• Nauka programowania - akademia108.pl »

  Interesuje Cię branża IT, jesteś cierpliwy i wytrwały, z determinacją poszukujesz rozwiązań problemów i testujesz różne możliwości? W takim razie praca programisty będzie dla Ciebie idealna! Zacząć możesz od intensywnego kursu w Akademii 108, dzięki któremu zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne, dzięki którym będziesz mógł zacząć własną przygodę z programowaniem.

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl »

  W naszej firmie zajmujemy się dystrybuowaniem profesjonalnych materiałów do efektywnej nauki języków obcych. Zapewniamy w naszym wydawnictwie materiały do nauki języków obcych zarówno w wersjach tradycyjnych jak też w formie aplikacji mobilnych czy kursów audio. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Westhill grywalizacja »

  Chcesz wiedzieć czym się inspirowaliśmy zakładając naszą firmę? Zależy Ci na poznaniu naszej ekipy trenerów? Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzenia strony westhill. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, dowiesz się na czym polega nasza działalność i przede wszystkim będziesz mógł w prosty sposób się z nami skontaktować. Pragniemy Cię poinformować, że mamy spore doświadczenie w realizowaniu dużych projektów. Do tej pory współpracowało z nami wiele renomowanych marek i bardzo nam zależy na tym, żebyś i Ty dołączył do grona zadowolonych klientów. Jeśli tylko chcesz ulepszyć proces zarządzania w swojej firmie. Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu dobrych relacji z klientami i na wyszkoleniu pracowników, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działamy już od 2004 roku i śmiało możemy powiedzieć, że przez ten okres zdobyliśmy spore doświadczenie. Wiemy na przykład, że każdego klienta trzeba potraktować indywidualnie. Chociaż same procesy szkoleniowe są do siebie bardzo podobne, to zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoja działalność może być wyjątkowa, a co za tym idzie potrzebuje także opracowania wyjątkowej strategii. My na przykład możemy Ci zaoferować tak popularny teraz projekt jakim jest grywalizacja. Zwrócimy uwagę na Twoją działalność, wdrożymy w życie plan, który będzie miał na celu zmotywowanie pracowników i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w procesie zdobywania nowych kontrahentów Twoim pracownikom towarzyszyły emocje zbliżone do tych pojawiających się w grach komputerowych.

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne Szkolenia Otwarte - Fundacja Avenhansen »

  Avenhansen to fundacja związana z prowadzeniem darmowych szkoleń biznesowych. Proponujemy przede wszystkim bezpłatne szkolenia otwarte dla młodzieży i dorosłych. Sztuka robienia dobrego wrażenia, wzmacnianie zawodowego wizerunku, udoskonalenie obsługi klienta to tylko niektóre z naszych głównych obszarów tematycznych. Wpływamy pozytywnie na rozwój osobisty.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl »

  W ofercie firmy OBAC znajdą Państwo certyfikację, inspekcję oraz badania. Zatrudniamy rzesze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i obiektywnie oceniają zgodność wyrobów z obowiązującymi dyrektywami i normami. Zapraszamy na naszą stronę firmową obac. com. pl.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krak egzamin na taxi »

  Warunkiem koniecznym do wykonywania zawodu taksówkarza jest licencja. Obowiązkowo należy ukończyć szkolenie z zakresu transportu drogowego taksówką. Każdy, kto zamierza ubiegać się o licencję taksówkarza, musi koniecznie wykazać się wiedzą z zakresu topografii danej miejscowości i poznać zagadnienia prawne. W trakcie szkolenia taksówką poznamy przepisy ustawy o ruchu drogowym oraz przepisy prawa przewozowego.

  Data dodania: 22 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs malarstwa - totuwarszawa.pl »

  Jeśli jesteś miłośnikiem malarstwa, chcesz się w nim rozwijać i widzisz w tym swoją przyszłość, zapraszamy Cię do Szkoły Rysunku i Malarstwa TOTU z Warszawy. Zapisując się na prowadzony przez nas kurs malarstwa czy architektury wyraźnie podniesiesz swój warsztat, dzięki czemu Twoje prace będą wybitniejsze. Oferujemy naukę na kilku profilach w dowolnych konfiguracjach. Wszystko po to, aby jak najbardziej dogodzić naszym kursantom.

  Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Smart Prospects - studia magisterskie za granicą »

  Jesteśmy firmą, która działa na rynku usług edukacyjnych. Zajmujemy się doradztwem, które ma na celu zapewnić naszym klientom wsparcie w zakresie składania aplikacji UCAS, co oferujemy w ramach darmowych konsultacji. Specjalizujemy się w realizowaniu doradztwa przy pozyskiwaniu dofinansowania do nauki. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Szkolenia biznesowe to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Wiemy jak ważny to aspekt dla każdego Przedsiębiorcy dlatego wspieramy go w organizacji takiego szkolenia. Zapewniamy doskonałą kadrę, grono wybitnych specjalistów z poszczególnych branż. Zapewniamy materiały szkoleniowe, filmy instruktażowe, pomoc na każdym etapie oraz efektywne formy kształcenia. Szkolenia i kursy to nie jedyna domena naszej działalności. Zajmujemy się również doradztwem. Wspieramy naszych Klientów w różnych aspektach prowadzenia firmy. Po więcej szczegółów odsyłamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eduo »

  Za pośrednictwem EDUO korepetytorzy mogą udzielać korepetycji online, przy użyciu komputera, internetu i kamerki. Tym sposobem pomagają uczniom zdobyć wiedzę z obszaru różnych dziedzin – mechanika, budownictwo, mechanika budowlana, wytrzymałość materiałów oraz termodynamika i inne. Cały czas w ofercie pojawiają się nowe specjalizacje i przybywają nowi korepetytorzy.

  Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: