\ Szkolenia BHP w Warszawie - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Szkolenia BHP w Warszawie

Szkolenia BHP w Warszawie

Szczegóły strony aktyw-bhp.pl:

 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Wybierz firmę Aktyw bhp Warszawa, woj. mazowieckie, jeśli musisz zrobić szkolenia bhp w Warszawie. Szkolenia bhp w Warszawie są dedykowane dla pracowników i firm, które potrzebują posiąść niezbędną wiedzę z zakresu bhp i ppoż. Firma Aktyw BHP z Warszawy przeprowadza profesjonalne szkolenie BHP i profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe w Warszawie. Zaufaj doświadczonej firmie, która swoją działalność świadczy od 1999 roku prowadząc profesjonalne szkolenia bhp w Warszawie.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Infox »

   Firma Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O. O. świadczy usługi w zakresie specjalistycznych szkoleń i usług konsultingowych dla przedsiębiorstw. Prowadzimy szkolenia oraz wdrożenia na terenie całego państwa z główną siedzibą w Krakowie. Oprócz prowadzonych przez Firmę INFOX szkoleń przeprowadzamy audyty m. in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy ponad wszystko systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O. O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2. 12/00084/2007.

   Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • EMC Solution high speed design »

   Jeśli jesteś tutaj, ponieważ zależy Ci na najwyższej jakości usługach, czy szkoleniach EMC, to firma EMCSOLUTION zdecydowanie jest w stanie Ci zapewnić wszystko co najlepsze pod tym względem. Funkcjonujemy na rynku już od kilku lat i stale podnosimy jakość proponowanych usług. Więcej szczegółów na naszej stronie www.

   Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Konner.pl - ocena zagrożenia wybuchem »

   Firma KONNER z Krakowa to sprawdzony podmiot zajmujący się pełną obsługą firm w zakresie ochrony przeciwwybuchowej oraz przeciwpożarowej. W swoich szeregach mamy najlepszych specjalistów z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć optymalne usługi w tym obszarze. Zgłoś się do nas, a obsłużymy Twoją firmę oraz przeprowadzimy specjalistyczne szkolenia podnoszące wiedzę Twoich pracowników.

   Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Considero - Assessment Center »

   Działamy w naszej firmie na rynku realizowania takich usług jak między innymi projektowanie systemów ocen pracowniczych, budowania modeli kompetencyjnych. Zajmujemy się również prowadzeniem programów rozwoju talentów. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić również wykonywane z wykorzystaniem sprawdzonych metodologii badania opinii a także satysfakcji pracowników realizowane za pośrednictwem naszej platformy internetowej.

   Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
  • Univers szkolenia podatkowe »

   Chcesz zorganizować w swojej firmie profesjonalne szkolenie podatkowe? Szukasz specjalistów, którzy spełnią Twoje oczekiwania i którzy znają się na obowiązujących przepisach prawa podatkowego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chcemy Cię zapewnić, że działamy na terenie całej Polski. Dla nas żadnego problemu nie stanowi dojazd do klientów i organizacja chociażby jednodniowego szkolenia vat. Odwiedź naszą stronę, zdobądź dane kontaktowe i miej pewność, że trafiłeś na sprawdzoną ofertę. Jeśli będziesz mieć do nas jakieś pytania, to czekamy na kontakt.

   Data dodania: 24 02 2018 · szczegóły wpisu »
  • Dom Wiedzy Staniurski i Wspólnicy Sp.j. »

   Poniższa oferta adresowana jest do tych wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i które nie wiedzą jak to zrobić. Prowadzimy serię nowoczesnych szkoleń, mamy dobrze wyposażone sale dydaktyczne i dobrze wiemy w jaki sposób zorganizować kurs kadry i płace w Warszawie. Odwiedź naszą stronę i jeszcze dziś zapisz się na szkolenie.

   Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Edumedical.pl »

   Edumedical to firma szkoleniowa o trzynastoletnim stażu działalności na rynku. Szeroki zakres szkoleń umożliwia każdemu znalezienie dla siebie czegoś ciekawego. Praktyczne kursy z medycyny estetycznej, takie jak: z kwasu hialuronowego, z toksyny botulinowej, z mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej, czy lifting wolumetryczny. Edumedical to wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która posiada szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

   Data dodania: 19 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Męski Fryzjer Szkolenie - szkolabarberska.pl »

   Jesteś barberem i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zapoznaj się z możliwościami jakie daje uczestnictwo w kursach barberskich organizowanych przez Warszawską Szkołę Barberingu. Prowadzimy szkolenia barberskie na najwyższym poziomie. Proponujemy również szkolenia na fryzjera męskiego. Organizujemy również kursy barberskie dla początkujących. Zapewniamy korzystne ceny.

   Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Moderator - wrocławska szkoła coachingu »

   Biznes w dzisiejszych czasach potrzebuje odpowiednich usług doradczych. I takie usługi są oferowane przez firmę Moderator, która oferuje odpowiednią wiedzę z zakresu coachingu. Liczni partnerzy biznesowi są dowodem na to, że firma posiada wysoką renomę na rynku. Do tego oprócz usług doradczych, to jako firma szkoleniowa prowadzimy szkołę coachingu, gdzie oferowane są dobrze przygotowane szkolenia dla trenerów w ramach szkoły trenerów biznesu. Wiedza jaką zdobywają trenerzy biznesu jest zweryfikowana działalnością praktyczną naszej firmy.

   Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
  • Szkolenia biznesowe Adept »

   Szkolenia biznesowe są potrzebą chwili. Od kilku lat biją one rekordy popularności. Dzięki nim szkoli się kadra kierownicza, zdobywa wiedzę oraz umiejętności. Nie muszą to być drogie szkolenia, ale dobrze przygotowane. Nasza firma przygotowuje kursy, seminaria, szkolenia oraz warsztaty, dbając o ich praktyczny aspekt.

   Data dodania: 14 08 2019 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: