\ Talenthunters.com.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Talenthunters.com.pl

Talenthunters.com.pl

Szczegóły strony www.talenthunters.com.pl:

 • ID: 8213
 • Tytuł: Talenthunters.com.pl
 • URL: www.talenthunters.com.pl
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 21
 • CTR: 4.76%
 • Data dodania: 08 10 2018
 • Słowa kluczowe: doradztwo zawodowe, rekrutacja pracowników, oceny pracownicze
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Talent Hunters to przede wszystkim ludzie, dla których praca stanowi wieloletnią pasję! Nasza oferta opiera się na usługach z zakresu Headhuntingu oraz doradztwa zawodowego dla przedsiębiorstw w dziesiątek branż. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie udostępniamy szczegółowe informacje na temat naszej działalności.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Injob.com »

   Agencja pracy In Job od wielu lat zajmuje się rekrutacją specjalistów na całym świecie. Dzięki naszej pomocy firmy nie muszą zatrudniać specjalistów od HR a także poświęcać wiele godzin na prowadzenie rekrutacji. Pracownicy naszej firmy kompleksowo przeprowadzą cały proces, a na końcu przedstawią Państwu propozycje kandydatów, którzy w pełni spełniają Państwa wymagania. In Job to również doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy szukają ciekawej, pełnej wyzwań pracy. Na naszej stronie injob. com znajdują się oferty pracy, dla których aktualnie poszukujemy pracowników.

   Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat-sprawy-spadkowe.pl adwokat »

   Działamy na rynku prawnym, na którym zapewniamy zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące prowadzenia spraw spadkowych. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych usług prawnych w sposób indywidualnie dopasowany do konkretnej sprawy. Zapewniamy prowadzenie spraw począwszy od fachowego doradztwa aż po zapewnienie reprezentacji prawnej.

   Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria adwokacka Adw. Jacek Tryczyk »

   Nasze agencje adwokackie mają zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia strony internetowej, na której opisane są szczegółowo nasze usługi. Zajmujemy się prawem karnym, prawem administracyjnym, odrzutowaniami i rozwodami. W swojej ofercie mamy także sporządzanie umów oraz wiele innych usług związanych z prawem i reprezentowaniem naszych klientów w różnych instytucjach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Notarialna Simona Krukowska »

   Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług notariusza to polecamy Kancelarię Notarialną Simony Krukowskiej mieszczącą się we Wrocławiu. Kancelaria ta działa na rynku już od piętnastu lat. Oprócz standardowych czynności notarialnych, Kancelaria oferuje dodatkowe usługi takie jak obsługa notarialna w języku angielskim i niemieckim czy wykonanie czynności notarialnych ze współpracy z tłumaczami wszystkich języków.

   Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
  • TQM - BDO HBC Business Improvement Sp. z o.o. »

   Jeśli masz swoją firmę, to na pewno wiesz, że zarządzanie sporą grupą pracowników wcale nie jest takim prostym zadaniem. Na uwadze trzeba mieć wiele procesów, należy dbać o klientów i oferować im usługi o jak najwyższej jakości. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to daj nam znać. Jesteśmy fachowcami od lean management, wiemy, jak zarządzać i jakie błędy są najczęściej popełnianie przez przedsiębiorców. Dzięki nam będziesz miał możliwość spojrzenia na swoją firmę z innej perspektywy. Serdecznie zachęcamy Cię do nawiązania kontaktu.

   Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Marcinmanka.com - szkolenia zamknięte Warszawa »

   W swej praktyce szkoleniowej prowadzę spotkania otwarte dla zainteresowanych osób chcących powiększyć zakres swojej wiedzy o takie tematy, jak: wystąpienia publiczne oraz prezentacje biznesowe, a także autoprezentacja w biznesie. Uczę na nich praktycznych zachowań potrzebnych w codziennym biznesowym życiu.

   Data dodania: 22 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Optymalizacje podatkowe, ochrona majątku - Semper paratus »

   Założenie firmy w Anglii, to proces stosunkowo łatwy, lecz tylko z pozoru. Trzeba stanąć przed wyzwaniem rejestracji spółki LTD, przygotowania odpowiednich dokumentów oraz zapoznania się z księgowością, która może stanowić nie lada problem. Aby wszystko przebiegło szybko, bez uchybień, warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnej kancelarii, która świadczy usługi w zakresie rejestracji spółek, prowadzenia księgowości, ochrony majątku, a także optymalizacji podatkowej.

   Rejestracja spółek LTD, którą oferuje kancelaria Semper paratus, odbywa się w UK, na Cyprze, w Hong Kongu oraz Szkocji i Irlandii. Szeroka gama korzystnych rozwiązań i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiają, że Sepmer paratus wciąż zyskuje coraz większe zaufanie nowych zainteresowanych.

   Ponadto kancelaria Semper paratus oferuje konta dla firm oraz prywatnych osób, które mieszkają w UK w Polsce, na Łotwie lub w Czechach.
   Eksperci kancelarii zapewniają ochronę prywatności i poufność, która stanowi bardzo ważną kwestię.

   Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Semper paratus!

   Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Twój Coach »

   Anna Andrysiak oferuje swoje usługi jako coach, trener i psycholog. Swoich klientów przyjmuje w komfortowym gabinecie Twój Coach w Zielonej Górze. Prowadzi warsztaty psychologiczne i edukacyjne, organizuje szkolenia rozwojowe, a także udziela młodzieży i dorosłym indywidualnych konsultacji zawodowych.

   Data dodania: 03 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Wtta.pl »

   Nasza pomoc w zakresie budowania zespołu prowadzi do wielu poważnych korzyści i jest naprawdę przyjemna w każdej sytuacji. Można niesamowicie dużo zyskać na wybraniu właśnie naszej pomocy. Jako eksperci z zakresu usług świadczonych dla biznesu możemy zaproponować bardzo rzetelną pomoc dla wszystkich. Budowanie zespołu z nami będzie znacznie prostsze.

   Data dodania: 14 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Joanna Karpeta zapobieganie wypaleniu zawodowemu »

   Wiele osób ciężko pracujących, po pewnym czasie zaczyna ulegać tzw. wypaleniu zawodowemu. jest to bardzo niepokojące i niedobre zjawisko. Występuje u pewnych osób czasem częściej a czasem w późniejszym etapie kariery zawodowej, chociaż oczywiście nie musi wystąpić nigdy. nawet jednak kiedy wypalenie zawodowe może nas dosięgnąć, to możemy się przed tym bronić. Zapobieganie wypaleniu zawodowemu jest podstawową obroną przed tym zjawiskiem i może je wyeliminować zanim się ono w ogóle pojawi. jak możemy zapobiegać wypaleniu zawodowemu? najlepiej skontaktować się i umówić na indywidualne spotkania z coachem, trenerem personalnym biznesowym, który wskaże nam kierunek właściwych działań, które mogą nas uchronić przez wypalaniem się w pracy. Praca takiego trenera to przede wszystkim rozmowa indywidualna, ustalanie faktów i coaching menedżerski w przypadku kadry zarządzającej firmą. Dzięki coachowi możemy nakierować swój rozwój osobisty na odpowiednie tory działania.

   Data dodania: 22 08 2018 · szczegóły wpisu »