• Superwizja W Coachingu - magdafres.pl »

  Coaching pozwala odnaleźć predyspozycje osoby lub grupy, poznać je, zrozumieć i ukierunkować tak by podnieść skuteczność działań i osiągać wytyczone cele. Coaching sprawdza się doskonale w wielu dziedzinach życia, w tym w sprawach osobistych, jak i zawodowych. Dlatego warto uwzględnić coaching w planowaniu działań rozwojowych firm i instytucji i skorzystać z pomocy doświadczonych coachów.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Korkizchemii.pl »

  Korepetycje z zakresu chemii na różnym poziomie prowadzi doświadczony w pracy z uczniami i studentami nauczyciel z Warszawy. Proponuję pomoc w zakresie przygotowania do klasówki, egzaminu, matury, czy też olimpiady. Współpracuje również ze studentami, pomagając przygotować im się do sesji egzaminacyjnej.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Euro-forum »

  Centrum kształcenia języków to cenione miejsce rozwijania tak uczenia się języków angielskiego i niemieckiego, organizowanie coachingów komputerowych i gier kreatywnych dla młodzieży. Szkoła językowa organizuje rozbudowane, najlepsze szkolenia językowe dla uczniów, maturzystów, od stopnia najniższego do zdobycia certyfikatu z pochwałą. Każdy może dobrać level nauczania dobierasz. Nauczyciele uczą w sposób sprawny i całkiem szybki języka obcego. Jeśli prowadzisz spółkę i pragniesz doskonale kształcić swój zespół, zapisz pracowników na grupowe zajęcia językowe dla firm, a dodatkowo podnieś ich kwalifikację na szkoleniu sprzedażowym. Dla dzieci od 6-12 lat prowadzimy zajęcia pozalekcyjne rozwojowe wraz z Lego i przyszłością dziecka jest to robotyka. Robotyka to doskonałe warsztaty pozaszkolne dla małolatów.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów Trainer's Essential Skills »

  Rozwinięcie kompetencji wymaga wiele od przyszłych managerów i należy pamiętać, że samodzielne konfrontacje z managmentem nie zawsze się sprawdza. Pamiętaj, że szkoła trenerów może wesprzeć cię na ścieżce kariery! Chcesz wiedzieć, jak osiągać sukces? Jak mówić, by zostać wysłuchanym? jak budować wizerunek i autorytet lidera? Pozornie błahe sprawy często wymagają pełnych mobilizacji działań i wskazówek specjalistów. Mamy dla Państwa świetną propozycję - Szkoła trenerów TES pozwoli Wam osiągnąć sukces i stać certyfikowanym coachem biznesu. Nie trzeba wiele by osiągnąć sukces, bowiem do Państwa dyspozycji są specjaliści i trenerzy znani w całym kraju.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stargardinum »

  Szkoła wyższa Stargardinum w Stargardzie Szczecińskim zaprasza do szkoleń językowych. Stargardinum to autonomiczna uczelnia posiadająca prawo przyznawania tytułów naukowych.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • CodersTrust kurs programowania »

  Zapraszamy na kurs programowania online do wysokiej klasy, bardzo innowacyjnej i pionierskiej na krajowym rynku oraz w branży informatycznej platformy CodersTrust Polska. Nasza oferta skierowana jest do informatyków już zaznajomionych z kodowaniem, przygotowaliśmy również w swoim zanadrzu ciekawą ofertę dla tych, którzy z programowaniem do tej pory nie mieli żadnej styczności i swoją przygodę w tym zakresie dopiero rozpoczynają. Zapewniamy ciekawy model nauki online, który pozwoli zdobyć stosowną wiedzę, ale bez konieczności uczestniczenia w kursie stacjonarnym.

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • ABC przedszkole »

  Dziecko dostanie w naszej placówce fachową opiekę. Kto dostarczy każdemu potomkowi najlepszą troskę? Odpowiedź jest nieskomplikowana – nasze przedszkole usytuowane wśród zieleni, duże, dysponujące przestrzenią, wspaniałym placem zabaw, nowoczesnym zabawkami oraz znakomitymi pedagogami. Troszczymy się o postęp fizyczny i psychiczny każdego milusińskiego. Opiekujemy się nim najlepiej jak to możliwe. Pedagodzy są kompetentni, wykwalifikowani, wykształceni, posiadają doświadczenie oraz stopnie naukowe. Troszczą Dbają o dzieci z całych sił, dbają o nie i nie akceptują, aby w przedszkolu się nudziły. Przedszkole położone jest w zielonej oraz miłej oraz spokojnej okolicy. Przyjaźniejszej oferty na pewno nie znajdą Państwo na rynku, dlatego zapraszamy do korzystania z naszego przedszkola. Satysfakcja zapewniona. Nasze przedszkole znajduje się we Wrocławiu.

  Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie i sprzęt dla przedsiębiorstw - siriuspro.pl »

  Każdy, kto ma ochotę wziąć udział w szkoleniach SEO, może zapisać się na szkolenie prowadzone przez firmę Sirius Pro, która ma siedzibę w Warszawie. Szkolenia SEO, jakie oferuje, prowadzi zgodnie z nowoczesnymi, a do tego sprawdzonymi metodami. Poruszają one następujący zakres tematyczny – copywriting, optymalizację, narzędzia SEO, linkowanie, audyt SEO, content marketing, frazy kluczowe oraz analizę danych. Szkolenia trwają 2 dni.

  Data dodania: 30 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs przygotowawczy do matury zabierzów - edumotiv.pl »

  Oferta na stronie edumotiv. pl obejmuje nie tylko dzieci i młodzież szkolną, lecz także dorosłych. Zajmujemy się uczeniem przedmiotów szkolnych i przygotowywaniem do matury, jednak liczba naszych kursów jest naprawdę duża. W naszej ofercie możesz znaleźć także motywacyjne porady psychologiczne czy kursy języka polskiego jako obcego. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka programowania - akademia108.pl »

  Interesuje Cię branża IT, jesteś cierpliwy i wytrwały, z determinacją poszukujesz rozwiązań problemów i testujesz różne możliwości? W takim razie praca programisty będzie dla Ciebie idealna! Zacząć możesz od intensywnego kursu w Akademii 108, dzięki któremu zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne, dzięki którym będziesz mógł zacząć własną przygodę z programowaniem.

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: