\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Rozwód kościelny Kanonista »

  Prawnik, adwokat kościelny z miasta Warszawa pomoże Ci uzyskać rozwód kościelny. Kanonista, czyli kancelaria prawa kanonicznego z Warszawy, prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli o rozwód kościelny lub też unieważnienie kościelnego małżeństwa. Pamiętaj, i Ty możesz uzyskać rozwód kościelny! Zgłoś się do kancelarii Kanonista i umów na spotkanie informacyjne na terenie całej Polski, głównie w większych miastach.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wisła - Matras-Jaroszek »

  Jeśli chcecie wygrać sprawę w sądzie to na pewno warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług adwokatów z Wisły, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu z pewnością poradzą sobie z wygraniem każdej sprawy. W kancelarii adwokackiej w Wiśle można liczyć na pomoc samych najlepszych specjalistów z dziedziny prawa.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP w Warszawie »

  Wybierz firmę Aktyw bhp Warszawa, woj. mazowieckie, jeśli musisz zrobić szkolenia bhp w Warszawie. Szkolenia bhp w Warszawie są dedykowane dla pracowników i firm, które potrzebują posiąść niezbędną wiedzę z zakresu bhp i ppoż. Firma Aktyw BHP z Warszawy przeprowadza profesjonalne szkolenie BHP i profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe w Warszawie. Zaufaj doświadczonej firmie, która swoją działalność świadczy od 1999 roku prowadząc profesjonalne szkolenia bhp w Warszawie.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel »

  Adwokat, to osoba posiadająca uprawnienia w zakresie udzielenia pomocy prawnej. Rolą adwokata jest reprezentowanie przed sądem stron biorących udział w rozprawach. Adwokat Patryk Riedel zaprasza.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa - SRDK »

  SRDK to w pełni profesjonalna kancelaria adwokacka w Warszawie. Zapewnia kompleksową obsługę w obszarze prawa cywilnego: od spraw spadkowych, przez rozwodowe, po wszelkiego rodzaju sprawy karne. Doświadczony adwokat oceni aktualną sytuację klienta, przygotuje pisma procesowe, doradzi i może reprezentować go przed sądem.

  Data dodania: 22 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Audyt magazynu, wysposażenie magazynów Warszawa - Sinlog »

  Audyt magazynu, sprawdzanie tego co poprawić, raportowanie. Zajmujemy się poprawianiem funkcjonalności działania powierzchni magazynowych. Audyt magazynu stanowi punkt wyjścia do poprawek. Oprócz kosztów funkcjonowania magazynu, należy również kontrolować zachodzące procesy w całej dostawie, czasie i pracy ludzi. Audyt magazynu pomoże nam ustalić czy kolejność, w której wykonywane są zadania, to najbardziej efektywna która może być. Częścią kontroli procesu poprawy szybkości funkcjonowania magazynu jest odkrycie, tego czy są ogniwa, które trzeba poprawić natychmiast i które znacząco wpływają na koszty pracy magazynu.
  Pracujemy na terenie miast
  1. Warszawa
  2. Sochaczew
  3. Łódź
  4. Radom
  5. Kraków

  W magazynie niektóre operacje, są mało wydajne i wymagają dość gruntownych zmian lub inwestycji w reorganizację przebiegu pewnych procesów, a czasem także w technologie usprawniające ich działanie. Dla firmy gdzie priorytetem jest wysoki poziom kontroli jakości i poprawa szybkości magazynu celem audytu będzie sprawdzenie i dopełnienie, że normy jakości ustanowione w innym miejscu w organizacji - np. główne założenia korporacyjne, są tak że zachowane i utrzymywane również w magazynie.

  Data dodania: 12 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mediacyjna - kancelariamediacyjna.net »

  Uważasz, że potrzebujesz pomocy mediatora? Jeśli interesuje Cię mediator sądowy Koszalin, koniecznie zajrzyj na kancelariamediacyjna. net — chodzi o ofertę, którą ma Kancelaria Mediacyjna Aleksandra Zimoch-Sadecka. Przechodząc od razu do sedna — w ofercie można znaleźć postępowanie sądowe i pozasądowe. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wiesz, co w takiej sytuacji należy zrobić.

  Data dodania: 09 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  W sytuacji, kiedy masz problemu natury prawnej, pomocy z pewnością udzieli Ci Kancelaria Śliwowski i Nowak Adwokaci. Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawno-podatkową rozmaitych firm, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Bez znaczenia jest rozmiar sprawy-każda zostanie potraktowana z takim samym zaangażowaniem i szacunkiem. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - Radca Prawny Łódź Jan Konopacki »

  W Kancelarii Radcy Prawnego z Łodzi, uzyskasz pomoc w zawiłych sprawach prawniczych, które związane są z nieruchomościami, prawem pracy, spadkami, odszkodowaniami i windykacją. Kancelaria Radcy Prawnego pomaga przedsiębiorcom w różnych aspektach działalności gospodarczej, zapewniając kompleksową obsługę prawną spółek. W ramach usług Radca prawny z Łodzi oferuje:
  nadzór i doradztwo związane z bieżącą działalnością przedsiębiorców, reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej, windykacja należności, przygotowywanie procesów przekształcania spółek, ich podziałów, łączenia i likwidacji, i wiele więcej!
  Kancelaria Radcy Prawnego zapewnia w ramach swoich usług także pomoc w związku z nieruchomościami i prawem budowlanym. W ramach pomocy, skorzystać można z reprezentacji przed sądami i organami administracji, z przygotowywania i opiniowania umów, których przedmiotem jest nieruchomość oraz pomocy prawnej w sporach z deweloperami.
  Prawnik z Łodzi oferuje swoją pomoc i porady prawne w zakresie windykacji oraz prawa spadkowego lub prawa pracy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu umówienia spotkania lub uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 08 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz »

  Kancelaria radcy prawnego Rafał Walterowicz specjalizuje się wprawie karnym oraz rodzinnym, a również w około podatkowym. Dzięki swojemu długoletniemu poznaniu i efektywności w zarządzaniu spraw zespół z Kancelarii zyskał grono wiernych klientów, a dodatkowo silną pozycję wśród poznańskich adwokatów. Profesjonalne podejście i informacja z działu prawa karnego i podatkowego przysłużyła się już wielu facetom w delikatnych i dużych sytuacjach na linii sądowej. Kancelaria oferuje ochrona w istotach podatkowych tj. akcyza i VAT, podatek dochodowy, ceny transferowe, podatki od nieruchomości i w dziale prawa rodzinnego: sprawy alimentacyjne, odszkodowania, podział majątku itd.

  Data dodania: 23 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - sprawy rozwodowe adwokat-koprowski.pl »

  Jeżeli jesteście Państwo w trakcie rozwodu i poszukujecie prawnika, który poprowadzi waszą sprawę to zapraszam do kontaktu. Jako adwokat rozwodowy Gdańsk prowadzę sprawy o rozwód i podział majątku od blisko 15 lat. Oprócz tego specjalizuję się w prawie karnym i gospodarczym. Zapraszam do zapoznania się z pełnym zakresem usług.

  Data dodania: 09 07 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: