\ Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Szczegóły strony https://www.iwop.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Projekt zbiórki 1% dla ponad 1000 organizacji pożytku publicznego to najnowsza inicjatywa Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych, w którym otrzymują Program PIT oraz szereg nowoczesnych narzędzi do efektywnego pozyskiwania funduszy. W ten sposób organizowana jest pomoc dla ponad 1000 fundacji i stowarzyszeń z całej Polski, by zwiększyć przychody z 1% podatku dochodowego oraz darowizn. Od ośmiu lat są budowane narzędzia, dzięki którym organizacje pozarządowe mogą zachęcać podatników do przekazania 1% podatku, Pracownia OPP prowadzi szkolenia w zakresie optymalnych metod zbiórki oraz serwis o podatkach zachęcający do rozliczenia pitów z Instytutem. Partnerem dwóch prowadzonych na szeroką skalę projektów PITax. pl dla OPP oraz Wspieraj lokalnie jest firma PITax. pl. darmowy program rozliczenia PIT, czyli PITax. Dzięki niemu szybko i sprawnie rozliczysz zarówno PIT 36, jak i PIT 37. E-pity są rozliczane na bazie darmowego programu i razem z nim dokonasz swojego rozliczenia PIT za 2019 rok. Następnie już będziesz miał wprawę i bez problemu rozliczysz PIT 2020. Pity już nigdy nie był łatwiejszy, gdy zastosujesz do jego rozliczenia darmowy program pit online. Tylko na początku wszystko wydaje się skomplikowane, ale program jest intuicyjny i przeprowadzi Cię przez trudy wyliczenia Twojego dochodu. Pamiętaj, że im wcześniej dokonasz rozliczenia rocznego, tym szybciej możesz liczyć na zwrot ewentualnie nadpłaconego podatku, co wszystko wykaże wyliczenie z pomocą pitu online. A spokój bezcenny.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Futurea - outsourcing kadr »

   Powierzając nam outsourcing kadr z pewnością zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nasze biuro rachunkowe proponuje wysokiej jakości usługi powiązane z obługą kadr. Należą do nich m. in. prowadzenie dokumentacji, rejestracja ZUS, śledzenie aktualności badań lekarskich i inne. Wszystkie usługi wykonujemy w terminie i porządnie, zawsze w porozumieniu z usługodawcom. Obsługę kadrową przeprowadzamy zgodnie z obowiązującym prawem pracy. Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura. Więcej na www. futurea. pl

   Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
  • Http://boleklegal.pl »

   Rozwód jest końcem pewnego etapu w życiu. Dla obojga byłych małżonków. Nierzadko jest to efekt wielu miesięczny a nawet lat walki o uratowanie związku. Czasami ludzie wychodzą z takiej walki bardzo poranieni, zmęczeni. Wówczas rozwód jest bardzo trudnym momentem. Niemniej jednak, aby móc iść w życiu dalej, należy załatwić wszystkie formalności związane z rozwodem. Jeśli nie mamy pewności czy sami damy sobie z tym rade, warto poprosić o pomoc specjalistę. Prawnik z Rzeszowa to najlepsza pomoc w tego typu sprawach.

   Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Abakus usługi księgowe Opatkowice »

   Kiedy podjąłeś decyzję o kooperacji z biurem rachunkowym, powinno pomyśleć o tym, które biuro rachunkowo-podatkowe będzie Tobie się najbardziej opłacało. Musisz więc sprawdzić warunki, na jakich tego typu instytucje rachunkowe dostarczają swoje usługi w przedstawianym obrębie, wyjątkowo w Skawinie i okolicach gdzie takich jednostek jest bezlik. Czym charakteryzuje się propozycja biura rachunkowego ABAKUS z Opatkowic? Przede wszystkim to mocna propozycja dla instytucji. Ogromne doświadczenie w rzeczonej domenie. Profesjonalna obsługa klienta. No i w rzeczy samej do tego potrzeba dołożyć - przyjazne koszty obsługi.

   Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Niemcy.zagranicznypodatek.pl »

   Duża grupa naszych rodaków pracuje w Niemczech. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że za pracę na umowie za granicą wolno zdobyć wielki zwrot podatków. Aby jednak zdołać weselić się z odzyskanych pieniędzy, należy dopełnić szereg działań powiązanych z prawem skarbowym w kraju, w jakim wykonywaliśmy daną pracę.
   Nie każdy zna tajemnice niemieckiego systemu fiskalnego.

   Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Jaron księgowy w Krzeszowicach »

   Najczęściej w czasie jak wypatrujemy wiarygodnego biura księgowego na obszarze Małopolski nie kierujemy atencji na takie miasta jak Bolechowice, Wielka Wieś bądź Krzeszowice. A aktualnie przykładowo najciekawsze biuro podatkowe w Krzeszowicach prowadzi Pan Rafał Jaroń człek wart wstawiennictwa w szczególności za postępowanie i pieczołowitość w ciągu przeprowadzania poleconych mu zadań tudzież kłopotów. Rozliczenia firm organizuje od parunastu lat przez co jego biegłość jest na wysokim poziomie. Rekomendujemy jego usługi ponieważ ciężko znaleźć w necie lepsze tudzież tańsze biuro rachunkowe w Krzeszowicach. W związku z tym jeżeli tylko potrzebujesz najkorzystniejszego biura księgowego z okolic Krzeszowic to musisz wypróbować ofertę biura Jaroń.

   Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Acega doradca podatkowy »

   Biuro rachunkowe Acega z Poznania stanowi miejsce, w jakim to można liczyć na pełną księgowość jak i inne usługi. Jego pracownicy mogą przeprowadzić sporządzanie biznes planu,
   wyprowadzanie zaległości podatkowych, zaległości ZUS, sporządzenie wniosków VZM-1 o zwrot wydatków na materiały budowlane. Acega to także doradca podatkowy, który pomaga klientom w rozwiązaniu problemów natury prawnej, administracyjnej. Jest on w stanie reprezentować swych klientów podczas kontroli, jak i również przed sądami i urzędami.

   Data dodania: 11 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Biuro rachunkowe Accounting »

   Jako biuro rachunkowe już od ponad 15 lat świadczymy pomoc naszym klientom na terenie Trójmiasta. Oprócz rachunkowości i księgowości pomagamy również naszym klientom wejść na rynek. Informujemy jak szybko i bez problemów założyć własną firmę lub spółkę.
   Świadczymy usługi księgowe, rachunkowe oraz doradcze. Chętnie doradzamy naszym klientom jak zarządzać firmą oraz gdzie szukać oszczędności na dalszy rozwój. Zapraszamy do kontaktu wszystkich przedsiębiorców.

   Data dodania: 01 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria prawna Kraków Krakowska Kancelaria »

   W sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy prawnej, to Krakowska Kancelaria Prawna jest w stanie Ci pomóc w zakresie prawa karnego, skarbowego, rozwodowego, cywilnego, nieruchomości, czy też wiele innych. Szczegółowe informacje podajemy na stronie kancelarii lub pod podanym numerem telefonu, jak i chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

   Data dodania: 09 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Biuro rachunkowe Gdynia, Wejherowo »

   Biuro rachunkowe Gdynia, Wejherowo oferuje profesjonalne usługi rachunkowe i księgowe. Profesjonalizm i rzetelność to słowa opisujące biura rachunkowe Rakso i usługi jakie świadczy. Biuro rachunkowe Gdynia, Wejherowo oferuje pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych - zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie www.

   Data dodania: 13 02 2020 · szczegóły wpisu »
  • Pitekspres.pl »

   W świecie powszechnego obowiązku płacenia podatków wynaleziono najlepszy program do rozliczeń online. To darmowy program rozliczenia PIT, czyli PITax. Dzięki niemu szybko i sprawnie rozliczysz zarówno PIT 36, jak i PIT 37. Rozliczenie PIT 2019 już nigdy nie będzie Ci nastręczać trudności. Doświadczenie odgrywa rolę w procesie przygotowania rozliczeń. Jeśli spędziłeś lata na składaniu deklaracji podatkowych lub masz prostą sytuację podatkową, prawdopodobnie wystarcza coś rozsądnie podstawowego, a najlepiej darmowego, czyli epit, który poprowadzi Cię krok po kroku do szybkiego rozliczenia PIT 2020, dzięki któremu otrzymasz dostęp również do poradnika podatkowego. Sprawdź załączniki do pita. Aby nasz podatek do zapłaty był najmniejszy jak tylko się da możemy odliczyć wszystkie przysługujące nam ulgi podatkowe oraz odliczenia. Do wskazania ulg i odliczeń służą niektóre załączniki, np. PIT-O, w którym wykazujemy większość ulg, PIT-D -służy do odliczenia wydatków mieszkaniowych, PIT-2K – w nim wykazujemy ulgę odsetkową, PIT-Z – to załącznik, w którym osoby prowadzące działalność gospodarczą informują o zwolnieniu z płacenia zaliczek w pierwszych latach prowadzenia działalności, czyli tzw. kredycie podatkowym. Atutem e-pita jest nie tylko szybkość, ale również możliwość wyeliminowania pomyłek. Rozliczenie PIT online przewyższa nad już coraz bardziej odchodzącymi w zapomnienie papierkowymi PIT-ami oraz własnoręcznymi obliczeniami w zeznaniach rocznych. Jest szybsze, wygodniejsze, bardziej rzetelne i uzyskasz szybszy zwrot podatku.

   Data dodania: 03 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: