\ PP9 przedszkole z językiem angielskim - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

PP9 przedszkole z językiem angielskim

PP9 przedszkole z językiem angielskim

Szczegóły strony www.pp9.edu.pl:

 • ID: 3479
 • Tytuł: PP9 przedszkole z językiem angielskim
 • URL: www.pp9.edu.pl
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 323
 • CTR: 2.17%
 • Data dodania: 20 09 2016
 • Słowa kluczowe: przedszkole prywatne, przedszkole
 • Kategorie:
 • Województwo: Małopolskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Prowadzimy przedszkole prywatne na terenie Krakowa. Dużą rolę przykładamy do nauki języka angielskiego (codzienne panele edukacyjne). Nasze przedszkole jest połączone z dobrze wyposażonym ogrodem i solidną bazą dydaktyczno – materiałową. Rozwijamy wszechstronnie talenty najmłodszych zgodnie z autorskimi programami. Adaptujemy ostatecznie najmłodszych i rodziców do współpracy z placówką.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • ABC przedszkole »

   Dziecko dostanie w naszej placówce fachową opiekę. Kto dostarczy każdemu potomkowi najlepszą troskę? Odpowiedź jest nieskomplikowana – nasze przedszkole usytuowane wśród zieleni, duże, dysponujące przestrzenią, wspaniałym placem zabaw, nowoczesnym zabawkami oraz znakomitymi pedagogami. Troszczymy się o postęp fizyczny i psychiczny każdego milusińskiego. Opiekujemy się nim najlepiej jak to możliwe. Pedagodzy są kompetentni, wykwalifikowani, wykształceni, posiadają doświadczenie oraz stopnie naukowe. Troszczą Dbają o dzieci z całych sił, dbają o nie i nie akceptują, aby w przedszkolu się nudziły. Przedszkole położone jest w zielonej oraz miłej oraz spokojnej okolicy. Przyjaźniejszej oferty na pewno nie znajdą Państwo na rynku, dlatego zapraszamy do korzystania z naszego przedszkola. Satysfakcja zapewniona. Nasze przedszkole znajduje się we Wrocławiu.

   Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kolorowe Przedszkole »

   Postaw na Kolorowe Przedszkole. To przedszkole saska kępa, które spełni oczekiwania każdego rodzica oraz dziecka. Jest to przedszkole prywatne, z małymi grupkami dzieci. W tym przedszkolu Twoje dziecko nie będzie się nudzić. Zapewniamy, że prywatne przedszkole saska kępa gwarantuje dziecku rozwój we wszystkich dziedzinach: nauce języków obcych, muzyce, gotowaniu, ekologii i wielu innych. Do naszego przedszkola przyjmowane są również dzieci z autyzmem oraz z cukrzycą. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

   Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Przedszkole Montessori »

   Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoje dziecko uczęszczało do jednego z najlepszych przedszkoli i aby było to przedszkole z angielskim w Łodzi, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą katolickiego przedszkola Albercik. Oferuje ono przeróżne zajęcia edukacyjne, muzyczne, taneczne, plastyczne oraz wiele innych.

   Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
  • Safari przedszkole w dzielnicy Kurdwanów »

   Safari to przedszkole prywatne, które znajduje się w Krakowie. Jest to przedszkole niepubliczne o profilu przyrodniczo-geograficznym z językiem angielskim. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

   Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Przedszkole Zacisze »

   Szukasz najlepszego miejsca, w którym bez obaw zostawisz swoją pociechę? Przedszkole i żłobek w Targówek Zacisze oferuje nowoczesną, przyjazną rodzinie placówkę, doskonałą opiekę doświadczonej i profesjonalnej kadry oraz ciekawe zajęcia dydaktyczne, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie posiadane umiejętności i będzie poznawało świat. Integracyjne przedszkole świadczy wysoki poziom usług edukacyjnych oraz szeroki wybór dodatkowych zajęć aktywizujących. Zapraszamy do odwiedzenia nas z dzieckiem i poznania naszej oferty.

   Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Sokrates.gda.pl przedszkole Gdańsk »

   Zastanawiasz się nad tym, jaka szkoła prywatna na terenie Gdańska będzie dla Twojego dziecka najlepszym rozwiązaniem? Nasza szkoła prywatna Gdańsk jest odzwierciedleniem potrzeb! Najkrócej mówiąc, rozwijamy talenty i pomagamy, kiedy pojawiają się problemy. Wszystko, co chcesz wiedzieć, powinno znaleźć się na naszej stronie.

   Data dodania: 14 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Otwarteokno.edu.pl »

   Otwarte Okno placówka szkolno przedszkolna która działa w Tychach. Prywatne przedszkole i szkoła kształcą swoich podopiecznych na najwyższym poziomie. Rodzice mogą byc pewni że jego dziecko ma zapewniona opiekę i jest otoczone troską. Otwarte okno to nie tylko szkoła podstawowa i przedszkole, jest to placówka która prowadzi także szkołę przysposabiającą do pracy. Zapoznaj się w pełną oferta edukacyjną na stronie Otwarteokno. edu. pl

   Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Prywatne Przedszkola w Częstochowie - Hocki-Klocki »

   Przedszkole Hocki-Klocki to idealna placówka, która dba o potrzeby twojego dziecka, oferta skierowana jest do rodziców pragnących zatroszczyć się o dobro swojej pociechy. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, a ciekawe zajęcia pomogą w rozwoju dziecka. Prywatne przedszkole Częstochowa, oferuje kursy języka angielskiego i hiszpańskiego, dzieci mogą uczęszczać na zajęcia dodatkowe takie jak, warsztaty kulinarne, fotograficzne, sportowe. Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy.

   Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Przedszkola Mokotów »

   Przedszkola Mokotów zapraszają do rekrutacji. Przedszkole prywatne, niepubliczne o nazwie Wszystkie Skarby Mamy, w którym profesjonalna kadra pedagogiczna prowadzi rozwojowe zajęcia artystyczne i językowe. Przedszkola Mokotów, w tym przedszkole artystyczno-językowe to świetne miejsce dla Twojego dziecka. Wybierz nowoczesne nauczanie i wychowanie na wysokim poziomie w przedszkolu na Mokotowie w Warszawie, ul. Kłobucka.

   Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
  • Przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań »

   Wszystkie Skarby Mamy, czyli przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań zaprasza na swoją stronę internetową - tam znajdują się informacje odnośnie prowadzonych zajęć dla dzieci a także odnośnie rekrutacji. Wybierz przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań, w którym kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni ludzi dużą pasją, odpowiednim podejściem do dzieci i bogatym doświadczeniem. Przedszkole prywatne, niepubliczne Poznań oraz żłobek Wszystkie Skarby Mamy zapraszają do rekrutacji.

   Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: