\ Study4u uczelnie wyższe, studia - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Study4u uczelnie wyższe, studia

Study4u uczelnie wyższe, studia

Szczegóły strony study4u.eu:

 • ID: 1493
 • Tytuł: Study4u uczelnie wyższe, studia
 • URL: study4u.eu
 • Kliknięć: 28
 • Wyświetleń: 682
 • CTR: 4.11%
 • Data dodania: 31 10 2014
 • Słowa kluczowe: studia, studia w polsce, studia w europie, uniwerstety, uczelnie, szkoły policealne
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Axel Media
 • Województwo: Świętokrzyskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Duża liczba młodych ludzi, każdego roku, postanawia wybrać się na studia, po to aby po edukacji, mieć możliwość znalezienia fantastycznej pracy z dobrymi zarobkami. Duża liczba młodych ludzi, korzysta z możliwości bezpłatnego studiowania, po to aby przedłużyć sobie młode lata. Wybór odpowiedniej uczelni trudnym zadaniem, ponieważ miasto to posiada wiele interesujących kierunków studiów. Dzięki bogatej w informacje stronie o uczelniach w całej Polsce oraz zdobędziesz pełną wiedzę na temat, różnych państwowych a także prywatnych uczelni wyższych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Technitra »

   Nasi fachowcy to osoby, które znają język obcy, ale też mają niezbędne umiejętności. Sprawdź witrynę i dołącz do usatysfakcjonowanych nabywców.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Taniec w Krakowie u2dance.pl »

   Oczarujcie gości. Zapraszamy na naukę pierwszego tańca dla nowożeńców. Szkoła tańca w Krakowie oferuje również naukę tańców użytkowych, jak discofox czy west coast swing. Uczymy tańców towarzyskich: Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Foxtrot, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive. Czekamy na Twój pierwszy ruch. Zapraszamy.

   Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Tangomagia pokazy tanga »

   Tango argentyńskie to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, którego dziś uczyć się możecie również i w Argentynie. Umożliwia Wam to Tangomagia, a więc najlepsza szkoła tańca w mieście, która zatrudnia kompetentnych nauczycieli tanga, którzy wyszkolili już wielu zawodowych tancerzy. Nie zagwarantujemy Wam, że do nich dołączycie, ale mamy taką nadzieję.

   Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kursy wizażu w Warszawie - beautylux.com.pl »

   Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux działa na rynku szkoleniowym od 15 lat, zapewniając swoim kursantom możliwość udziału w zajęciach z zakresu kosmetyki, wizażu, stylizacji paznokci, masażu oraz wiele innych kursów, związanych z dbaniem o urodę. Profesjonalna kadra pracowników działa na zasadzie dobrych materiałów szkoleniowych oraz kosmetyków, które dostępne są również dla kursantów.

   Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Uzupełnienie wiedzy przed maturą - kursymaturalne.pl »

   Marzysz o studiach na wybranym kierunku, ale obawiasz się, że nie dasz rady napisać matury na wystarczająco dobrym poziomie? Niczym się nie martw. Kursy maturalne EDUKARIS to coś specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj kursy w sam raz dla siebie. Z nami zdanie matury będzie naprawdę proste i co najważniejsze jej wyniki będą zdumiewająco dobre.

   Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kurs przygotowawczy do matury zabierzów - edumotiv.pl »

   Oferta na stronie edumotiv. pl obejmuje nie tylko dzieci i młodzież szkolną, lecz także dorosłych. Zajmujemy się uczeniem przedmiotów szkolnych i przygotowywaniem do matury, jednak liczba naszych kursów jest naprawdę duża. W naszej ofercie możesz znaleźć także motywacyjne porady psychologiczne czy kursy języka polskiego jako obcego. Zapraszamy.

   Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Językowa Glossa - Kraków »

   Szkoła językowa Glossa to bardzo dobre miejsce dla wszystkich zainteresowanych uczeniem się języków obcych - przede wszystkim angielskiego, lecz również francuskiego czy hiszpańskiego. Robimy co w naszej mocy, aby nauka angielskiego oraz reszty języków była efektywna, a oprócz tego była przyjemna. Trzeba wiedzieć, iż oferowane przez nas kursy językowe są prowadzone przez fachowców mających duże doświadczenie i oczywiście bardzo dobrze znających język. To powoduje, że nasza szkoła językowa jest jedną z najlepszych w mieście. Języków nauczamy w szkole, ale również na obozach krajowych i zagranicznych. Jeśli w takim razie interesują Ciebie kursy i obozy językowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły, która została zamieszczona w firmowej witrynie internetowej.

   Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Sprawdź poprawną pisownię - jaksiepisze.pl »

   Chyba każdemu zdarza się, że od czasu do czasu ma problem z tym jak poprawnie zapisać jakieś słowo. Doskonale znamy takie sytuacje, bo sami wielokrotnie w nich byliśmy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie stronę internatową, która jest rozwiązaniem takich problemów. Przedstawiamy Ci słownik ortograficzny, który w połączeniu z wygodną wyszukiwarką pozwoli Ci szybko rozwiać wszystkie wątpliwości.

   Data dodania: 06 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy »

   Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy to szybki i wygodny sposób na to, aby zdobyć tytuł „Ratownika KPP”. Jeżeli ktoś nie ma wykształcenia medycznego, a na przykład chce współpracować z profesjonalnymi służbami ratownictwa medycznego czy jednostkami GOPR, WOPR, TOPR, OSP, PSP, Policja, SG, ZHP, PCK, wystarczy, że uda się na wspomniany kurs, który odbywa się w wielu miastach jak – Białystok, Rzeszów, Warszawa, Wrocław i Kraków.

   Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Moderator - wrocławska szkoła coachingu »

   Biznes w dzisiejszych czasach potrzebuje odpowiednich usług doradczych. I takie usługi są oferowane przez firmę Moderator, która oferuje odpowiednią wiedzę z zakresu coachingu. Liczni partnerzy biznesowi są dowodem na to, że firma posiada wysoką renomę na rynku. Do tego oprócz usług doradczych, to jako firma szkoleniowa prowadzimy szkołę coachingu, gdzie oferowane są dobrze przygotowane szkolenia dla trenerów w ramach szkoły trenerów biznesu. Wiedza jaką zdobywają trenerzy biznesu jest zweryfikowana działalnością praktyczną naszej firmy.

   Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: