\ Kategoria: Doradztwo - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Notariusz Ewa Kalbarczyk »

  Kancelaria notarialna Ewy Kalbarczyk znajduje się w Toruniu, oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi notarialne. W ofercie Klienci znajdą między innymi: sporządzeniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, prawem spadkowym, obrotem nieruchomości oraz prawem rodzinnym. Zapraszam do zapoznania się z moją działalnością Ewa Kalbarczyk.
  Notariusz Ewa Kalbarczyk
  Ul. Podmurna 101/3
  87-100 Toruń
  Tel: +48 (56) 477 06 67
  E-mail: ewa.kalbarczyk@gdin.pl
  Zapraszam od Poniedziałku do Piątku od 09:00 do 17:00

  Data dodania: 15 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - Radca Prawny Łódź Jan Konopacki »

  W Kancelarii Radcy Prawnego z Łodzi, uzyskasz pomoc w zawiłych sprawach prawniczych, które związane są z nieruchomościami, prawem pracy, spadkami, odszkodowaniami i windykacją. Kancelaria Radcy Prawnego pomaga przedsiębiorcom w różnych aspektach działalności gospodarczej, zapewniając kompleksową obsługę prawną spółek. W ramach usług Radca prawny z Łodzi oferuje:
  nadzór i doradztwo związane z bieżącą działalnością przedsiębiorców, reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej, windykacja należności, przygotowywanie procesów przekształcania spółek, ich podziałów, łączenia i likwidacji, i wiele więcej!
  Kancelaria Radcy Prawnego zapewnia w ramach swoich usług także pomoc w związku z nieruchomościami i prawem budowlanym. W ramach pomocy, skorzystać można z reprezentacji przed sądami i organami administracji, z przygotowywania i opiniowania umów, których przedmiotem jest nieruchomość oraz pomocy prawnej w sporach z deweloperami.
  Prawnik z Łodzi oferuje swoją pomoc i porady prawne w zakresie windykacji oraz prawa spadkowego lub prawa pracy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu umówienia spotkania lub uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 08 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz »

  Kancelaria radcy prawnego Rafał Walterowicz specjalizuje się wprawie karnym oraz rodzinnym, a również w około podatkowym. Dzięki swojemu długoletniemu poznaniu i efektywności w zarządzaniu spraw zespół z Kancelarii zyskał grono wiernych klientów, a dodatkowo silną pozycję wśród poznańskich adwokatów. Profesjonalne podejście i informacja z działu prawa karnego i podatkowego przysłużyła się już wielu facetom w delikatnych i dużych sytuacjach na linii sądowej. Kancelaria oferuje ochrona w istotach podatkowych tj. akcyza i VAT, podatek dochodowy, ceny transferowe, podatki od nieruchomości i w dziale prawa rodzinnego: sprawy alimentacyjne, odszkodowania, podział majątku itd.

  Data dodania: 23 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - sprawy rozwodowe adwokat-koprowski.pl »

  Jeżeli jesteście Państwo w trakcie rozwodu i poszukujecie prawnika, który poprowadzi waszą sprawę to zapraszam do kontaktu. Jako adwokat rozwodowy Gdańsk prowadzę sprawy o rozwód i podział majątku od blisko 15 lat. Oprócz tego specjalizuję się w prawie karnym i gospodarczym. Zapraszam do zapoznania się z pełnym zakresem usług.

  Data dodania: 09 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Agata Michalska Szuster »

  Zapraszam serdecznie do mojej kancelarii adwokackiej, która mieści się w Warszawie przy ul. Gagarina. Świadczę usługi prawnicze w zakresie prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, gospodarczego, spółek handlowych. W razie potrzeby reprezentuję także swoich klientów przed sądem. Zapraszam serdecznie do współpracy

  Data dodania: 03 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Monika Soszka »

  Adwokat prawo rodzinne? Tak, to właśnie my. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu. Posiadamy w tym zakresie znaczne doświadczenie, które staramy się za każdym razem wykorzystywać, aby bronić interes naszego klienta w możliwie najlepszy sposób. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji!

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań - prawnik-dla-pracodawcy.pl »

  Prawo pracy to dość specyficzna dziedzina prawa. Aby chronić interesy pracodawców w tej materii powstała Kancelaria Prawa Pracy Klisz i Wspólnicy. Kancelaria zajmuje się bezpośrednim reprezentowaniem spraw pracodawców w sporach z ZUS oraz sporach sądowych. Doradza również w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej a także sporządza niezbędną dokumentację.

  Data dodania: 24 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Lublin - Adwokat-Lubelskie.eu »

  Masz kłopoty, potrzebujesz wsparcia, porady prawnej? Potrzebny Ci skuteczny adwokat Lublin? Nie martw się, na wszystkie problemy dotyczące spraw karnych zaradzi kancelaria adwokacka Lublin. Kancelaria prowadzona jest przez pana Tomasza Nowaka, jest to niezwykle skuteczny i dobry adwokat Lublin. Siedziba kancelarii znajduje się niedaleko lubelskiej starówki i galerii handlowej "Plaza", przy ulicy Chopina 32/14. Na stronie internetowej : adwokat - lubelskie. eu, znajdą państwo mapkę z zaznaczoną lokalizacją, aby bez przeszkód dotrzeć na miejsce. Adwokat Lublin zajmuje się sprawami wchodzącymi w zakres szeroko rozumianego prawa karnego. Sprawy karne adwokat Lublin dotyczą głównie świadczenia wsparcia i porad prawnych osobom poszkodowanym, oraz reprezentowanie interesów klienta przed organem sądu w czasie każdego z etapów postępowania. Klienci często zadają pytanie, na jakie etapy dzieli się postępowanie i jakie działania mogą wchodzić w ich skład? Postępowanie karne składa się z postępowania przygotowawczego, rozpoznawczego i wykonawczego. Na etapie przygotowawczym, sądowym, nasza kancelaria pomaga we wszystkich sprawach dotyczących przestępstw oraz wykroczeń. Adwokat Lublin zajmuje się także redagowaniem zawiadomień o popełnionym przestępstwie. Sporządza odpowiedzi na akty oskarżenia, kasacji, zażaleń, apelacji oraz wniosków dowodowych. Adwokat lubelskie, w procesie karnym staje się reprezentantem osób pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych oraz powodów cywilnych.

  Data dodania: 20 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn - adwokatanoszkin.pl »

  Kancelaria Prawna Romana Anoszkina świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w pomocy prawnej dla osób odpowiadających za jazdę pod wpływem alkoholu, czy też wyłudzenia podatku VAT. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe i opinie prawne. Reprezentujemy klientów przed sądami wszystkich instancji.

  Data dodania: 20 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariarev.pl »

  Z naszymi profesjonalnymi pracownikami uzyskasz każde odszkodowanie, niezależnie od tego czy uczestniczyłeś w wypadku czy straciłeś bliską osobę. Mamy wieloletnie doświadczenie w poradach prawnych. Nasi pracownicy znają wszystkie prawa i procedury dotyczące odszkodowań, dlatego możecie nam w pełni zaufać. Nie musicie się na tym znać. Wystarczy, że znają się na tym nasi pracownicy. Poprowadzimy cały proces uzyskania odszkodowania w szybki sposób, zgodnie z prawem. Z nami uzyskasz każdy typ odszkodowania.

  Data dodania: 11 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: