\ Study4u uczelnie wyższe, studia - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Study4u uczelnie wyższe, studia

Study4u uczelnie wyższe, studia

Szczegóły strony study4u.eu:

 • ID: 1493
 • Tytuł: Study4u uczelnie wyższe, studia
 • URL: study4u.eu
 • Kliknięć: 36
 • Wyświetleń: 764
 • CTR: 4.71%
 • Data dodania: 31 10 2014
 • Słowa kluczowe: studia, studia w polsce, studia w europie, uniwerstety, uczelnie, szkoły policealne
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Axel Media
 • Województwo: Świętokrzyskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Duża liczba młodych ludzi, każdego roku, postanawia wybrać się na studia, po to aby po edukacji, mieć możliwość znalezienia fantastycznej pracy z dobrymi zarobkami. Duża liczba młodych ludzi, korzysta z możliwości bezpłatnego studiowania, po to aby przedłużyć sobie młode lata. Wybór odpowiedniej uczelni trudnym zadaniem, ponieważ miasto to posiada wiele interesujących kierunków studiów. Dzięki bogatej w informacje stronie o uczelniach w całej Polsce oraz zdobędziesz pełną wiedzę na temat, różnych państwowych a także prywatnych uczelni wyższych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Euro-forum »

   Centrum kształcenia języków to cenione miejsce rozwijania tak uczenia się języków angielskiego i niemieckiego, organizowanie coachingów komputerowych i gier kreatywnych dla młodzieży. Szkoła językowa organizuje rozbudowane, najlepsze szkolenia językowe dla uczniów, maturzystów, od stopnia najniższego do zdobycia certyfikatu z pochwałą. Każdy może dobrać level nauczania dobierasz. Nauczyciele uczą w sposób sprawny i całkiem szybki języka obcego. Jeśli prowadzisz spółkę i pragniesz doskonale kształcić swój zespół, zapisz pracowników na grupowe zajęcia językowe dla firm, a dodatkowo podnieś ich kwalifikację na szkoleniu sprzedażowym. Dla dzieci od 6-12 lat prowadzimy zajęcia pozalekcyjne rozwojowe wraz z Lego i przyszłością dziecka jest to robotyka. Robotyka to doskonałe warsztaty pozaszkolne dla małolatów.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • PP9 przedszkole z językiem angielskim »

   Prowadzimy przedszkole prywatne na terenie Krakowa. Dużą rolę przykładamy do nauki języka angielskiego (codzienne panele edukacyjne). Nasze przedszkole jest połączone z dobrze wyposażonym ogrodem i solidną bazą dydaktyczno – materiałową. Rozwijamy wszechstronnie talenty najmłodszych zgodnie z autorskimi programami. Adaptujemy ostatecznie najmłodszych i rodziców do współpracy z placówką.

   Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Discover Strategy - discoverstrategy.pl »

   Nasza firma Discover Strategy jest miejscem, w jakim mogą się Państwo zapisać na profesjonalne szkolenia strategiczne, szkolenia dla firm. Oferujemy między innymi naukę umiejętności potrzebnych do podejmowania decyzji w nieprzewidywalnym, złożonym otoczeniu, konsolidujemy zespół oraz rozwijamy kompetencje myślenia strategicznego. Zapewniamy niezwykle przyjemną atmosferę, dostęp do specjalistycznej wiedzy.

   Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Raport oddziaływania na środowisko - ekoaspekty.pl »

   W eko-aspekty ukierunkowani jesteśmy zarówno na przedsiębiorców, instytucje samorządowe oraz osoby prywatne. Każde zlecenie wykonujemy w oparciu o wnikliwe prześledzenie charakteru branży Naszego Klienta. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania i wychodzić naprzeciw potrzebom Zleceniodawców. Nasi Eksperci działają w oparciu o specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystkie zlecone projekty wykonują rzetelnie, w zakresie polskiego i międzynarodowego prawa oraz sprawnie i na czas.

   Data dodania: 03 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.danwoj.pl »

   Kurs ADR kierowców, kursy kwalifikacyjne oraz kursy na operatorów urządzeń dozorowych to tylko niektóre ze szkoleń, jakie w swojej ofercie posiada Ośrodek Szkolenia i Doradztwa DANWOJ w Obornikach, który wyspecjalizowała się w ciągu ostatnich 10 lat w szkoleniach zawodowych dla branży transportu drogowego. W naszej ofercie znajdują się ponadto usługi doradcze w zakresie wykonywania transportu drogowego oraz przewozu towarów niebezpiecznych. Gwarantujemy sumienność i niezawodność w realizacji usług i dużym doświadczeniem w Inspekcji Transportu Drogowego. Zapraszamy do współpracy!

   Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.topschool.pl »

   Chcecie przygotować się do matury rozszerzonej z języka angielskiego, uwzględniając aktualne wymogi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą Szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży - Top-School Sadyba w Warszawie. Oferujemy kursy dokształcające w formie repetytorium porządkującego i uzupełniającego, dając Ci pewność, że nic Cię nie zaskoczy podczas matury! W edukacji mamy ponad 26 lat doświadczenia i na stałe realizujemy program nauczania w 3 grupach wiekowych: dzieci, młodzież gimnazjalna oraz licealna. Jesteśmy skuteczni i zawsze dysponujemy aktualną wiedzą programową!

   Data dodania: 04 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • Guin.pl - minimalistyczny słownik j. angielskiego »

   Wyjeżdzasz do pracy do Anglii? Chciałbyś sobie przypomnieć język angielski w szybki sposób? Nie chcesz korzystać z kursów stacjonarnych? Potrzebujesz materiałów do nauki. Polecamy Tobie słownik języków obcych guin. pl, znajdziesz w nim mnóstwo słówek po angielsku, które wzbogacą Twoją wiedzę. Korzystając z guin. pl masz pewność, że nie natkniesz się tu na reklamy. Oprócz tego słownik ten jest udostępniany całkowicie darmowo. Robimy wszystko w imię nauki i dzielenia się wiedzą z innymi. Zapraszamy do korzystania z guin. pl

   Data dodania: 18 08 2018 · szczegóły wpisu »
  • Www.babydream-plock.pl »

   Dbałość o właściwą edukację Twojego dziecka musi się przejawiać już na etapie wczesno przedszkolnym. Przedszkola w Płocku do bieżącej pracy z dzieckiem używa monitoringu postępów oraz kształtuje odpowiednie postawy i zachowania w trakcie kontaktów z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Prywatne przedszkole pomaga rodzicom wcześnie rozpoznać możliwości i potrzeby rozwojowe, a także potencjalne problemy. Placówka nauczy jak skutecznie wykorzystać pomoce dydaktyczne w bieżącej pracy z dzieckiem. Prywatny żłobkek Baby Dream zadania opiekuńczo-wychowawcze oraz edukacyjne realizuje w oparciu o autorskie programy. Do żłobka przyjmują dzieci do lat 2, 5. Żłobek prywatny daje rodzicom wsparcie w kompleksowym procesie rozwoju dziecka. Działalność żłobka bazuje na oddziałach dla dzieci zbliżonych wiekowo uwzględniając sugestie rodziców oraz możliwości rozwojowe dziecka.

   Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »
  • Edubears.pl - angielski dla dzieci »

   Edubears to kursy angielskiego dla maluchów. Dzieciaki czerpią wiedzę, bawią się i coraz lepiej mówią po angielsku. Angielski dla dzieci pomaga pogłębić wiedzę i zająć maluchów wartościowym działaniem. Zachęcamy do współpracy, oferujemy lekcje w dobrej cenie, ciekawe oraz inspirujące. U nas maluchy uczą się podczas zabawy. Z nami angielski nie jest nudny, lecz zawsze inspirujący.

   Data dodania: 18 10 2019 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti »

   Powodzenie spektaklu w teatrze w dużym stopniu zależy od reżysera czy aktora, ale także całe zaplecze techniczne i praca operatorów ma ogromne znaczenie! Przyczyń się do sukcesu! Poznaj magię dźwięku i oświetlenia w KamArti, Szkole Rzemiosła Artystycznego. Prowadzimy praktyczne zajęcia z młodzieżą, a pomagają nam tym specjaliści z całej Polski. Otrzymaj tytuł plastyk, o specjalizacji realizacje intermedialne. Zapytaj o rekrutację – tel. 603 219 209. Zajrzyj na Kamarti. pl. Jesteśmy w Warszawie przy al. Solidarności 93 lok 4.

   Data dodania: 22 12 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: