\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ang.edu.pl »

  Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka obcego? Na rynku dostępnych jest wiele ofert szkół językowych, spośród, których możesz wybierać. Jednakże warto zastanowić się nad wyborem takiej szkoły, która uczy skutecznie mówić i pomaga przełamywać bariery językowe. Zapraszamy do odwiedzenia strony ang. edu. pl, na której dowiesz się więcej o metodach nauczania angielskiego, niemieckiego, włoskiego, a także i francuskiego.

  Data dodania: 25 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Język młodzieży - coznaczyslang.pl »

  Slangi są coraz częściej używane w języku potocznym. Charakterystyczne są dla konkretnych środowisk oraz młodych osób. Konkretnych słów i zdań istnieje już naprawdę dużo, a ciągle powstają nowe. Dzięki stronie coznaczyslang. pl każde słowo z mowy potocznej będzie dla Ciebie zrozumiałe i niczym Cię nie zaskoczy. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z naszej bazy.

  Data dodania: 10 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Osk-lambo.com »

  Jeżeli zależy ci na szybkim zaliczeniu egzaminu na prawo jazdy, a także nauczeniu się poprawnych zachowań na drodze, również w trudnych sytuacjach, Nasza szkoła jazdy jest dla ciebie stworzona. Nauka jazdy w Warszawie w naszej szkole odbywa się standardowo z podziałem na lekcje teoretyczne, a także zajęcia praktyczne. Część praktyczna to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy, znakomite samochody zgodne z tymi, w których używa się w egzaminach państwowych. Dzięki temu będziesz w stanie nauczyć się jeszcze lepiej samego pojazdu, jak również wszystkich przepisów ruchu drogowego, które umożliwią ci późniejsze zdanie egzaminu.

  Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Bs-ict.pl »

  Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

  Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesnaszkola.edu.pl »

  Nawet poza formalnym środowiskiem kształcenia dorosłych, uczenie się daje możliwość nadawania nieocenionych wartości niematerialnych, takich jak większa pewność siebie, dyscyplina i motywacja. Niezależnie od tego, czy są stosowane w odniesieniu do bieżącej pracy, rynku pracy, czy osobistych relacji i pasji, te wartości niematerialne mogą zwiększyć twoją zdolność do osiągnięcia celów, a ponadto nigdy nie tracą na wartości. W tym sensie uczenie się dorosłych w CKU Łódź jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz dokonać.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Studia filmowe - szkolafilmowa.pl »

  Studia na kierunku scenariopisarstwo adresowane są przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie literackie. Ich celem jest poznanie warsztatu i pisanie scenariuszy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź stronę internetową Warszawskiej Szkoły Filmowej, która w swojej ofercie posiada ten kierunek.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź poprawną pisownię - jaksiepisze.pl »

  Chyba każdemu zdarza się, że od czasu do czasu ma problem z tym jak poprawnie zapisać jakieś słowo. Doskonale znamy takie sytuacje, bo sami wielokrotnie w nich byliśmy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie stronę internatową, która jest rozwiązaniem takich problemów. Przedstawiamy Ci słownik ortograficzny, który w połączeniu z wygodną wyszukiwarką pozwoli Ci szybko rozwiać wszystkie wątpliwości.

  Data dodania: 06 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z medycyny estetycznej i kosmetologii • JS Medical Solutions »

  Akademia medycyny estetycznej i kosmetologii JS Medical Solutions zaprasza do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej. Oferujemy kursy z zakresu: wypełniacze kwas hialuronowy, mezoterapia, lipoliza, osocze bogatopłytkowe, nici PDO, makijaż permanentny. Jesteśmy placówką akredytowaną przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych Ministerstwa Edukacji. Szkolenia prowadzone w małych dwuosobowych grupach. Możliwość uzyskania dofinansowania.

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie - solution.pl »

  Jeśli mają państwo kłopoty firmie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalistami, już od 20 lat pomagamy firmą w szkoleniach menadżerskich. Gwarantujemy państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie oraz fachowe teraz stwo. Działamy na terenie całego kraju nasze biura mieszczą się w Gdyni i w Warszawie.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy Włoskiego online »

  Bardzo mało znanym językiem wśród ludzi na świecie jest język włoski. Czym to jest spowodowane skoro co roku odwiedza ten kraj ponad 46 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych kursów żeby nauczyć się tego języka. Jeśli planujesz pojechać do Włoch to warto byłoby nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami jednak z językiem angielskim jest u nich krucho, dlatego wybierając się tam warto znać język włoski. Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Dostępne są całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały tak aby nauka była szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł porozumiewać się za pomocą włoskiego i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: