\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Reslegal Kancelaria adwokacka Rzeszów adwokat Piotr Charzewski »

  Witamy w wizytówce kancelarii adwokackiej Reslegal Rzeszów. Adwokat Piotr Charzewski prowadzi dla Państwa szereg spraw sądowych takich jak: Rozwody, alimenty, separacje, obsługa prawna firm, sprawy karne, ogłoszenie upadłości firmy w czasie pandemii, odszkodowania za błędy medyczne, wnioski i pisma do urzędu skarbowego, pomoc prawna w trudnych sprawach. Dla nas dobry adwokat, to taki, który rzetelnie podejmuje wysiłek w sprawach swojego klienta który ma być zadowolony z wyniku sprawy sądowej. Dlatego nasza kancelaria cieszy się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców Rzeszowa, gdyż skuteczność prowadzonych przez nas spraw ma wynik w pełni zadowalający.

  Data dodania: 03 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pomoc w napisaniu pracy – ogłoszenia. Gdzie szukać sprawdzonej pomocy w nauce, napisaniu pracy czy dobrego korepetytora? Na co zwracać uwagę przeglądając ogłoszenia o napisanie pracy licencjackiej lub ogłoszenia o napisanie pracy magisterskiej?
  Podczas studiów zdarza się, że studentowi potrzebna jest fachowa pomoc. Nie wszystkie informacje są łatwe do przyswojenia, wymagają większej ilości zaangażowania, co często nie jest spełnione przez prowadzących na wykładach bądź ćwiczeniach na uczelni. Jak studenci radzą sobie z materiałem, którego nie potrafią samodzielnie opanować? Rozwiązaniem okazują się korepetycje oraz pomoc fachowców z danych dziedzin. W dobie Internetu nie ma problemu ze znalezieniem stron z ogłoszeniami i ofertami dotyczącymi pisania prac i nauki z danych przedmiotów.
  Na co zwracać uwagę szukając konsultacji profesjonalisty? Przede wszystkim, należy zwracać uwagę na zakres działalności osoby, która ma nam pomóc. Ważne, aby ogłoszenie zawierało potwierdzenie kompetencji, aby uniknąć rozczarowania i straty czasu. Ogłoszenia o pisanie prac licencjackich i magisterskich, powinny natomiast zawierać zakres pomocy, jaką otrzymamy od danej osoby. Ważne jest, aby takie konsultacje – zazwyczaj płatne – przyniosły realną korzyść i efekt w postaci rozszerzonej wiedzy w danej dziedzinie. Wcześniej udostępniony zakres pomocy pozwoli ustalić studentowi, czy na konsultacjach nie zostanie jedynie powtórzone wszystko to, co już wie na temat danego przedmiotu bądź z zakresu tematycznego swojej pracy dyplomowej. Jeśli natomiast istnieją obawy co do Strony i portale z ogłoszeniami często zawierają opcję bezpłatnej pomocy – w postaci notek, artykułów czy wypowiedzi i konsultacji ekspertów za darmo.

  Data dodania: 15 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj Kindergeld »

  Interesuje Cię odzyskanie Kindergeld? Pomoc i informacje, jakie zapewniamy, opierają się na przepisach, zgodnie z którymi działa niemiecka Familienkasse. Dlatego wiadomości znajdujące się na naszej stronie są wiarygodne i rzetelne. Warto zostawić nam namiary do siebie – odezwiemy się w terminie wybranym przez Ciebie. Pomożemy znaleźć rozwiązanie problemu, odpowiemy, jak starać się o zwrot pieniędzy dla dziecka.

  Data dodania: 03 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych - bgka.pl »

  Kancelaria Adwokacka Bieszczad Górecki w Krakowie, jest prężnie rozwijającą się działalnością, realizującą profesjonalne usługi prawne na rzecz klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki zakres usług w prawie: cywilnym, rodzinnym, nieruchomości, instrumentów finansowych, gospodarczym, podatkowym, pracy, spółek, konkurencji i konsumentów. Dodatkowo oferujemy szkolenia w dziedzinie realnych warunków sprawowania firm w obrocie prawnym, porady w transakcjach kupna nieruchomości, pomoc w postępowaniu budowlanym, pomoc przedsiębiorstwom z branży szeroko pojętych mediów i dużo innych. Prowadzimy darmową pomoc organizacjom non profit, zwłaszcza stowarzyszeń i fundacji.
  Naszą kancelarię współtworzą doświadczeni i wykwalifikowai prawnicy, którzy sprawnie poruszają się w odpowiednich dziedzinach prawa. Pozwala to na wykorzystanie wszechstronnych rozwiązań prawnych, dostosowanie obsługi prawnej do indywidualnych potrzeb klienta.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria założona w 2014 przez Adwokat Karolinę Drwięga-Waliczek oferuje usługi w zakresie prawa:- Cywilnego - sprawy z zakresu zobowiązań oraz prawa rzeczowego, roszczenia z tytułu umów, o eksmisję, o ochronę dóbr osobistych, dotyczące ochrony własności i posiadania, sprawy o zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności, zasiedzenie.

  Data dodania: 23 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne i usługi księgowe - Kancelaria Lex-Art Robert Żurawski | Śląsk »

  Poszukujesz dobrego, skutecznego prawnika z doświadczeniem? Potrzebujesz profesjonalnej obsługi księgowej dla Twojej firmy? Wszystko to otrzymasz w ramach współpracy z Kancelarią Doradztwa Prawnego Roberta Żurawskiego z Katowic. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne i księgowe dla firm, zarówno stacjonarnie, jak też z dojazdem na terenie całego kraju. Prowadzimy doradztwo prawne również dla szkół i osób fizycznych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.

  Data dodania: 07 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Zawiercie - GL Kancelaria Prawna »

  GL Kancelaria Prawna to ceniony zespół adwokacki oraz radców prawnych. Zajmuje się pomocą prawną w szeroko pojętej dziedzinie prawa spółek handlowych oraz obsługą klientów indywidualnych. Prawnik, Zawiercie, pomaga w problemach związanych z prawem medycznym i farmaceutycznym. Adwokat, Zawiercie, to specjalizacja w sprawach frankowych. Radca prawny, Zawiercie, to najwyższy stopień kompetencji. Możesz mu śmiało powierzyć sporne sprawy praca pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria prawna, Zawiercie, od lat odnosi sukcesy branży.

  Data dodania: 01 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Lubliniec - kancelarialubliniec.pl »

  Kancelaria prawna Lubliniec to efekt wspólnej pracy pełnych pasji i utalentowanych prawników, takich jak radca prawny lubliniec, jak również adwokat lubliniec którzy kierują się tymi samymi zasadami i wyznają te same wartości. Naszym najcenniejszym zasobem są nasi ludzie. Są motorem naszej działalności i kluczem do naszego sukcesu. Przesuwamy granice, znajdując innowacyjne rozwiązania, które mogą umożliwić naszym klientom osiąganie lepszych wyników.

  Data dodania: 28 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław Adam Sobota »

  W zawiłościach prawnym można się pogubić. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz skorzystaj z porady profesjonalistów z Kancelarii prawnej Adam Swoboda! Wejdź na KancelariaSobota. pl. Zajmujemy się wszelkimi sprawami z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, ubezpieczeń, windykacji, spadków oraz testamentów. Pomagamy także przedsiębiorcom czy też frankowiczom. Umów się na spotkanie! Tel. 500 74 11 97, 530 842 583 lub biuro@kancelariasobota.pl. Jesteśmy we Wrocławiu, przy ul. Skarbowców 115/7.

  Data dodania: 25 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Przemyśl - kancelariamitra.pl »

  Kancelaria Mitra to adwokaci z Przemyśla z doświadczeniem w branży i dużą wiedzą prawniczą. Radcy Prawni Mitra zajmują się sprawami prawa rodzinnego, w tym sprawami o rozwód, separację, podział majątku małżeńskiego, ustalenie, obniżenie lub podwyższenie alimentów, kontakty z dziećmi, sprawami o władzę rodzicielską, opiekę nad dzieckiem, przysposobienie, ubezwłasnowolnienie całkowite, ubezwłasnowolnienie częściowe, ustanowienie kurateli, a także sprawę o zgodę sądu rodzinnego na dokonanie czynności przekraczającej zwykły zarząd majątkiem dziecka.

  Data dodania: 24 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz prawnika, księgowego lub notariusza. Zajrzyj na www.bazadoradcow.pl »

  Portal Bazadoradcow. pl oferuje specjalistów od prawa cywilnego, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa spółek, windykacji niezależności, bankowości i finansów, prawa pracy, prawa karnego gospodarczego czy prawa własności intelektualnych. Firma Baza Doradców oferuje pomoc w wyszukaniu specjalistów branży takiej jak prawo czy księgowość.

  Data dodania: 07 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena firmy - IWUR »

  Wycena firmy, wycena przedsiębiorstwa, wycena spółki, wycena należności, wierzytelności, wycena innych składników majątkowych, operat szacunkowych nieruchomości - oto oferta IWUR, czyli Instytutu Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych. Wycena firmy przy zachowaniu najwyższych standardów branżowych - tylko w IWUR!

  Data dodania: 21 07 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: