\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Adwokat - sprawy rozwodowe adwokat-koprowski.pl »

  Jeżeli jesteście Państwo w trakcie rozwodu i poszukujecie prawnika, który poprowadzi waszą sprawę to zapraszam do kontaktu. Jako adwokat rozwodowy Gdańsk prowadzę sprawy o rozwód i podział majątku od blisko 15 lat. Oprócz tego specjalizuję się w prawie karnym i gospodarczym. Zapraszam do zapoznania się z pełnym zakresem usług.

  Data dodania: 09 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Agata Michalska Szuster »

  Zapraszam serdecznie do mojej kancelarii adwokackiej, która mieści się w Warszawie przy ul. Gagarina. Świadczę usługi prawnicze w zakresie prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, gospodarczego, spółek handlowych. W razie potrzeby reprezentuję także swoich klientów przed sądem. Zapraszam serdecznie do współpracy

  Data dodania: 03 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Monika Soszka »

  Adwokat prawo rodzinne? Tak, to właśnie my. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu. Posiadamy w tym zakresie znaczne doświadczenie, które staramy się za każdym razem wykorzystywać, aby bronić interes naszego klienta w możliwie najlepszy sposób. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji!

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań - prawnik-dla-pracodawcy.pl »

  Prawo pracy to dość specyficzna dziedzina prawa. Aby chronić interesy pracodawców w tej materii powstała Kancelaria Prawa Pracy Klisz i Wspólnicy. Kancelaria zajmuje się bezpośrednim reprezentowaniem spraw pracodawców w sporach z ZUS oraz sporach sądowych. Doradza również w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej a także sporządza niezbędną dokumentację.

  Data dodania: 24 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Lublin - Adwokat-Lubelskie.eu »

  Masz kłopoty, potrzebujesz wsparcia, porady prawnej? Potrzebny Ci skuteczny adwokat Lublin? Nie martw się, na wszystkie problemy dotyczące spraw karnych zaradzi kancelaria adwokacka Lublin. Kancelaria prowadzona jest przez pana Tomasza Nowaka, jest to niezwykle skuteczny i dobry adwokat Lublin. Siedziba kancelarii znajduje się niedaleko lubelskiej starówki i galerii handlowej "Plaza", przy ulicy Chopina 32/14. Na stronie internetowej : adwokat - lubelskie. eu, znajdą państwo mapkę z zaznaczoną lokalizacją, aby bez przeszkód dotrzeć na miejsce. Adwokat Lublin zajmuje się sprawami wchodzącymi w zakres szeroko rozumianego prawa karnego. Sprawy karne adwokat Lublin dotyczą głównie świadczenia wsparcia i porad prawnych osobom poszkodowanym, oraz reprezentowanie interesów klienta przed organem sądu w czasie każdego z etapów postępowania. Klienci często zadają pytanie, na jakie etapy dzieli się postępowanie i jakie działania mogą wchodzić w ich skład? Postępowanie karne składa się z postępowania przygotowawczego, rozpoznawczego i wykonawczego. Na etapie przygotowawczym, sądowym, nasza kancelaria pomaga we wszystkich sprawach dotyczących przestępstw oraz wykroczeń. Adwokat Lublin zajmuje się także redagowaniem zawiadomień o popełnionym przestępstwie. Sporządza odpowiedzi na akty oskarżenia, kasacji, zażaleń, apelacji oraz wniosków dowodowych. Adwokat lubelskie, w procesie karnym staje się reprezentantem osób pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych oraz powodów cywilnych.

  Data dodania: 20 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn - adwokatanoszkin.pl »

  Kancelaria Prawna Romana Anoszkina świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w pomocy prawnej dla osób odpowiadających za jazdę pod wpływem alkoholu, czy też wyłudzenia podatku VAT. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe i opinie prawne. Reprezentujemy klientów przed sądami wszystkich instancji.

  Data dodania: 20 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariarev.pl »

  Z naszymi profesjonalnymi pracownikami uzyskasz każde odszkodowanie, niezależnie od tego czy uczestniczyłeś w wypadku czy straciłeś bliską osobę. Mamy wieloletnie doświadczenie w poradach prawnych. Nasi pracownicy znają wszystkie prawa i procedury dotyczące odszkodowań, dlatego możecie nam w pełni zaufać. Nie musicie się na tym znać. Wystarczy, że znają się na tym nasi pracownicy. Poprowadzimy cały proces uzyskania odszkodowania w szybki sposób, zgodnie z prawem. Z nami uzyskasz każdy typ odszkodowania.

  Data dodania: 11 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Łódź - kancelariakrych.pl »

  Prawnik Łódź? W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim sprawy rozwodowe, alimenty oraz wszelkie inne z zakresu spraw majątkowych. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, co sprawia, że posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie. Dla nas najważniejszy jest przede wszystkim klient oraz jego interes. Staramy się go zawsze zabezpieczyć możliwie najlepiej.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Katowice »

  Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać czynności takie jak na przykład przeniesienie własności nieruchomości musicie koniecznie wykonać to u notariusza. Wybierając kancelarie notarialne Katowice możecie być pewni, że wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym prawem. Zapraszamy do odwiedzin strony i sprawdzenia pełnego zakresu czynności.

  Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Szczecin - Karkosza »

  Prawnicy mają do wykonania szereg prac związanych z rozstrzyganiem spraw majątkowych takich jak odszkodowania, pomoc ludziom, którzy zaciągnęli niekorzystny dla nich kredyt we frankach a także rozstrzyganie spraw spadkowych po zmarłej osobie. Kolejne sprawy jakimi zajmują się kancelarie adwokackie to sprawy rodzinne dotyczące rozwodów czy praw do opieki nad dziećmi.

  Data dodania: 27 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: