\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Altkom Akademia »

  Interesują Cię firmy oferujące szkolenia IT? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą działalnością. Dlaczego warto zapoznać się z tym, co oferuje Altkom Akademia? Mówiąc wprost — zaspokajamy pojawiające się oczekiwania. Warto też podkreślić, że szkolenia IT to nie wszystko, na co mogą liczyć klienci (proponujemy szkolenia obejmujące najważniejsze obszary kompetencyjne, szczegóły na stronie działalności).

  Data dodania: 07 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Www.powr.pl - marynistyka »

  Pozycje książkowe opisujące polskie linie oceaniczne nie są tak liczne, jakbyśmy chcieli. Dlatego też wydawnictwo Porta Mare z radością przygotowuje kolejne pozycje z działu marynistyka. Na stronie powr. pl można przeczytać krótkie streszczenia, a także złożyć zamówienie. Wydawnictwo skupia się głównie na marynistyce, ale hasło Gdynia historia jest także poszukiwane. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, oferta została poszerzona również o tę tematykę. Wybierając się na Kaszuby przewodnik będzie dobrym dodatkiem. Takie pozycje także proponuje Porta Mare. Warto zajrzeć na stronę i złożyć zamówienie na książki, które bywają niedostępne w regularnej sprzedaży w innych sklepach.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Męski Fryzjer Szkolenie - szkolabarberska.pl »

  Jesteś barberem i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zapoznaj się z możliwościami jakie daje uczestnictwo w kursach barberskich organizowanych przez Warszawską Szkołę Barberingu. Prowadzimy szkolenia barberskie na najwyższym poziomie. Proponujemy również szkolenia na fryzjera męskiego. Organizujemy również kursy barberskie dla początkujących. Zapewniamy korzystne ceny.

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa muzyczna eventów - Jakub Paradowski »

  Namawiamy do współpracy z nami wszystkie osoby, które chcą zagwarantować sobie niezwykłą oprawę muzyczną a oprócz tego lekcje gry na instrumentach. Artysta to ludzie, którzy z wielką miłością podchodzą do muzyki. Nasza pasja jest naszą pracą, skutkiem tego tak mocno się w nią angażujemy. Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych zależna jest od gustu naszych klientów. Zależy nam na Waszym zadowoleniu, wskutek tego dopasowujemy się do Was. Reprezentujemy różnorakie gatunki muzyczne. Możemy Was wesprzeć swoimi instrumentami na weselu, jak i weselach, bankietach, spotkaniach firmowych a oprócz tego na innych eventach. Proponujemy Wam również lekcje gry na pianinie. Zapraszamy wszystkie osoby, które darzą miłością ten instrument do zapisania się na zajęcia. Nauczymy Was od podstaw, za sprawą czego nauczycie się wspaniale grać.

  Data dodania: 27 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkola w Częstochowie - Hocki-Klocki »

  Przedszkole Hocki-Klocki to idealna placówka, która dba o potrzeby twojego dziecka, oferta skierowana jest do rodziców pragnących zatroszczyć się o dobro swojej pociechy. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, a ciekawe zajęcia pomogą w rozwoju dziecka. Prywatne przedszkole Częstochowa, oferuje kursy języka angielskiego i hiszpańskiego, dzieci mogą uczęszczać na zajęcia dodatkowe takie jak, warsztaty kulinarne, fotograficzne, sportowe. Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sukces Edukacja »

  Zastanawiasz się jaka szkoła policealna najlepsza? Sukces Edukacja to placówka, która oferuje edukację na wielu ciekawych specjalizacjach. Szkoła policealna posiada filie w kilku miastach: w Katowicach, w Krakowie, we Wrocławiu, w Radomiu i jeszcze kilku miastach w Polsce. W Sukces Edukacja zdobędziesz zawód jako higienistka stomatologiczna, technik weterynarii, czy asystent osoby niepełnosprawnej, dodatkowo w placówce działa medyczna szkoła policealna.

  Data dodania: 23 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Edumedical.pl »

  Edumedical to firma szkoleniowa o trzynastoletnim stażu działalności na rynku. Szeroki zakres szkoleń umożliwia każdemu znalezienie dla siebie czegoś ciekawego. Praktyczne kursy z medycyny estetycznej, takie jak: z kwasu hialuronowego, z toksyny botulinowej, z mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej, czy lifting wolumetryczny. Edumedical to wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która posiada szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

  Data dodania: 19 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku architektonicznego Domin Kraków »

  Zachęcamy gorąco do skorzystania z jednej z chętniej wybieranych szkół oferujących kursy rysunku w Krakowie. Firma domin-krakow. pl to profesjonalne miejsce na szkolenia z rysunku architektonicznego. Nasza szkoła jest owiana bardzo dobrą opinią wśród uczniów a także bardzo dobrymi opiniami wśród osób z naszego środowiska. Nauka rysunku z nami to czysta przyjemność.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Otwarteokno.edu.pl »

  Otwarte Okno placówka szkolno przedszkolna która działa w Tychach. Prywatne przedszkole i szkoła kształcą swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Rodzice mogą byc pewni że jego dziecko ma zapewniona opiekę i jest otoczone troską. Otwarte okno to nie tylko szkoła podstawowa i przedszkole, jest to placówka która prowadzi także szkołę przysposabiającą do pracy. Zapoznaj się w pełną oferta edukacyjną na stronie Otwarteokno. edu. pl

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy »

  Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy to szybki i wygodny sposób na to, aby zdobyć tytuł „Ratownika KPP”. Jeżeli ktoś nie ma wykształcenia medycznego, a na przykład chce współpracować z profesjonalnymi służbami ratownictwa medycznego czy jednostkami GOPR, WOPR, TOPR, OSP, PSP, Policja, SG, ZHP, PCK, wystarczy, że uda się na wspomniany kurs, który odbywa się w wielu miastach jak – Białystok, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Kraków.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: