\ Sukces Edukacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Sukces Edukacja

Sukces Edukacja

Szczegóły strony https://sukcesedukacja.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Zastanawiasz się jaka szkoła policealna najlepsza? Sukces Edukacja to placówka, która oferuje edukację na wielu ciekawych specjalizacjach. Szkoła policealna posiada filie w kilku miastach: w Katowicach, w Krakowie, we Wrocławiu, w Radomiu i jeszcze kilku miastach w Polsce. W Sukces Edukacja zdobędziesz zawód jako higienistka stomatologiczna, technik weterynarii, czy asystent osoby niepełnosprawnej, dodatkowo w placówce działa medyczna szkoła policealna.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Studium Wizażu »

   Kształcenie w kierunkach: charakteryzacja i stylizacja, wizaż i stylizacja. Zajęcia odbywają się w systemach dziennym i zaocznym.
   Podstawową forma nauczania są zajęcia z zakresu makijażu, wizażu, charakteryzacji i stylizacji fryzur.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • WSPS »

   Absolwenci Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego osiągają praktyczne umiejętności, potrzebne do wykonywania zawodu fizykoterapeuty. Zdobywają możliwość praktyk w szpitalach i uzdrowiskach. Są cenionymi specjalistami w kraju a także poza granicami.

   Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Szkoły policealne Gowork »

   Dobra szkoła nie musi być droga. Wiedzą o tym kursanci szkół policealnych Gowork. Dzięki nim można zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. W naszej ofercie znajdują się kierunki w przystępnych cenach, również całkowicie darmowe, jak technik administracji, technik rachunkowości, technik informatyk i technik usług kosmetycznych.

   Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Polbi rozliczenia szkoleń »

   Kursy, które mamy przyjemność organizować charakteryzują się nie tylko przekazywaną wiedzą, ale także ćwiczeniami praktycznymi. Z przyjemnością wdajemy się w dyskusje z naszymi uczniami, dajemy im do dyspozycji profesjonalne stanowiska komputerowe i nie boimy się odpowiedzi na trudne pytania. Wejdź na polbi. pl, sprawdź jakie szkolenia mamy aktualnie w ofercie i skorzystaj z okazji.

   Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Akademia Florystyki praca florysta »

   Chcesz skorzystać ze znakomitej okazji na kursy florystyczne, chcecie mieć pewność, że zyskacie wszystko co najlepsze jeżeli mowa o opcjach typu florysta praca? Nasz kurs florystyczny przygotowany przez doskonałych specjalistów to gwarancja sukcesu. Polecamy wszystko w temacie florystyka, w temacie florystyka kurs przygotowanych w takim miejscu jak Akademia Florystyki Kraków. Zapraszamy już dzisiaj do zapisywania się

   Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
  • Ksa.edu.pl szkoły policealne Kraków »

   Szkolenie artystyczne wymaga odpowiedniego podejścia, odpowiednich możliwości. Dlatego też jeżeli interesują was najlepsze kierunki policealne w tej dziedzinie, jeżeli szukacie najlepszych opcji na kształcenie artystyczne to wybierajcie wszystko to co proponuje Szkolnictwo policealne Kraków, Małopolska czyli Krakowskie Szkoły Artystyczne Kraków. Wieloletnie doświadczenie, kursy artystyczne i kursy przygotowawcze oprócz tradycyjnej oferty edukacyjne. Uczelnie artystyczne stoją przed wami otworem

   Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
  • Atmis.pl »

   Profesjonalne szkolenia z terapii manualnej oraz z zakresu igłoterapii suchej to najważniejsze punkty oferty akademii działającej pod nazwą ATMIS. Organizuje ona fachowe szkolenia obejmujące wiele ciekawych zagadnień. Dużą zaletą tej oferty jest fakt, że wszystkie kursy skupiają się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych.

   Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Książki do pobrania w PDF - ebook4all.com.pl »

   Darmowe e-booki to miejsce, gdzie znajduje się bardzo wiele różnego rodzaju e-booków. Zebrane tutaj książki elektroniczne są bardzo różne, a co istotne, również i pogrupowane ze względu na gatunek. Znaleźć tu można książki z literatury pięknej, literatury faktu, literatury dziecięcej, literatury popularnonaukowej i nie tylko. Oferta jest szeroka, a książki darmowe.

   Data dodania: 31 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Opiekun medyczny Tarnów - Niepubliczna Szkoła Biznesu »

   Niepubliczna Szkoła Biznesu to zbiór prywatnych placówek policealnych funkcjonujących na obszarze Rzeszowa a także Tarnowa. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w kształceniu ludzi pragnących niedługim czasie przyswoić sobie rzemiosło jak opiekun lekarski, asystentka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy oraz nie tylko. Zatrudniając wyspecjalizowanych a także doświadczonych wykładowców, gwarantujemy wysoki pułap szkolenia. Szkoły policealne w Rzeszowie a oprócz tego Tarnowie posiadają w sumie wyposażone pracownie i również własne biblioteki. Gwarantują trwający okrągły rok nabór bez egzaminów wstępnych. Funkcjonując jako ośrodek egzaminacyjny, Niepubliczna Placówka Biznesu umożliwia zdawanie egzaminów końcowych na miejscu. Widownia mogą liczyć na nagrody za efekty w postępach. Szkoła współpracuje z pracodawcami, za sprawą czego kończący szkołę prędko znajdują pierwszą pracę.

   Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
  • Nowoczesnaszkola.edu.pl »

   Nawet poza formalnym środowiskiem kształcenia dorosłych, uczenie się daje możliwość nadawania nieocenionych wartości niematerialnych, takich jak większa pewność siebie, dyscyplina i motywacja. Niezależnie od tego, czy są stosowane w odniesieniu do bieżącej pracy, rynku pracy, czy osobistych relacji i pasji, te wartości niematerialne mogą zwiększyć twoją zdolność do osiągnięcia celów, a ponadto nigdy nie tracą na wartości. W tym sensie uczenie się dorosłych w CKU Łódź jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz dokonać.

   Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: