\ Podkategoria: Kursy - strona 1 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Kursy Podkategoria: Kursy

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 05 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Kena »

  Tu znajdziesz stronę firmy prowadzącej profesjonalne kursy operatorów wózków. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje wózków, również wózki widłowe boczne. Od kilkunastu lat szkolimy w Polsce, a od 8 lat w krajach Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie w prowadzeniu kursów wózków widłowych, elastyczność i kompleksowe podejście pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń, o czym świadczą nasze referencje (DHL/Samsung Logistic Center Holandia, Randstad, Otto, Pran, Tempo Team czy Worktoday). Nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Urody Beutyco »

  Centrum Urody Beutyco prowadzi kursy kosmetyczne dla osób chcących zdobyć nowy zawód i podwyższyć kwalifikacje. Oferta obejmuje kompleksowe kursy kosmetyczne i kursy specjalistyczne.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gryf »

  Witam wszystkich odwiedzających stronę Szkoły Tańca. Nazywam się Katarzyna Urbańska, jestem właścicielką szkoły, oraz dyplomowaną nauczycielką tańca towarzyskiego. Od wielu lat moja Szkoła Tańca cieszy się współpracą z nowożeńcami. Moją Szkołę Tańca cechuje głównie system lekcji indywidualnych, które to para może wybrać dla siebie w dogodnym terminie. W Szkole Tańca GRYF znajdziecie Państwo pełen profesjonalizm, duży komfort i przede wszystkim bardzo ciepłą atmosferę. Zapraszam serdecznie - Katarzyna Urbańska.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • CPC24 »

  Nasza działalność polega na organizowaniu warsztatów przeznaczonych dla firm zajmujących się transportem. Kursy przeprowadzane są przez kompetentną załogę, pracowników wyższych szkół lub menedżerów większych firm transportowych. Zajmujemy się transportem od szeregu lat, z tego powodu znamy się na tym jak mało kto. Pracujemy z każdym przedsiębiorstwem. Potrafimy się dostosować, dlatego terenem naszych działań jest samo serce wielkopolski, ale również spotykamy się w firmie klienta. Nasze szkolenia kończy zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych, co powoduje zwiększeniem konkurencyjności firmy zajmującej się transportem. Wykonujemy swoją pracę efektywnie oraz bez ceregieli. Zaręczamy, że nasze kursy są zarówno efektywne i na pewno nie nudne.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Uczymyratowac.pl »

  Drodzy Państwo. Organizujemy szkolenia udzielania pierwszej pomocy dla osób indywidualnych oraz grup. Nasze kursy prowadzimy na podstawie wskazań zgodnych z ERC. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel medyczny, zatrudnieni na co dzień w ratownictwie medycznym. Przeprowadzany przez naszych szkoleniowców trening pierwszej pomocy pozwoli Państwu prawidłowo udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Poprawnie udzielona pierwsza pomoc niezmiernie często ratuje życie osoby potrzebującej.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Otspaw.com.pl »

  Ośrodek Techniki Spawalniczej posiada szeroki wachlarz szkoleń w zakresie spawania, które kończą się wydaniem certyfikatów. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całego kraju, więc swoją ofertę dostosowuje do konkretnego zamówienia na szkolenie pracowników. Przyjmuje również indywidualnych kandydatów swoim najlepszym absolwentom zapewnia zatrudnienie. Firma specjalizuje się także w przeprowadzaniu nadzoru spawalniczego w zakładach produkcyjnych. W swojej siedzibie przeprowadza badania laboratoryjne materiałów i złączy.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uwodzenieipodryw.pl »

  Czujemy się niezręcznie w relacjach z kobietami, boimy się odtrącenia oraz tego, że staniemy się tylko przyjaciółmi dla kobiety a ona i tak znajdzie sobie kogoś innego. Takie naturalne reakcje są błędne i dlatego szkoła uwodzenia ma za zadanie pozwolić ci zrozumieć co robisz źle po to, abyś mógł to naprawić. Szkolenie z uwodzenia to najlepsza metoda na podryw, dzięki któremu poznamy wiele różnych kobiet. Kurs podrywania to przede wszystkim nauka i właśnie już teraz pora, abyś nadrobił braki i skorzystał z naszych usług.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podrywam.pl podrywanie- najczęściej popełniane błędy? »

  Jesteś wykształconym, pewnym siebie i atrakcyjnym mężczyzną, ale nie możesz utrzymać stałego związku? A może podrywanie dziewczyn w ogóle Ci nie wychodzi? Jeśli chcesz sprawdzić jakie błędy popełniasz, to zapraszam do zapoznania się z moimi wskazówkami. Na stronie znajdziesz kilka artykułów w których podrywanie odgrywa główną rolę. Powiem Ci jak rozmawiać z kobietami, jak rozgryźć ich umysł i jak być dla nich atrakcyjnym. Zdobywaj wiedzę i nowe doświadczenia. Nie bój się walczyć o swoje marzenia. Zapraszam.

  Data dodania: 12 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uwodzeniekobiet.com.pl jak skutecznie uwieść kobietę »

  Skuteczne uwodzenie kobiet to przede wszystkim pewność siebie, spontaniczność i kreatywność. O tym wszystkim możesz dowiedzieć się więcej poprzez artykuły zamieszczone na stronie internetowej uwodzeniekobiet. com. pl. Prezentowane na łamach tego serwisu treści oraz materiały filmowe pozwolą na pozyskanie wiedzy jak uwieść kobietę. Autor tekstów prezentuje nie tylko praktyczne wskazówki, ale prezentuje również techniki podrywu, a także wskazuje najczęściej popełniane przez mężczyzn błędy w danej sytuacji.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • CDZ Kurs Kierownika Wycieczek »

  Centrum Doskonalenia Zawodowego jest jednostką edukacyjną oferującą kursy i szkolenia dostosowane do potrzeb aktualnego rynku pracy. Prowadzimy zajęcia w formie nowoczesnego e-learningu. W ofercie posiadamy m. in. kursy dla spedytorów, pośredników w obrocie nieruchomościami, konsultantów ślubnych, pilotów wycieczek, animatorów czasu wolnego, rezydentów biura podróży, przedstawicieli handlowych czy telemarketerów. Prowadzimy również kurs z zakresu kadr i płac oraz wiele innych szkoleń. Wydajemy zaświadczenia na drukach MEN potwierdzające zdobyte umiejętności. Nasze zaświadczenia są ważne na obszarze całej UE.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi kursy - e-opiekun.pl »

  Prowadzimy szkolenia dla opiekunów w żłobkach i innych placówkach opieki nad dzieckiem. Kursy organizowane przez firmę EDUMI mają formę e-learningu (zarówno zajęcia, jak i egzaminy). Absolwentom wydajemy certyfikaty potwierdzające nabyte kwalifikacje – są to dokumenty wydawane w oparciu o decyzję Ministra Pracy i Polityki Społecznej i uprawniają do podjęcia zatrudnienia w żłobkach, klubach malucha czy założenia działalności polegającej na domowej opiece nad dziećmi. Oprócz szkoleń dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym prowadzimy także kursy uzupełniające, szkolenia dla wolontariuszy oraz kursy dziennego opiekuna.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bhp-lex.pl »

  Oferta bhp-lex. pl skierowana jest do firm i osób prywatnych. Jeżeli tylko potrzebują Państwo pomocy z zakresu BHP, to jesteśmy do dyspozycji. Mamy stosowne uprawnienia, kursy możemy przeprowadzić bezpośrednio w Państwa firmie, ale serdecznie zapraszamy także do naszej siedziby. Nie biomy się trudnych pytań i zawsze dajemy szczegółowe instrukcje.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Proxymo warsztaty administratorów bezpieczeństwa informacji »

  Proxymo to firma wyspecjalizowana w ochronie danych osobowych. Audyty, wdrożenia efektywnych rozwiązań w małych i średnich firmach, szkolenia z bezpieczeństwa danych osobowych to nasze najważniejsze specjalizacje. Dzięki nam wyeliminujecie Państwo wszystkie błędy związane z ochroną danych osobowych klientów. Doradzamy również Administratorom Danych Osobowych. Udostępniamy im wiele merytorycznych opracowań, pomoc prawną, bieżące konsultacje. Działamy zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Excel - Itschool.pl »

  Szkolenia Excel wykonywane są dla grup indywidualnych oraz dla firm. Niektóre firmy same zgłaszają się, aby zorganizować kurs Excel dla pracowników. Jest to zapewnienie firmie dodatkowych kwalifikacji i dzięki temu każdy pracownik może posiąść odpowiednią wiedzę, dotyczącą obsługi arkusza kalkulacyjnego. Wydawać się może to bardzo proste, a jednak obsługa tego programu nie jest wcale tak banalna. Dlatego właśnie organizuje się kursy, które mają na celu przygotować pracowników biurowych do pracy na tym programie.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy wizażu w Warszawie - beautylux.com.pl »

  Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux działa na rynku szkoleniowym od 15 lat, zapewniając swoim kursantom możliwość udziału w zajęciach z zakresu kosmetyki, wizażu, stylizacji paznokci, masażu oraz wiele innych kursów, związanych z dbaniem o urodę. Profesjonalna kadra pracowników działa na zasadzie dobrych materiałów szkoleniowych oraz kosmetyków, które dostępne są również dla kursantów.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Dietetyki dieta antyhistaminowa »

  Pragniesz zdobyć wiedzę w temacie dietetyki? Szukasz informacji na temat kursów dietetyki online, lub kursów dietetyki z certyfikatem? Sprawdź co proponuje Akademia Dietetyki. Polecamy: kurs żywienie, żywienie w sporcie online i inne.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uzupełnienie wiedzy przed maturą - kursymaturalne.pl »

  Marzysz o studiach na wybranym kierunku, ale obawiasz się, że nie dasz rady napisać matury na wystarczająco dobrym poziomie? Niczym się nie martw. Kursy maturalne EDUKARIS to coś specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj kursy w sam raz dla siebie. Z nami zdanie matury będzie naprawdę proste i co najważniejsze jej wyniki będą zdumiewająco dobre.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Szkolenia biznesowe to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Wiemy jak ważny to aspekt dla każdego Przedsiębiorcy dlatego wspieramy go w organizacji takiego szkolenia. Zapewniamy doskonałą kadrę, grono wybitnych specjalistów z poszczególnych branż. Zapewniamy materiały szkoleniowe, filmy instruktażowe, pomoc na każdym etapie oraz efektywne formy kształcenia. Szkolenia i kursy to nie jedyna domena naszej działalności. Zajmujemy się również doradztwem. Wspieramy naszych Klientów w różnych aspektach prowadzenia firmy. Po więcej szczegółów odsyłamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka programowania - akademia108.pl »

  Interesuje Cię branża IT, jesteś cierpliwy i wytrwały, z determinacją poszukujesz rozwiązań problemów i testujesz różne możliwości? W takim razie praca programisty będzie dla Ciebie idealna! Zacząć możesz od intensywnego kursu w Akademii 108, dzięki któremu zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne, dzięki którym będziesz mógł zacząć własną przygodę z programowaniem.

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów Trainer's Essential Skills »

  Rozwinięcie kompetencji wymaga wiele od przyszłych managerów i należy pamiętać, że samodzielne konfrontacje z managmentem nie zawsze się sprawdza. Pamiętaj, że szkoła trenerów może wesprzeć cię na ścieżce kariery! Chcesz wiedzieć, jak osiągać sukces? Jak mówić, by zostać wysłuchanym? jak budować wizerunek i autorytet lidera? Pozornie błahe sprawy często wymagają pełnych mobilizacji działań i wskazówek specjalistów. Mamy dla Państwa świetną propozycję - Szkoła trenerów TES pozwoli Wam osiągnąć sukces i stać certyfikowanym coachem biznesu. Nie trzeba wiele by osiągnąć sukces, bowiem do Państwa dyspozycji są specjaliści i trenerzy znani w całym kraju.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Najnowsze wiadomości:

Kursy - nowa strona:

Adres: