\ Kancelaria notarialna Danuta Telecka-Hartowicz, Adam Robak Notariusze S.C. - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Kancelaria notarialna Danuta Telecka-Hartowicz, Adam Robak Notariusze S.C.

Kancelaria notarialna Danuta Telecka-Hartowicz, Adam Robak Notariusze S.C.

Szczegóły strony https://www.notariuszadamrobak.pl:

 • ID: 6691
 • Tytuł: Kancelaria notarialna Danuta Telecka-Hartowicz, Adam Robak Notariusze S.C.
 • URL: https://www.notariuszadamrobak.pl
 • Kliknięć: 39
 • Wyświetleń: 209
 • CTR: 18.66%
 • Data dodania: 07 03 2018
 • Słowa kluczowe: notariusz, kancelaria notarialna
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Danuta Telecka-Hartowicz, Adam Robak NOTARIUSZE S.C.
 • Ulica: Uniwersytecka 13
 • Miasto: Katowice
 • Telefon: 326030450
 • Województwo: Śląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Jesteśmy kancelarią, która zajmuje się wykonywaniem czynności notarialnych z zakresu sporządzania aktów, odpisów i poświadczeń, a także przechowywania pieniędzy i papierów wartościowych. Posiadamy odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie, co pozwala nam zagwarantować o najwyższym poziomie naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kancelaria Notarialna Marcin Nawrocki »

   Sporządzanie aktów notarialnych jest procesem kłopotliwym i trudnym, zwłaszcza gdy musimy zadbać o wszystko sami. Z pomocą w trudnych sprawach przychodzi kancelaria Nawrocki, która specjalizuje się w tworzeniu aktów notarialnych różnego typu. Pracownicy Nawrocki to fachowcy i profesjonaliści w tej dziedzinie. Każde zgłoszenie jest analizowane w przeciągu doby, bez opłat. Wynagrodzenie należne prawnikowi zależne jest od wysokości uzyskanego rozwiązania. Kancelaria Nawrocki zapewnia kompleksową obsługę od przeanalizowania wniosku, przez prowadzenie sprawy, a także usługi oferowane po ukończonym postępowaniu.

   Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Spisywanie protokołów - notariuszbrynow.pl »

   Notariusz to funkcjonariusz publiczny, który działa zgodnie z prawem. To u niego załatwisz sprawy związane z testamentem, majątkiem małżeńskim oraz np. z hipoteką. Notariuszowi płacisz za sądowe koszty, jego wynagrodzenie i podatki. Dobrego notariusza znajdziesz w Katowicach. Więcej informacji na www. notariuszbrynow. pl – zapraszamy!

   Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska »

   Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług notariusza to polecamy Kancelarię Notarialną Simony Krukowskiej mieszczącą się we Wrocławiu. Kancelaria ta działa na rynku już od piętnastu lat. Oprócz standardowych czynności notarialnych, Kancelaria oferuje dodatkowe usługi takie jak obsługa notarialna w języku angielskim i niemieckim czy wykonanie czynności notarialnych ze współpracy z tłumaczami wszystkich języków.

   Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
  • Notariusz-warszawawola.pl »

   Kancelaria Notarialna Maciej Biwejnis Paweł Orłowski działa w Warszawie przy ulicy Chłodnej 15. Kancelaria świadczy usługi notarialne w zakresie sporządzania aktów notarialnych, wypisów, poświadczeń i odpisów. Kancelaria mieści się na styku dzielic Wola i Śródmieście, ale obsługuje mieszkańców całej Warszawy i okolic.

   Data dodania: 17 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Notariusznawoli.com »

   Kancelaria Notarialna Łukasz Górski na warszawskiej Woli świadczy czynności notarialne związane z nieruchomościami, prawem spółek czy sprawami rodzinnymi. Podejmujemy działania pomocne w dopełnianiu formalności, rozwiązywaniu problemów i znacznie więcej. Jako notariusz zrzeszony jestem w warszawskiej Izbie Notarialnej i w ramach swojej praktyki, umożliwiam biegłe czynności notarialne w zakresie m. in. umów sprzedaży nieruchomości, umów darowizny i zamiany, umów zniesienia współwłasności nieruchomości, umów o dożywocie, czy przekształcania praw spółdzielczych. Zapraszamy na stronę kancelarii.

   Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Notariusz Katowice »

   Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać czynności takie jak na przykład przeniesienie własności nieruchomości musicie koniecznie wykonać to u notariusza. Wybierając kancelarie notarialne Katowice możecie być pewni, że wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym prawem. Zapraszamy do odwiedzin strony i sprawdzenia pełnego zakresu czynności.

   Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Notus.org.pl - notariusz Katowice »

   Obsługa prawna firm to bardzo ważna zagadnienie i nie można o tym zapomnieć. My o tym wiemy, dlatego wysłany przez nas notariusz Katowice jest w stanie przeprowadzić wszystkie potrzebne czynności. Wielu osobom wydaje się, że obsługa prawna jest potrzebna tylko w kryzysowych sytuacjach, ale nie jest to prawdą. Trzeba to robić, na co dzień żeby do takich trudnych sytuacji nigdy nie udało się doprowadzić.

   Data dodania: 22 02 2020 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria adwokacka Warszawa – Michał Dobies »

   Kancelaria adwokacka Michał Dobies znajduje się w Warszawie, a do jej głównych obowiązków należy świadczenie usług związanych z prawem rodzinnym, prawem spadkowym oraz z prawem karnym. Oprócz tego mecenas Michał Dobies dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafi sporządzić najkorzystniejsze taktyki procesowe dla swoich klientów. Na dodatek dba on o swoich klientów, dlatego każdą sprawę prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Warto również wspomnieć, że mecenas Michał Dobies stale podwyższa swoje kwalifikacje zawodowe, dzięki którym jest w stanie podjąć się nawet tych najtrudniejszych zadań.

   Data dodania: 10 03 2020 · szczegóły wpisu »
  • Biuro notarialne Warszawa - kancelaria-notarialna.net »

   Ewa Kuśmierowska prowadzi na Woli w Warszawie kancelarię notarialną. Od 2009 roku konsekwentnie realizuje się w zawodzie notariusza. Posiada wielu stałych klientów a tysiące przeprowadzonych czynności notarialnych świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług. Do tej oferty należy m. in. : spisywanie protokołów, sporządzanie aktów notarialnych czy też wszelakich poświadczeń, w tym dziedziczenia. Również sporządzanie wpisów, odpisów i wyciągów dokumentów nie stanowi problemu. Zainteresowane osoby są proszone o kontakt przez widoczny na stronie numer telefonu.

   Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: