\ Korkizchemii.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Korkizchemii.pl

Korkizchemii.pl

Szczegóły strony korkizchemii.pl:

 • ID: 3042
 • Tytuł: Korkizchemii.pl
 • URL: korkizchemii.pl
 • Kliknięć: 8
 • Wyświetleń: 354
 • CTR: 2.26%
 • Data dodania: 16 10 2017
 • Słowa kluczowe: korepetycje z chemii
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Korepetycje z zakresu chemii na różnym poziomie prowadzi doświadczony w pracy z uczniami i studentami nauczyciel z Warszawy. Proponuję pomoc w zakresie przygotowania do klasówki, egzaminu, matury, czy też olimpiady. Współpracuje również ze studentami, pomagając przygotować im się do sesji egzaminacyjnej.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Mr Math Arturwrobel.com »

   Korepetycje z matematyki online (e-learning). Kompleksowa nauka matematyki. Konsultacje z dziedzin: rachunek prawdopodobieństwa, analiza matematyczna, statystyka, algebra. Rozwiązywanie zadań z matematyki i dziedzin pokrewnych.

   Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl »

   Edukeo to nie tylko serwis internetowy dla uczniów, którzy szukają korepetytorów, ale również dla nauczycieli, którzy mogą udzielać korepetycji. Bez wątpienia każdy z nich znajdzie tu kogoś dla siebie. Korepetycje mogą dotyczyć podstawowych przedmiotów jak i bardziej wyrafinowanych tj. historia sztuki.

   Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • Prace magisterskie - pomocnaukowa.pl »

   Pomocnaukowa. pl to miejsce, w którym możesz liczyć na fachową pomoc przy pisaniu pracy. Zajmujemy się opracowaniami różnego typu, począwszy od prezentacji maturalnych po prace licencjackie i inne. Zapewniamy konspekty oraz bibliografię własną lub dostarczoną przez zleceniodawcę. Proponujemy dogodne formy zapłaty za usługę.

   Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Eduo »

   Za pośrednictwem EDUO korepetytorzy mogą udzielać korepetycji online, przy użyciu komputera, internetu i kamerki. Tym sposobem pomagają uczniom zdobyć wiedzę z obszaru różnych dziedzin – mechanika, budownictwo, mechanika budowlana, wytrzymałość materiałów oraz termodynamika i inne. Cały czas w ofercie pojawiają się nowe specjalizacje i przybywają nowi korepetytorzy.

   Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjegdynia.com.pl - korepetycje Gdynia opinie »

   Indywidualne korepetycje z angielskiego w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to z pewnością sposób na dobrze zdany egzamin maturalny, certyfikujący umiejętności czy inny sprawdzający wiedzę. Z Nami to możliwe i osiągalne. Każdy Nas uczeń ma zagwarantowane, że jego osoba będzie potraktowana w sposób indywidualny. Do każdego ucznia podchodzimy z należytą atencją oraz ukierunkowaniem na jego potrzeby i oczekiwania.

   Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjekrakow.com.pl »

   Nauka języków to świetna decyzja, która przekłada się na wiele korzyści. Do nauki języków konieczne jest jednak odpowiednie podejście. Warto zdecydować się w takiej sytuacji na odpowiedniego korepetytora. Dzięki nam nauka niemieckiego w Krakowie będzie naprawdę prosta i komfortowa dla wszystkich osób i będzie przekładała się na wiele poważnych korzyści wynikających z tego działania.

   Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Galileum.pl »

   Największe Centrum Kształcenia w Polsce GALILEUM sp. z o. o. w nowoczesny sposób przygotowuje kandydatów ubiegających się o rozszerzenie kwalifikacji zawodowych. Oddziały firmy mieszczą się na terenie całej Polski wraz z nowoczesnymi biurami szkoleniowymi. Oferujemy między innymi kurs: UDT, spawania, elektryczny, gazowy bądź szkolenia BHP i PPOŻ na poziomie podstawowym lub doszkalającym. Jako jedyni chwilę po zdanym egzaminie podajemy numery uprawnień, a same świadectwa wydawane są do 48 godzin. Zachęcamy do zapisów telefonicznych 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00. Więcej informacji na stronie internetowej.

   Data dodania: 17 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kurs jazdy na płycie poślizgowej Driver Academy »

   Dużymi krokami przypliża się do nas okres zimowy. Dla kierujących pojazdami jest to bardzo ciężki i niebezpieczny czas. Śnieg, zaspy czy oblodzenia to warunki z jakimi się spotykamy podczas wyjazdów samochodem w zimie, na które musi być odpowiednio przygotowany każdy kierowca. Ale tak naprawdę, ilu z nas potrafi sobie poradzić, gdy nagle samochód wpada w poślizg? W większości nie wiemy jak się wtedy zachować. Żeby się tego nauczyć warto skorzystać z kursów w szkole bezpiecznej jazdy driver academy :)

   Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Męski Fryzjer Szkolenie - szkolabarberska.pl »

   Jesteś barberem i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zapoznaj się z możliwościami jakie daje uczestnictwo w kursach barberskich organizowanych przez Warszawską Szkołę Barberingu. Prowadzimy szkolenia barberskie na najwyższym poziomie. Proponujemy również szkolenia na fryzjera męskiego. Organizujemy również kursy barberskie dla początkujących. Zapewniamy korzystne ceny.

   Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Tablice interaktywne Aktin »

   Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniu placówek edukacyjnych. Nasze wieloletnia obecność na rynku edukacyjnym pozwoliła nam wypracować niezbędne rozwiązania, które z powodzeniem wdrażamy w placówek oświatowych. W naszej ofercie znaleźć można realizacje pracowni językowych i terminalowych obejmujących dostawę oraz montaż tablic interaktywnych. W naszej ofercie znaleźć można produkty pozwalające znacząco uatrakcyjnić proces kształcenia. Dzieki stosowanych z naszej oferty pomocy dydaktycznych nauka w szkołach jest o wiele bardziej efektywna.

   Data dodania: 01 12 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: