\ Jezyki.katowice.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Jezyki.katowice.pl

Jezyki.katowice.pl

Szczegóły strony https://jezyki.katowice.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • W dzisiejszych czasach opanowanie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Jeśli prowadzisz firmę, a interesują Cię kursy angielskiego, to zapraszamy Cię na Jezyki. Katowice. pl. Nasza oferta, choć kompleksowa, może być również indywidualna. Cechujemy się komfortowym podejściem do kursantów, a oni sami z racji tego komfortu bez trudu opanowują język w czasie, który zakłada kurs. Jeśli nasza oferta budzi Twoje zainteresowanie, to zapraszamy do kontaktu.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl »

   W naszej firmie zajmujemy się dystrybuowaniem profesjonalnych materiałów do efektywnej nauki języków obcych. Zapewniamy w naszym wydawnictwie materiały do nauki języków obcych zarówno w wersjach tradycyjnych jak też w formie aplikacji mobilnych czy kursów audio. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

   Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kursy angielskiego - perfect.ids.pl »

   „Euroschool Perfect” to białostocka szkoła językowa organizująca kursy z zakresu języka angielskiego. Prezentowana placówka dydaktyczna zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Z bogatej oferty opisywanej szkoły mogą również korzystać przedsiębiorstwa. Opisywana szkoła językowa zajmuje się prowadzeniem kursów unijnych, z których mogą korzystać pracownicy i pracodawcy. Dostępne są też kursy języka angielskiego dla osób w wieku powyżej 50 lat.

   Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Nauka angielskiego w domu - www.speakingo.pl »

   Oferta naszej firmy dostępne za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej Speakingo dotyczy nowocześnie przygotowanego kursu języka angielskiego, który pozwala na bardzo skuteczne realizowania nauki mówienia po angielsku. Na naszej stronie zapewniamy dostęp do kursu, które pozwala na wykorzystanie mówienia do mikrofonu pełnych zdań a także zadawania pytań co pozwala na bardzo szybką naukę porozumiewania się po angielsku.

   Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Po niemiecku - język niemiecki dla każdego »

   Jak nauczyć się języka niemieckiego, nie uczęszczając na zajęcia w szkole językowej? Z pewnością pomoże w tym Państwu nasz portal. W jednym miejscu zebraliśmy najpopularniejsze słówka i zwroty, które znacie z języka niemieckiego. Poza tym mamy krótsze i dłuższe wypowiedzi. Z naszymi materiałami nauka jest szybka i skuteczna. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę poniemiecku. com.

   Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Easydeutsch.pl »

   Jeżeli zdobywanie wiedzy z zakresu języka niemieckiego jest Twoim celem to zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej szkoły i zdobycie szerokiej wiedzy właśnie z naszą pomocą. Takie działanie będzie niesamowicie przyjemne i będzie w stanie prowadzić do dużego zadowolenia z odpowiedniego podejścia do sprawy, które sprawdzi się świetnie. Zapraszamy tym samym wszystkie osoby do postawienia na nasze korzystne rozwiązania i czerpanie z nich bardzo dużej radości i zadowolenia w swojej sytuacji co będzie bardzo przyjemne i korzystne dla wszystkich.

   Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Speakin.pl »

   Speakin. pl to portal językowy. Uczymy, jak pisać i mówić po angielsku, czy po niemiecku. Ułatwiamy przygotowanie do najważniejszych egzaminów językowych. Omawiamy od podstaw kluczowe zasady. Udzielamy porad językowych. Tworzymy grupy słówek z angielskiego i niemieckiego, co pozwala na szybkie przyswojenie podstaw. Nasza platforma funkcjonuje bezpłatnie.

   Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Podstawy Włoskiego online »

   Bardzo mało znanym językiem wśród ludzi na świecie jest język włoski. Czym to jest spowodowane skoro co roku odwiedza ten kraj ponad 46 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych kursów żeby nauczyć się tego języka. Jeśli planujesz pojechać do Włoch to warto byłoby nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami jednak z językiem angielskim jest u nich krucho, dlatego wybierając się tam warto znać język włoski. Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Dostępne są całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały tak aby nauka była szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł porozumiewać się za pomocą włoskiego i zawierać nowe przyjaźnie.

   Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Bs-ict.pl »

   Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Nauka niemieckiego za darmo - podstawyniemieckiego.pl »

   Posiadasz dużo i chcesz doszkolić języka niemieckiego? Nic prostszego. A może szukasz pracę w Niemczech i chciałbyś poznać podstawy nauki języka niemieckiego? Wpadnij do Nas. Z nami opanowanie germańskiego jest znacznie szybsze. Oferujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik tematyczny to Wasz dodatkowy pomocnik.

   Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalna szkoła angielskiego Rzeszów - Promar »

   Prywatne przedszkole anglojęzyczne jest nowoczesną placówką kładącą duży nacisk na naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Maluchy uczęszczające do placówki w naturalny sposób poznają podstawy języka oraz z czasem swobodnie się nim posługują. Jednocześnie mogą łączyć naukę z zabawą a także dużą ilością zajęć dodatkowych. Codziennie 5 godzin w przedszkolu obejmują lekcje z native speakerem, tworzącym przyjazne środowisko anglojęzyczne dla każdego dziecka. Język angielski jest podstawą komunikowania się na rynku pracy, jak i na całym świecie. Prywatne przedszkole zapewnia najlepszą jakość nauczania, stawiając nacisk nie tylko na rozwój talentów językowych. Jednakowo istotne są zajęcia fizyczne, rozwój społeczny jak również emocjonalny dziecka, które zapewniają prawidłowy rozwój i również rozbudzenie ciekawości dzieci.

   Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: