\ Korkizchemii.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Korkizchemii.pl

Korkizchemii.pl

Szczegóły strony korkizchemii.pl:

 • ID: 3042
 • Tytuł: Korkizchemii.pl
 • URL: korkizchemii.pl
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 299
 • CTR: 2.34%
 • Data dodania: 16 10 2017
 • Słowa kluczowe: korepetycje z chemii
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Korepetycje z zakresu chemii na różnym poziomie prowadzi doświadczony w pracy z uczniami i studentami nauczyciel z Warszawy. Proponuję pomoc w zakresie przygotowania do klasówki, egzaminu, matury, czy też olimpiady. Współpracuje również ze studentami, pomagając przygotować im się do sesji egzaminacyjnej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Study4u uczelnie wyższe, studia »

   Duża liczba młodych ludzi, każdego roku, postanawia wybrać się na studia, po to aby po edukacji, mieć możliwość znalezienia fantastycznej pracy z dobrymi zarobkami. Duża liczba młodych ludzi, korzysta z możliwości bezpłatnego studiowania, po to aby przedłużyć sobie młode lata. Wybór odpowiedniej uczelni trudnym zadaniem, ponieważ miasto to posiada wiele interesujących kierunków studiów. Dzięki bogatej w informacje stronie o uczelniach w całej Polsce oraz zdobędziesz pełną wiedzę na temat, różnych państwowych a także prywatnych uczelni wyższych.

   Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • Mr Math Arturwrobel.com »

   Korepetycje z matematyki online (e-learning). Kompleksowa nauka matematyki. Konsultacje z dziedzin: rachunek prawdopodobieństwa, analiza matematyczna, statystyka, algebra. Rozwiązywanie zadań z matematyki i dziedzin pokrewnych.

   Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl »

   Edukeo to nie tylko serwis internetowy dla uczniów, którzy szukają korepetytorów, ale również dla nauczycieli, którzy mogą udzielać korepetycji. Bez wątpienia każdy z nich znajdzie tu kogoś dla siebie. Korepetycje mogą dotyczyć podstawowych przedmiotów jak i bardziej wyrafinowanych tj. historia sztuki.

   Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • Prace magisterskie - pomocnaukowa.pl »

   Pomocnaukowa. pl to miejsce, w którym możesz liczyć na fachową pomoc przy pisaniu pracy. Zajmujemy się opracowaniami różnego typu, począwszy od prezentacji maturalnych po prace licencjackie i inne. Zapewniamy konspekty oraz bibliografię własną lub dostarczoną przez zleceniodawcę. Proponujemy dogodne formy zapłaty za usługę.

   Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • CodersTrust kurs programowania »

   Zapraszamy na kurs programowania online do wysokiej klasy, bardzo innowacyjnej i pionierskiej na krajowym rynku oraz w branży informatycznej platformy CodersTrust Polska. Nasza oferta skierowana jest do informatyków już zaznajomionych z kodowaniem, przygotowaliśmy również w swoim zanadrzu ciekawą ofertę dla tych, którzy z programowaniem do tej pory nie mieli żadnej styczności i swoją przygodę w tym zakresie dopiero rozpoczynają. Zapewniamy ciekawy model nauki online, który pozwoli zdobyć stosowną wiedzę, ale bez konieczności uczestniczenia w kursie stacjonarnym.

   Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Eduo »

   Za pośrednictwem EDUO korepetytorzy mogą udzielać korepetycji online, przy użyciu komputera, internetu i kamerki. Tym sposobem pomagają uczniom zdobyć wiedzę z obszaru różnych dziedzin – mechanika, budownictwo, mechanika budowlana, wytrzymałość materiałów oraz termodynamika i inne. Cały czas w ofercie pojawiają się nowe specjalizacje i przybywają nowi korepetytorzy.

   Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjegdynia.com.pl - korepetycje Gdynia opinie »

   Indywidualne korepetycje z angielskiego w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to z pewnością sposób na dobrze zdany egzamin maturalny, certyfikujący umiejętności czy inny sprawdzający wiedzę. Z Nami to możliwe i osiągalne. Każdy Nas uczeń ma zagwarantowane, że jego osoba będzie potraktowana w sposób indywidualny. Do każdego ucznia podchodzimy z należytą atencją oraz ukierunkowaniem na jego potrzeby i oczekiwania.

   Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjekrakow.com.pl »

   Nauka języków to świetna decyzja, która przekłada się na wiele korzyści. Do nauki języków konieczne jest jednak odpowiednie podejście. Warto zdecydować się w takiej sytuacji na odpowiedniego korepetytora. Dzięki nam nauka niemieckiego w Krakowie będzie naprawdę prosta i komfortowa dla wszystkich osób i będzie przekładała się na wiele poważnych korzyści wynikających z tego działania.

   Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Sokrates.gda.pl przedszkole Gdańsk »

   Zastanawiasz się nad tym, jaka szkoła prywatna na terenie Gdańska będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem? Nasza szkoła prywatna Gdańsk jest odzwierciedleniem potrzeb! Najkrócej mówiąc, rozwijamy talenty i pomagamy, kiedy pojawiają się problemy. Wszystko, co chcesz wiedzieć, powinno znaleźć się na naszej stronie.

   Data dodania: 14 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Szkolenia-sgp Szkolenia dla pracowników »

   Nasza firma oferuje szkolenia dla pracowników, które organizujemy nie tylko w formie otwartej - wyjazdowej, ale także zamkniętej - w siedzibie firmy dowolnego Klienta. W naszej ofercie można znaleźć również wdrożenia ISO i Audyty personalne, nastawione na diagnozę zatrudnionych pracowników i wsparcie w kwestii wskazania ścieżki rozwoju zawodowego.

   Data dodania: 14 02 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: