\ Ang.edu.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Ang.edu.pl

Ang.edu.pl

Szczegóły strony ang.edu.pl:

 • ID: 9396
 • Tytuł: Ang.edu.pl
 • URL: ang.edu.pl
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 94
 • CTR: 3.19%
 • Data dodania: 25 04 2019
 • Słowa kluczowe: lektor, niemiecki, online, szkoła
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka obcego? Na rynku dostępnych jest wiele ofert szkół językowych, spośród, których możesz wybierać. Jednakże warto zastanowić się nad wyborem takiej szkoły, która uczy skutecznie mówić i pomaga przełamywać bariery językowe. Zapraszamy do odwiedzenia strony ang. edu. pl, na której dowiesz się więcej o metodach nauczania angielskiego, niemieckiego, włoskiego, a także i francuskiego.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • International House angielski dla dzieci »

   International House to szkoła językowa, która osiąga doskonałe wyniki. Nie bezpośrednio, ale pośrednio – dzięki dobrym osiągom, którymi pochwalić się mogą słuchacze szkoły. W doborze szkoły językowej właśnie tym warto się kierować, bowiem obecnie języki stanowią pewnego rodzaju przyszłość i dobór odpowiedniej szkoły może okazać się kluczowy. IntHouse w Toruniu to filia międzynarodowej sieci szkół.

   Data dodania: 24 11 2015 · szczegóły wpisu »
  • Akademia-usmiechu.pl »

   Akademia Uśmiechu powstała dla dzieci. Najmłodszym oferujemy duży wybór zajęć pozalekcyjnych. Nasze warsztaty kształtują psychikę dzieci. Posiadamy zajęcia ogólnorozwojowe, które są istotne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Z naszej oferty, proponujemy zajęcia fizyczne. Dbanie o kondycję należy zacząć od najwcześniejszych lat. Dzieciom oferujemy zajęcia z tenisa, karate, zumba kids oraz zajęcia taneczne. Dużą rolę przykładamy do nauki. Stwarzamy możliwość nauki języków obcych. Usługi kierujemy do dzieci od 18 miesiąca życia.

   Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • HelenDoron.pl »

   Zapraszamy dzieci od najmłodszych lat i młodzież szkolną do efektywnej nauki języka angielskiego. W Polsce prowadzimy kilka placówek szkoły językowej Helen Doron, która cieszy się ogromną sławą i reputacją na całym świecie. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od jednego roku do dwunastu lat i zajęcia dla młodzieży. Nauka języka odbywa się w sposób przyjemny, sprawny i bezproblemowy. Język angielski praktycznie sam „wchodzi” do głowy.

   Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • EduEduOnline kursy językowe online »

   Szukasz najlepszej szkoły językowej, która pozwoli Ci jak najszybciej opanować język angielski? W takim razie jak najszybciej zapraszamy Cię do sprawdzenia naszej oferty na EduEduOnline. Jesteśmy profesjonalną szkołą językową, dzięki której będziesz mógł w niedługim czasie opanować podstawy języka i rozpocząć naukę rzeczy najbardziej zaawansowanych.

   Data dodania: 03 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Speak-up angielski dla studentów »

   Jeżeli szukasz szkoły językowej - mówimy o języku angielskim, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową szkoły Speak Up. Działamy w całej Polsce - w największych polskich miastach, ale warto zauważyć, że jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na nauczanie online. Dzięki temu możecie Państwo zapisać się do nas na lekcje języka angielskiego niezależnie od miejsca zamieszkania.

   Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kurs przygotowawczy do matury zabierzów - edumotiv.pl »

   Oferta na stronie edumotiv. pl obejmuje nie tylko dzieci i młodzież szkolną, lecz także dorosłych. Zajmujemy się uczeniem przedmiotów szkolnych i przygotowywaniem do matury, jednak liczba naszych kursów jest naprawdę duża. W naszej ofercie możesz znaleźć także motywacyjne porady psychologiczne czy kursy języka polskiego jako obcego. Zapraszamy.

   Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Językowa Glossa - Kraków »

   Szkoła językowa Glossa to bardzo dobre miejsce dla wszystkich zainteresowanych uczeniem się języków obcych - przede wszystkim angielskiego, lecz również francuskiego czy hiszpańskiego. Robimy co w naszej mocy, aby nauka angielskiego oraz reszty języków była efektywna, a oprócz tego była przyjemna. Trzeba wiedzieć, iż oferowane przez nas kursy językowe są prowadzone przez fachowców mających duże doświadczenie i oczywiście bardzo dobrze znających język. To powoduje, że nasza szkoła językowa jest jedną z najlepszych w mieście. Języków nauczamy w szkole, ale również na obozach krajowych i zagranicznych. Jeśli w takim razie interesują Ciebie kursy i obozy językowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły, która została zamieszczona w firmowej witrynie internetowej.

   Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Angielski Dla Dzieci Pruszków - benedu.pl »

   Posługiwanie się językiem angielskim w czasie rozmowy jest dla Ciebie takim stresem, że zapominasz wielu zwrotów lub słów? Zdarza się to bardzo wielu, jednak Benedeu znalazło sposób, aby rozwiązać Twój kłopot. Zajrzyj do naszej szkoły językowej w Pruszkowie i poznaj sekret doskonałego władania językiem angielskim.

   Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła językowa ILT Kraków - kursy języka angielskiego, niemieckiego »

   Wielu maturzystów po próbnych egzaminach zauważa, że ma niedobór wiedzy w pewnych dziedzinach. ILT Kraków to szkoła językowa, która proponuje Ci kurs przedmaturalny języka angielskiego, bądź niemieckiego. Dowiedz się więcej już dziś i zdaj maturę na wysokim poziomie. Wejdź na stronę internetową szkoły ILT.

   Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła językowa Effectiva »

   Pragniesz poznać tajniki języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego jak również innych języków? Jeśli tak to bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kursami organizowanymi przez nas. Możemy pochwalić się zatrudnianiem doświadczonych lektorów oraz opcją nauki zarówno stacjonarnej jak również przy zastosowaniu sieci. Jesteśmy w stanie zorganizować kursy przeznaczone dla dzieci, specjalne doszkolenia przed egzaminami czy też kursy przeznaczone dla firm. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto będzie zdecydowany na skorzystanie z oferowanych przez nas usług, będzie w 100% zadowolony z kursów, które organizujemy.

   Data dodania: 09 09 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: