\ Speakin.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Speakin.pl

Speakin.pl

Szczegóły strony https://speakin.pl:

 • ID: 8858
 • Tytuł: Speakin.pl
 • URL: https://speakin.pl
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 67
 • CTR: 5.97%
 • Data dodania: 04 02 2019
 • Słowa kluczowe: niemiecki, po niemiecku, język niemiecki, angielski
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Speakin. pl to portal językowy. Uczymy, jak pisać i mówić po angielsku, czy po niemiecku. Ułatwiamy przygotowanie do najważniejszych egzaminów językowych. Omawiamy od podstaw kluczowe zasady. Udzielamy porad językowych. Tworzymy grupy słówek z angielskiego i niemieckiego, co pozwala na szybkie przyswojenie podstaw. Nasza platforma funkcjonuje bezpłatnie.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Best4you szkoła językowa »

   Szkoła językowa Best4you - prowadzi szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, specjalnością są szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Własną propozycję kierujemy zarówno do firm, jak i klientów swoich - każdego, kto chce skutecznie poznać język angielski lub podszlifować swoje umiejętności. Wykorzystujemy autorskie kody nauczania, oryginalną metodykę, a co więcej multimedia. Kładziemy szczególny akcent na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Zapraszamy na szkolenia lub korepetycje z Best4you, przeprowadzane indywidualnie, a do tego według wymagań kursantów. Nasza pomaga słuchaczom szkół priorytetowych, gimnazjów i szkół średnich, a także jednostkom dorosłym. Prowadzimy lekcje w niedużych grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Angażujemy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą rozkoszą.

   Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

   Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

   Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Euro-forum »

   Centrum kształcenia języków to cenione miejsce rozwijania tak uczenia się języków angielskiego i niemieckiego, organizowanie coachingów komputerowych i gier kreatywnych dla młodzieży. Szkoła językowa organizuje rozbudowane, najlepsze szkolenia językowe dla uczniów, maturzystów, od stopnia najniższego do zdobycia certyfikatu z pochwałą. Każdy może dobrać level nauczania dobierasz. Nauczyciele uczą w sposób sprawny i całkiem szybki języka obcego. Jeśli prowadzisz spółkę i pragniesz doskonale kształcić swój zespół, zapisz pracowników na grupowe zajęcia językowe dla firm, a dodatkowo podnieś ich kwalifikację na szkoleniu sprzedażowym. Dla dzieci od 6-12 lat prowadzimy zajęcia pozalekcyjne rozwojowe wraz z Lego i przyszłością dziecka jest to robotyka. Robotyka to doskonałe warsztaty pozaszkolne dla małolatów.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Nika.edu.pl »

   Nasza szkoła języka polskiego z Poznania NiKA proponuje wszystkim zainteresowanym osobom profesjonalny kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Naszym sporym atutem jest z pewnością fakt, iż nie stawiamy na ilość, lecz szukamy indywidualnego podejścia do każdego. Typowy kurs języka polskiego dla obcokrajowców w Poznaniu odbywa się w grupach do 10 osób. Warte zaznaczenia jest także to, że nie przywiązujemy się do jednego podręcznika, dajemy maksymalną ilość wiedzy, a przy tym poszerzamy słownictwo i pomagamy pozbyć się bariery językowej.

   Data dodania: 21 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Po angielsku - język angielski dla każdego »

   Dzięki naszej stronie internetowej „Po angielsku - język angielski dla każdego” znajdą Państwo dla siebie niezwykle przydatne w codziennej konwersacji słówka i zwroty po angielsku. Zostały one zebrane w odpowiednie grupy tematyczne związane z podawaniem godziny, daty, adresu, kierunku, jak i dotyczą one liczb po angielsku. Będą z pewnością pomocne w nauce języka angielskiego. Na naszej stronie znajdują się również wzory pisania CV i listów motywacyjnych.

   Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Po niemiecku - język niemiecki dla każdego »

   Jak nauczyć się języka niemieckiego, nie uczęszczając na zajęcia w szkole językowej? Z pewnością pomoże w tym Państwu nasz portal. W jednym miejscu zebraliśmy najpopularniejsze słówka i zwroty, które znacie z języka niemieckiego. Poza tym mamy krótsze i dłuższe wypowiedzi. Z naszymi materiałami nauka jest szybka i skuteczna. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę poniemiecku. com.

   Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Easydeutsch.pl »

   Jeżeli zdobywanie wiedzy z zakresu języka niemieckiego jest Twoim celem to zapraszamy serdecznie do wybrania oferty naszej szkoły i zdobycie szerokiej wiedzy właśnie z naszą pomocą. Takie działanie będzie niesamowicie przyjemne i będzie w stanie prowadzić do dużego zadowolenia z odpowiedniego podejścia do sprawy, które sprawdzi się świetnie. Zapraszamy tym samym wszystkie osoby do postawienia na nasze korzystne rozwiązania i czerpanie z nich bardzo dużej radości i zadowolenia w swojej sytuacji co będzie bardzo przyjemne i korzystne dla wszystkich.

   Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Bs-ict.pl »

   Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Nauka niemieckiego za darmo - podstawyniemieckiego.pl »

   Posiadasz dużo i chcesz doszkolić języka niemieckiego? Nic prostszego. A może szukasz pracę w Niemczech i chciałbyś poznać podstawy nauki języka niemieckiego? Wpadnij do Nas. Z nami opanowanie germańskiego jest znacznie szybsze. Oferujemy fakultety, dzięki którym język niemiecki nie będzie posiadał przed Wami żadnych sekretów. Nasz słownik tematyczny to Wasz dodatkowy pomocnik.

   Data dodania: 03 11 2019 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalna szkoła angielskiego Rzeszów - Promar »

   Prywatne przedszkole anglojęzyczne jest nowoczesną placówką kładącą duży nacisk na naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Maluchy uczęszczające do placówki w naturalny sposób poznają podstawy języka oraz z czasem swobodnie się nim posługują. Jednocześnie mogą łączyć naukę z zabawą a także dużą ilością zajęć dodatkowych. Codziennie 5 godzin w przedszkolu obejmują lekcje z native speakerem, tworzącym przyjazne środowisko anglojęzyczne dla każdego dziecka. Język angielski jest podstawą komunikowania się na rynku pracy, jak i na całym świecie. Prywatne przedszkole zapewnia najlepszą jakość nauczania, stawiając nacisk nie tylko na rozwój talentów językowych. Jednakowo istotne są zajęcia fizyczne, rozwój społeczny jak również emocjonalny dziecka, które zapewniają prawidłowy rozwój i również rozbudzenie ciekawości dzieci.

   Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: