• En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eszkola.pl »

  Nie od dziś wiadomo, że nauczyciele patrzą dużo łaskawszym okiem na uczniów, którzy lepiej się uczą i otrzymują lepsze stopnie. Takim osobom więcej wybacza się ze względu na złe zachowanie czy nieprzygotowanie, a nie raz ocenia się troszkę lepiej niż innych, nawet w przypadku, gdy powinie się im noga. Warto zatem dołączyć do grona tych uczniów, a pomóc w tym może eszkoła. Dzięki artykułom zamieszczonym w serwisie można się łatwo przygotować do zajęć, nadrobić pominięty materiał oraz znaleźć dodatkowe informacje, dzięki którym mogą wpaść dodatkowe plusy za aktywność.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Streszczenia.pl »

  Streszczenia. pl pomagają usystematyzować zebrane informacje i przeczytane w lekturze treści. Przypominamy niektóre, ważne wartości. Wiemy co zawierają klucze do omawiania książek w szkole. Portal jest stworzony przy współudziale nauczycieli, dlatego jesteśmy tak popularni. I co roku przyczyniamy się do sukcesów maturalnych licealistów oraz uczniów, którzy biorą udział w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach i innych literackich rywalizacjach. Działamy w sposób intuicyjny i prosty. Spełniamy oczekiwania każdej osoby.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs animatora czasu wolnego Stageman »

  Chcesz zostać animatorem czasu wolnego? Skorzystaj z oferty animacja-stageman. pl! Wyspecjalizowany zespół trenerów w profesjonalny u nowoczesny sposób zainspiruje Cię do kreatywnej pracy z ludźmi. Nauczysz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami, zobaczysz wiele przykładów gier i zabaw do zastosowania w animacji, a także poznasz najważniejsze zasady konferansjerki.

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Wrocław - ams.edu.pl »

  Pod adresem www. AMS. edu. pl będziecie mieli Państwo okazję poznać bliżej Akademię Mistrzostwa Sportowego, w skrócie AMS, która działa w wielu miastach Polski - między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku czy chociażby w Rzeszowie. Wszystkie szkolenia oraz kursy - między innymi kurs trener personalny, to naprawdę bardzo wysoki poziom.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Alfaomega-edu.pl filologia angielska »

  Pomoc w pisaniu prac po angielsku jest wymagającym i odpowiedzialnym zadaniem wymagającym zaangażowania w dłuższym okresie czasu. Nasz serwis świadczy szeroki zakres usług w tej dziedzinie zajmując się tematami, które wchodzą w skład studiów filologii angielskiej, a więc tłumaczenia, metodyka, kultura, lingwistyka, pragmatyka oraz wiele innych. Jeśli zatem masz problem z pisanie prac po angielsku zgłoś się do nas już teraz. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolawizazu.pl »

  Szukasz pomysłu na życie? Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Jeśli chcesz mieć coś wspólnego z charakteryzacją, to odwiedź stronę szkolawizazu. pl, zobacz jak działamy i już teraz wybierz jeden z dostępnych kursów. Organizujemy także profesjonalne warsztaty i szkolenia na przykład z robienia typowego makijażu ślubnego i wielu innych.

  Data dodania: 06 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Praca doktorska pisanie - doktoraty.net.pl »

  Piszemy merytoryczne prace doktorskie, habilitacje, inne opracowania naukowe. Podchodzimy profesjonalnie do analizy źródeł. Przyjmujemy zlecenia na pisanie prac z wielu dziedzin, a w tym z bankowości, europeistyki, logiki, geologii, handlu zagranicznego, filozofii. Mamy sprawdzony, bardzo doświadczony zespół. Piszemy po polsku i w językach obcych na życzenie.

  Data dodania: 04 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego w domu - www.speakingo.pl »

  Oferta naszej firmy dostępne za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej Speakingo dotyczy nowocześnie przygotowanego kursu języka angielskiego, który pozwala na bardzo skuteczne realizowania nauki mówienia po angielsku. Na naszej stronie zapewniamy dostęp do kursu, które pozwala na wykorzystanie mówienia do mikrofonu pełnych zdań a także zadawania pytań co pozwala na bardzo szybką naukę porozumiewania się po angielsku.

  Data dodania: 28 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • MistrzMotywacji.pl »

  Prezentuję Ci wizytówkę mojej strony i mam nadzieję, że jeśli tylko będziesz szukać sprawdzonych wskazówek motywacyjnych, to trafisz właśnie do mnie. Można śmiało powiedzieć, że jestem ekspertem od udzielania takich porad i powiem Ci na przykład jak więcej zarabiać. Zainteresowany takimi wskazówkami? Gorąco zapraszam na bloga.

  Data dodania: 21 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Glossa - Kraków »

  Szkoła językowa Glossa to bardzo dobre miejsce dla wszystkich zainteresowanych uczeniem się języków obcych - przede wszystkim angielskiego, lecz również francuskiego czy hiszpańskiego. Robimy co w naszej mocy, aby nauka angielskiego oraz reszty języków była efektywna, a oprócz tego była przyjemna. Trzeba wiedzieć, iż oferowane przez nas kursy językowe są prowadzone przez fachowców mających duże doświadczenie i oczywiście bardzo dobrze znających język. To powoduje, że nasza szkoła językowa jest jedną z najlepszych w mieście. Języków nauczamy w szkole, ale również na obozach krajowych i zagranicznych. Jeśli w takim razie interesują Ciebie kursy i obozy językowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły, która została zamieszczona w firmowej witrynie internetowej.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: