\ Podkategoria: Kursy - strona 2 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Kursy Podkategoria: Kursy

 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Szkolenia biznesowe to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Wiemy jak ważny to aspekt dla każdego Przedsiębiorcy dlatego wspieramy go w organizacji takiego szkolenia. Zapewniamy doskonałą kadrę, grono wybitnych specjalistów z poszczególnych branż. Zapewniamy materiały szkoleniowe, filmy instruktażowe, pomoc na każdym etapie oraz efektywne formy kształcenia. Szkolenia i kursy to nie jedyna domena naszej działalności. Zajmujemy się również doradztwem. Wspieramy naszych Klientów w różnych aspektach prowadzenia firmy. Po więcej szczegółów odsyłamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka programowania - akademia108.pl »

  Interesuje Cię branża IT, jesteś cierpliwy i wytrwały, z determinacją poszukujesz rozwiązań problemów i testujesz różne możliwości? W takim razie praca programisty będzie dla Ciebie idealna! Zacząć możesz od intensywnego kursu w Akademii 108, dzięki któremu zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne, dzięki którym będziesz mógł zacząć własną przygodę z programowaniem.

  Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów Trainer's Essential Skills »

  Rozwinięcie kompetencji wymaga wiele od przyszłych managerów i należy pamiętać, że samodzielne konfrontacje z managmentem nie zawsze się sprawdza. Pamiętaj, że szkoła trenerów może wesprzeć cię na ścieżce kariery! Chcesz wiedzieć, jak osiągać sukces? Jak mówić, by zostać wysłuchanym? jak budować wizerunek i autorytet lidera? Pozornie błahe sprawy często wymagają pełnych mobilizacji działań i wskazówek specjalistów. Mamy dla Państwa świetną propozycję - Szkoła trenerów TES pozwoli Wam osiągnąć sukces i stać certyfikowanym coachem biznesu. Nie trzeba wiele by osiągnąć sukces, bowiem do Państwa dyspozycji są specjaliści i trenerzy znani w całym kraju.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolawizazu.pl »

  Szukasz pomysłu na życie? Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Jeśli chcesz mieć coś wspólnego z charakteryzacją, to odwiedź stronę szkolawizazu. pl, zobacz jak działamy i już teraz wybierz jeden z dostępnych kursów. Organizujemy także profesjonalne warsztaty i szkolenia na przykład z robienia typowego makijażu ślubnego i wielu innych.

  Data dodania: 06 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Wrocław - ams.edu.pl »

  Pod adresem www. AMS. edu. pl będziecie mieli Państwo okazję poznać bliżej Akademię Mistrzostwa Sportowego, w skrócie AMS, która działa w wielu miastach Polski - między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku czy chociażby w Rzeszowie. Wszystkie szkolenia oraz kursy - między innymi kurs trener personalny, to naprawdę bardzo wysoki poziom.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs animatora czasu wolnego Stageman »

  Chcesz zostać animatorem czasu wolnego? Skorzystaj z oferty animacja-stageman. pl! Wyspecjalizowany zespół trenerów w profesjonalny u nowoczesny sposób zainspiruje Cię do kreatywnej pracy z ludźmi. Nauczysz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami, zobaczysz wiele przykładów gier i zabaw do zastosowania w animacji, a także poznasz najważniejsze zasady konferansjerki.

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tomsad kursy i szkolenia z zakresu elektroniki »

  Strona zawierająca opisy kursów oraz szkoleń podejmujący tematykę podstaw obsługi programatorów i pamięci. Dla bardziej zaawansowanych uczestników proponujemy kurs z zakresu dorabiania kluczy gdzie kursanci uczą się jak poprawnie lutować, pracować z transponderami oraz dorabiać klucze na przykładzie stacyjek. Innym ze szkoleń jest ABC - CAN podczas którego kursanci uczą się jak nadawać i odbierać ramki, pracować z magistralą can i komunikować na interfejsie. W naszej ofercie mamy kilka rodzai kursów z serii Tuning. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opensailing.com »

  Kursy żeglarskie i motorowodne od żeglarza do kapitana, szkolenia specjalistyczne i instruktorskie realizuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne dla dzieci, młodzieży i dorosłych wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie prezentujemy na naszej stronie. Proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych dla firm oraz eventów i regat, które w całości planujemy - od trasy i programu, po wyżywienie i wynajmem zakwaterowania dla uczestników. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty Vedic Art Marta Kolarz »

  17 zasad tworzenia dzieła artystycznego, które poznajemy na zajęciach odnoszą się także do każdego innego procesu twórczego. Opierają się bowiem na starożytnej wiedzy wedyjskiej, czyli na uniwersalnej wiedzy o świecie i procesach w nim zachodzących. n nProces tworzenia obrazu malarskiego jest skorelowany z każdym innym procesem tworzenia w naszym życiu. Można tu znaleźć analogie zarówno w krótkotrwałych aktywnościach, których się podejmujemy, jak i długoterminowych planach i realizacjach naszego życia. nnTwoje nastawienie do nowego obrazu koreluje z Twoim nastawieniem do każdego nowego wyzwania, zadania w życiu (czy z ciekawością i entuzjazmem do tego podchodzisz, czy z niechęcią czy lękiem, że się nie uda? ) Czy ciekawią Cię nowe rozwiązania? Czy raczej wolisz zostać przy starych i sprawdzonych. Jeśli choć trochę się orientujesz w zasadach działania ludzkiego umysłu, to wiesz, że niechętnie wychodzimy ze swojej strefy komfortu, wolimy stosować znane i sprawdzone rozwiązania. Tylko, że one mogą nie zadziałać w obliczu nowego wyzwania. nnZdobywamy umiejętność świadomego reagowania i działania w każdej sytuacji, która nas spotka. nnVedic Art jest metodą stworzoną przez szwedzkiego malarza Curta Kallmana. Jest to wyjątkowa i genialna metoda, która otwiera przed Tobą nowe możliwości dotarcia do swojego wnętrza. nnJak wyglądają zajęcia na warsztatach Vedic Art? n- tzw. detoks mentalny:n- wyłączamy wewnętrznego krytykan- wyłączamy swoje role społeczne i schematy działania (ego w naturze się rozpuszcza)n- dajemy sobie prawo do odkrycia potencjału, którym jestemn- przestaję myśleć, zaczynam być (stan pomiędzy myślami) – jestem w kontemplacjinnCały proce jednego stopnia trwa 4 dninKursy odbywają się systematycznie w całej Polsce, najczęściej w systemie weekendowym.

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.akademia-spa.pl »

  Chcesz poznać techniki Tajskiego masaż stóp z elementami refleksologii lub stemplami? A może interesuje Cię filozofia Lomi Lomi Nui? Jeśli tak, zapraszamy na szkolenia do Akademii Spa w Warszawie, gdzie do dyspozycji uczestników jest 7 kursów, jakie obejmują także kurs Japońskiego masażu twarzy, Terapeuty Ayurvedyjskiego czy Terapeuty Spa - 4 techniki masażu. Stawiamy na jakość szkoleń i kompetencje, nie na ilość. Naszym atutem są doświadczeni instruktorzy z wieloletnią praktyką, którzy prowadzą zajęcia w kameralnych grupach - 8-osobowych, co warunkuje wysoki standard kursów - zapraszamy!

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursgitary.pl nauka gry na gitarze Wrocław »

  Szukasz dobrych lekcji gitary we Wrocławiu? Doskonale trafiłeś. Oferuję naukę gry na gitarze, podchodząc do każdego swojego ucznia w sposób indywidualny. Jeśli marzysz o tym, by zostać gitarzystą w zespole rockowym, zrób pierwszy krok już teraz i zapisz się na lekcje gitary przez internet lub zadzwoń, by umówić się na konsultację. Jeśli muzyka to Twoja pasja, ale nigdy nie miałeś odwagi spróbować samodzielnej gry na gitarze, również zachęcam do kontaktu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w grze, jak i w prowadzeniu lekcji.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Database Consulting Sp. z o.o. »

  System zarządzania bazami danych taki jak np. Oracle, IBM SQL, APEX, DBA, MSSQL, a także DB2 to program służący do przechowywania, usuwania, aktualizowania i pobierania danych w bazie danych. Te bazy danych mogą być ograniczone do jednego komputera stacjonarnego lub mogą być przechowywane również na dużych serwerach.

  Data dodania: 31 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy dla rehabilitantów - RehaKursy »

  Podnoszenie kwalifikacji w branży medycznej jest bardzo istotne. Firma RehaKursy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w jej ofercie możemy odnaleźć profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów oraz kursy dla rehabilitantów, które odbywają się w największych miastach w Polsce. Kurs dla fizjoterapeutów to doskonałe połączenie wiedzy medycznej z praktycznymi ćwiczeniami umożliwiającymi rozwój zawodowy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę ze świata medycznego. Kurs rehabilitanta to propozycja dla dyplomowanych fizjoterapeutów, jak również lekarzy i studentów medycyny, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Piszczekszkolenia.pl/adr-kursy »

  Przewóz towarów zaklasyfikowanych jako niebezpieczne jest regulowany zarówno przepisami krajowymi, jak i międzynarodowymi. Zgodność z tymi wymogami pozwala nie tylko uniknąć wszelkich roszczeń ze strony organów regulacyjnych, ale również zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas przewozu substancji niebezpiecznych a także podczas ich załadunku, transportu, rozładunku i składowania. Z tego powodu wymagane są szkolenia ADR Rybnik. Bez odpowiedniego przeszkolenia kierowcy i specjaliści nie mogą wykonywać tej pracy.

  Data dodania: 13 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenie na patent sternika jachtowego - Junga »

  Placówka żeglugi Junga to niezapomniane rejsy i warsztaty żeglarskie, za sprawą którym możecie nauczyć się całkiem nowych umiejętności. Przekonajcie się, że wspólnie z nami zaczniecie nową, jakże niesamowitą przygodę w swoim życiu. Żeglowanie po jeziorze to wprawdzie nie tylko sama przyjemność, ale również mnóstwo obowiązków, dzięki którym zapewnicie sobie bezpieczeństwo, jak również swoim bliskim. Musicie wyuczyć się nawigować, sterować, wyznaczać akuratnie trasę, jak również współdziałać z całą załogą. W związku z tym przed momentem organizujemy kurs na patent żeglarza jachtowego w trybie weekendowym, lub tygodniowym. U nas możecie zapisać się także na warsztaty na sternika morskiego. Co więcej namawiamy na rejsy, podczas których będziecie mogli podszkolić swoje umiejętności i również wyrobić potrzebne Wam godziny.

  Data dodania: 19 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat kompetencji zawodowych kurs - www.koal.com.pl »

  Firma szkoleniowa KOAL zaprasza na kurs kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego – kurs spedytora. Kurs kompleksowo przygotowuje uczestników do podejścia do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego organizowany przez ITS. Aktualne terminy kursu dostępne są na stronie internetowej firmy szkoleniowej KOAL pod adresem Koal. com. pl.

  Data dodania: 01 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z medycyny estetycznej i kosmetologii • JS Medical Solutions »

  Akademia medycyny estetycznej i kosmetologii JS Medical Solutions zaprasza do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej. Oferujemy kursy z zakresu: wypełniacze kwas hialuronowy, mezoterapia, lipoliza, osocze bogatopłytkowe, nici PDO, makijaż permanentny. Jesteśmy placówką akredytowaną przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych Ministerstwa Edukacji. Szkolenia prowadzone w małych dwuosobowych grupach. Możliwość uzyskania dofinansowania.

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy »

  Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy to szybki i wygodny sposób na to, aby zdobyć tytuł „Ratownika KPP”. Jeżeli ktoś nie ma wykształcenia medycznego, a na przykład chce współpracować z profesjonalnymi służbami ratownictwa medycznego czy jednostkami GOPR, WOPR, TOPR, OSP, PSP, Policja, SG, ZHP, PCK, wystarczy, że uda się na wspomniany kurs, który odbywa się w wielu miastach jak – Białystok, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Kraków.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: