowach. Idealnie sprawdza się nawet jako podwykonawca budowlany. Zapraszamy do współpracy, zarówno klientów własnych, jak i firmy deweloperskie.

   Data dodania: 09 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Noel.pl »

   Usługi kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i komercyjnych. W kraju jak i poza jego granicami. Duże grono instalatorów, dobrze rozbudowana dystrybucja, magazyny oraz najnowsze linie technologiczne przemawiają za tym, że możemy być partnerem dla tak wielu Klientów. Zbiorniki oferowane przez firmę Noel znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak i poddawanych modernizacji obiektach mieszkalnych, komercyjnych. Ich różnorodność i szeroka możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb jest Naszym niekwestionowanym atutem.

   Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.mcakustik.pl »

   Profesjonalne panele akustyczne, maty akustyczne, pianki akustyczne sprzedaje firma MCAKUSTIK z Olkusza. Nasze ustroje mają szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych bądź specjalistycznych, tj. studia nagrań czy taneczne, pomieszczenia wymagające wyciszenia czy hale przemysłowe. Ponadto panele nasze są stosowane w produkcji drzwi i bagażników oraz masek samochodowych. Proponujemy różnego typu oraz kilka kolorów paneli akustycznych, m. in. panele flokowane, tzw. miękkie ściany. Wszystkie odznaczają się wysoką wytrzymałością.

   Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.uslugiminikoparkalodz.pl »

   Inter-Styl z Łodzi to firma usługowa specjalizująca się w wykopach pod różnego rodzaju cele i inwestycje, w tym wykopy pod fundamenty i ogrodzenia, wykopy wodociągowe czy wykopy pod szamba. Na zlecenie realizujemy także formowanie terenu. Pomagamy w oczyszczaniu działek i posesji z korzeni drzew. Oferujemy oprócz tego wynajem naszej minikoparki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług, a w razie pytań - do kontaktu. Gwarantujemy właściwe i solidne podejście do każdego zlecenia.

   Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Osuszanie budynków Katowice, Kraków, Poznań »

   Kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu jakim jest osuszanie budynków Katowice, Kraków, Poznań wykonuje firma Marcco. Zapoznaj się z ofertą na osuszanie budynków Katowice, Kraków, Poznań, osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. Firma wykona także izolacje poziome, izolacje przeciwwilgociowe, a także cięcie ścian i murów - zajrzyj na stronę www firmy z Poznania, Nowego Tomyśla.

   Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: