\ Popolskupopolsce.edu.pl polski dla obcokrajowców - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Popolskupopolsce.edu.pl polski dla obcokrajowców

Popolskupopolsce.edu.pl polski dla obcokrajowców

Szczegóły strony popolskupopolsce.edu.pl:

 • ID: 2513
 • Tytuł: Popolskupopolsce.edu.pl polski dla obcokrajowców
 • URL: popolskupopolsce.edu.pl
 • Kliknięć: 90
 • Wyświetleń: 471
 • CTR: 19.11%
 • Data dodania: 05 01 2016
 • Słowa kluczowe: kurs języka polskiego, polski dla początkujących, nauka języka polskiego
 • Kategorie:
 • Województwo: Małopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nie da się co stwierdzić z czystym sumieniem, że nauka języka polskiego jest równie łatwa co angielskiego, ale regularność przynosi owoce. Polski dla początkujących to doskonała opcja, aby poznać najważniejsze słowa i zasady gramatyki, które poskutkują większą swobodą w rozmowach z Polakami. Zapraszamy!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kursy angielskiego - perfect.ids.pl »

   „Euroschool Perfect” to białostocka szkoła językowa organizująca kursy z zakresu języka angielskiego. Prezentowana placówka dydaktyczna zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Z bogatej oferty opisywanej szkoły mogą również korzystać przedsiębiorstwa. Opisywana szkoła językowa zajmuje się prowadzeniem kursów unijnych, z których mogą korzystać pracownicy i pracodawcy. Dostępne są też kursy języka angielskiego dla osób w wieku powyżej 50 lat.

   Data dodania: 07 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Nauka angielskiego w domu - www.speakingo.pl »

   Oferta naszej firmy dostępne za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej Speakingo dotyczy nowocześnie przygotowanego kursu języka angielskiego, który pozwala na bardzo skuteczne realizowania nauki mówienia po angielsku. Na naszej stronie zapewniamy dostęp do kursu, które pozwala na wykorzystanie mówienia do mikrofonu pełnych zdań a także zadawania pytań co pozwala na bardzo szybką naukę porozumiewania się po angielsku.

   Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Fiszkoteka.pl »

   Fiszkoteka to internetowy serwis, w którym można znaleźć specjalne fiszki do nauki różnych słówek oraz zwrotów. Bardzo istotną zaletą jest możliwość szybkiej nauki wielu języków, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, norweski oraz szwedzki. Z tej nowoczesnej metody mogą korzystać indywidualni użytkownicy, szkoły, a także firmy. Warto dodać, że strona ta oferuje również dostęp do specjalnych kursów językowych, dzięki którym można jeszcze bardziej poszerzyć swoją znajomość wielu różnych europejskich języków.

   Data dodania: 01 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Nika.edu.pl »

   Nasza szkoła języka polskiego z Poznania NiKA proponuje wszystkim zainteresowanym osobom profesjonalny kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Naszym sporym atutem jest z pewnością fakt, iż nie stawiamy na ilość, lecz szukamy indywidualnego podejścia do każdego. Typowy kurs języka polskiego dla obcokrajowców w Poznaniu odbywa się w grupach do 10 osób. Warte zaznaczenia jest także to, że nie przywiązujemy się do jednego podręcznika, dajemy maksymalną ilość wiedzy, a przy tym poszerzamy słownictwo i pomagamy pozbyć się bariery językowej.

   Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Po angielsku - język angielski dla każdego »

   Dzięki naszej stronie internetowej „Po angielsku - język angielski dla każdego” znajdą Państwo dla siebie niezwykle przydatne w codziennej konwersacji słówka i zwroty po angielsku. Zostały one zebrane w odpowiednie grupy tematyczne związane z podawaniem godziny, daty, adresu, kierunku, jak i dotyczą one liczb po angielsku. Będą z pewnością pomocne w nauce języka angielskiego. Na naszej stronie znajdują się również wzory pisania CV i listów motywacyjnych.

   Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Speakin.pl »

   Speakin. pl to portal językowy. Uczymy, jak pisać i mówić po angielsku, czy po niemiecku. Ułatwiamy przygotowanie do najważniejszych egzaminów językowych. Omawiamy od podstaw kluczowe zasady. Udzielamy porad językowych. Tworzymy grupy słówek z angielskiego i niemieckiego, co pozwala na szybkie przyswojenie podstaw. Nasza platforma funkcjonuje bezpłatnie.

   Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalnie angielski Wrocław - Queen's School of English »

   Poznawanie języka angielskiego jest współcześnie podstawową umiejętnością, bez której trudno zaistnieć na rynku pracy. Język ten stał się językiem uniwersalnym, który na dobre zagościł w świecie nauki i również wielkiego biznesu. Wiemy o tym po mistrzowsku, z tej przyczyny nasza oferta kursów językowych została przygotowana tak, tak aby każdy mógł z niej skorzystać. Tworząc ją, postawiliśmy nie tylko na znajomość rzeczy, lecz a oprócz tego na elastyczność. Obok zajęć dla początkujących oraz lekcji dla dzieci, znajdziecie tu ciekawą propozycję zajęć dla tych, którzy język angielski chcą wykorzystywać w swej pracy. Język angielski w biznesie, kurs dla firm - oto oferta dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o swą karierę zawodową. Kurs w mniejszych grupach oraz indywidualne lekcje są kolejnymi ofertami, stworzonymi z myślą o ludziach biznesu.

   Data dodania: 10 07 2019 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła hiszpańskiego ProfiLingua »

   Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej szkoły, gdzie prowadzimy kursy językowe. Z pewnością doskonale uczymy angielskiego w Warszawie. Polecamy nasze kursy ze względu na ogromne doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Gwarantujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny naszych kursów. Mamy wiele szkół na terenie całej Polski, dlatego z pewnością każdy z was znajdzie doskonałą szkołę dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów języków: chińskiego, francuskiego czy też hiszpańskiego.

   Data dodania: 21 10 2019 · szczegóły wpisu »
  • Jezyki.katowice.pl »

   W dzisiejszych czasach opanowanie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym powinno być priorytetem każdego przedsiębiorcy. Jeśli prowadzisz firmę, a interesują Cię kursy angielskiego, to zapraszamy Cię na Jezyki. Katowice. pl. Nasza oferta, choć kompleksowa, może być również indywidualna. Cechujemy się komfortowym podejściem do kursantów, a oni sami z racji tego komfortu bez trudu opanowują język w czasie, który zakłada kurs. Jeśli nasza oferta budzi Twoje zainteresowanie, to zapraszamy do kontaktu.

   Data dodania: 08 01 2020 · szczegóły wpisu »
  • Przedszkola Mokotów »

   Przedszkola Mokotów zapraszają do rekrutacji. Przedszkole prywatne, niepubliczne o nazwie Wszystkie Skarby Mamy, w którym profesjonalna kadra pedagogiczna prowadzi rozwojowe zajęcia artystyczne i językowe. Przedszkola Mokotów, w tym przedszkole artystyczno-językowe to świetne miejsce dla Twojego dziecka. Wybierz nowoczesne nauczanie i wychowanie na wysokim poziomie w przedszkolu na Mokotowie w Warszawie, ul. Kłobucka.

   Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: