\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Klub Karate w Ostrowcu Św. »

  Klub karate w Ostrowcu Świętokrzyskim zajmuje się nauczaniem karate i samoobrony. Prowadzimy zajęcia karate w Ostrowcu od ponad 25 lat. Mamy sekcje karate dla początkujących i zaawansowanych karateków. Na nasze zajęcia przyjmujemy osoby od szóstego roku życia. Górna granica wieku nie jest wyznaczona. Jeśli interesuje Cię, gdzie w Ostrowcu są zajęcia karate lub gdzie możesz nauczyć się skutecznej sztuki walki, to nasz klub jest właśnie takim miejscem. Pierwszy trening jest zawsze gratis. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko sympatyków karate ale też osoby, które chcą po prostu nauczyć się bronić w sytuacjach ekstremalnych.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pomoc w napisaniu pracy – ogłoszenia
  Gdzie szukać sprawdzonej pomocy w nauce, napisaniu pracy czy dobrego korepetytora? Na co zwracać uwagę przeglądając ogłoszenia o napisanie pracy licencjackiej lub ogłoszenia o napisanie pracy magisterskiej?
  Podczas studiów zdarza się, że studentowi potrzebna jest fachowa pomoc. Nie wszystkie informacje są łatwe do przyswojenia, wymagają większej ilości zaangażowania, co często nie jest spełnione przez prowadzących na wykładach bądź ćwiczeniach na uczelni. Jak studenci radzą sobie z materiałem, którego nie potrafią samodzielnie opanować? Rozwiązaniem okazują się korepetycje oraz pomoc fachowców z danych dziedzin. W dobie Internetu nie ma problemu ze znalezieniem stron z ogłoszeniami i ofertami dotyczącymi pisania prac i nauki z danych przedmiotów.

  Na co zwracać uwagę szukając konsultacji profesjonalisty? Przede wszystkim, należy zwracać uwagę na zakres działalności osoby, która ma nam pomóc. Ważne, aby ogłoszenie zawierało potwierdzenie kompetencji, aby uniknąć rozczarowania i straty czasu. Ogłoszenia o pisanie prac licencjackich i magisterskich, powinny natomiast zawierać zakres pomocy, jaką otrzymamy od danej osoby. Ważne jest, aby takie konsultacje – zazwyczaj płatne – przyniosły realną korzyść i efekt w postaci rozszerzonej wiedzy w danej dziedzinie. Wcześniej udostępniony zakres pomocy pozwoli ustalić studentowi, czy na konsultacjach nie zostanie jedynie powtórzone wszystko to, co już wie na temat danego przedmiotu bądź z zakresu tematycznego swojej pracy dyplomowej. Jeśli natomiast istnieją obawy co do Strony i portale z ogłoszeniami często zawierają opcję bezpłatnej pomocy – w postaci notek, artykułów czy wypowiedzi i konsultacji ekspertów za darmo.

  Data dodania: 08 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego w domu - www.speakingo.pl »

  Oferta naszej firmy dostępne za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej Speakingo dotyczy nowocześnie przygotowanego kursu języka angielskiego, który pozwala na bardzo skuteczne realizowania nauki mówienia po angielsku. Na naszej stronie zapewniamy dostęp do kursu, które pozwala na wykorzystanie mówienia do mikrofonu pełnych zdań a także zadawania pytań co pozwala na bardzo szybką naukę porozumiewania się po angielsku.

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pracemagisterskie.pl - prace licencjackie »

  Prace licencjackie to obecnie prawdziwa zmora studentów: dawniej wystarczyło pod sam koniec studiów przedłożyć i obronić pracę magisterską, dziś studenci robią to dwa razy: najpierw, po trzecim roku studiów, bronią prace licencjackie. To ogromne obciążenie, dlatego niezbędne okazuje się dodatkowe wsparcie, które można uzyskać dzięki skorzystaniu z oferty portalu Pracemagisterskie. To wyjątkowe miejsce w sieci, które na konkretnych przykładach pozwala sprawdzić, jak taka praca naukowa ma wyglądać. Można przeglądać dziesiątki ofert z interesującej nas dziedziny.

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-sgp Szkolenia dla pracowników »

  Nasza firma oferuje szkolenia dla pracowników, które organizujemy nie tylko w formie otwartej - wyjazdowej, ale także zamkniętej - w siedzibie firmy dowolnego Klienta. W naszej ofercie można znaleźć również wdrożenia ISO i Audyty personalne, nastawione na diagnozę zatrudnionych pracowników i wsparcie w kwestii wskazania ścieżki rozwoju zawodowego.

  Data dodania: 14 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Katowice - Total Expert »

  Podnoszenie zdolności zawodowych to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Jako specjaliści ze sfery doskonalenia zawodowego Total Expert ze Śląska oferuje zajęcia biznesowe kierowane do kadry menadżerskiej i specjalistów zajmujących się kwestiami HR, prowadzenia ksiąg podatkowych i rozliczeniowymi w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się zajęć szkoleniowych z zakresu tematów związanych z kadrami, płacami, rachunkowością, podatkami. Uznaniem cieszą się także szkolenia biznesowe oraz z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pływanie niemowlaki Katowice - Posejdon »

  Woda jest żywiołem, który raz spróbowany staje się jedną z pasji na na przyszłość. Szkoła pływania Posejdon to jedyna z elitarnych akademii pływania śląska, która została powołana do życia z pasji do pływania oraz sportów związanych z wodą. Wiele lat praktyki a także indywidualne podejście do uczestników zajęć sprawia, że Szkoła Pływania ze Śląska zaszczepi umiejętności pływackie także uczniów bojaźliwych. Skuteczna nauka pływania jest dla nas głównym elementem działalności i wyzwaniem, które spełniamy medalowo. Nie tylko nauczamy, ale też pokazujemy przyjemność z zabawy w basenie. Specjalistyczne umiejętności zawodowe pracujących u nas instruktorów stwarzają sukcesy uczących się oraz dają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla młodszych pływaków, jak i ich opiekunów. Udowadniamy, że nauka pływania nie zalicza się do wymagających, a przebywanie w wodzie jest drugą naturą każdego człowieka. W ofercie propozycji edukacyjnych znajduje się nauka pływania dla niemowląt, dzieci przedszkolnych, dzieci szkolnych, nastolatków i dorosłych. Spełniamy wymagania, uczymy prawidłowego stylu pływackiego, korygujemy postawę a ponadto ofiarujemy pewność siebie i świadomość odpowiedzialności w wodzie. Działamy na terenie śląska i gorąco zapraszamy na fantastyczną przygodę z nauką pływania, która – kto wie – może zaprowadzi wasze dziecko na światowe i zwycięskie baseny w przyszłości.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Speakin.pl »

  Speakin. pl to portal językowy. Uczymy, jak pisać i mówić po angielsku, czy po niemiecku. Ułatwiamy przygotowanie do najważniejszych egzaminów językowych. Omawiamy od podstaw kluczowe zasady. Udzielamy porad językowych. Tworzymy grupy słówek z angielskiego i niemieckiego, co pozwala na szybkie przyswojenie podstaw. Nasza platforma funkcjonuje bezpłatnie.

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat kompetencji zawodowych kurs - www.koal.com.pl »

  Firma szkoleniowa KOAL zaprasza na kurs kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego – kurs spedytora. Kurs kompleksowo przygotowuje uczestników do podejścia do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego organizowany przez ITS. Aktualne terminy kursu dostępne są na stronie internetowej firmy szkoleniowej KOAL pod adresem Koal. com. pl.

  Data dodania: 01 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby żeliwne, klasyfikacja, własności »

  Na stronach serwisu czytelnik znajdzie klasyfikacje, zarys historyczny oraz zastosowanie żeliwa. Serwis ma na celu przybliżyć w bardzo przejrzysty sposób czym jest żeliwo i jakie jest jego główne przeznaczenie, co go cechuje i jak się żeliwo odróżnia od stali. Żeliwo posiada takie własności odlewnicze, jak duża lejność, mały skurcz odlewniczy, stąd też jest ono najczęściej stosowanym materiałem do wykonywania odlewów.

  Data dodania: 29 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenie na patent sternika jachtowego - Junga »

  Placówka żeglugi Junga to niezapomniane rejsy i warsztaty żeglarskie, za sprawą którym możecie nauczyć się całkiem nowych umiejętności. Przekonajcie się, że wspólnie z nami zaczniecie nową, jakże niesamowitą przygodę w swoim życiu. Żeglowanie po jeziorze to wprawdzie nie tylko sama przyjemność, ale również mnóstwo obowiązków, dzięki którym zapewnicie sobie bezpieczeństwo, jak również swoim bliskim. Musicie wyuczyć się nawigować, sterować, wyznaczać akuratnie trasę, jak również współdziałać z całą załogą. W związku z tym przed momentem organizujemy kurs na patent żeglarza jachtowego w trybie weekendowym, lub tygodniowym. U nas możecie zapisać się także na warsztaty na sternika morskiego. Co więcej namawiamy na rejsy, podczas których będziecie mogli podszkolić swoje umiejętności i również wyrobić potrzebne Wam godziny.

  Data dodania: 19 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • E-opex.pl »

  Jeśli szukasz dobrej firmy, prowadzącej szkolenia Six Sigma, doskonale trafiłeś. Zajmujemy się wdrażaniem tej nowoczesnej metody, dzięki której procesy na halach produkcyjnych przebiegają bardzo łatwo i szybko. Dzięki niej można zmaksymalizować jakość wyników pracy, a także opracować najbardziej ekonomiczne rozwiązania logistyczne. Chętnie przyjmiemy indywidualne sugestie od naszych klientów, gdyż wiemy, że każdy biznes ma pewne specyficzne wymogi i potrzeby. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane podniesieniem jakości pracy.

  Data dodania: 19 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: