\ Trans-kom.net.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Trans-kom.net.pl

Trans-kom.net.pl

Szczegóły strony trans-kom.net.pl:

 • ID: 7799
 • Tytuł: Trans-kom.net.pl
 • URL: trans-kom.net.pl
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 1960
 • CTR: 0.2%
 • Data dodania: 03 08 2018
 • Słowa kluczowe: wywóz śmieci, wynajem kontenerów, odpady budowlane poremontowe, Skwierzyna
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • W naszej firmie już od wielu la oferujemy kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania odpadami. Proponujemy między innymi odbiór, transport i przekazanie odpadów do dalszego przetwarzania. Zapewniamy naszym klientom zarówno wywóz śmieci w wielkopolskim, jak i również profesjonalny wynajem kontenerów w Skwierzynie. Posiadamy w tym zakresie wszelkie wymagane uprawnienia, jak i również obszerną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wszelkie nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Pełna nasza oferta na stronie internetowej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Gruzik-poznan.pl wywóz gruzu »

   Poznań jest dość dużym miastem, dlatego funkcjonuje tam też wiele bardzo różnych firm usługowych. Możliwy jest tam na przykład wynajem kontenerów. Są to kontenery, które mają różnorodne przeznaczenie. Możemy do nich wkładać między innymi gruz, liście, śnieg czy tez inne śmieci. Najbardziej wyjątkowe są kontenery na gruz, bowiem one są dosyć duże, dzięki czemu można wrzucać do nich duże ilości gruzu. Te firmy mogą równie dobrze zrealizować zlecenia, zatytułowane: gruz Poznań. Wówczas należy ten gruz przewieźć z jednego punktu na drugie i dla firmy trudniącej się tym na co dzień zapewne to nie stanowi kłopotu.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Gruzex wywóz odpadów »

   Gruz piętrzący się na przykład na terenach budowy to poważny kłopot, jakiego tymczasem potrafimy w sposób fachowy oraz tani się dla Ciebie pozbyć. Realizujemy fachowy oraz bezproblemowy wywóz gruzu Łódź jest naturalnie najistotniejszym rejonem działalności, gdzie gwarantujemy zawsze sprawne realizowanie zleceń. Realizowane prace są bardzo kompleksowe. Odbieramy też odpady, niepotrzebną ziemię, a do tego wynajmujemy kontenery na gruz Łódź to siedziba naszej działalności i zachęcamy do kontaktowania się wszystkich zainteresowanych usługami na doskonałym poziomie oraz w atrakcyjnej cenie.

   Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Wywoz-smieci.pl wywóz śmieci »

   Osoby, które są zainteresowane usuwaniem odpadów przez profesjonalistów mogą się zdecydować na firmę Buli. Specjalizujemy się w wywozie odpadów i jesteśmy do tego odpowiednio przygotowani. W swojej bazie mamy różne pojazdy, oraz doskonale przygotowany sprzęt i kontenery. Dzięki temu każdy kto zdecyduje się na nasze usługi może być pewny, że będą one realizowane rzeczywiście bardzo sprawnie i dzięki temu nie będziecie już mieli problemów ze śmieciami.

   Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Kontenery na gruz www.buli.com.pl »

   Bierzemy na siebie odpowiedzialność za szybki, a co najważniejsze ekonomiczny transport odpadów. Odbieramy od Państwa ziemię, gałęzie, odpady budowlane i gabarytowe. Możemy zaproponować również dowiezienie piasku na budowę, sprzątanie przestrzeni po remontach lub innych terenów. Ostatecznie podejmujemy się rozbiórki domów i innych nieruchomości. Obsługujemy zlecenia głównie w województwie mazowieckim.

   Data dodania: 01 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Kontenery na gruz Wynajmekontener.pl Warszawa »

   Korzystając z usług naszej firmy wybierają Państwo profesjonalistów z piętnastoletnim stażem pracy. Firma Gromek i Synowie oferuje wynajem kontenerów. Na stanie posiadamy kontenery zróżnicowane pod względem gabarytów. Ponadto sami zajmujemy się wywozem odpadów pobudowlanych takich jak: gruz, papa, ziemia, eternit. Wywozimy również złom i przedmioty duże gabarytowo wraz z załadunkiem.

   Data dodania: 21 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Max-Gruz wywóz gruzu i okolice »

   Nasza firma, której siedziba mieści się przy ulicy Krakowskiej 37 w Lusinie, zajmuje się wywozem śmieci oraz gruzu. W branży tej usługi świadczymy od dosyć dawna i mamy w tym spore doświadczenie. Oczywiście posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów wraz z siedmioma rodzajami kontenerów od tych o pojemności pięciu do osiemnastu metrów sześciennych. Który kontener od MAX-GRUZ wybieracie?

   Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Http://toja.info »

   Firma TOJA zaprasza do współpracy wszystkie firmy budowlane, organizatorów imprez plenerowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy Państwu pełną obsługę toalet przenośnych ogrodzenia oraz wynajem kontenerów. Wszystko, czego również potrzebują Państwo u siebie. Więcej na www. toja. info!

   Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kontenery na gruz FastGruz Warszawa »

   Firma, której wizytówkę Ci przedstawiamy, działa na terenie Warszawy i okolic. Na co dzień zajmujemy się wywozem śmieci. Mamy nowoczesny park maszynowy, możemy zająć się wywozem gruzu, szamba oraz gałęzi. Działamy zgodnie z wcześniej ustalonym planem, znamy się na swojej pracy i jesteśmy dyspozycyjni.

   Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Małe kontenery Warszawa - minigruz.pl »

   Doskonałym wyborem w przypadku remontów pojedynczych pomieszczeń czy niedużych mieszkań jest wynajęcie do wywozu śmieci małego kontenera. Na terenie Warszawy i miast okolicznych (Mińsk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Nadarzyn, Łomianki) działa firma usługowa Minigruz, której klienci mogą liczyć na korzystne ceny i fachową pomoc w zakresie usuwania odpadów małymi kontenerami. Rozwiązanie to jest wygodne i pozwala na swobodny dowóz kontenera niedużym autem, które zmieści się nawet w wąskie bramy klientów.

   Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Rolety materiałowe na wymiar - Decoman.pl »

   Firma Decoman to bezpośredni producent rolet, który ma w tym ogromne doświadczenie. W jednym miejscu znaleźć można rolety okienne i dachowe o bardzo wielu wzorach i występujące w najróżniejszych kolorach. To nie koniec, ponieważ firma wykonuje nawet rolety na zamówienie. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj rolety dla siebie optymalne, które będą nie tylko funkcjonalne, ale sprawdzą się również jako piękna dekoracja pomieszczenia. To bogata oferta rolet, ale też ich najwyższa jakość oraz niezwykle konkurencyjne ceny.

   Data dodania: 09 08 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: