\ Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti

Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti

Szczegóły strony https://kamarti.pl:

 • ID: 10734
 • Tytuł: Szkoła Rzemiosła Artystycznego KamArti
 • URL: https://kamarti.pl
 • Kliknięć: 8
 • Wyświetleń: 44
 • CTR: 18.18%
 • Data dodania: 22 12 2019
 • Słowa kluczowe: teatr, szkoła, edukacja
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Powodzenie spektaklu w teatrze w dużym stopniu zależy od reżysera czy aktora, ale także całe zaplecze techniczne i praca operatorów ma ogromne znaczenie! Przyczyń się do sukcesu! Poznaj magię dźwięku i oświetlenia w KamArti, Szkole Rzemiosła Artystycznego. Prowadzimy praktyczne zajęcia z młodzieżą, a pomagają nam tym specjaliści z całej Polski. Otrzymaj tytuł plastyk, o specjalizacji realizacje intermedialne. Zapytaj o rekrutację – tel. 603 219 209. Zajrzyj na Kamarti. pl. Jesteśmy w Warszawie przy al. Solidarności 93 lok 4.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Studium Wizażu »

   Kształcenie w kierunkach: charakteryzacja i stylizacja, wizaż i stylizacja. Zajęcia odbywają się w systemach dziennym i zaocznym.
   Podstawową forma nauczania są zajęcia z zakresu makijażu, wizażu, charakteryzacji i stylizacji fryzur.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Chris »

   Zielone Szkoły to propozycja skierowana do szkół. Zapewniamy interesujące położenie ośrodka. Oferta, zapewniamy wybór zajęć: z geologii, rękodzieła, wycieczki, wspinaczki, gry, ogniska i dyskoteki.

   Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Uczymyratowac.pl »

   Drodzy Państwo. Organizujemy szkolenia udzielania pierwszej pomocy dla osób indywidualnych oraz grup. Nasze kursy prowadzimy na podstawie wskazań zgodnych z ERC. Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel medyczny, zatrudnieni na co dzień w ratownictwie medycznym. Przeprowadzany przez naszych szkoleniowców trening pierwszej pomocy pozwoli Państwu prawidłowo udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadków. Poprawnie udzielona pierwsza pomoc niezmiernie często ratuje życie osoby potrzebującej.

   Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • Bezpłatna szkoła internetowa dla dzieci - Libratus »

   Darmowa edukacja dla dzieci polonijnych na emigracji to nasza główna specjalizacja. Organizujemy panele e – learningowe zgodne z krajowymi normami edukacyjnymi. Mamy program zerówek, podstawówek, gimnazjów, który przenosimy na grunt szkoły internetowej. Edukacja online to szansa na dwujęzyczność i na rozwinięcie miłości do polskiej literatury i nie tylko.

   Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Prywatna szkoła podstawowa - profuturo.edu.pl »

   Pro Futuro to niepubliczne szkoły dwujęzyczne w Warszawie. Prowadzimy szkołę podstawową oraz gimnazjum opierając naukę o autorski program. Nasi uczniowie wygrywają wiele konkursów językowych, przygotowują się do egzaminów na międzynarodowy certyfikat TELC, którego jesteśmy oficjalnym ośrodkiem egzaminacyjnym. Po angielsku prowadzimy aż 10 przedmiotów, każda klasa posiada 2 wychowawców – jeden komunikuje się z dziećmi po polsku, drugi wyłącznie po angielsku. W języku obcym organizujemy wiele uroczystości szkolnych, po angielsku porozumiewamy się także na wycieczkach. W III klasie szkoły podstawowej wprowadzamy naukę drugiego języka.

   Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Mała akademia dla dzieci - mala-akademia.pl »

   Wszystkich rodziców zamieszkujących Rzeszów oraz okolice zapraszamy do odwiedzenia Małej Akademii o nazwie Mini Brain Academy. Jeżeli mówimy o warsztatach dla dzieci oraz rodziców (dla dorosłych oferujemy także szkolenia), grach, zabawach, łamigłówkach, zajęciach z alternatywnej edukacji czy animacjach - np. polecamy animacje na weselach czy organizację urodzin, nasza propozycja powinna spotkać się zainteresowaniem każdego rodzica.

   Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
  • Edukacja ratownictwo Białystok - wsmed.edu.pl »

   Zapraszamy do skorzystania z oferty Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku. U nas masz możliwość zdobycia wiedzy praktycznej oraz teoretycznej na wysokim poziomie. Absolwenci naszej uczelni bez problemu znajdują dobrze płatną pracę w swoim zawodzie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www. wsmed. edu. pl

   Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Studia operatorskie - akademiamultiart.pl »

   Oferta akademii filmowej z Krakowa. Przyjmujemy zapisy na zróżnicowane kierunki, w tym na reżyserię filmową, na postprodukcję obrazu, na podstawowy kurs filmowy, na scenariopisarstwo. Kształcimy profesjonalnych reżyserów, aktorów, operatorów, dźwiękowców, techników. Bazujemy na sprawdzonym i nowoczesnym programie nauczania. Dodatkowo wypożyczamy sprzęt filmowy.

   Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kurs malarstwa - totuwarszawa.pl »

   Jeśli jesteś miłośnikiem malarstwa, chcesz się w nim rozwijać i widzisz w tym swoją przyszłość, zapraszamy Cię do Szkoły Rysunku i Malarstwa TOTU z Warszawy. Zapisując się na prowadzony przez nas kurs malarstwa czy architektury wyraźnie podniesiesz swój warsztat, dzięki czemu Twoje prace będą wybitniejsze. Oferujemy naukę na kilku profilach w dowolnych konfiguracjach. Wszystko po to, aby jak najbardziej dogodzić naszym kursantom.

   Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Polonijka - polska szkoła internetowa dla dzieci polaków za granicą »

   Polonijka to szkoła online, w której uczą się polskie dzieci na emigracji. Jeżeli Państwa dziecko mieszka za granicą, ale jednocześnie zależy Państwu na tym, aby latorośl uczęszczała na zajęcia języka polskiego, geografii czy historii, bez najmniejszego cienia wątpliwości oferta szkoły sobotniej Polonijka jest godna bardzo dużego zainteresowania. Zapraszamy!

   Data dodania: 25 11 2017 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: