\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 01 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdziany klasa 5 »

  Nauczyciele wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych pomysłów na ciekawe prowadzenie zajęć lekcyjnych. Włączają w proces nauczania takie narzędzia jak sprawdziany, jak między innymi prezentacje multimedialne, prace ze specjalnymi kartami pracy, quizy, a nawet gry, w które można grać na tablicach interaktywnych. Czy są to dobre rozwiązania? Cóż, z całą pewnością tak. Dzieci są wtedy o wiele bardziej zainteresowane zajęciami od sprawdziany, chcą brać w nich czynny udział, więcej z nich wynoszą - wzrost zainteresowania sprawia bowiem, że łatwiej zapamiętują one wykładany im materiał. nnCiekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju próbne testy, jak na przykład sprawdziany. Dlaczego proponowanie dzieciom rozwiązywania testów może mieć pozytywny wpływ na przyswajanie przez nie materiału?

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Adept »

  Szkolenia biznesowe są potrzebą chwili. Od kilku lat biją one rekordy popularności. Dzięki nim szkoli się kadra kierownicza, zdobywa wiedzę oraz umiejętności. Nie muszą to być drogie szkolenia, ale dobrze przygotowane. Nasza firma przygotowuje kursy, seminaria, szkolenia oraz warsztaty, dbając o ich praktyczny aspekt.

  Data dodania: 14 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs szycia na maszynie - szyciaprzeszycia.pl »

  Lubisz szyć? Chcesz poprawić swoje umiejętności? Świetnie się składa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie i nas między innymi kurs szycia na maszynie. Oferowana u nas nauka kroju i szycia to szansa na poznanie różnego rodzaju sposobów szycia. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • MBA - kozminski.edu.pl »

  Planujesz podjąć studia warszawa i zdobyć wykształcenie? Może jesteś doświadczonym menadżerem i szukasz możliwości rozwoju? Idealne dla Ciebie będą studia mba. Wszytsko to u nas znajdziesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Między innymi znajdziecie i nas takie kierunki jak zarządzanie, prawo czy też europeistyka. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosmetyczne Łomża - osz.edu.pl »

  W ofercie osz. edu. pl znajdą Państwo kurs na prawo jazdy w najlepszych warunkach. Nasza oferta to oczywiście pełna jakość szkolenia a także profesjonalizm w każdym calu. Stawiamy także na bardzo dobre samopoczucie naszych kursantów i chcemy aby byli oni zadowoleni z panującej u nas atmosfery. Posiadamy także atrakcyjne oferty poboczne i atrakcyjne ceny za kursy.

  Data dodania: 30 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Moderator - wrocławska szkoła coachingu »

  Biznes w dzisiejszych czasach potrzebuje odpowiednich usług doradczych. I takie usługi są oferowane przez firmę Moderator, która oferuje odpowiednią wiedzę z zakresu coachingu. Liczni partnerzy biznesowi są dowodem na to, że firma posiada wysoką renomę na rynku. Do tego oprócz usług doradczych, to jako firma szkoleniowa prowadzimy szkołę coachingu, gdzie oferowane są dobrze przygotowane szkolenia dla trenerów w ramach szkoły trenerów biznesu. Wiedza jaką zdobywają trenerzy biznesu jest zweryfikowana działalnością praktyczną naszej firmy.

  Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • NoProblem »

  W noProblem w Lublinie oferujemy skuteczne i profesjonalne kursy językowe języka angielskiego dla dorosłych, które pomagają zarówno w przygotowaniu do pracy zagranicznej, jak i studentom podczas studiów. Stawiamy na praktyczną naukę angielskiego (General English) podczas intensywnych kursów indywidualnych, grupowych, specjalistycznych i biznesowych. Nasze szkolenia są skierowane zwłaszcza do osób studiujących lub pracujących, a godziny kursów są organizowane w wygodnych godzinach nawet dla najbardziej zajętych. Zapraszamy do kursu!

  Data dodania: 16 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnie angielski Wrocław - Queen's School of English »

  Poznawanie języka angielskiego jest współcześnie podstawową umiejętnością, bez której trudno zaistnieć na rynku pracy. Język ten stał się językiem uniwersalnym, który na dobre zagościł w świecie nauki i również wielkiego biznesu. Wiemy o tym po mistrzowsku, z tej przyczyny nasza oferta kursów językowych została przygotowana tak, tak aby każdy mógł z niej skorzystać. Tworząc ją, postawiliśmy nie tylko na znajomość rzeczy, lecz a oprócz tego na elastyczność. Obok zajęć dla początkujących oraz lekcji dla dzieci, znajdziecie tu ciekawą propozycję zajęć dla tych, którzy język angielski chcą wykorzystywać w swej pracy. Język angielski w biznesie, kurs dla firm - oto oferta dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o swą karierę zawodową. Kurs w mniejszych grupach oraz indywidualne lekcje są kolejnymi ofertami, stworzonymi z myślą o ludziach biznesu.

  Data dodania: 10 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie wymagają podobnych przygotowań - Telework »

  Dobrze by było również postarać się o zdobycie materiałów, które pozwolą wiedzę teoretyczną wzbogacić o przykład z życia wzięty. Dzięki takiemu przykładowi praca będzie z pewnością bardziej wartościowa. Tak jak ona bowiem, praca licencjacka jest pracą naukową, którą trzeba oprzeć na źródłach. Rozpocząć więc należy od wyboru tematu i zebrania źródeł, na których będziemy się opierać. Należy tu nadmienić, że prace licencjackie oparte wyłącznie na źródłach internetowych są traktowane jako mało wartościowe.

  Data dodania: 09 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Akademialtca.pl »

  Akademia LTCA oferuje między innymi szkolenia VAT, szkolenia podatkowe, szkolenia antykorupcyjne, compilance i wiele innych, stacjonarnie w Warszawie lub szkolenia online i webinaria. Głównym zadaniem szkoleń jest profesjonalne podejście do klienta oraz nacisk na praktyczną przydatność usług szkoleniowych. Doświadczeni trenerzy z wieloletnią praktykom gwarantują szkolenia na terenie całej Polski, indywidualne podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź pełną ofertę Akademii LTCA na stronie internetowej i zapisz się na szkolenie już dziś.

  Data dodania: 03 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Www.babydream-plock.pl »

  Dbałość o właściwą edukację Twojego dziecka musi się przejawiać już na etapie wczesno przedszkolnym. Przedszkola w Płocku do bieżącej pracy z dzieckiem używa monitoringu postępów oraz kształtuje odpowiednie postawy i zachowania w trakcie kontaktów z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Prywatne przedszkole pomaga rodzicom wcześnie rozpoznać możliwości i potrzeby rozwojowe, a także potencjalne problemy. Placówka nauczy jak skutecznie wykorzystać pomoce dydaktyczne w bieżącej pracy z dzieckiem. Prywatny żłobkek Baby Dream zadania opiekuńczo-wychowawcze oraz edukacyjne realizuje w oparciu o autorskie programy. Do żłobka przyjmują dzieci do lat 2, 5. Żłobek prywatny daje rodzicom wsparcie w kompleksowym procesie rozwoju dziecka. Działalność żłobka bazuje na oddziałach dla dzieci zbliżonych wiekowo uwzględniając sugestie rodziców oraz możliwości rozwojowe dziecka.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości:

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: