\ Klub Karate w Ostrowcu Św. - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Klub Karate w Ostrowcu Św.

Klub Karate w Ostrowcu Św.

Szczegóły strony www.karateostrowiec.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Klub karate w Ostrowcu Świętokrzyskim zajmuje się nauczaniem karate i samoobrony. Prowadzimy zajęcia karate w Ostrowcu od ponad 25 lat. Mamy sekcje karate dla początkujących i zaawansowanych karateków. Na nasze zajęcia przyjmujemy osoby od szóstego roku życia. Górna granica wieku nie jest wyznaczona. Jeśli interesuje Cię, gdzie w Ostrowcu są zajęcia karate lub gdzie możesz nauczyć się skutecznej sztuki walki, to nasz klub jest właśnie takim miejscem. Pierwszy trening jest zawsze gratis. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko sympatyków karate ale też osoby, które chcą po prostu nauczyć się bronić w sytuacjach ekstremalnych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl »

   Edukeo to nie tylko serwis internetowy dla uczniów, którzy szukają korepetytorów, ale również dla nauczycieli, którzy mogą udzielać korepetycji. Bez wątpienia każdy z nich znajdzie tu kogoś dla siebie. Korepetycje mogą dotyczyć podstawowych przedmiotów jak i bardziej wyrafinowanych tj. historia sztuki.

   Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • Skuteczne metody nauki języka angielskiego - JustSpeak »

   Jesteś tutaj, ponieważ szukasz nowoczesnej i profesjonalnej szkoły językowej? W takim razie Just Speak zdecydowanie pomoże Ci się pod tym względem rozwinąć i znacząco poprawić Twój język angielski. Nie zwlekaj więc ani chwili, ale jak najszybciej zobacz jeszcze więcej szczegółów na naszej stronie www lub skontaktuj się z nami osobiście.

   Data dodania: 27 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Pracemagisterskie.pl - prace licencjackie »

   Prace licencjackie to obecnie prawdziwa zmora studentów: dawniej wystarczyło pod sam koniec studiów przedłożyć i obronić pracę magisterską, dziś studenci robią to dwa razy: najpierw, po trzecim roku studiów, bronią prace licencjackie. To ogromne obciążenie, dlatego niezbędne okazuje się dodatkowe wsparcie, które można uzyskać dzięki skorzystaniu z oferty portalu Pracemagisterskie. To wyjątkowe miejsce w sieci, które na konkretnych przykładach pozwala sprawdzić, jak taka praca naukowa ma wyglądać. Można przeglądać dziesiątki ofert z interesującej nas dziedziny.

   Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Stowarzyszenie Omega - kursy instruktorskie »

   Kursy instruktorskie i trenerskie to ciekawy i alternatywny sposób na to, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i w krótkim czasie zdobyć nowy zawód. Na naszej stronie dowiesz się, w jaki sposób można zostać instruktorem survivalu, samoobrony i karate oraz jakie warunki należy spełniać, by zostać przyjętym na kurs i jakie uprawnienia otrzymujesz po kursie.

   Data dodania: 07 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Eceszkolenia.pl »

   Europejskie Centrum Edukacji w Krakowie oferuje swoim klientom szkolenia z tematyki księgowej oraz kadrowej. Firma organizuje zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, przygotowane specjalnie na potrzeby danej instytucji. Odbywają się one w większych miastach na terenie całej Polski. Klienci firmy to prywatne firmy, spółdzielnie mieszkaniowe, jednostki samorządu terytorialnego oraz jednostki oświatowe. Szkolenia mają charakter praktyczny i są prowadzone wyłącznie przez specjalistów w swoich dziedzinach.

   Data dodania: 20 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Po niemiecku - język niemiecki dla każdego »

   Jak nauczyć się języka niemieckiego, nie uczęszczając na zajęcia w szkole językowej? Z pewnością pomoże w tym Państwu nasz portal. W jednym miejscu zebraliśmy najpopularniejsze słówka i zwroty, które znacie z języka niemieckiego. Poza tym mamy krótsze i dłuższe wypowiedzi. Z naszymi materiałami nauka jest szybka i skuteczna. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę poniemiecku. com.

   Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pływanie niemowlaki Katowice - Posejdon »

   Woda jest żywiołem, który raz spróbowany staje się jedną z pasji na na przyszłość. Szkoła pływania Posejdon to jedyna z elitarnych akademii pływania śląska, która została powołana do życia z pasji do pływania oraz sportów związanych z wodą. Wiele lat praktyki a także indywidualne podejście do uczestników zajęć sprawia, że Szkoła Pływania ze Śląska zaszczepi umiejętności pływackie także uczniów bojaźliwych. Skuteczna nauka pływania jest dla nas głównym elementem działalności i wyzwaniem, które spełniamy medalowo. Nie tylko nauczamy, ale też pokazujemy przyjemność z zabawy w basenie. Specjalistyczne umiejętności zawodowe pracujących u nas instruktorów stwarzają sukcesy uczących się oraz dają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla młodszych pływaków, jak i ich opiekunów. Udowadniamy, że nauka pływania nie zalicza się do wymagających, a przebywanie w wodzie jest drugą naturą każdego człowieka. W ofercie propozycji edukacyjnych znajduje się nauka pływania dla niemowląt, dzieci przedszkolnych, dzieci szkolnych, nastolatków i dorosłych. Spełniamy wymagania, uczymy prawidłowego stylu pływackiego, korygujemy postawę a ponadto ofiarujemy pewność siebie i świadomość odpowiedzialności w wodzie. Działamy na terenie śląska i gorąco zapraszamy na fantastyczną przygodę z nauką pływania, która – kto wie – może zaprowadzi wasze dziecko na światowe i zwycięskie baseny w przyszłości.

   Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Bs-ict.pl »

   Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Kursy matematyczne - matematycznyswiat.pl »

   Nasza oferta obejmuje zadania matematyczne, które dopasowane będą do poziomu wiedzy naszych uczniów. Robimy wszystko żeby zachęcić ludzi do nauki matematyki, która jest tak prosta i tak piękna. Organizujemy kursy matematyczne dla różnych grup wiekowych, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o matematyce to już wiecie, że my Wam w tym na pewno pomożemy.

   Data dodania: 11 12 2019 · szczegóły wpisu »
  • BHP Poznań | Pierwsza pomoc Poznań - Kompas »

   Firma Kompas specjalizuje się w zarządzaniu bezpieczeństwem pracy. Nasi specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pełnieniu zadań służby BHP, pomagają pracodawcom w stworzeniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Prowadzimy najlepsze na rynku szkolenia BHP – ciekawie przedstawiony program szkoleń z wykorzystaniem pomocy multimedialnych, stanowią miłą odmianę od nudnych kursów, których wiele na rynku. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia wstępne jak i okresowe (dla pracowników na stanowiskach robotniczych, dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych, dla pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych oraz dla pracodawców i osób kierujących pracownikami). Dla wybranych grup pracowników istnieje również możliwość odbycia szkolenia okresowego BHP w formie samokształcenia kierowanego (on-line). Atrakcyjne ceny dopełniają naszą ofertę.

   Data dodania: 21 02 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: