\ Sprawdź poprawną pisownię - jaksiepisze.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Sprawdź poprawną pisownię - jaksiepisze.pl

Sprawdź poprawną pisownię - jaksiepisze.pl

Szczegóły strony https://jaksiepisze.pl:

 • ID: 9301
 • Tytuł: Sprawdź poprawną pisownię - jaksiepisze.pl
 • URL: https://jaksiepisze.pl
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 14
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 06 04 2019
 • Słowa kluczowe: poprawna pisownia, sprawdź poprawną pisownię
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Chyba każdemu zdarza się, że od czasu do czasu ma problem z tym jak poprawnie zapisać jakieś słowo. Doskonale znamy takie sytuacje, bo sami wielokrotnie w nich byliśmy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie stronę internatową, która jest rozwiązaniem takich problemów. Przedstawiamy Ci słownik ortograficzny, który w połączeniu z wygodną wyszukiwarką pozwoli Ci szybko rozwiać wszystkie wątpliwości.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Franspol »

   Zapraszamy do centrum językowego, biura tłumaczeń i szkoły języków obcych. Centrum tworzy liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych o dużym doświadczeniu i sprawdzonych umiejętnościach. Bezustannie poszerzamy zakres działalności.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • CPC24 »

   Nasza działalność polega na organizowaniu warsztatów przeznaczonych dla firm zajmujących się transportem. Kursy przeprowadzane są przez kompetentną załogę, pracowników wyższych szkół lub menedżerów większych firm transportowych. Zajmujemy się transportem od szeregu lat, z tego powodu znamy się na tym jak mało kto. Pracujemy z każdym przedsiębiorstwem. Potrafimy się dostosować, dlatego terenem naszych działań jest samo serce wielkopolski, ale również spotykamy się w firmie klienta. Nasze szkolenia kończy zdobycie certyfikatu kompetencji zawodowych, co powoduje zwiększeniem konkurencyjności firmy zajmującej się transportem. Wykonujemy swoją pracę efektywnie oraz bez ceregieli. Zaręczamy, że nasze kursy są zarówno efektywne i na pewno nie nudne.

   Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Tablice magnetyczne - tablice-magnetyczne.com »

   Jeśli poszukujesz tablicy kredowej lub magnetycznej, to nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy zdecydowanie przekonani, iż na pewno się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz wrócisz do nas po więcej szczegółów.

   Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »
  • Studia operatorskie - akademiamultiart.pl »

   Oferta akademii filmowej z Krakowa. Przyjmujemy zapisy na zróżnicowane kierunki, w tym na reżyserię filmową, na postprodukcję obrazu, na podstawowy kurs filmowy, na scenariopisarstwo. Kształcimy profesjonalnych reżyserów, aktorów, operatorów, dźwiękowców, techników. Bazujemy na sprawdzonym i nowoczesnym programie nauczania. Dodatkowo wypożyczamy sprzęt filmowy.

   Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Superwizja W Coachingu - magdafres.pl »

   Coaching pozwala odnaleźć predyspozycje osoby lub grupy, poznać je, zrozumieć i ukierunkować tak by podnieść skuteczność działań i osiągać wytyczone cele. Coaching sprawdza się doskonale w wielu dziedzinach życia, w tym w sprawach osobistych, jak i zawodowych. Dlatego warto uwzględnić coaching w planowaniu działań rozwojowych firm i instytucji i skorzystać z pomocy doświadczonych coachów.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kalkulator procentów - obliczprocent.pl »

   https://obliczprocent. pl/ spełnia wszelkie definicyjne cechy przydatnej, prawdziwej pomocy naukowej. Dzięki swojej przyjaznej formie pomaga łatwo i intuicyjnie wykonywać wszystkie działania na procentach. Wystarczy wpisać liczbę w odpowiednie okienko aby otrzymać błyskawiczny wynik. Odpowie on na pytanie, ile wynosi określony procent danej liczby albo jaką liczbę otrzymamy zwiększając wyjściową o określony procent. Ile więc będzie kosztował litr paliwa po kolejnej podwyżce o zbyt wiele procent? Albo ogrzewanie metra kwadratowego Twojego mieszkania, jeśli najemca wynegocjuje zniżkę o 3 procent? Działa to również w drugą stronę - jeśli płaciłam za litr wina 16 zł, a teraz płacę 18, ile procent wynosiła podwyżka?
   Przykłady sytuacji, kiedy kalkulator procentów jest przydatny, można mnożyć bez końca.
   Poradzi on sobie również z tymi znacznie bardziej skomplikowanymi, jak na przykład to, ile zyskasz lub stracisz na rachunku oszczędnościowym o określonym oprocentowaniu.
   Powyższe przykłady pokazują, że kalkulator procentów warto trzymać w zasięgu ręki.

   Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Pływanie niemowlaki Katowice - Posejdon »

   Woda jest żywiołem, który raz spróbowany staje się jedną z pasji na na przyszłość. Szkoła pływania Posejdon to jedyna z elitarnych akademii pływania śląska, która została powołana do życia z pasji do pływania oraz sportów związanych z wodą. Wiele lat praktyki a także indywidualne podejście do uczestników zajęć sprawia, że Szkoła Pływania ze Śląska zaszczepi umiejętności pływackie także uczniów bojaźliwych. Skuteczna nauka pływania jest dla nas głównym elementem działalności i wyzwaniem, które spełniamy medalowo. Nie tylko nauczamy, ale też pokazujemy przyjemność z zabawy w basenie. Specjalistyczne umiejętności zawodowe pracujących u nas instruktorów stwarzają sukcesy uczących się oraz dają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno dla młodszych pływaków, jak i ich opiekunów. Udowadniamy, że nauka pływania nie zalicza się do wymagających, a przebywanie w wodzie jest drugą naturą każdego człowieka. W ofercie propozycji edukacyjnych znajduje się nauka pływania dla niemowląt, dzieci przedszkolnych, dzieci szkolnych, nastolatków i dorosłych. Spełniamy wymagania, uczymy prawidłowego stylu pływackiego, korygujemy postawę a ponadto ofiarujemy pewność siebie i świadomość odpowiedzialności w wodzie. Działamy na terenie śląska i gorąco zapraszamy na fantastyczną przygodę z nauką pływania, która – kto wie – może zaprowadzi wasze dziecko na światowe i zwycięskie baseny w przyszłości.

   Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Coaching czy terapia indywidualna? Szkolenia Lublin Kuźnia Kowal »

   Jesteś właścicielem firmy, starasz się zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, w miarę Twoich możliwości, proponujesz podwyżki i awanse, ale efektywność wciąż jest na tym samym, niezadowalającym poziomie? Zgłoś się do KUŹNI ZMIAN prowadzonej przez coach Lublin - panią Ewę Kowal. Kuźnia zmian mieści się przy ulicy Wajdeloty 5 w Lublinie. Pani Ewa Kowal pomoże ci dokonać korzystnych zmian w obrębie twojej firmy. Wejdź na stronę internetową kuźniakowal. pl i zgłoś swoje zainteresowanie oferowanymi usługami w zakresie coaching Lublin lub terapia Lublin i umów się na spotkanie. To banalnie proste. Kuźnia Zmian organizuje profesjonalne szkolenia Lublin oraz coaching biznesowy. Te dwa rodzaje usług kierowane są przede wszystkim do właścicieli firm, prezesów, kierowników oraz innych osób, które ponoszą odpowiedzialność za realizację celów biznesowych. Przyjdź i przedstaw problem występujący w twojej firmie, to ty wyznaczasz zakres pomocy, ponieważ jesteś ekspertem, który dogłębnie zna trudności, które popychają w stronę zwrócenia się o pomoc. Korzystanie z coachingu może przynieść wiele korzyści dla twojej firmy, na przykład wzrost efektywności, produktywności, ale także poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz większy poziom identyfikacji pracowników z miejscem pracy. Możesz także wybrać coaching indywidualny Lublin, aby rozwinąć swoje predyspozycje zawodowe oraz odkryć talenty i potencjał w życiu osobistym. Coach jest osobą, która pomaga wytrwać ci w często ciężkiej i mozolnej drodze do osiągnięcia celu, który sam sobie wyznaczyłeś.

   Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »
  • Język młodzieży - coznaczyslang.pl »

   Slangi są coraz częściej używane w języku potocznym. Charakterystyczne są dla konkretnych środowisk oraz młodych osób. Konkretnych słów i zdań istnieje już naprawdę dużo, a ciągle powstają nowe. Dzięki stronie coznaczyslang. pl każde słowo z mowy potocznej będzie dla Ciebie zrozumiałe i niczym Cię nie zaskoczy. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z naszej bazy.

   Data dodania: 10 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Www.powr.pl - marynistyka »

   Pozycje książkowe opisujące polskie linie oceaniczne nie są tak liczne, jakbyśmy chcieli. Dlatego też wydawnictwo Porta Mare z radością przygotowuje kolejne pozycje z działu marynistyka. Na stronie powr. pl można przeczytać krótkie streszczenia, a także złożyć zamówienie. Wydawnictwo skupia się głównie na marynistyce, ale hasło Gdynia historia jest także poszukiwane. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, oferta została poszerzona również o tę tematykę. Wybierając się na Kaszuby przewodnik będzie dobrym dodatkiem. Takie pozycje także proponuje Porta Mare. Warto zajrzeć na stronę i złożyć zamówienie na książki, które bywają niedostępne w regularnej sprzedaży w innych sklepach.

   Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »