• Studia operatorskie - akademiamultiart.pl »

  Oferta akademii filmowej z Krakowa. Przyjmujemy zapisy na zróżnicowane kierunki, w tym na reżyserię filmową, na postprodukcję obrazu, na podstawowy kurs filmowy, na scenariopisarstwo. Kształcimy profesjonalnych reżyserów, aktorów, operatorów, dźwiękowców, techników. Bazujemy na sprawdzonym i nowoczesnym programie nauczania. Dodatkowo wypożyczamy sprzęt filmowy.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uzupełnienie wiedzy przed maturą - kursymaturalne.pl »

  Marzysz o studiach na wybranym kierunku, ale obawiasz się, że nie dasz rady napisać matury na wystarczająco dobrym poziomie? Niczym się nie martw. Kursy maturalne EDUKARIS to coś specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj kursy w sam raz dla siebie. Z nami zdanie matury będzie naprawdę proste i co najważniejsze jej wyniki będą zdumiewająco dobre.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy Francuskiego - nauka języka francuskiego za darmo »

  Polecam zainteresować się nauką języka francuskiego. Dlaczego? Otwiera on drzwi do bogatej w historię kultury zachodnioeuropejskiej, którą angielski nigdy nam nie przekaże. Nauka tego dialektu pozwoli Ci również na zwiedzenie najpiękniejszych zabytków architektury średniowiecznej i renesansowej na świecie! Dlaczego o tym pisze i próbuję zmotytować Cię do nauki francuskiego?
  Podstawyfrancuskiego. pl to nowy projekt językowy, który za darmo i bez żadnych zoobowiązań pozwoli Ci na skuteczną naukę francuskiego.

  Na stronie głównej przygotowaliśmy darmowy kurs podstaw językowych. Po jego ukończeniu polecamy zająć się również słownikami, czytaniem bloga, rozmówkami czy doszkalaniem gramatyki. To wszystko za darmo! Francuskiego masz już się z czego uczyć! Teraz czas na twoje chęci i motywację! Zapraszamy serdecznie na stronę!

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Dietetyki dieta antyhistaminowa »

  Pragniesz zdobyć wiedzę w temacie dietetyki? Szukasz informacji na temat kursów dietetyki online, lub kursów dietetyki z certyfikatem? Sprawdź co proponuje Akademia Dietetyki. Polecamy: kurs żywienie, żywienie w sporcie online i inne.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Multiselect »

  Zawód policjanta wymaga nie tylko żelaznego zdrowia i doskonałej kondycji, ale również określonych cech psychicznych. To, czy dana osoba może pracować jako policjant, sprawdza się za pomocą odpowiednich testów znanych pod zbiorczą nazwą Multiselect. Do takich testów możemy przygotować was dzięki naszej stronie internetowej, więc zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy wizażu w Warszawie - beautylux.com.pl »

  Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux działa na rynku szkoleniowym od 15 lat, zapewniając swoim kursantom możliwość udziału w zajęciach z zakresu kosmetyki, wizażu, stylizacji paznokci, masażu oraz wiele innych kursów, związanych z dbaniem o urodę. Profesjonalna kadra pracowników działa na zasadzie dobrych materiałów szkoleniowych oraz kosmetyków, które dostępne są również dla kursantów.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tablice magnetyczne - tablice-magnetyczne.com »

  Jeśli poszukujesz tablicy kredowej lub magnetycznej, to nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy zdecydowanie przekonani, iż na pewno się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz wrócisz do nas po więcej szczegółów.

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkolekrakow.pl »

  Masz dziecko, które już niedługo powinno iść do przedszkola? Rozglądasz się za jakąś dobrą placówką oświatową? Jeżeli masz na myśli niepubliczny ośrodek, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Już teraz serdecznie zapraszamy Cię na stronę przedszkolekrakow, znajdziesz tam nasz plan nauczania, przykładowy cennik oraz opis zajęć, które promujemy.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Considero - Assessment Center »

  Działamy w naszej firmie na rynku realizowania takich usług jak między innymi projektowanie systemów ocen pracowniczych, budowania modeli kompetencyjnych. Zajmujemy się również prowadzeniem programów rozwoju talentów. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również wykonywane z wykorzystaniem sprawdzonych metodologii badania opinii a także satysfakcji pracowników realizowane za pośrednictwem naszej platformy internetowej.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: