\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Certyfikat cisco, kurs ccna Warszawa LanPulse »

  Firma LanPulse oferuje certyfikat cisco, kurs ccna Warszawa prowadzony online. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby na szkolenie ccna. LANPulse Akademia Sieci z miasta Pruszków, blisko Warszawa, woj. mazowieckie zaprasza - doświadczeni wykładowcy, przystępna forma nauki i gwarantowany certyfikat cisco, kurs ccna Warszawa.

  Data dodania: 12 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 25 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego dla dzieci - wanir.pl »

  Szkoła językowa WANIR jest firmą rodzinną i nasza oferta jest skierowana miedzy innymi do rodzin z dziećmi zarówno tych z jednym dzieckiem jak i z dwojgiem lub większą ilością dzieci. W ramach kursu w Szkole językowej WANIR kursant sam wybiera godziny zajęć i może je odwołać. Szkoła językowa WANIR przygotowuje do egzaminu nawet w 20 godzin. Zajęcia i godziny kursów organizowanych przez WANIR dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 14 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia finanse - szkolenia-bdo.pl »

  BDO Academy z siedzibą w Warszawie od 30 lat zajmuje się organizacją specjalistycznych szkoleń i kursów w szerokim zakresie. Swoim Klientom oferuje m. in. kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości, podatków CIT, PIT, VAT, księgowości, kursy kadrowo-płacowe, jak również szkolenia controllingu i kursy zawodowe.  Firma prowadzi otwarte i zamknięte szkolenia stacjonarne oraz kursy online.

  Data dodania: 03 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy szkolenia - polexpert.com.pl »

  Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług doradczych oraz szkoleń otwartych i zamkniętych z zakresu prawa pracy, podatków, ubezpieczenia społecznego, finansów oraz rachunkowości. Oferujemy szkolenia na terenie całego naszego kraju oraz online. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty naszej firmy. Do zobaczenia!

  Data dodania: 09 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kadry i płace - monikasmulewicz.pl »

  Monika Smuklewicz to ekspertka z dwudziestoletnim stażem zajmująca się w szczególności prawem pracy. Specjalizuje się w edukacji pracowników, na różnych szczeblach kariery. Na swojej stronie internetowej realizuje nowoczesne i kompleksowe szkolenia online. Kurs kadry i płace online to dawka fachowej wiedzy i doświadczenia z zakresu spraw kadrowo-płacowych.  

  Data dodania: 13 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo językowe - prestonpublishing.pl »

  Wyjątkowe książki do nauki języków obcych znajdziesz w ofercie wydawnictwa językowego Preston Publishing. Dzięki naszym pomocom, nauka języka stanie się czystą przyjemnością. Odwiedź naszą stronę internetową prestonpublishing. pl i sprawdź, co kryją w sobie nasze książki. Znajdziesz tam również poradnik, w jaki sposób najefektywniej korzystać z tworzonych przez nas materiałów.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualne kursy on-line - yesforpolish.pl »

  Na stronie www. yesforpolish. pl dowiemy się, jak przełamać barierę płynności językowej i mówienia w języku polskim. Od lat oferujemy język polski dla opiekunek dziecięcych i rodziców, survival Polish, lekcje on-line, przygotowanie do egzaminu certyfikatowego, polski w biznesie. Z nami przełamiesz barierę językową oraz dojdziesz do płynności.

  Data dodania: 19 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Wołominie - Kolorowekredki.pl »

  Zapisując dziecko do przedszkola należy zwrócić szczególną uwagę na walory placówki. Oferowane zajęcia dodatkowe, doświadczenie kadry pedagogicznej oraz to czy dzieci mają w pobliżu jakieś miejsce na świeżym powietrzu, gdzie będą codzienne spędzać czas. Przedszkole Wołomin zapewnia Państwu to wszystko i daje gwarancję tego, że dzieci będą z chęcią codziennie przychodzić do swoich nowych kolegów i koleżanek poznanych w placówce. Przedszkole w Wołominie będzie codzienne rozbudzać ciekawość życia u Państwa dzieci.

  Data dodania: 14 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Bociankowo Bielsko Prywatny Żłobek »

  Szukacie dla swojego dziecka profesjonalnej opieki? Wyróżnia nas troska o dobro i rozwój Dzieci. Dbamy o wysoką jakość opieki. Zapraszamy do Żłobka Bociankowo Bielsko Biała. Nasza placówka przeznaczona jest dla dzieci od 1 do 3 lat. nZatrudniamy wyłącznie kadrę z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 03 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoleniadlastomatologow.pl »

  Portal SzkoleniaDlaStomatologów. pl to sprawdzone rady i rzetelna wiedza na temat szkoleń stomatologicznych. Na stronie SzkoleniaDlaStomatologów. pl podane są aktualne ceny szkoleń takich jak okluzja oraz innych kursów dla dentystów. W tekstach dostępnych na stronie SzkoleniaDlaStomatologów. pl opisane są najlepsze firmy oferujące szkolenia dla stomatologów. Na stronie internetowej SzkoleniaDlaStomatologów. pl znaleźć można ciekawe informacje na temat kursów i szkoleń stomatologicznych. Publikacje dostępne na stronie SzkoleniaDlaStomatologów. pl dostępne są w formie krótkich artykułów.

  Data dodania: 24 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing bhp - TBF »

  W jaki sposób ocenić ryzyko zawodowe? Nasza obsługa bhp może się tym zająć. Mamy specjalistów, którzy sprawdzają gdzie pracownik pracuje i w jakich warunkach. Pracodawca otrzyma pełen raport, który będzie zawierał wszystkie potencjalne zagrożenia. Nikt lepiej od nas się nie zna na prowadzeniu takich analiz. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 12 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości:

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa: