\ Kategoria: Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen
 • Kurs adr Łódź - autokurs.com.pl »

  Firma organizująca szkolenia dla zawodowych kierowców w Łodzi zaprasza wszystkich, którzy pragną zainwestować swój czas w rozwój zawodowy i zdobycie nowych kompetencji. Działasz w tej branży od lat? A może dopiero zaczynasz? Nie ma to większego znaczenia. Zdobądź przewagę nad konkurencją i zapisz się na szkolenie ADR kształcące przyszłych kierowców z upoważnieniem do transportu materiałów niebezpiecznych. To prostsze niż myślisz. Dołącz do kursu już dziś, a wkrótce uzyskasz nowe uprawnienia do przewożenia towaru ADR. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://autokurs. com. pl/.

  Data dodania: 27 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • International English Language Testing System »

  Witryna IELTS. pl jest kompedium informacji z zakresu certyfikatu IELTS Cambridge English. Zawiera pełno danych jak np. czym jest egzamin International English Language Testing System, kto je uznaje czy w jakich miejscach znajdują się egzaminacyjne centra. Zaznajom się jakie są mocne strony z tego egzaminu, z jakich części się składa. Egzamin IELTS to wysoce renomowany na świecie test oceniający umiejętności języka angielskiego.

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z inwestowania w nieruchomości - laczynasbiznes.pl »

  Szkolenia sprzedażowe jak również pozyskiwanie leadów, czy szkolenia z inwestowania w nieruchomości to wydarzenia, które mają na celu poprawę efektywności firmy, a w szczególności działu sprzedaży. Szkolenia sprzedażowe są niezbędne dla Twojej firmy, jeśli chcesz: zwiększyć wolumen sprzedaży towarów lub usług, szkolenie nowicjuszy w sprzedaży, zdobyć praktyczne umiejętności w tym zakresie, przestudiuj wszystkie istniejące technologie sprzedaży i wybierz najbardziej odpowiednią, ukształtowanie odpowiedniego stosunku do sprzedaży wśród pracowników.

  Data dodania: 05 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

  Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

  Data dodania: 15 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Klub Karate w Ostrowcu Św. »

  Klub karate w Ostrowcu Świętokrzyskim zajmuje się nauczaniem karate i samoobrony. Prowadzimy zajęcia karate w Ostrowcu od ponad 25 lat. Mamy sekcje karate dla początkujących i zaawansowanych karateków. Na nasze zajęcia przyjmujemy osoby od szóstego roku życia. Górna granica wieku nie jest wyznaczona. Jeśli interesuje Cię, gdzie w Ostrowcu są zajęcia karate lub gdzie możesz nauczyć się skutecznej sztuki walki, to nasz klub jest właśnie takim miejscem. Pierwszy trening jest zawsze gratis. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko sympatyków karate ale też osoby, które chcą po prostu nauczyć się bronić w sytuacjach ekstremalnych.

  Data dodania: 10 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Książki, Ebooki, Audiobooki »

  Naszą misją jest pomaganie ludziom, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Tematy to rozwój osobisty, motywacja, przedsiębiorczość... E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej. Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami.

  Data dodania: 03 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Ebook »

  Oferuje ebooki. Publikacja elektroniczna jest ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

  Data dodania: 03 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego dla dzieci - wanir.pl »

  Szkoła językowa WANIR jest firmą rodzinną i nasza oferta jest skierowana miedzy innymi do rodzin z dziećmi zarówno tych z jednym dzieckiem jak i z dwojgiem lub większą ilością dzieci. W ramach kursu w Szkole językowej WANIR kursant sam wybiera godziny zajęć i może je odwołać. Szkoła językowa WANIR przygotowuje do egzaminu nawet w 20 godzin. Zajęcia i godziny kursów organizowanych przez WANIR dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 14 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat cisco, kurs ccna Warszawa LanPulse »

  Firma LanPulse oferuje certyfikat cisco, kurs ccna Warszawa prowadzony online. Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby na szkolenie ccna. LANPulse Akademia Sieci z miasta Pruszków, blisko Warszawa, woj. mazowieckie zaprasza - doświadczeni wykładowcy, przystępna forma nauki i gwarantowany certyfikat cisco, kurs ccna Warszawa.

  Data dodania: 12 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia finanse - szkolenia-bdo.pl »

  BDO Academy z siedzibą w Warszawie od 30 lat zajmuje się organizacją specjalistycznych szkoleń i kursów w szerokim zakresie. Swoim Klientom oferuje m. in. kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości, podatków CIT, PIT, VAT, księgowości, kursy kadrowo-płacowe, jak również szkolenia controllingu i kursy zawodowe.  Firma prowadzi otwarte i zamknięte szkolenia stacjonarne oraz kursy online.

  Data dodania: 03 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Czas pracy szkolenia - polexpert.com.pl »

  Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług doradczych oraz szkoleń otwartych i zamkniętych z zakresu prawa pracy, podatków, ubezpieczenia społecznego, finansów oraz rachunkowości. Oferujemy szkolenia na terenie całego naszego kraju oraz online. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty naszej firmy. Do zobaczenia!

  Data dodania: 09 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kadry i płace - monikasmulewicz.pl »

  Monika Smuklewicz to ekspertka z dwudziestoletnim stażem zajmująca się w szczególności prawem pracy. Specjalizuje się w edukacji pracowników, na różnych szczeblach kariery. Na swojej stronie internetowej realizuje nowoczesne i kompleksowe szkolenia online. Kurs kadry i płace online to dawka fachowej wiedzy i doświadczenia z zakresu spraw kadrowo-płacowych.  

  Data dodania: 13 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo językowe - prestonpublishing.pl »

  Wyjątkowe książki do nauki języków obcych znajdziesz w ofercie wydawnictwa językowego Preston Publishing. Dzięki naszym pomocom, nauka języka stanie się czystą przyjemnością. Odwiedź naszą stronę internetową prestonpublishing. pl i sprawdź, co kryją w sobie nasze książki. Znajdziesz tam również poradnik, w jaki sposób najefektywniej korzystać z tworzonych przez nas materiałów.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualne kursy on-line - yesforpolish.pl »

  Na stronie www. yesforpolish. pl dowiemy się, jak przełamać barierę płynności językowej i mówienia w języku polskim. Od lat oferujemy język polski dla opiekunek dziecięcych i rodziców, survival Polish, lekcje on-line, przygotowanie do egzaminu certyfikatowego, polski w biznesie. Z nami przełamiesz barierę językową oraz dojdziesz do płynności.

  Data dodania: 19 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Wołominie - Kolorowekredki.pl »

  Zapisując dziecko do przedszkola należy zwrócić szczególną uwagę na walory placówki. Oferowane zajęcia dodatkowe, doświadczenie kadry pedagogicznej oraz to czy dzieci mają w pobliżu jakieś miejsce na świeżym powietrzu, gdzie będą codzienne spędzać czas. Przedszkole Wołomin zapewnia Państwu to wszystko i daje gwarancję tego, że dzieci będą z chęcią codziennie przychodzić do swoich nowych kolegów i koleżanek poznanych w placówce. Przedszkole w Wołominie będzie codzienne rozbudzać ciekawość życia u Państwa dzieci.

  Data dodania: 14 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Bociankowo Bielsko Prywatny Żłobek »

  Szukacie dla swojego dziecka profesjonalnej opieki? Wyróżnia nas troska o dobro i rozwój Dzieci. Dbamy o wysoką jakość opieki. Zapraszamy do Żłobka Bociankowo Bielsko Biała. Nasza placówka przeznaczona jest dla dzieci od 1 do 3 lat. nZatrudniamy wyłącznie kadrę z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 03 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Najnowsze wiadomości:

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa: