\ Edubears.pl - angielski dla dzieci - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Edubears.pl - angielski dla dzieci

Edubears.pl - angielski dla dzieci

Szczegóły strony https://edubears.pl:

 • ID: 10416
 • Tytuł: Edubears.pl - angielski dla dzieci
 • URL: https://edubears.pl
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 58
 • CTR: 3.45%
 • Data dodania: 18 10 2019
 • Słowa kluczowe: angielski dla dzieci
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Edubears to kursy angielskiego dla maluchów. Dzieciaki czerpią wiedzę, bawią się i coraz lepiej mówią po angielsku. Angielski dla dzieci pomaga pogłębić wiedzę i zająć maluchów wartościowym działaniem. Zachęcamy do współpracy, oferujemy lekcje w dobrej cenie, ciekawe oraz inspirujące. U nas maluchy uczą się podczas zabawy. Z nami angielski nie jest nudny, lecz zawsze inspirujący.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Nauka angielskiego w domu - www.speakingo.pl »

   Oferta naszej firmy dostępne za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej Speakingo dotyczy nowocześnie przygotowanego kursu języka angielskiego, który pozwala na bardzo skuteczne realizowania nauki mówienia po angielsku. Na naszej stronie zapewniamy dostęp do kursu, które pozwala na wykorzystanie mówienia do mikrofonu pełnych zdań a także zadawania pytań co pozwala na bardzo szybką naukę porozumiewania się po angielsku.

   Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • English Unlimited - Niemiecki Gdańsk »

   English Unlimited to szkoła językowa z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Szczególnie polecamy kursy angielskiego w Gdyni, a także kursy niemieckiego w Gdańsku. Gwarantujemy nie tylko efektywne szkolenia językowe, ale również dział egzaminacyjny (autoryzowane centrum). Prowadzimy grupowe i indywidualne kursy językowe, np. z włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego.

   Data dodania: 13 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Fiszkoteka.pl »

   Fiszkoteka to internetowy serwis, w którym można znaleźć specjalne fiszki do nauki różnych słówek oraz zwrotów. Bardzo istotną zaletą jest możliwość szybkiej nauki wielu języków, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, norweski oraz szwedzki. Z tej nowoczesnej metody mogą korzystać indywidualni użytkownicy, szkoły, a także firmy. Warto dodać, że strona ta oferuje również dostęp do specjalnych kursów językowych, dzięki którym można jeszcze bardziej poszerzyć swoją znajomość wielu różnych europejskich języków.

   Data dodania: 01 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Akcent-poznan.com.pl »

   Jeśli twoja firma jest w trakcie rozszerzania działalności do innych krajów lub są w twoim planie działania, cały personel firmy musi być przeszkolony zgodnie z tymi nowymi potrzebami i mieć przynajmniej możliwość zrozumienia najbardziej podstawowych aspektów w języku obcym. Szkoła językowa akcent pozna ń oferuje kursy językowe dla firm. Jedną z zalet kursów językowych dla firm poznań jest to, że można je dzielić według poziomów i tematów, aby każdy pracownik mógł otrzymywać materiały, których potrzebuje.

   Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Easydeutsch.pl »

   Jeżeli zdobywanie wiedzy z zakresu języka niemieckiego jest Twoim celem to zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej szkoły i zdobycie szerokiej wiedzy właśnie z naszą pomocą. Takie działanie będzie niesamowicie przyjemne i będzie w stanie prowadzić do dużego zadowolenia z odpowiedniego podejścia do sprawy, które sprawdzi się świetnie. Zapraszamy tym samym wszystkie osoby do postawienia na nasze korzystne rozwiązania i czerpanie z nich bardzo dużej radości i zadowolenia w swojej sytuacji co będzie bardzo przyjemne i korzystne dla wszystkich.

   Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Podstawy Włoskiego online »

   Bardzo mało znanym językiem wśród ludzi na świecie jest język włoski. Czym to jest spowodowane skoro co roku odwiedza ten kraj ponad 46 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych kursów żeby nauczyć się tego języka. Jeśli planujesz pojechać do Włoch to warto byłoby nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami jednak z językiem angielskim jest u nich krucho, dlatego wybierając się tam warto znać język włoski. Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Dostępne są całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały tak aby nauka była szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł porozumiewać się za pomocą włoskiego i zawierać nowe przyjaźnie.

   Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Bs-ict.pl »

   Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • MrRabbit Angielski Toruń »

   Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwykłymi metodami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są otwarci na sugestie i nie powtarzają ciągle tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zazwyczaj mają o wiele szersze możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. W dodatku prowadzący mają ułatwiony i stały dostęp do szkoleń, umożliwiających im poznawanie najświeższych sposobów nauczania wspomagane o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to następna lekcja w szkole, tylko coś nowego innego, forma spędzenia czasu, przyjemności, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs wykracza też poza program nauczania i oferuje możliwości dużo szerszego obcowania z językiem. Zajęcia na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu po 60 minut, co nie obciąża umysłów najmłodszych i jednocześnie nie zabija ich ciekawości. Publiczna edukacja nie ma możliwości na spoświęcenie uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Nie zależy to od kompetencji, lecz zbyt dużej ilości dzieci przypadającej na jednego nauczyciela. Dodatkowo klasy w szkołach liczą więcej niż kilkanaście osób i nie są one dobierane umiejętnościami. Powstaje sytuacja, w której słabsi uczniowie nie mają możliwości na nadrobienie zaległości. Tracą oni przez to motywację do nauki i odbija się to na stopniach. Na kursach nikt nie zostaje w tyle i krytyka została zamieniona na o wiele skuteczniejsze motywacje. Pociechy są nagradzane za poprawne odpowiedzi i czują satysfakcję z wysiłku włożonego w naukę. Popędza je to do następnych sukcesów i buduje większe ambicje niż u pozostałych rówieśników.
   To jasne, że kurs angielskiego dla najmłodszych różni się od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Ważne stają się metody nauczania oraz predyspozycje nauczycieli. Dzieci wymagają więcej uwagi. Ważne jest, aby ich ciągle pilnować i nie dopuścić do nudy. Wartościowy kurs to ten, który jest wyposażony w wykwalifikowaną załogę, która jest oswojona z najnowszymi metodami nauczania. Taki nauczyciel powinien być przyzwyczajony do pracy z małymi dziećmi i kreatywnie podchodzić do zajęć. Ważne są metody, w których nie ma miejsca na pozostanie w ławkach i sztywne rozwiązywanie zadań i zapamiętywanie na siłę. Dzieci najbardziej efektywnie uczą się poprzez zabawę. Kurs musi być zaopatrzony w jak największą ilość alternatyw prowadzonych lekcji. Istnieje wiele gier pozwalających na łatwiejsze przyswajanie słownictwa. Takie gry uczą najmłodszych przez zabawę, dzięki czemu dostrzegamy bardziej nas satysfakcjonujące rezultaty, niż podczas nauki w szkołach. Kursy odznaczają się małymi grupami, w których o wiele łatwiej jest skupić się na każdym dziecku z osobna. Jest to naprawdę istotne, ponieważ w takiej sytuacji łatwiej jest zwrócić uwagę, czy któreś z nich nie potrzebują jednak więcej skupienia, niż pozostali.

   Data dodania: 11 09 2019 · szczegóły wpisu »
  • Przedszkola Mokotów »

   Przedszkola Mokotów zapraszają do rekrutacji. Przedszkole prywatne, niepubliczne o nazwie Wszystkie Skarby Mamy, w którym profesjonalna kadra pedagogiczna prowadzi rozwojowe zajęcia artystyczne i językowe. Przedszkola Mokotów, w tym przedszkole artystyczno-językowe to świetne miejsce dla Twojego dziecka. Wybierz nowoczesne nauczanie i wychowanie na wysokim poziomie w przedszkolu na Mokotowie w Warszawie, ul. Kłobucka.

   Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalna szkoła angielskiego Rzeszów - Promar »

   Prywatne przedszkole anglojęzyczne jest nowoczesną placówką kładącą duży nacisk na naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Maluchy uczęszczające do placówki w naturalny sposób poznają podstawy języka oraz z czasem swobodnie się nim posługują. Jednocześnie mogą łączyć naukę z zabawą a także dużą ilością zajęć dodatkowych. Codziennie 5 godzin w przedszkolu obejmują lekcje z native speakerem, tworzącym przyjazne środowisko anglojęzyczne dla każdego dziecka. Język angielski jest podstawą komunikowania się na rynku pracy, jak i na całym świecie. Prywatne przedszkole zapewnia najlepszą jakość nauczania, stawiając nacisk nie tylko na rozwój talentów językowych. Jednakowo istotne są zajęcia fizyczne, rozwój społeczny jak również emocjonalny dziecka, które zapewniają prawidłowy rozwój i również rozbudzenie ciekawości dzieci.

   Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: