\ Study4u uczelnie wyższe, studia - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Study4u uczelnie wyższe, studia

Study4u uczelnie wyższe, studia

Szczegóły strony study4u.eu:

 • ID: 1493
 • Tytuł: Study4u uczelnie wyższe, studia
 • URL: study4u.eu
 • Kliknięć: 28
 • Wyświetleń: 695
 • CTR: 4.03%
 • Data dodania: 31 10 2014
 • Słowa kluczowe: studia, studia w polsce, studia w europie, uniwerstety, uczelnie, szkoły policealne
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Axel Media
 • Województwo: Świętokrzyskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Duża liczba młodych ludzi, każdego roku, postanawia wybrać się na studia, po to aby po edukacji, mieć możliwość znalezienia fantastycznej pracy z dobrymi zarobkami. Duża liczba młodych ludzi, korzysta z możliwości bezpłatnego studiowania, po to aby przedłużyć sobie młode lata. Wybór odpowiedniej uczelni trudnym zadaniem, ponieważ miasto to posiada wiele interesujących kierunków studiów. Dzięki bogatej w informacje stronie o uczelniach w całej Polsce oraz zdobędziesz pełną wiedzę na temat, różnych państwowych a także prywatnych uczelni wyższych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Franspol »

   Zapraszamy do centrum językowego, biura tłumaczeń i szkoły języków obcych. Centrum tworzy liczne grono kompetentnych tłumaczy przysięgłych o dużym doświadczeniu i sprawdzonych umiejętnościach. Bezustannie poszerzamy zakres działalności.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Gryf »

   Witam wszystkich odwiedzających stronę Szkoły Tańca. Nazywam się Katarzyna Urbańska, jestem właścicielką szkoły, oraz dyplomowaną nauczycielką tańca towarzyskiego. Od wielu lat moja Szkoła Tańca cieszy się współpracą z nowożeńcami. Moją Szkołę Tańca cechuje głównie system lekcji indywidualnych, które to para może wybrać dla siebie w dogodnym terminie. W Szkole Tańca GRYF znajdziecie Państwo pełen profesjonalizm, duży komfort i przede wszystkim bardzo ciepłą atmosferę. Zapraszam serdecznie - Katarzyna Urbańska.

   Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • CEZ Cargo »

   Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 r. Działamy w wielu dziedzinach: szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, kucharz i inne). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały mamy na obszarze całej Polski. Doskonalenie kadr (kursy językowe branżowe i wiele innych). Wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator dachowania). Badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania kierowców). Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

   Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła trenerów Trainer's Essential Skills »

   Rozwinięcie kompetencji wymaga wiele od przyszłych managerów i należy pamiętać, że samodzielne konfrontacje z managmentem nie zawsze się sprawdza. Pamiętaj, że szkoła trenerów może wesprzeć cię na ścieżce kariery! Chcesz wiedzieć, jak osiągać sukces? Jak mówić, by zostać wysłuchanym? jak budować wizerunek i autorytet lidera? Pozornie błahe sprawy często wymagają pełnych mobilizacji działań i wskazówek specjalistów. Mamy dla Państwa świetną propozycję - Szkoła trenerów TES pozwoli Wam osiągnąć sukces i stać certyfikowanym coachem biznesu. Nie trzeba wiele by osiągnąć sukces, bowiem do Państwa dyspozycji są specjaliści i trenerzy znani w całym kraju.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalna nauka gry na gitarze - rockdiscipline.com »

   Firma zapewnia opiekę doświadczonych instruktorów, w tym bezpłatne konsultacje. Działa w dwóch lokalizacjach. Konkretnie w Warszawie oraz w Lublinie. Wielu uczniów szkoły można znaleźć na dedykowanym kanale YouTube, co pozwoli nabrać większego zaufania do oferty. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej.

   Data dodania: 26 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Stowarzyszenie Omega - kursy instruktorskie »

   Kursy instruktorskie i trenerskie to ciekawy i alternatywny sposób na to, by podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i w krótkim czasie zdobyć nowy zawód. Na naszej stronie dowiesz się, w jaki sposób można zostać instruktorem survivalu, samoobrony i karate oraz jakie warunki należy spełniać, by zostać przyjętym na kurs i jakie uprawnienia otrzymujesz po kursie.

   Data dodania: 07 12 2017 · szczegóły wpisu »
  • Jgt.pl »

   Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnych szkoleń z kodeksu celnego, to zainteresuje Państwa nasza oferta. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu kursów z tego zakresu, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność co do najwyższej jakości przeprowadzanych przez nas kursów. Nasze szkolenia otwarte organizujemy na terenie Warszawy. Zajmujemy się również organizację szkoleń zamkniętych dla firm na terenie całej Polski. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

   Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Angielski Dla Dzieci Pruszków - benedu.pl »

   Posługiwanie się językiem angielskim w czasie rozmowy jest dla Ciebie takim stresem, że zapominasz wielu zwrotów lub słów? Zdarza się to bardzo wielu, jednak Benedeu znalazło sposób, aby rozwiązać Twój kłopot. Zajrzyj do naszej szkoły językowej w Pruszkowie i poznaj sekret doskonałego władania językiem angielskim.

   Data dodania: 03 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o. »

   Nasza placówka edukacyjna prowadzi naukę podyplomową na takich kierunkach jak między innymi tyflopedagogika. Z tego też powodu wszystkie osoby serdecznie zapraszamy do odpowiedniego podejścia do sprawy i działania, które będzie w swojej sytuacji sprawdzało się znakomicie. Warto tym samym w taki sposób podchodzić do sprawy i działać w sposób bardzo korzystny.

   Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Szkolenia Katowice - Total Expert »

   Podnoszenie zdolności zawodowych to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Jako specjaliści ze sfery doskonalenia zawodowego Total Expert ze Śląska oferuje zajęcia biznesowe kierowane do kadry menadżerskiej i specjalistów zajmujących się kwestiami HR, prowadzenia ksiąg podatkowych i rozliczeniowymi w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się zajęć szkoleniowych z zakresu tematów związanych z kadrami, płacami, rachunkowością, podatkami. Uznaniem cieszą się także szkolenia biznesowe oraz z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi.

   Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: