• Eduo »

  Za pośrednictwem EDUO korepetytorzy mogą udzielać korepetycji online, przy użyciu komputera, internetu i kamerki. Tym sposobem pomagają uczniom zdobyć wiedzę z obszaru różnych dziedzin – mechanika, budownictwo, mechanika budowlana, wytrzymałość materiałów oraz termodynamika i inne. Cały czas w ofercie pojawiają się nowe specjalizacje i przybywają nowi korepetytorzy.

  Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • CodersTrust kurs programowania »

  Zapraszamy na kurs programowania online do wysokiej klasy, bardzo innowacyjnej i pionierskiej na krajowym rynku oraz w branży informatycznej platformy CodersTrust Polska. Nasza oferta skierowana jest do informatyków już zaznajomionych z kodowaniem, przygotowaliśmy również w swoim zanadrzu ciekawą ofertę dla tych, którzy z programowaniem do tej pory nie mieli żadnej styczności i swoją przygodę w tym zakresie dopiero rozpoczynają. Zapewniamy ciekawy model nauki online, który pozwoli zdobyć stosowną wiedzę, ale bez konieczności uczestniczenia w kursie stacjonarnym.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oskaurinko.pl - Szkoła Jazdy Aurinko »

  Jeśli chcesz, aby marzenie pod tytułem: nauka jazdy Warszawa zostało zrealizowane z sukcesem, odwiedź stronę szkoły jazdy Aurinko. Oferta: prawo jazdy Warszawa jest w zasięgu Twojej ręki. Pomocni w nauce są zarówno cierpliwi, sympatyczni instruktorzy, jak również wartościowe materiały edukacyjne, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Na stronie znajdziesz również blog, a na nim mnóstwo artykułów, które będą wspierały Cię w tym ważnym życiowym doświadczeniu. Zdasz za pierwszym razem!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Klp.pl »

  Serwis Kulturalna Polska oferuje streszczenia książek z zakresu każdej szkoły zgodnie z aktualnymi listami. Książek można szukać z podziałem na epoki literackie lub motywy przewodnie. Spis zawiera cały przekrój epok: od antyku przez renesans czy romantyzm aż do czasów współczesnych. Opracowania lektur obejmują nie tylko streszczenie, ale również sylwetkę głównych bohaterów, opis miejsca i czasu akcji czy dotykaną problematykę główną w książce, a także najbardziej znaczące cytaty i wnikliwe dla danej lektury zagadnienia. Po skorzystaniu z serwisu każdy uczeń będzie gotowy do zajęć.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profes.edu.pl - Profes Mariusz Dyduch »

  Potrzebujesz osoby, która niezależnym okiem spojrzy na Twoje projekty i szeroko pojętą działalność? W ramach oferty: szkolenia Śląsk, oferujemy także wsparcie biznesu. Jeśli chodzi o audyt Śląsk, oferujemy audyt personalny i organizacyjny. Otrzymasz z naszej strony mnóstwo wskazówek, które pomogą Ci kierować zespołem, a także ogólnie pojętą organizacją firmy. Audyt Katowice to dla Ciebie szansa na podniesienie kompetencji w roli szefa, a także walka o większe zyski, dzięki doświadczeniu, którym się z Tobą podzielimy.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego - perfect.ids.pl »

  „Euroschool Perfect” to białostocka szkoła językowa organizująca kursy z zakresu języka angielskiego. Prezentowana placówka dydaktyczna zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Z bogatej oferty opisywanej szkoły mogą również korzystać przedsiębiorstwa. Opisywana szkoła językowa zajmuje się prowadzeniem kursów unijnych, z których mogą korzystać pracownicy i pracodawcy. Dostępne są też kursy języka angielskiego dla osób w wieku powyżej 50 lat.

  Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • HintMine szkolenia Access w Gliwicach »

  Firma Hintmine zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu IT. Uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniach z obsługi programu Microsoft, szkoleniu z programowania, grafiki, baz danych oraz tworzenia stron www. Firma organizuje kursy na terenie Krakowa, Warszawy, Katowic i Wrocławia. Wszystkie osoby zainteresowane mogą liczyć na najlepsze warunki każdego szkolenia.

  Data dodania: 15 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • ŁP-Eksper szkolenia bhp e-learning »

  Dzięki profesjonalnemu wsparciu, udzielanemu przez doradców ADR firmy ŁP-Eksper Łukasz Piszczek, możliwe okazuje się profesjonalne zrealizowanie wysokiej klasy kursów ADR na rozmaitych poziomach zaawansowania. Dodatkowo nasza firma przeprowadza również kursy HDS, a także szkolenia, w tym szkolenia BHP. Odczytujemy także karty kierowców i tachografy. Przekazujemy cenne informacje na temat pierwszej pomocy oraz organizujemy zajęcia praktyczne, jakie umożliwią skuteczne podniesienie Państwa kompetencji zawodowych.

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia operatorskie - akademiamultiart.pl »

  Oferta akademii filmowej z Krakowa. Przyjmujemy zapisy na zróżnicowane kierunki, w tym na reżyserię filmową, na postprodukcję obrazu, na podstawowy kurs filmowy, na scenariopisarstwo. Kształcimy profesjonalnych reżyserów, aktorów, operatorów, dźwiękowców, techników. Bazujemy na sprawdzonym i nowoczesnym programie nauczania. Dodatkowo wypożyczamy sprzęt filmowy.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: