\ Extreme.lodz.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Extreme.lodz.pl

Extreme.lodz.pl

Szczegóły strony extreme.lodz.pl:

 • ID: 3685
 • Tytuł: Extreme.lodz.pl
 • URL: extreme.lodz.pl
 • Kliknięć: 19
 • Wyświetleń: 298
 • CTR: 6.38%
 • Data dodania: 19 10 2016
 • Słowa kluczowe: autoszkoła, kurs na prawo jazdy, Łódź
 • Kategorie:
 • Województwo: Łódzkie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Prawo jazdy to wspaniała umiejętność i uprawnienie. Dzięki niemu możemy legalnie, w szybki i sprawny sposób przetransportować się z miejsca A do B. W szkole jazdy Extreme z Łodzi nauczysz się tej umiejętności. Przygotujemy Cię również do egzaminu na prawo jazdy. Nasza szkoła może pochwalić się największą liczną uczniów, którzy zaliczyli egzamin.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • OSK Efekt »

   Wykłady na prawo jazdy prowadzone są w sposób profesjonalny z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Prezentowane są filmy dydaktyczne dotyczące zasad ruchu drogowego, wykonywania manewrów na placu manewrowym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.
   Sale wykładowe są klimatyzowane oraz profesjonalnie wyposażone w szereg pomocy dydaktycznych, takich jak: komputer z oprogramowaniem i klawiaturą egzaminacyjną oraz z bezpłatnym dostępem do internetu dla kursantów naszego Ośrodka, plansze z pełną gamą znaków drogowych, zachowań kierującego podczas przejazdu przez różnego rodzaju skrzyżowania, podręczniki dotyczące zasad ruchu drogowego oraz aktualne testy egzaminacyjne, z którymi osoba ubiegająca się o prawo jazdy spotka się na egzaminie państwowym.

   Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Auto-Holik »

   Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Holik oferuje priorytetowe szkolenia na prawo jazdy kategorii "B", a ponadto jazdy doszkalające. Kadra instruktorska, posiadająca najwyższe kwalifikacje i przygotowanie zawodowe, zarówno w prowadzeniu pojazdów, jak również w przekazywaniu spersonalizowanych umiejętności i wiedzy podopiecznym. Chcesz nauczyć się jeździć samochodem albo innym pojazdem, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Nasze korporacji prowadzą kursy, a też doszkalanie kierowców, aby zdali egzamin prawa jazdy.

   Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Oes.com.pl instruktor nauki jazdy »

   Chcesz zdobyć nowy zawód i zostać instruktorem nauki jazdy? Jeśli spełniasz określone warunki możesz rozpocząć kurs instruktora prawa jazdy w naszym największym w Małopolsce Ośrodku Szkoleń Kierowców. Zapraszamy też wszystkich kursantów na pozostałe szkolenia z zakresu nauki prawa jazdy czy szkolenia zawodowe.

   Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
  • SafetyCar - szkoła jazdy »

   Zapraszamy Cię na stroną internetową firmy SafetyCar, która to jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy funkcjonującą w Częstochowie.
   Zatrudniani tu instruktorzy posiadają niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną, dzięki czemu do egzaminu na prawo jazdy przygotować potrafią każdego kursanta. Jeśli więc zależy Ci na przygotowaniu się do egzaminu w spokojnej i miłej atmosferze, to koniecznie wybierz właśnie naszą szkołę!

   Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
  • MBajon.pl »

   Od 1990 roku auto szkoła M. Bajon szkoli przyszłych kierowców. Działamy profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami kursantów. Lekcje prowadzą doświadczeni i wyrozumiali instruktorzy, którzy dbają o życzliwą atmosferę podczas lekcji teoretycznych i praktycznych. Profesjonalna kadra, to największy atut ośrodka szkoleniowego M. Bajon. Dajemy gwarancję efektywnej, bezstresowej i przyjemnej nauki, w świetnej atmosferze. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B, A, C, D i innych.

   Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Oskaurinko.pl - Szkoła Jazdy Aurinko »

   Jeśli chcesz, aby marzenie pod tytułem: nauka jazdy Warszawa zostało zrealizowane z sukcesem, odwiedź stronę szkoły jazdy Aurinko. Oferta: prawo jazdy Warszawa jest w zasięgu Twojej ręki. Pomocni w nauce są zarówno cierpliwi, sympatyczni instruktorzy, jak również wartościowe materiały edukacyjne, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Na stronie znajdziesz również blog, a na nim mnóstwo artykułów, które będą wspierały Cię w tym ważnym życiowym doświadczeniu. Zdasz za pierwszym razem!

   Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Prawo jazdy Łódź - palgan.pl »

   W sytuacji, gdy zależy Ci na tym, aby bez najmniejszych trudności przebrnąć przez kurs na prawo jazdy, a potem bez problemów zdać egzamin, to szkoła jazdy Palgan wydaje się jedynym sensownym wyjściem. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi informacjami, jakie prezentujemy na naszej stronie www lub zadzwoń.

   Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kurs jazdy na płycie poślizgowej Driver Academy »

   Dużymi krokami przypliża się do nas okres zimowy. Dla kierujących pojazdami jest to bardzo ciężki i niebezpieczny czas. Śnieg, zaspy czy oblodzenia to warunki z jakimi się spotykamy podczas wyjazdów samochodem w zimie, na które musi być odpowiednio przygotowany każdy kierowca. Ale tak naprawdę, ilu z nas potrafi sobie poradzić, gdy nagle samochód wpada w poślizg? W większości nie wiemy jak się wtedy zachować. Żeby się tego nauczyć warto skorzystać z kursów w szkole bezpiecznej jazdy driver academy :)

   Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Osk-lambo.com »

   Jeżeli zależy ci na szybkim zaliczeniu egzaminu na prawo jazdy, a także nauczeniu się poprawnych zachowań na drodze, również w trudnych sytuacjach, Nasza szkoła jazdy jest dla ciebie stworzona. Nauka jazdy w Warszawie w naszej szkole odbywa się standardowo z podziałem na lekcje teoretyczne, a także zajęcia praktyczne. Część praktyczna to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy, znakomite samochody zgodne z tymi, w których używa się w egzaminach państwowych. Dzięki temu będziesz w stanie nauczyć się jeszcze lepiej samego pojazdu, jak również wszystkich przepisów ruchu drogowego, które umożliwią ci późniejsze zdanie egzaminu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Prawo jazdy Bydgosz - Szkoła jazdy Jazdam »

   Chcesz zrobić prawko ale nie wiesz gdzie? Świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy Jazdam to miejsce idealne dla Ciebie. Nasi instruktorzy przekażą Ci wymaganą wiedzę do zdania prawka. Całość kursu prowadzona będzie w miłej i przyjemnej atmosferze, także nie masz się czym stresować. Na naszych jazdach nie zabraknie również profesjonalizmu, gdyż właśnie z takimi instruktorami współpracujemy. Rzetelność tych informacji możesz sprawdzić na podstawie opinii naszych kursantów. To co zdamy to razem?

   Data dodania: 01 07 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: