\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Tablice interaktywne Aktin »

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniu placówek edukacyjnych. Nasze wieloletnia obecność na rynku edukacyjnym pozwoliła nam wypracować niezbędne rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy w placówek oświatowych. W naszej ofercie znaleźć można realizacje pracowni językowych i terminalowych obejmujących dostawę oraz montaż tablic interaktywnych. W naszej ofercie znaleźć można produkty pozwalające znacząco uatrakcyjnić proces kształcenia. Dzieki stosowanych z naszej oferty pomocy dydaktycznych nauka w szkołach jest o wiele bardziej efektywna.

  Data dodania: 01 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP w Warszawie »

  Wybierz firmę Aktyw bhp Warszawa, woj. mazowieckie, jeśli musisz zrobić szkolenia bhp w Warszawie. Szkolenia bhp w Warszawie są dedykowane dla pracowników i firm, które potrzebują posiąść niezbędną wiedzę z zakresu bhp i ppoż. Firma Aktyw BHP z Warszawy przeprowadza profesjonalne szkolenie BHP i profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe w Warszawie. Zaufaj doświadczonej firmie, która swoją działalność świadczy od 1999 roku prowadząc profesjonalne szkolenia bhp w Warszawie.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tańczymy - kurs tańca online »

  Nauka tańca przez internet i kursy tańca online to wygoda, swoboda i wolność w nauce tańczenia m. in. pierwszego tańca. Potrzebujesz nauczyć się tańczyć na wesele, bal, studniówkę albo inną imprezę. Pomożemy Ci szybko i skutecznie. Bez wychodzenia z domu, szukania dogodnych godzin zajęć i dojazdów do szkoły tańca. Teraz nie musisz się bawić, że grupa rozpadnie się w połowie kursu. Baw się tańcząc disco polo, taniec użytkowy, disco sambę lub bachatę albo tańcz solo. Poznaj kroki i figury disco foxa 2 na 1

  Data dodania: 30 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klub Karate w Ostrowcu Św. »

  Klub karate w Ostrowcu Świętokrzyskim zajmuje się nauczaniem karate i samoobrony. Prowadzimy zajęcia karate w Ostrowcu od ponad 25 lat. Mamy sekcje karate dla początkujących i zaawansowanych karateków. Na nasze zajęcia przyjmujemy osoby od szóstego roku życia. Górna granica wieku nie jest wyznaczona. Jeśli interesuje Cię, gdzie w Ostrowcu są zajęcia karate lub gdzie możesz nauczyć się skutecznej sztuki walki, to nasz klub jest właśnie takim miejscem. Pierwszy trening jest zawsze gratis. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko sympatyków karate ale też osoby, które chcą po prostu nauczyć się bronić w sytuacjach ekstremalnych.

  Data dodania: 26 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Euroconsulting.edu.pl »

  Firma szkoleniowo–doradcza Euro Consulting istnieje na rynku naprawdę długo. Od samego początku stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Dlatego każde szkolenie, które organizuje przygotowane jest perfekcyjnie. Firma zwraca uwagę naprawdę bogatą ofertą ciekawych szkoleń. Organizuje kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli, ale w ofercie ma także kurs przedsiębiorczości, kurs animatora czasu wolnego. Każde szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę, która z entuzjazmem podchodzi do każdego kolejnego projektu. Zainteresowani szkoleniami mogą być pewni, że na szkoleniach tej firmy dostaną solidny bagaż wiedzy.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Business English Lessons Plans z ESLBrains.com »

  Jeśli chcecie nauczyć się angielskiego to na pewno warto skorzystać z znajdujących się na naszej stronie lekcji. Posiadamy wiele zakresów tematycznych, wśród których można znaleźć business English, czyli angielski w biznesie. Nasze lekcje przygotowane są w taki sposób, aby można było się jak najprzyjemniej uczyć języka.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy matematyczne - matematycznyswiat.pl »

  Nasza oferta obejmuje zadania matematyczne, które dopasowane będą do poziomu wiedzy naszych uczniów. Robimy wszystko żeby zachęcić ludzi do nauki matematyki, która jest tak prosta i tak piękna. Organizujemy kursy matematyczne dla różnych grup wiekowych, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o matematyce to już wiecie, że my Wam w tym na pewno pomożemy.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy baristy - Coffee Support »

  Chcąc poznać wszelkie tajniki parzenia pysznej kawy najlepiej skorzystać z kursów baristów, które prowadzone są w naszej firmie od wielu lat przez najlepszych specjalistów. To właśnie tutaj zdobędziecie ogromną wiedzę na temat tego jak w szybki i ergonomiczny sposób pracować w kawiarni oraz wszelki informacje na temat kawy.

  Data dodania: 13 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zawodowy.eu »

  Obsługa urządzeń i pojazdów w zakresie magazynowania wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Dlatego też centrum szkoleniowe Zawodowy oferuje różnorodne kursy, dzięki którym w szybki i łatwy sposób można podnieść swoje kompetencje. Kurs na wózki widłowe we Wrocławiu lub też kursy zawodowe w Rzeszowie. Profesjonalne przygotowanie pracowników oraz kandydatów do obsługi wózków widłowych, jest niezwykle ważne zwłaszcza w kontekście zapoznania z procedurą bezpieczeństwa. Centrum Zawodowy, to pewność i jakość.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego za darmo - podstawyniemieckiego.pl »

  Posiadasz dużo i chcesz doszkolić języka niemieckiego? Nic prostszego. A może szukasz pracę w Niemczech i chciałbyś poznać podstawy nauki języka niemieckiego? Wpadnij do Nas. Z nami opanowanie germańskiego jest znacznie szybsze. Oferujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik tematyczny to Wasz dodatkowy pomocnik.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Platforma E-lerningowa Moodle - Arstech »

  Moodle to druga globalna sieć edukacyjna, która zapewnia narzędzia do komunikacji, współpracy i szkolenia, aby umożliwić wszystkim uczniom wykorzystanie ich pełnego potencjału edukacyjnego. Nauczyciele są w centrum angażującej sieci, która łączy ich z kolegami nauczycieli, uczniami, administratorami, a nawet rodzicami. Moodle został zaprojektowany w celu ochrony prywatności uczniów i nauczycieli. Zapewniają bezpieczną platformę, na której nauczyciele i uczniowie mogą łączyć i udostępniać zasoby, wykorzystując zarówno treści edukacyjne, jak i aplikacje.
  Doświadczeni nauczyciele Moodle twierdzą, że jest bardzo dobry do dyskusji, ale nieco bardziej skomplikowane jest zorganizowanie treści kursu.
  Moodle oferuje również narzędzia, które umożliwiają dyrektorom szkół i nauczycielom korzystanie z zaawansowanych narzędzi analitycznych, zapewnianie rozwoju zawodowego, poprawianie wyników uczenia się dzięki częstym ocenom kształtującym oraz selekcjonowanie wszystkich treści edukacyjnych.
  Jeżeli nie chcesz się pozbyć ogromnej ilości danych z twojego serwera/dysku i zastanawiasz się nad rozwiązaniem e-leringowym w chmurze skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 29 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła hiszpańskiego ProfiLingua »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej szkoły, gdzie prowadzimy kursy językowe. Z pewnością doskonale uczymy angielskiego w Warszawie. Polecamy nasze kursy ze względu na ogromne doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Gwarantujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny naszych kursów. Mamy wiele szkół na terenie całej Polski, dlatego z pewnością każdy z was znajdzie doskonałą szkołę dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów języków: chińskiego, francuskiego czy też hiszpańskiego.

  Data dodania: 21 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Edubears.pl - angielski dla dzieci »

  Edubears to kursy angielskiego dla maluchów. Dzieciaki czerpią wiedzę, bawią się i coraz lepiej mówią po angielsku. Angielski dla dzieci pomaga pogłębić wiedzę i zająć maluchów wartościowym działaniem. Zachęcamy do współpracy, oferujemy lekcje w dobrej cenie, ciekawe oraz inspirujące. U nas maluchy uczą się podczas zabawy. Z nami angielski nie jest nudny, lecz zawsze inspirujący.

  Data dodania: 18 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne dla pracowników - uprawnienia-g1.pl »

  Firma Uprawnienia-G1. pl to podmiot, który zajmuje się organizowaniem certyfikowanych kursów na przeróżne uprawnienia elektryczne. W jednym miejscu znaleźć można specjalistów, którzy pomogą zdobyć uprawnienia G1, uprawnienia G2 oraz uprawnienia G3. To uprawnienia elektromagnetyczne dla pracowników, którzy pracują w obrębie urządzeń z zakresu instalacji i sieci elektromagnetycznych. Firma ma duże doświadczenie i zatrudnia specjalistów najwyższej klasy. To szansa na szybkie zdobycie profesjonalnych uprawnień.

  Data dodania: 14 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości:

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: