\ Książki dla przedszkolaka - we.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Książki dla przedszkolaka - we.pl

Książki dla przedszkolaka - we.pl

Szczegóły strony https://we.pl:

 • ID: 11611
 • Tytuł: Książki dla przedszkolaka - we.pl
 • URL: https://we.pl
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 48
 • CTR: 8.33%
 • Data dodania: 08 06 2020
 • Słowa kluczowe: książki dla przedszkolaka, przygotowanie do szkoły
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Serwis we. pl to miejsce, gdzie każdy rodzic znajdzie książki do nauki czytania dla swojego dziecka. To nie wszystko, ponieważ ofertę Wydawnictwa Edukacyjnego uzupełniają poradniki dla rodziców czy książki dla nauczycieli. Poza tym to różne pomoce dla uczących się i kształcących, a w tym plany pracy, sprawdziany, testy czy scenariusze lekcji.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Chris »

   Zielone Szkoły to propozycja skierowana do szkół. Zapewniamy interesujące położenie ośrodka. Oferta, zapewniamy wybór zajęć: z geologii, rękodzieła, wycieczki, wspinaczki, gry, ogniska i dyskoteki.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Otspaw.com.pl »

   Ośrodek Techniki Spawalniczej posiada szeroki wachlarz szkoleń w zakresie spawania, które kończą się wydaniem certyfikatów. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całego kraju, więc swoją ofertę dostosowuje do konkretnego zamówienia na szkolenie pracowników. Przyjmuje również indywidualnych kandydatów swoim najlepszym absolwentom zapewnia zatrudnienie. Firma specjalizuje się także w przeprowadzaniu nadzoru spawalniczego w zakładach produkcyjnych. W swojej siedzibie przeprowadza badania laboratoryjne materiałów i złączy.

   Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
  • Westhill grywalizacja »

   Chcesz wiedzieć czym się inspirowaliśmy zakładając naszą firmę? Zależy Ci na poznaniu naszej ekipy trenerów? Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzenia strony westhill. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, dowiesz się na czym polega nasza działalność i przede wszystkim będziesz mógł w prosty sposób się z nami skontaktować. Pragniemy Cię poinformować, że mamy spore doświadczenie w realizowaniu dużych projektów. Do tej pory współpracowało z nami wiele renomowanych marek i bardzo nam zależy na tym, żebyś i Ty dołączył do grona zadowolonych klientów. Jeśli tylko chcesz ulepszyć proces zarządzania w swojej firmie. Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu dobrych relacji z klientami i na wyszkoleniu pracowników, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działamy już od 2004 roku i śmiało możemy powiedzieć, że przez ten okres zdobyliśmy spore doświadczenie. Wiemy na przykład, że każdego klienta trzeba potraktować indywidualnie. Chociaż same procesy szkoleniowe są do siebie bardzo podobne, to zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoja działalność może być wyjątkowa, a co za tym idzie potrzebuje także opracowania wyjątkowej strategii. My na przykład możemy Ci zaoferować tak popularny teraz projekt jakim jest grywalizacja. Zwrócimy uwagę na Twoją działalność, wdrożymy w życie plan, który będzie miał na celu zmotywowanie pracowników i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w procesie zdobywania nowych kontrahentów Twoim pracownikom towarzyszyły emocje zbliżone do tych pojawiających się w grach komputerowych.

   Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • ŁP-Eksper szkolenia bhp e-learning »

   Dzięki profesjonalnemu wsparciu, udzielanemu przez doradców ADR firmy ŁP-Eksper Łukasz Piszczek, możliwe okazuje się profesjonalne zrealizowanie wysokiej klasy kursów ADR na rozmaitych poziomach zaawansowania. Dodatkowo nasza firma przeprowadza również kursy HDS, a także szkolenia, w tym szkolenia BHP. Odczytujemy także karty kierowców i tachografy. Przekazujemy cenne informacje na temat pierwszej pomocy oraz organizujemy zajęcia praktyczne, jakie umożliwią skuteczne podniesienie Państwa kompetencji zawodowych.

   Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Męski Fryzjer Szkolenie - szkolabarberska.pl »

   Jesteś barberem i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zapoznaj się z możliwościami jakie daje uczestnictwo w kursach barberskich organizowanych przez Warszawską Szkołę Barberingu. Prowadzimy szkolenia barberskie na najwyższym poziomie. Proponujemy również szkolenia na fryzjera męskiego. Organizujemy również kursy barberskie dla początkujących. Zapewniamy korzystne ceny.

   Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Www.powr.pl - marynistyka »

   Pozycje książkowe opisujące polskie linie oceaniczne nie są tak liczne, jakbyśmy chcieli. Dlatego też wydawnictwo Porta Mare z radością przygotowuje kolejne pozycje z działu marynistyka. Na stronie powr. pl można przeczytać krótkie streszczenia, a także złożyć zamówienie. Wydawnictwo skupia się głównie na marynistyce, ale hasło Gdynia historia jest także poszukiwane. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, oferta została poszerzona również o tę tematykę. Wybierając się na Kaszuby przewodnik będzie dobrym dodatkiem. Takie pozycje także proponuje Porta Mare. Warto zajrzeć na stronę i złożyć zamówienie na książki, które bywają niedostępne w regularnej sprzedaży w innych sklepach.

   Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti »

   Powodzenie spektaklu w teatrze w dużym stopniu zależy od reżysera czy aktora, ale także całe zaplecze techniczne i praca operatorów ma ogromne znaczenie! Przyczyń się do sukcesu! Poznaj magię dźwięku i oświetlenia w KamArti, Szkole Rzemiosła Artystycznego. Prowadzimy praktyczne zajęcia z młodzieżą, a pomagają nam tym specjaliści z całej Polski. Otrzymaj tytuł plastyk, o specjalizacji realizacje intermedialne. Zapytaj o rekrutację – tel. 603 219 209. Zajrzyj na Kamarti. pl. Jesteśmy w Warszawie przy al. Solidarności 93 lok 4.

   Data dodania: 22 12 2019 · szczegóły wpisu »
  • Wydawnictwo Sumus »

   Celem naszej firmy jaką jest wydawnictwo sumus jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów książkowych po konkurencyjnej cenie. Dbamy o naszą reputację i staramy się, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami. Wydawnictwo sumus publikuje literaturę naukową, edukacyjną, referencyjną, biznesową, popularno-naukową, profesjonalną produkcję i kierunki artystyczne. Dzięki temu autorzy każdego profilu mogą zamówić u nas publikację swojej książki w najlepszym wykonaniu. Zasady publikowania oznaczają szacunek dla każdego klienta, od debiutanta po wybitnego pisarza.

   Data dodania: 28 05 2020 · szczegóły wpisu »
  • Prawo jazdy Bydgosz - Szkoła jazdy Jazdam »

   Chcesz zrobić prawko ale nie wiesz gdzie? Świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy Jazdam to miejsce idealne dla Ciebie. Nasi instruktorzy przekażą Ci wymaganą wiedzę do zdania prawka. Całość kursu prowadzona będzie w miłej i przyjemnej atmosferze, także nie masz się czym stresować. Na naszych jazdach nie zabraknie również profesjonalizmu, gdyż właśnie z takimi instruktorami współpracujemy. Rzetelność tych informacji możesz sprawdzić na podstawie opinii naszych kursantów. To co zdamy to razem?

   Data dodania: 01 07 2020 · szczegóły wpisu »
  • Wydawnictwo językowe - prestonpublishing.pl »

   Wyjątkowe książki do nauki języków obcych znajdziesz w ofercie wydawnictwa językowego Preston Publishing. Dzięki naszym pomocom, nauka języka stanie się czystą przyjemnością. Odwiedź naszą stronę internetową prestonpublishing. pl i sprawdź, co kryją w sobie nasze książki. Znajdziesz tam również poradnik, w jaki sposób najefektywniej korzystać z tworzonych przez nas materiałów.

   Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: