\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań »

  Wszystkie Skarby Mamy, czyli przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań zaprasza na swoją stronę internetową - tam znajdują się informacje odnośnie prowadzonych zajęć dla dzieci a także odnośnie rekrutacji. Wybierz przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań, w którym kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni ludzi dużą pasją, odpowiednim podejściem do dzieci i bogatym doświadczeniem. Przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań oraz żłobek Wszystkie Skarby Mamy zapraszają do rekrutacji.

  Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Mokotów »

  Przedszkola Mokotów zapraszają do rekrutacji. Przedszkole prywatne, niepubliczne o nazwie Wszystkie Skarby Mamy, w którym profesjonalna kadra pedagogiczna prowadzi rozwojowe zajęcia artystyczne i językowe. Przedszkola Mokotów, w tym przedszkole artystyczno-językowe to świetne miejsce dla Twojego dziecka. Wybierz nowoczesne nauczanie i wychowanie na wysokim poziomie w przedszkolu na Mokotowie w Warszawie, ul. Kłobucka.

  Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tańczymy - kurs tańca online »

  Nauka tańca przez internet i kursy tańca online to wygoda, swoboda i wolność w nauce tańczenia m. in. pierwszego tańca. Potrzebujesz nauczyć się tańczyć na wesele, bal, studniówkę albo inną imprezę. Pomożemy Ci szybko i skutecznie. Bez wychodzenia z domu, szukania dogodnych godzin zajęć i dojazdów do szkoły tańca. Teraz nie musisz się bawić, że grupa rozpadnie się w połowie kursu. Baw się tańcząc disco polo, taniec użytkowy, disco sambę lub bachatę albo tańcz solo. Poznaj kroki i figury disco foxa 2 na 1

  Data dodania: 30 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Synonimy szarmancki - synonim.org »

  Zastanawiałeś się kiedyś nad synonimem słowa szarmancki? A może męczy Cię synonim „domownika”? Razem z Synonim. org – internetowym słownikiem synonimów – znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Nasza baza 50 tysięcy słów jest gwarancją, że odnajdziesz u nas to, czego szukasz. Nasz słownik wyróżnia prostota oraz szybkość działania, która oszczędza Twój czas oraz energię. Nieustannie dostosowujemy się do Twoich życzeń dlatego, jeśli uznasz, że brakuje nam konkretnego synonimu – powiedz nam o tym. Gwarantujemy, że Twoje słowo znajdzie się w naszej bazie. Staniesz się wtedy także Twórcą naszego słownika!

  Data dodania: 15 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Jezyki.katowice.pl »

  W dzisiejszych czasach opanowanie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Jeśli prowadzisz firmę, a interesują Cię kursy angielskiego, to zapraszamy Cię na Jezyki. Katowice. pl. Nasza oferta, choć kompleksowa, może być również indywidualna. Cechujemy się komfortowym podejściem do kursantów, a oni sami z racji tego komfortu bez trudu opanowują język w czasie, który zakłada kurs. Jeśli nasza oferta budzi Twoje zainteresowanie, to zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti »

  Powodzenie spektaklu w teatrze w dużym stopniu zależy od reżysera czy aktora, ale także całe zaplecze techniczne i praca operatorów ma ogromne znaczenie! Przyczyń się do sukcesu! Poznaj magię dźwięku i oświetlenia w KamArti, Szkole Rzemiosła Artystycznego. Prowadzimy praktyczne zajęcia z młodzieżą, a pomagają nam tym specjaliści z całej Polski. Otrzymaj tytuł plastyk, o specjalizacji realizacje intermedialne. Zapytaj o rekrutację – tel. 603 219 209. Zajrzyj na Kamarti. pl. Jesteśmy w Warszawie przy al. Solidarności 93 lok 4.

  Data dodania: 22 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Euroconsulting.edu.pl »

  Firma szkoleniowo–doradcza Euro Consulting istnieje na rynku naprawdę długo. Od samego początku stawia na najwyższą jakość świadczonych usług. Dlatego każde szkolenie, które organizuje przygotowane jest perfekcyjnie. Firma zwraca uwagę naprawdę bogatą ofertą ciekawych szkoleń. Organizuje kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli, ale w ofercie ma także kurs przedsiębiorczości, kurs animatora czasu wolnego. Każde szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę, która z entuzjazmem podchodzi do każdego kolejnego projektu. Zainteresowani szkoleniami mogą być pewni, że na szkoleniach tej firmy dostaną solidny bagaż wiedzy.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Business English Lessons Plans z ESLBrains.com »

  Jeśli chcecie nauczyć się angielskiego to na pewno warto skorzystać z znajdujących się na naszej stronie lekcji. Posiadamy wiele zakresów tematycznych, wśród których można znaleźć business English, czyli angielski w biznesie. Nasze lekcje przygotowane są w taki sposób, aby można było się jak najprzyjemniej uczyć języka.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy matematyczne - matematycznyswiat.pl »

  Nasza oferta obejmuje zadania matematyczne, które dopasowane będą do poziomu wiedzy naszych uczniów. Robimy wszystko żeby zachęcić ludzi do nauki matematyki, która jest tak prosta i tak piękna. Organizujemy kursy matematyczne dla różnych grup wiekowych, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o matematyce to już wiecie, że my Wam w tym na pewno pomożemy.

  Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne Aktin »

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniu placówek edukacyjnych. Nasze wieloletnia obecność na rynku edukacyjnym pozwoliła nam wypracować niezbędne rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy w placówek oświatowych. W naszej ofercie znaleźć można realizacje pracowni językowych i terminalowych obejmujących dostawę oraz montaż tablic interaktywnych. W naszej ofercie znaleźć można produkty pozwalające znacząco uatrakcyjnić proces kształcenia. Dzieki stosowanych z naszej oferty pomocy dydaktycznych nauka w szkołach jest o wiele bardziej efektywna.

  Data dodania: 01 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP w Warszawie »

  Wybierz firmę Aktyw bhp Warszawa, woj. mazowieckie, jeśli musisz zrobić szkolenia bhp w Warszawie. Szkolenia bhp w Warszawie są dedykowane dla pracowników i firm, które potrzebują posiąść niezbędną wiedzę z zakresu bhp i ppoż. Firma Aktyw BHP z Warszawy przeprowadza profesjonalne szkolenie BHP i profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe w Warszawie. Zaufaj doświadczonej firmie, która swoją działalność świadczy od 1999 roku prowadząc profesjonalne szkolenia bhp w Warszawie.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy baristy - Coffee Support »

  Chcąc poznać wszelkie tajniki parzenia pysznej kawy najlepiej skorzystać z kursów baristów, które prowadzone są w naszej firmie od wielu lat przez najlepszych specjalistów. To właśnie tutaj zdobędziecie ogromną wiedzę na temat tego jak w szybki i ergonomiczny sposób pracować w kawiarni oraz wszelki informacje na temat kawy.

  Data dodania: 13 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zawodowy.eu »

  Obsługa urządzeń i pojazdów w zakresie magazynowania wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Dlatego też centrum szkoleniowe Zawodowy oferuje różnorodne kursy, dzięki którym w szybki i łatwy sposób można podnieść swoje kompetencje. Kurs na wózki widłowe we Wrocławiu lub też kursy zawodowe w Rzeszowie. Profesjonalne przygotowanie pracowników oraz kandydatów do obsługi wózków widłowych, jest niezwykle ważne zwłaszcza w kontekście zapoznania z procedurą bezpieczeństwa. Centrum Zawodowy, to pewność i jakość.

  Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości:

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: