\ Wielkiebudowanie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Wielkiebudowanie

Wielkiebudowanie

Szczegóły strony www.wielkiebudowanie.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Wielkiebudowanie wraz z systemem portali pozyskuje codziennie kilkadziesiąt zleceń budowlanych oraz ofert na prace dla firm. W systemie nie ma limitów można korzystać z pełnego wykazu inwestorów wraz z treścią opisującą daną ofertę. Wszystkie informacje o nowych zleceniach budowlanych wysyłane są na maila wg przynależności firmy do danego województwa oraz zakresu branżowego działalności. Oferty zawierają kontakt do inwestora wraz z telefonem oraz adresem elektronicznym.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Rem Bud »

   Jesteśmy firmą działającą od 1987r. Trudnimy się budową domów "pod klucz". Na wniosek współudziałowca inwestycyjnego możliwa jest także realizacja poszczególnych etapów budowy, na przykład: stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, dach, docieplenie elewacji, roboty brukarskie, roboty instalacyjne, zabudowa poddaszy, wykończenia wnętrz. Zlecenia wykonujemy z materiałów własnych bądź powierzonych. Opracowujemy budowę: budynków mieszkalnych, budynków usługowych, gospodarczych, letniskowych i garażowych. Jesteśmy sprawdzoną ekipą, która pracuje solidnie, czysto, z troską o powierzone nam mienie i obowiązki. Oprócz tego: kierujemy budowami - mamy uprawnienia budowlane. Zimą odśnieżamy dachy.

   Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Alproof ☆ Usługi alpinistyczno - budowlane ☆ »

   Nasza firma zajmuje się głównie pracami renowacyjno-budowlanymi prowadzonymi na wysokości, do wykonania których niezbędne jest użycie profesjonalnego sprzętu asekuracyjnego oraz wszelkiego rodzaju urządzeń specjalistycznych. Urządzenia myjące, którymi dysponujemy generują moc rzędu 250 Bar w połączeniu z specjalistycznymi dyszami i odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi możemy umyć wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, elewacje, kostkę brukową. Przy użyciu agregatu hydrodynamicznego pomalujemy Twój dach, elewację, ogrodzenie. W naszej ofercie znajdziesz: - wysokociśnieniowe mycie dachu, elewacji, kostki brukowej, paneli słonecznych, - natryskowe malowanie i impregnacja pokryć dachowych z dachówki, blach, onduliny oraz eternitu - natryskowe malowanie elewacji i kostki brukowej, - kompleksowa renowacja ogrodzeń (mycie, usuwanie wykwitów, malowanie, wymiana i tworzenie nowych przęseł), - odśnieżanie dachów, - inne prace alpinistyczne.

   Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kokoschka »

   Profesjonalne firmy budowlane i związane z budownictwem mogą się obecnie dobrze rozwijać, gdyż zapotrzebowanie na tym rynku jest naprawdę bardzo duże i potrzeba profesjonalnie działających firm, które mogą skutecznie wykonać zlecone im prace. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się cięcie żelbetonu, która pozwala między innymi na cięcie betonu i innych materiałów o wyjątkowej twardości i wytrzymałości. Na tym polu swoje usługi rozwija między innymi firma Kokoschka, która zajmuje się usługami związanymi z cięciem, realizuje również profesjonalne wiercenie betonu przy użyciu nowoczesnych maszyn. Właśnie posiadanie tego nowoczesnego sprzętu sprawia, że firma ta jest w stanie sprawnie zająć się praktycznie każdą usługą związaną z cięciem czy wierceniem nieważne przy jakich materiałach ma odbywać się praca. Nasze usługi znajdziesz pod hasłem rozbiórki oraz wiercenie otworów w betonie.

   Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Height sp. j. »

   Height jest bydgoską firmą, specjalizująca się w wykonywaniu gipsowych i cementowo-wapiennych tynków maszynowych. Prace wykonuje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, dla klientów indywidualnych i biznesowych. Gwarantuje fachowe doradztwo, doskonałą jakość zastosowanych materiałów, szybkość realizacji oraz konkurencyjne ceny. Doświadczony personal Height podejmuje się zleceń na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

   Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Tools obróbka skrawaniem »

   Sklep internetowy Tools to bogata oferta narzędzi skrawających, frezów oraz gwintów. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne narzędzia do frezarek, tokarek oraz innych maszyn. Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, cechujących się odpowiednią wytrzymałością. Dzięki temu zakupione u nas narzędzia mogą służyć użytkownikowi przez wiele lat. Świadczymy również usługi ostrzenia oraz przeróbki narzędzi Tools. Zachęcamy do zakupów wszystkich, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi do obróbki skrawaniem.

   Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Pomiary oświetlenia S&J System Warszawa »

   Nowoczesna firma S&J System zajmuje się wykonywaniem pomiarów i przeglądów instalacji elektrycznych, przeglądów budowlanych, pomiarów sztucznego oświetlenia na stanowisku pracy, przeglądów gaśnic i hydrantów przeciwpożarowych, a także tworzeniem dokumentacji sanitarnej. Zespół pracowników firmy S&J System to specjaliści z dziedziny branży budowlanej, którzy w swojej pracy charakteryzują się wysokim profesjonalizmem i rzetelnością. Priorytetem dla przedsiębiorstwa jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim klientom.

   Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kostka brukowa prostokątna - certus.eu »

   Szukasz sprawdzonego producenta kostki brukowej? Firma Certus z Warszawy oferuje wiele materiałów budowlanych, m. in. wspomniana kostka brukowa, płyta tarasowa, prefabrykat betonowy. Całość produkcji odbywa się w Warszawie. Sprawdzona technika wyrobu to coś co wyróżnia firmę na rynku. Działamy zawsze w oparciu o najnowsze technologie. Poznaj całą gamę naszych usług na certus. eu.

   Data dodania: 10 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Noel.pl »

   Usługi kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i komercyjnych. W kraju jak i poza jego granicami. Duże grono instalatorów, dobrze rozbudowana dystrybucja, magazyny oraz najnowsze linie technologiczne przemawiają za tym, że możemy być partnerem dla tak wielu Klientów. Zbiorniki oferowane przez firmę Noel znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak i poddawanych modernizacji obiektach mieszkalnych, komercyjnych. Ich różnorodność i szeroka możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb jest Naszym niekwestionowanym atutem.

   Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.mcakustik.pl »

   Profesjonalne panele akustyczne, maty akustyczne, pianki akustyczne sprzedaje firma MCAKUSTIK z Olkusza. Nasze ustroje mają szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych bądź specjalistycznych, tj. studia nagrań czy taneczne, pomieszczenia wymagające wyciszenia czy hale przemysłowe. Ponadto panele nasze są stosowane w produkcji drzwi i bagażników oraz masek samochodowych. Proponujemy różnego typu oraz kilka kolorów paneli akustycznych, m. in. panele flokowane, tzw. miękkie ściany. Wszystkie odznaczają się wysoką wytrzymałością.

   Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Producent placów zabaw - MagicNets.pl »

   Czołowa polska firma wykonująca na zamówienie place zabaw dla różnego rodzaju miejsc rekreacyjnych. Jako firma z wieloletnim stażem posiadamy zarówno bogate portfolio naszych realizacji, jak i katalog gotowych rozwiązań. Dla wymagających oferujemy również projekt i produkcję od zera. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

   Data dodania: 04 10 2018 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: