\ Korepetycjekrakow.com.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Korepetycjekrakow.com.pl

Korepetycjekrakow.com.pl

Szczegóły strony korepetycjekrakow.com.pl:

 • ID: 7146
 • Tytuł: Korepetycjekrakow.com.pl
 • URL: korepetycjekrakow.com.pl
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 110
 • CTR: 2.73%
 • Data dodania: 15 05 2018
 • Słowa kluczowe: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, Kraków
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nauka języków to świetna decyzja, która przekłada się na wiele korzyści. Do nauki języków konieczne jest jednak odpowiednie podejście. Warto zdecydować się w takiej sytuacji na odpowiedniego korepetytora. Dzięki nam nauka niemieckiego w Krakowie będzie naprawdę prosta i komfortowa dla wszystkich osób i będzie przekładała się na wiele poważnych korzyści wynikających z tego działania.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Technitra »

   Nasi fachowcy to osoby, które znają język obcy, ale też mają niezbędne umiejętności. Sprawdź witrynę i dołącz do usatysfakcjonowanych nabywców.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Mr Math Arturwrobel.com »

   Korepetycje z matematyki online (e-learning). Kompleksowa nauka matematyki. Konsultacje z dziedzin: rachunek prawdopodobieństwa, analiza matematyczna, statystyka, algebra. Rozwiązywanie zadań z matematyki i dziedzin pokrewnych.

   Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl »

   Edukeo to nie tylko serwis internetowy dla uczniów, którzy szukają korepetytorów, ale również dla nauczycieli, którzy mogą udzielać korepetycji. Bez wątpienia każdy z nich znajdzie tu kogoś dla siebie. Korepetycje mogą dotyczyć podstawowych przedmiotów jak i bardziej wyrafinowanych tj. historia sztuki.

   Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • Korkizchemii.pl »

   Korepetycje z zakresu chemii na różnym poziomie prowadzi doświadczony w pracy z uczniami i studentami nauczyciel z Warszawy. Proponuję pomoc w zakresie przygotowania do klasówki, egzaminu, matury, czy też olimpiady. Współpracuje również ze studentami, pomagając przygotować im się do sesji egzaminacyjnej.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Prace magisterskie - pomocnaukowa.pl »

   Pomocnaukowa. pl to miejsce, w którym możesz liczyć na fachową pomoc przy pisaniu pracy. Zajmujemy się opracowaniami różnego typu, począwszy od prezentacji maturalnych po prace licencjackie i inne. Zapewniamy konspekty oraz bibliografię własną lub dostarczoną przez zleceniodawcę. Proponujemy dogodne formy zapłaty za usługę.

   Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Bhp-lex.pl »

   Oferta bhp-lex. pl skierowana jest do firm i osób prywatnych. Jeżeli tylko potrzebują Państwo pomocy z zakresu BHP, to jesteśmy do dyspozycji. Mamy stosowne uprawnienia, kursy możemy przeprowadzić bezpośrednio w Państwa firmie, ale serdecznie zapraszamy także do naszej siedziby. Nie biomy się trudnych pytań i zawsze dajemy szczegółowe instrukcje.

   Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Eduo »

   Za pośrednictwem EDUO korepetytorzy mogą udzielać korepetycji online, przy użyciu komputera, internetu i kamerki. Tym sposobem pomagają uczniom zdobyć wiedzę z obszaru różnych dziedzin – mechanika, budownictwo, mechanika budowlana, wytrzymałość materiałów oraz termodynamika i inne. Cały czas w ofercie pojawiają się nowe specjalizacje i przybywają nowi korepetytorzy.

   Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjegdynia.com.pl - korepetycje Gdynia opinie »

   Indywidualne korepetycje z angielskiego w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to z pewnością sposób na dobrze zdany egzamin maturalny, certyfikujący umiejętności czy inny sprawdzający wiedzę. Z Nami to możliwe i osiągalne. Każdy Nas uczeń ma zagwarantowane, że jego osoba będzie potraktowana w sposób indywidualny. Do każdego ucznia podchodzimy z należytą atencją oraz ukierunkowaniem na jego potrzeby i oczekiwania.

   Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pływanie niemowlaki Katowice - Posejdon »

   Woda jest żywiołem, który raz spróbowany staje się jedną z pasji na na przyszłość. Szkoła pływania Posejdon to jedyna z elitarnych akademii pływania śląska, która została powołana do życia z pasji do pływania oraz sportów związanych z wodą. Wiele lat praktyki a także indywidualne podejście do uczestników zajęć sprawia, że Szkoła Pływania ze Śląska zaszczepi umiejętności pływackie także uczniów bojaźliwych. Skuteczna nauka pływania jest dla nas głównym elementem działalności i wyzwaniem, które spełniamy medalowo. Nie tylko nauczamy, ale też pokazujemy przyjemność z zabawy w basenie. Specjalistyczne umiejętności zawodowe pracujących u nas instruktorów stwarzają sukcesy uczących się oraz dają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla młodszych pływaków, jak i ich opiekunów. Udowadniamy, że nauka pływania nie zalicza się do wymagających, a przebywanie w wodzie jest drugą naturą każdego człowieka. W ofercie propozycji edukacyjnych znajduje się nauka pływania dla niemowląt, dzieci przedszkolnych, dzieci szkolnych, nastolatków i dorosłych. Spełniamy wymagania, uczymy prawidłowego stylu pływackiego, korygujemy postawę a ponadto ofiarujemy pewność siebie i świadomość odpowiedzialności w wodzie. Działamy na terenie śląska i gorąco zapraszamy na fantastyczną przygodę z nauką pływania, która – kto wie – może zaprowadzi wasze dziecko na światowe i zwycięskie baseny w przyszłości.

   Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Kurs rysunku architektonicznego Domin Kraków »

   Zachęcamy gorąco do skorzystania z jednej z chętniej wybieranych szkół oferujących kursy rysunku w Krakowie. Firma domin-krakow. pl to profesjonalne miejsce na szkolenia z rysunku architektonicznego. Nasza szkoła jest owiana bardzo dobrą opinią wśród uczniów a także bardzo dobrymi opiniami wśród osób z naszego środowiska. Nauka rysunku z nami to czysta przyjemność.

   Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: