\ Edu talent - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Edu talent

Edu talent

Szczegóły strony edutalent.pl:

 • ID: 3660
 • Tytuł: Edu talent
 • URL: edutalent.pl
 • Kliknięć: 19
 • Wyświetleń: 327
 • CTR: 5.81%
 • Data dodania: 14 10 2016
 • Słowa kluczowe: pisanie prac, praca licencjacka, prace magisterskie
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Poza zleceniami w języku polskim można skorzystać z pomocy przy pracach w języku angielskim - MA Thesis, MSc Thesis, niemieckich, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Przebieg składanego przez Klienta zamówienia jest monitorowany przez profesjonalny zespół konsultantów. Umożliwiamy płatność przez przelew bankowy, gotówkę i system PayPal. Edu Talent zajmuje się pisaniem prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich. Piszemy prace ekonomiczne, medyczne, przyrodnicze, humanistyczne i wiele innych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Stargardinum »

   Szkoła wyższa Stargardinum w Stargardzie Szczecińskim zaprasza do szkoleń językowych. Stargardinum to autonomiczna uczelnia posiadająca prawo przyznawania tytułów naukowych.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • WSPS »

   Absolwenci Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego osiągają praktyczne umiejętności, potrzebne do wykonywania zawodu fizykoterapeuty. Zdobywają możliwość praktyk w szpitalach i uzdrowiskach. Są cenionymi specjalistami w kraju a także poza granicami.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Study4u uczelnie wyższe, studia »

   Duża liczba młodych ludzi, każdego roku, postanawia wybrać się na studia, po to aby po edukacji, mieć możliwość znalezienia fantastycznej pracy z dobrymi zarobkami. Duża liczba młodych ludzi, korzysta z możliwości bezpłatnego studiowania, po to aby przedłużyć sobie młode lata. Wybór odpowiedniej uczelni trudnym zadaniem, ponieważ miasto to posiada wiele interesujących kierunków studiów. Dzięki bogatej w informacje stronie o uczelniach w całej Polsce oraz zdobędziesz pełną wiedzę na temat, różnych państwowych a także prywatnych uczelni wyższych.

   Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • Smart Prospects - studia magisterskie za granicą »

   Jesteśmy firmą, która działa na rynku usług edukacyjnych. Zajmujemy się doradztwem, które ma na celu zapewnić naszym klientom wsparcie w zakresie składania aplikacji UCAS, co oferujemy w ramach darmowych konsultacji. Specjalizujemy się w realizowaniu doradztwa przy pozyskiwaniu dofinansowania do nauki. Zapraszamy!

   Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • AGH Automatyka Kraków »

   Jeżeli szukasz uczelni na wysokim poziomie, która przekaże Ci wiedzę przydatną na rynku pracy to nie mogłeś trafić lepiej. Automatyka w Krakowie studiowana na AGH to najlepsi wykładowcy i nastawienie na praktyczne nauczanie. Dzięki temu poznasz wiele mechanizmów i będziesz w stanie wiele wynieść z każdych zajęć. Jako uczelnia z automatyką w programie posiadamy naprawdę wiele wyróżnień i jesteśmy czołową Polską uczelnią, która prowadzi ten kierunek. Studiowanie u nas to tym samym gwarancja zadowolenia i radości z takiego podejścia do sprawy.

   Data dodania: 21 04 2018 · szczegóły wpisu »
  • Atmis.pl »

   Profesjonalne szkolenia z terapii manualnej oraz z zakresu igłoterapii suchej to najważniejsze punkty oferty akademii działającej pod nazwą ATMIS. Organizuje ona fachowe szkolenia obejmujące wiele ciekawych zagadnień. Dużą zaletą tej oferty jest fakt, że wszystkie kursy skupiają się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych.

   Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Studia filmowe - szkolafilmowa.pl »

   Studia na kierunku scenariopisarstwo adresowane są przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie literackie. Ich celem jest poznanie warsztatu i pisanie scenariuszy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź stronę internetową Warszawskiej Szkoły Filmowej, która w swojej ofercie posiada ten kierunek.

   Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • MBA - kozminski.edu.pl »

   Planujesz podjąć studia warszawa i zdobyć wykształcenie? Może jesteś doświadczonym menadżerem i szukasz możliwości rozwoju? Idealne dla Ciebie będą studia mba. Wszytsko to u nas znajdziesz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Między innymi znajdziecie i nas takie kierunki jak zarządzanie, prawo czy też europeistyka. Zapraszamy!

   Data dodania: 11 08 2019 · szczegóły wpisu »
  • Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka »

   Szukasz uczelni, która zagwarantuje Ci wysoki poziom kształcenia i dobrą zabawę? Studiuj na Warszawskiej Uczelni Medycznej! Od 1991 roku kształcimy przyszłych ekspertów z dziedziny dietetyki, fizjoterapii, pielęgniarstwa, czy kosmetologii. Nasi absolwenci z łatwością znajdują pracę w zawodach kierunkowych. Gwarantujemy aktualną wiedzę teoretyczną, niepowtarzalne zajęcia praktyczne oraz ogrom niesamowitej zabawy. Pokażemy Ci, że edukacja może być rozrywką!

   Data dodania: 09 06 2020 · szczegóły wpisu »
  • Studia podyplomowe - Instytut Studiów Podyplomowych »

   Instytut Studiów Podyplomowych oferuje studia dla każdego. Studenci z chęcią korzystają ze studiów podyplomowych, Katowice, które doskonale przygotują do kontynuowania lub rozpoczęcia kariery zawodowej w wielu dziedzinach edukacji. Należy do nich modne obecnie studia coachingowe oraz doradztwa zawodowego. Studia podyplomowe Śląsk, to atrakcyjne rabaty oraz nowoczesna forma nauki. To także elastyczność w wyborze miejsca studiowania. Możesz studiować historię, j. polski, także chemię oraz matematykę.

   Data dodania: 04 07 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: