\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Tańczymy - kurs tańca online »

  Nauka tańca przez internet i kursy tańca online to wygoda, swoboda i wolność w nauce tańczenia m. in. pierwszego tańca. Potrzebujesz nauczyć się tańczyć na wesele, bal, studniówkę albo inną imprezę. Pomożemy Ci szybko i skutecznie. Bez wychodzenia z domu, szukania dogodnych godzin zajęć i dojazdów do szkoły tańca. Teraz nie musisz się bawić, że grupa rozpadnie się w połowie kursu. Baw się tańcząc disco polo, taniec użytkowy, disco sambę lub bachatę albo tańcz solo. Poznaj kroki i figury disco foxa 2 na 1

  Data dodania: 30 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Edubears.pl - angielski dla dzieci »

  Edubears to kursy angielskiego dla maluchów. Dzieciaki czerpią wiedzę, bawią się i coraz lepiej mówią po angielsku. Angielski dla dzieci pomaga pogłębić wiedzę i zająć maluchów wartościowym działaniem. Zachęcamy do współpracy, oferujemy lekcje w dobrej cenie, ciekawe oraz inspirujące. U nas maluchy uczą się podczas zabawy. Z nami angielski nie jest nudny, lecz zawsze inspirujący.

  Data dodania: 18 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne dla pracowników - uprawnienia-g1.pl »

  Firma Uprawnienia-G1. pl to podmiot, który zajmuje się organizowaniem certyfikowanych kursów na przeróżne uprawnienia elektryczne. W jednym miejscu znaleźć można specjalistów, którzy pomogą zdobyć uprawnienia G1, uprawnienia G2 oraz uprawnienia G3. To uprawnienia elektromagnetyczne dla pracowników, którzy pracują w obrębie urządzeń z zakresu instalacji i sieci elektromagnetycznych. Firma ma duże doświadczenie i zatrudnia specjalistów najwyższej klasy. To szansa na szybkie zdobycie profesjonalnych uprawnień.

  Data dodania: 14 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • PubMedInfo – ciekawe informacje ze świata nauki »

  Jeśli szukasz strony, która udostępnia wyjątkowe artykuły ze świata nauki to świetnie trafiłeś. Większość artykułów dostępne na naszej stronie posiada przypisy do źródeł, staramy się wykonywać je rzetelnie bez żadnej reklamy i ideologii. A co najważniejsze : wszystkie artykuły są dostępne nieodpłatnie.

  Data dodania: 10 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Numerika - kurs CNC skuteczny i od podstaw! »

  Nowoczesne maszyny do obróbki i skrawania wymagają odpowiednio wykształconych specjalistów do obsługi. Jeżeli chcesz zdobyć odpowiednie uprawnienia to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej między innymi szkolenie cnc. Nasz kurs operatora cnc przygotuje Ciebie skutecznie do pracy.

  Data dodania: 26 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poznań LAB - kursy medyczne dla lekarzy »

  PoznańLab to centrum szkoleń lekarzy, które oferuje warsztaty na nieutrwalonych ludzkich preparatach. Poznań Lab wyposażony jest w profesjonalną salę warsztatową, na której przeprowadzane są kursy. Dzięki wyposażeniu sal w profesjonalny sprzęt szkolenia przeprowadzane są w warunkach podobnych do warunków sali operacyjnej. PoznańLab prowadzi szkolenia m. in. z ortopedii, neurologii, stomatologii, medycyny estetycznej, ortopedii czy stomatologii. Nasza sala szkoleń znajduje się niedaleko Poznania w Przeźmierowie oraz w Warszawie na Uczelni Łazarskiego.

  Data dodania: 23 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • MrRabbit Angielski Toruń »

  Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwykłymi metodami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są otwarci na sugestie i nie powtarzają ciągle tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zazwyczaj mają o wiele szersze możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. W dodatku prowadzący mają ułatwiony i stały dostęp do szkoleń, umożliwiających im poznawanie najświeższych sposobów nauczania wspomagane o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to następna lekcja w szkole, tylko coś nowego innego, forma spędzenia czasu, przyjemności, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs wykracza też poza program nauczania i oferuje możliwości dużo szerszego obcowania z językiem. Zajęcia na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu po 60 minut, co nie obciąża umysłów najmłodszych i jednocześnie nie zabija ich ciekawości. Publiczna edukacja nie ma możliwości na spoświęcenie uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Nie zależy to od kompetencji, lecz zbyt dużej ilości dzieci przypadającej na jednego nauczyciela. Dodatkowo klasy w szkołach liczą więcej niż kilkanaście osób i nie są one dobierane umiejętnościami. Powstaje sytuacja, w której słabsi uczniowie nie mają możliwości na nadrobienie zaległości. Tracą oni przez to motywację do nauki i odbija się to na stopniach. Na kursach nikt nie zostaje w tyle i krytyka została zamieniona na o wiele skuteczniejsze motywacje. Pociechy są nagradzane za poprawne odpowiedzi i czują satysfakcję z wysiłku włożonego w naukę. Popędza je to do następnych sukcesów i buduje większe ambicje niż u pozostałych rówieśników.
  To jasne, że kurs angielskiego dla najmłodszych różni się od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Ważne stają się metody nauczania oraz predyspozycje nauczycieli. Dzieci wymagają więcej uwagi. Ważne jest, aby ich ciągle pilnować i nie dopuścić do nudy. Wartościowy kurs to ten, który jest wyposażony w wykwalifikowaną załogę, która jest oswojona z najnowszymi metodami nauczania. Taki nauczyciel powinien być przyzwyczajony do pracy z małymi dziećmi i kreatywnie podchodzić do zajęć. Ważne są metody, w których nie ma miejsca na pozostanie w ławkach i sztywne rozwiązywanie zadań i zapamiętywanie na siłę. Dzieci najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę. Kurs musi być zaopatrzony w jak największą ilość alternatyw prowadzonych lekcji. Istnieje wiele gier pozwalających na łatwiejsze przyswajanie słownictwa. Takie gry uczą najmłodszych przez zabawę, dzięki czemu dostrzegamy bardziej nas satysfakcjonujące rezultaty, niż podczas nauki w szkołach. Kursy odznaczają się małymi grupami, w których o wiele łatwiej jest skupić się na każdym dziecku z osobna. Jest to naprawdę istotne, ponieważ w takiej sytuacji łatwiej jest zwrócić uwagę, czy któreś z nich nie potrzebują jednak więcej skupienia, niż pozostali.

  Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Altkom Akademia »

  Jeżeli poszukujesz firm oferujących szkolenia IT, zapoznaj się z ofertą Altkom Akademii. Działamy od ponad 25 lat i zajmujemy pozycję lidera w sektorze usług szkoleniowych IT, nasza oferta edukacyjna jest jednak szersza. Zawiera ona ponad 1000 szkoleń dotyczących wszystkich istotnych dla biznesu obszarów tematycznych - poza IT, uczymy zagadnień związanych z zarządzaniem projektami, marketingiem, prawem, finansami i jeszcze innych. Posiadamy dziewięć ośrodków szkoleniowych w całym kraju i zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych trenerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Software Academy »

  Kursy programowania dają możliwość zdobycia pracy Twojego życia i oferta Software Academy. Należy do nich kurs javascript od podstaw, kurs devops, kurs aws. Weź udział w kursie terraform oraz szkoleniach javascript. Zostań programistą i zmień karierę na IT. To nauka programowania od podstaw oraz przepis jak zostać devops.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pokazy naukowe dla dzieci - czarymaryeksperymenty.pl »

  Czary Mary Eksperymenty zapewnia organizację pokazów naukowych dla dzieci, warsztaty naukowe, pokazy, stoiska piknikowe. Eksperymenty dla dzieci są doskonałą popularyzacją nauki przez zabawę. Firma przeprowadza pokazy w szkołach, przedszkolach, domach kultury i zachęca do nauki przez całe życie. Zajęcia są organizowane dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

  Data dodania: 31 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Adept »

  Szkolenia biznesowe są potrzebą chwili. Od kilku lat biją one rekordy popularności. Dzięki nim szkoli się kadra kierownicza, zdobywa wiedzę oraz umiejętności. Nie muszą to być drogie szkolenia, ale dobrze przygotowane. Nasza firma przygotowuje kursy, seminaria, szkolenia oraz warsztaty, dbając o ich praktyczny aspekt.

  Data dodania: 14 08 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości:

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: