\ Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl

Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl

Szczegóły strony www.edukeo.pl:

 • ID: 2030
 • Tytuł: Nauka języka angielskiego - Edukeo.pl
 • URL: www.edukeo.pl
 • Kliknięć: 143
 • Wyświetleń: 478
 • CTR: 29.92%
 • Data dodania: 26 08 2015
 • Słowa kluczowe: skuteczne korepetycje, nauka języka obcego, pomoc w nauce
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Edukeo to nie tylko serwis internetowy dla uczniów, którzy szukają korepetytorów, ale również dla nauczycieli, którzy mogą udzielać korepetycji. Bez wątpienia każdy z nich znajdzie tu kogoś dla siebie. Korepetycje mogą dotyczyć podstawowych przedmiotów jak i bardziej wyrafinowanych tj. historia sztuki.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Mr Math Arturwrobel.com »

   Korepetycje z matematyki online (e-learning). Kompleksowa nauka matematyki. Konsultacje z dziedzin: rachunek prawdopodobieństwa, analiza matematyczna, statystyka, algebra. Rozwiązywanie zadań z matematyki i dziedzin pokrewnych.

   Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Kolorowe Przedszkole »

   Postaw na Kolorowe Przedszkole. To przedszkole saska kępa, które spełni oczekiwania każdego rodzica oraz dziecka. Jest to przedszkole prywatne, z małymi grupkami dzieci. W tym przedszkolu Twoje dziecko nie będzie się nudzić. Zapewniamy, że prywatne przedszkole saska kępa gwarantuje dziecku rozwój we wszystkich dziedzinach: nauce języków obcych, muzyce, gotowaniu, ekologii i wielu innych. Do naszego przedszkola przyjmowane są również dzieci z autyzmem oraz z cukrzycą. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

   Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Korkizchemii.pl »

   Korepetycje z zakresu chemii na różnym poziomie prowadzi doświadczony w pracy z uczniami i studentami nauczyciel z Warszawy. Proponuję pomoc w zakresie przygotowania do klasówki, egzaminu, matury, czy też olimpiady. Współpracuje również ze studentami, pomagając przygotować im się do sesji egzaminacyjnej.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kursy dla rehabilitantów - RehaKursy »

   Podnoszenie kwalifikacji w branży medycznej jest bardzo istotne. Firma RehaKursy doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w jej ofercie możemy odnaleźć profesjonalne szkolenia dla fizjoterapeutów oraz kursy dla rehabilitantów, które odbywają się w największych miastach w Polsce. Kurs dla fizjoterapeutów to doskonałe połączenie wiedzy medycznej z praktycznymi ćwiczeniami umożliwiającymi rozwój zawodowy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę ze świata medycznego. Kurs rehabilitanta to propozycja dla dyplomowanych fizjoterapeutów, jak również lekarzy i studentów medycyny, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę.

   Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Prace magisterskie - pomocnaukowa.pl »

   Pomocnaukowa. pl to miejsce, w którym możesz liczyć na fachową pomoc przy pisaniu pracy. Zajmujemy się opracowaniami różnego typu, począwszy od prezentacji maturalnych po prace licencjackie i inne. Zapewniamy konspekty oraz bibliografię własną lub dostarczoną przez zleceniodawcę. Proponujemy dogodne formy zapłaty za usługę.

   Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Eduo »

   Za pośrednictwem EDUO korepetytorzy mogą udzielać korepetycji online, przy użyciu komputera, internetu i kamerki. Tym sposobem pomagają uczniom zdobyć wiedzę z obszaru różnych dziedzin – mechanika, budownictwo, mechanika budowlana, wytrzymałość materiałów oraz termodynamika i inne. Cały czas w ofercie pojawiają się nowe specjalizacje i przybywają nowi korepetytorzy.

   Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Nauka programowania - akademia108.pl »

   Interesuje Cię branża IT, jesteś cierpliwy i wytrwały, z determinacją poszukujesz rozwiązań problemów i testujesz różne możliwości? W takim razie praca programisty będzie dla Ciebie idealna! Zacząć możesz od intensywnego kursu w Akademii 108, dzięki któremu zdobędziesz potrzebne umiejętności praktyczne, dzięki którym będziesz mógł zacząć własną przygodę z programowaniem.

   Data dodania: 18 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjegdynia.com.pl - korepetycje Gdynia opinie »

   Indywidualne korepetycje z angielskiego w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to z pewnością sposób na dobrze zdany egzamin maturalny, certyfikujący umiejętności czy inny sprawdzający wiedzę. Z Nami to możliwe i osiągalne. Każdy Nas uczeń ma zagwarantowane, że jego osoba będzie potraktowana w sposób indywidualny. Do każdego ucznia podchodzimy z należytą atencją oraz ukierunkowaniem na jego potrzeby i oczekiwania.

   Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Korepetycjekrakow.com.pl »

   Nauka języków to świetna decyzja, która przekłada się na wiele korzyści. Do nauki języków konieczne jest jednak odpowiednie podejście. Warto zdecydować się w takiej sytuacji na odpowiedniego korepetytora. Dzięki nam nauka niemieckiego w Krakowie będzie naprawdę prosta i komfortowa dla wszystkich osób i będzie przekładała się na wiele poważnych korzyści wynikających z tego działania.

   Data dodania: 15 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Prawo jazdy Łódź - palgan.pl »

   W sytuacji, gdy zależy Ci na tym, aby bez najmniejszych trudności przebrnąć przez kurs na prawo jazdy, a potem bez problemów zdać egzamin, to szkoła jazdy Palgan wydaje się jedynym sensownym wyjściem. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi informacjami, jakie prezentujemy na naszej stronie www lub zadzwoń.

   Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: