• Stowarzyszenie Omega - kursy instruktorskie »

  Kursy instruktorskie i trenerskie to ciekawy i alternatywny sposób na to, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i w krótkim czasie zdobyć nowy zawód. Na naszej stronie dowiesz się, w jaki sposób można zostać instruktorem survivalu, samoobrony i karate oraz jakie warunki należy spełniać, by zostać przyjętym na kurs i jakie uprawnienia otrzymujesz po kursie.

  Data dodania: 07 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Manka-academy.com »

  Najwięcej sektorów dzisiejszej gospodarki to firmy, których działanie opiera się na kontakcie z klientem, do którego trzeba podejść odpowiednio, empatycznie, elastycznie, na którego należy się otworzyć. Cechą dobrego handlowca jest umiejętność zdobywania nowych klientów bez większego wysiłku, za pomocą wrodzonych lub nabytych zdolności komunikacyjnych. Nie oznacza to jednak, że nie można wyzbyć się nieśmiałości czy lepiej zmotywować do działania – taki właśnie cel obrał sobie mistrz coachingu, Marcin Mańko, dla którego rozwój osobisty, z którego zajęcia prowadzi w Warszawie, jest najważniejszy i jednocześnie jest brakującym często kluczem do sukcesu danej firmy. Szkolenia, jakie prowadzi, to propozycja skierowana nie tylko do samych przedstawicieli handlowych, ale również do kadry kierowniczej.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Katowice akademik - kosciuszki33.pl »

  Bardzo wielu studentów narzeka na akademiki - są za duże, zbyt głośne, często są również zapuszczone. Dlatego właśnie polecamy wszystkim studentom uczącym się w Katowicach zajrzenie na stronę internetową www. Kosciuszki33. pl - znaleźć można pod tym adresem wszelkie informacje na temat naszego niezwykłego akademika. Naprawdę warto wynająć u nas pokój!

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Polonijka - polska szkoła internetowa dla dzieci polaków za granicą »

  Polonijka to szkoła online, w której uczą się polskie dzieci na emigracji. Jeżeli Państwa dziecko mieszka za granicą, ale jednocześnie zależy Państwu na tym, aby latorośl uczęszczała na zajęcia języka polskiego, geografii czy historii, bez najmniejszego cienia wątpliwości oferta szkoły sobotniej Polonijka jest godna bardzo dużego zainteresowania. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ksa.edu.pl szkoły policealne Kraków »

  Szkolenie artystyczne wymaga odpowiedniego podejścia, odpowiednich możliwości. Dlatego też jeżeli interesują was najlepsze kierunki policealne w tej dziedzinie, jeżeli szukacie najlepszych opcji na kształcenie artystyczne to wybierajcie wszystko to co proponuje Szkolnictwo policealne Kraków, Małopolska czyli Krakowskie Szkoły Artystyczne Kraków. Wieloletnie doświadczenie, kursy artystyczne i kursy przygotowawcze oprócz tradycyjnej oferty edukacyjne. Uczelnie artystyczne stoją przed wami otworem

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego - angielski-na-dzis.pl »

  Angielski-na-dzis. pl to strona prezentująca opis metody i szkoły językowej Speak-Up. Dzięki której można w szybki i przyjemny sposób posiąść wiedzę, która pozwala na mówienie, czytanie i pisanie w języku angielskim. Co więcej, na stronie jest dostępny blog, który opisuje w sposób bardziej przystępny całą metodę i możliwości nauki w szkole.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pracemagisterskie.pl - prace licencjackie »

  Prace licencjackie to obecnie prawdziwa zmora studentów: dawniej wystarczyło pod sam koniec studiów przedłożyć i obronić pracę magisterską, dziś studenci robią to dwa razy: najpierw, po trzecim roku studiów, bronią prace licencjackie. To ogromne obciążenie, dlatego niezbędne okazuje się dodatkowe wsparcie, które można uzyskać dzięki skorzystaniu z oferty portalu Pracemagisterskie. To wyjątkowe miejsce w sieci, które na konkretnych przykładach pozwala sprawdzić, jak taka praca naukowa ma wyglądać. Można przeglądać dziesiątki ofert z interesującej nas dziedziny.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • ACS Dagma szkolenia Microsoft Wrocław »

  Poszukiwania najlepszej sali konferencyjnej w Katowicach warto rozpocząć od ACS Dagma. Firma nasza dysponuje bardzo rozbudowanym zapleczem idealnym pod organizację dowolnego rodzaju kursu, szkolenia, odczytu lub właśnie konferencji. Dla klientów udostępniamy nowoczesne i świetnie wyposażone sale. Znajduje się w nich gotowe wyposażenie umożliwiające zorganizowanie profesjonalnego spotkania, zapewnione jest nagłośnienie oraz oczywiście różne możliwości wyświetlania treści pomocniczych na dużych ekranach.

  Data dodania: 04 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • HintMine szkolenia Access w Gliwicach »

  Firma Hintmine zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu IT. Uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniach z obsługi programu Microsoft, szkoleniu z programowania, grafiki, baz danych oraz tworzenia stron www. Firma organizuje kursy na terenie Krakowa, Warszawy, Katowic i Wrocławia. Wszystkie osoby zainteresowane mogą liczyć na najlepsze warunki każdego szkolenia.
  HintMine to właściwe miejsce, gdzie można się dokształcić na każdym etapie pracy zawodowej, niezależnie od wieku. Firma realizuje szkolenia już od roku 2005. W swojej bogatej ofercie posiada przykładowo szkolenia Microsoft, tworzenie stron www, szkolenie z baz danych, grafiki oraz oprogramowania. Na indywidualne życzenie klienta istnieje również możliwość szkolenia się w innym zakresie, w tym względzie organizator jest elastyczny. Na stronie można znaleźć listę miast, które realizują ofertę HintMine.

  Data dodania: 27 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Superwizja W Coachingu - magdafres.pl »

  Coaching pozwala odnaleźć predyspozycje osoby lub grupy, poznać je, zrozumieć i ukierunkować tak by podnieść skuteczność działań i osiągać wytyczone cele. Coaching sprawdza się doskonale w wielu dziedzinach życia, w tym w sprawach osobistych, jak i zawodowych. Dlatego warto uwzględnić coaching w planowaniu działań rozwojowych firm i instytucji i skorzystać z pomocy doświadczonych coachów.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: