\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Reslegal Kancelaria adwokacka Rzeszów adwokat Piotr Charzewski »

  Witamy w wizytówce kancelarii adwokackiej Reslegal Rzeszów. Adwokat Piotr Charzewski prowadzi dla Państwa szereg spraw sądowych takich jak: Rozwody, alimenty, separacje, obsługa prawna firm, sprawy karne, ogłoszenie upadłości firmy w czasie pandemii, odszkodowania za błędy medyczne, wnioski i pisma do urzędu skarbowego, pomoc prawna w trudnych sprawach. Dla nas dobry adwokat, to taki, który rzetelnie podejmuje wysiłek w sprawach swojego klienta który ma być zadowolony z wyniku sprawy sądowej. Dlatego nasza kancelaria cieszy się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców Rzeszowa, gdyż skuteczność prowadzonych przez nas spraw ma wynik w pełni zadowalający.

  Data dodania: 03 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pomoc w napisaniu pracy – ogłoszenia. Gdzie szukać sprawdzonej pomocy w nauce, napisaniu pracy czy dobrego korepetytora? Na co zwracać uwagę przeglądając ogłoszenia o napisanie pracy licencjackiej lub ogłoszenia o napisanie pracy magisterskiej?
  Podczas studiów zdarza się, że studentowi potrzebna jest fachowa pomoc. Nie wszystkie informacje są łatwe do przyswojenia, wymagają większej ilości zaangażowania, co często nie jest spełnione przez prowadzących na wykładach bądź ćwiczeniach na uczelni. Jak studenci radzą sobie z materiałem, którego nie potrafią samodzielnie opanować? Rozwiązaniem okazują się korepetycje oraz pomoc fachowców z danych dziedzin. W dobie Internetu nie ma problemu ze znalezieniem stron z ogłoszeniami i ofertami dotyczącymi pisania prac i nauki z danych przedmiotów.
  Na co zwracać uwagę szukając konsultacji profesjonalisty? Przede wszystkim, należy zwracać uwagę na zakres działalności osoby, która ma nam pomóc. Ważne, aby ogłoszenie zawierało potwierdzenie kompetencji, aby uniknąć rozczarowania i straty czasu. Ogłoszenia o pisanie prac licencjackich i magisterskich, powinny natomiast zawierać zakres pomocy, jaką otrzymamy od danej osoby. Ważne jest, aby takie konsultacje – zazwyczaj płatne – przyniosły realną korzyść i efekt w postaci rozszerzonej wiedzy w danej dziedzinie. Wcześniej udostępniony zakres pomocy pozwoli ustalić studentowi, czy na konsultacjach nie zostanie jedynie powtórzone wszystko to, co już wie na temat danego przedmiotu bądź z zakresu tematycznego swojej pracy dyplomowej. Jeśli natomiast istnieją obawy co do Strony i portale z ogłoszeniami często zawierają opcję bezpłatnej pomocy – w postaci notek, artykułów czy wypowiedzi i konsultacji ekspertów za darmo.

  Data dodania: 15 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Paulina Ziandarska-Brojek w Płocku »

  Prawo cywilne Płock. Kancelaria Adwokacka Paulina Ziandarska-Brojek oferuje: prawo rodzinne i opiekuńcze Płock, pomoc prawna, zastępstwo procesowe przed sądami, porady prawne, prowadzimy obsługę prawną podmiotów gospodarczych, sporządzanie umów. Udzielamy porad prawnych, oraz jesteśmy pełnomocnikami na etapie postępowania sądowego. Prawo karne Płock. W zakresie prawa karnego opracowujemy umowy, reprezentujemy Klientów przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi, prowadzimy sprawy na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego oraz wykonawczego. Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych Płock. Sporządzamy odwołania od decyzji i skargi administracyjne. Prawo gospodarcze Płock.

  Data dodania: 11 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz prawnika, księgowego lub notariusza. Zajrzyj na www.bazadoradcow.pl »

  Portal Bazadoradcow. pl oferuje specjalistów od prawa cywilnego, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa spółek, windykacji niezależności, bankowości i finansów, prawa pracy, prawa karnego gospodarczego czy prawa własności intelektualnych. Firma Baza Doradców oferuje pomoc w wyszukaniu specjalistów branży takiej jak prawo czy księgowość.

  Data dodania: 07 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena firmy - IWUR »

  Wycena firmy, wycena przedsiębiorstwa, wycena spółki, wycena należności, wierzytelności, wycena innych składników majątkowych, operat szacunkowych nieruchomości - oto oferta IWUR, czyli Instytutu Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych. Wycena firmy przy zachowaniu najwyższych standardów branżowych - tylko w IWUR!

  Data dodania: 21 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Cieszyn - adwokat-piotrowski.cieszyn.pl »

  Zastanawiasz się nad tym, który adwokat w Cieszynie ma najlepszą ofertę? Jeśli tak, nie wykluczam, że będę mógł pomóc (częścią oferty jest m. in. prawo cywilne i karne). Ponadto trzeba podkreślić charakter świadczonej pomocy (zapewniam choćby opinie prawne i negocjacje). Jeżeli interesuje Cię cała oferta, to znak, że pora zajrzeć na stronę adwokat-piotrowski. cieszyn. pl.

  Data dodania: 14 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków - Śliz i Curyło »

  Śliz i Curyło Adwokaci Kraków. Skuteczny i zaufany adwokat Kraków. Pomoc prawna z zakresu takich specjalizacji jak prawo imigracyjne, prawo karne, prawo sportowe, prawo rodzinne. Kancelaria Kraków prowadzona przez dwóch wybitnych prawników mecenasa Pawła Śliza i mecenasa Filipa Curyło cieszy się wielkim uznaniem wśród klientów. Z pewnością nie bez powodu. Kancelaria adwokacka Kraków posiada duże doświadczenie oraz szczyci się profesjonalnym, kompleksowym podejściem do wszelkich podejmowanych działań. Ogromna wiedza prawnicza, nieustannie aktualizowana zapewnia adwokatom osiąganie zadowalających efektów oraz korzystnych wyników spraw. Zatem jeśli szukają Państwo prawnika, który jest dyskretny, a przy tym profesjonalny, przeprowadza skuteczne działania i wspiera swojego klienta na każdym etapie, a szczególnie podczas procesu – zapraszamy do kontaktu z kancelaria adwokacka Kraków.

  Data dodania: 12 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokatów i radców prawnych Poznań - Masiota »

  MASIOTA – ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI to kancelaria prawna w Poznaniu. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem prestiżowej Union Internationale des Avocats oraz renomowanej organizacji międzynarodowej zrzeszającej przodujące kancelarie zajmujące się obsługą prawną biznesu LEGUS. Kancelaria prawna MASIOTA oferuje profesjonalną pomoc prawną z zakresu ochrony środowiska, prawa transportowego oraz prawa rolnego. Prawnicy i radcowie prawni MASIOTA posiadają rozległe doświadczenie w zakresie doradztwa dotyczącego prawa pracy. Profesjonalni i doświadczeni w branży pracownicy kancelarii MASIOTA angażują się w spory sądowe oraz arbitrażowe. Kancelaria prawna MASIOTA wspiera działania polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Kancelaria prawna MASIOTA świadczy pomoc prawną w Poznaniu zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Kancelaria prawna MASIOTA obsługuje prawnie klientów zarówno w kraju, jaki i za granicą.

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław - mecenas.biz »

  Kancelaria prawna z biurem we Wrocławiu. Adwokat sporządza opinie prawne, ocenia umowy wykorzystywane w obrocie gospodarczym, odpowiada na pytania dotyczące planowania rozwodu. Dodatkowe możliwości kancelarii to odzyskiwanie odszkodowania za opóźniony lot po szczegółowej ocenie konkretnego przypadku. Adwokat prowadzi również mediacje między przedsiębiorcami, czy innymi podmiotami, co często wyklucza typową drogę sądową sporów. Adwokat rodzinny ustala odpowiednią wysokość alimentów i ustala zarząd nad majątkiem dziecka.

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Biuro notarialne Warszawa - kancelaria-notarialna.net »

  Ewa Kuśmierowska prowadzi na Woli w Warszawie kancelarię notarialną. Od 2009 roku konsekwentnie realizuje się w zawodzie notariusza. Posiada wielu stałych klientów a tysiące przeprowadzonych czynności notarialnych świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług. Do tej oferty należy m. in. : spisywanie protokołów, sporządzanie aktów notarialnych czy też wszelakich poświadczeń, w tym dziedziczenia. Również sporządzanie wpisów, odpisów i wyciągów dokumentów nie stanowi problemu. Zainteresowane osoby są proszone o kontakt przez widoczny na stronie numer telefonu.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Zielona Góra »

  Skontaktuj się z Centrum Poznawczo - Behawioralnym - tam przyjmuje psychoterapeuta i seksuolog Zielona Góra. Seksuolog Zielona Góra oferuje także profesjonalne szkolenia, indywidualne terapie i psychoterapie oraz terapie lęku. Pracujesz jako psychoterapeuta, seksuolog? Koniecznie skorzystaj z oferty na superwizję, która potrzebna jest Ci będzie w prawidłowym zrozumieniu procesu pracy z pacjentami z Zielonej Góry, woj. lubuskie.

  Data dodania: 25 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Piaseczno prawnik - Augustyniak Dymek »

  Myślisz o rozwodzie i zastanawiasz się nad tym, który prawnik z Piaseczna może pomóc? Jeśli tak, możesz na nas liczyć, rozwody są częścią naszej oferty. Nawiązując do wykonywanej pracy, zapewniamy kompleksowość, profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście (wszyscy klienci są dla nas tak samo ważni). Warto jeszcze dodać, że pomagamy klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 09 06 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: