\ Kurs jazdy na płycie poślizgowej Driver Academy - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Kurs jazdy na płycie poślizgowej Driver Academy

Kurs jazdy na płycie poślizgowej Driver Academy

Szczegóły strony https://driveracademy.pl:

 • ID: 8403
 • Tytuł: Kurs jazdy na płycie poślizgowej Driver Academy
 • URL: https://driveracademy.pl
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 78
 • CTR: 2.56%
 • Data dodania: 15 11 2018
 • Słowa kluczowe: nauka, moto, szkoła, szkolenia
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Driver academy
 • Miasto: Warszawa
 • Województwo: Mazowieckie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Dużymi krokami przypliża się do nas okres zimowy. Dla kierujących pojazdami jest to bardzo ciężki i niebezpieczny czas. Śnieg, zaspy czy oblodzenia to warunki z jakimi się spotykamy podczas wyjazdów samochodem w zimie, na które musi być odpowiednio przygotowany każdy kierowca. Ale tak naprawdę, ilu z nas potrafi sobie poradzić, gdy nagle samochód wpada w poślizg? W większości nie wiemy jak się wtedy zachować. Żeby się tego nauczyć warto skorzystać z kursów w szkole bezpiecznej jazdy driver academy :)

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • F1 »

   Nauka Jazdy F1 w Szczecinie to nowoczesna szkoła jazdy prowadząca kursy nauki jazdy kat. A1, A2, A oraz B w tym z automatyczną skrzynią biegów. Dzięki kompetencji naszych instruktorów oraz ich indywidualnemu podejściu do każdego kursanta, kurs prawa jazdy już nie jest stresującym przeżyciem, a prawdziwą przygodą zakończoną udanym egzaminem państwowym prawa jazdy. Stawiamy na jakość szkolenia i profesjonalizm usług. Dokładamy wszelkich starań aby Nauka Jazdy F1 była najlepszą szkołą jazdy w Szczecinie. Dostosowując się do potrzeb naszych kursantów oferujemy szkolenie teoretyczne tygodniowe lub teorię weekendową. Oferujemy także szkolenie uzupełniające dla osób przed egzaminem państwowym oraz jazdy doszkalające dla osób już posiadających prawo jazdy. Z nami szybko i pewnie uzyskasz prawo jazdy potrzebnej kategorii lub prawko na automat, uprawniające do prowadzenia samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów.

   Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Auto-Holik »

   Ośrodek szkolenia kierowców Auto-Holik oferuje priorytetowe szkolenia na prawo jazdy kategorii "B", a ponadto jazdy doszkalające. Kadra instruktorska, posiadająca najwyższe kwalifikacje i przygotowanie zawodowe, zarówno w prowadzeniu pojazdów, jak również w przekazywaniu spersonalizowanych umiejętności i wiedzy podopiecznym. Chcesz nauczyć się jeździć samochodem albo innym pojazdem, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Nasze korporacji prowadzą kursy, a też doszkalanie kierowców, aby zdali egzamin prawa jazdy.

   Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Oes.com.pl instruktor nauki jazdy »

   Chcesz zdobyć nowy zawód i zostać instruktorem nauki jazdy? Jeśli spełniasz określone warunki możesz rozpocząć kurs instruktora prawa jazdy w naszym największym w Małopolsce Ośrodku Szkoleń Kierowców. Zapraszamy też wszystkich kursantów na pozostałe szkolenia z zakresu nauki prawa jazdy czy szkolenia zawodowe.

   Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
  • SafetyCar - szkoła jazdy »

   Zapraszamy Cię na stroną internetową firmy SafetyCar, która to jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy funkcjonującą w Częstochowie.
   Zatrudniani tu instruktorzy posiadają niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną, dzięki czemu do egzaminu na prawo jazdy przygotować potrafią każdego kursanta. Jeśli więc zależy Ci na przygotowaniu się do egzaminu w spokojnej i miłej atmosferze, to koniecznie wybierz właśnie naszą szkołę!

   Data dodania: 15 07 2016 · szczegóły wpisu »
  • MBajon.pl »

   Od 1990 roku auto szkoła M. Bajon szkoli przyszłych kierowców. Działamy profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami kursantów. Lekcje prowadzą doświadczeni i wyrozumiali instruktorzy, którzy dbają o życzliwą atmosferę podczas lekcji teoretycznych i praktycznych. Profesjonalna kadra, to największy atut ośrodka szkoleniowego M. Bajon. Dajemy gwarancję efektywnej, bezstresowej i przyjemnej nauki, w świetnej atmosferze. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B, A, C, D i innych.

   Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Extreme.lodz.pl »

   Prawo jazdy to wspaniała umiejętność i uprawnienie. Dzięki niemu możemy legalnie, w szybki i sprawny sposób przetransportować się z miejsca A do B. W szkole jazdy Extreme z Łodzi nauczysz się tej umiejętności. Przygotujemy Cię również do egzaminu na prawo jazdy. Nasza szkoła może pochwalić się największą liczną uczniów, którzy zaliczyli egzamin.

   Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Auto szkoła Labora Bełchatów »

   Prawo jazdy to podstawa w czasach, gdy na ulicach pojawia się coraz więcej samochodów. Firma Labora oferuje profesjonalne szkolenia nauki jazdy, które opatrzone są skutecznością. Proponujemy szkolenia, ale także kursy zawodowe. W naszym zespole nie może zabraknąć wykwalifikowanych i doświadczonej kadry pedagogicznej, która na swoim koncie posiada wiele certyfikatów i odbytych szkoleń. To nie tylko wysoka jakość usług, ale miła atmosfera, w której nauka będzie bardziej przyjemna.

   Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Oskaurinko.pl - Szkoła Jazdy Aurinko »

   Jeśli chcesz, aby marzenie pod tytułem: nauka jazdy Warszawa zostało zrealizowane z sukcesem, odwiedź stronę szkoły jazdy Aurinko. Oferta: prawo jazdy Warszawa jest w zasięgu Twojej ręki. Pomocni w nauce są zarówno cierpliwi, sympatyczni instruktorzy, jak również wartościowe materiały edukacyjne, które pomogą Ci przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Na stronie znajdziesz również blog, a na nim mnóstwo artykułów, które będą wspierały Cię w tym ważnym życiowym doświadczeniu. Zdasz za pierwszym razem!

   Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Prawo jazdy Łódź - palgan.pl »

   W sytuacji, gdy zależy Ci na tym, aby bez najmniejszych trudności przebrnąć przez kurs na prawo jazdy, a potem bez problemów zdać egzamin, to szkoła jazdy Palgan wydaje się jedynym sensownym wyjściem. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi informacjami, jakie prezentujemy na naszej stronie www lub zadzwoń.

   Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Osk-lambo.com »

   Jeżeli zależy ci na szybkim zaliczeniu egzaminu na prawo jazdy, a także nauczeniu się poprawnych zachowań na drodze, również w trudnych sytuacjach, Nasza szkoła jazdy jest dla ciebie stworzona. Nauka jazdy w Warszawie w naszej szkole odbywa się standardowo z podziałem na lekcje teoretyczne, a także zajęcia praktyczne. Część praktyczna to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy, znakomite samochody zgodne z tymi, w których używa się w egzaminach państwowych. Dzięki temu będziesz w stanie nauczyć się jeszcze lepiej samego pojazdu, jak również wszystkich przepisów ruchu drogowego, które umożliwią ci późniejsze zdanie egzaminu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: