\ Podkategoria: Szkolenia - strona 3 - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

« poprzednia strona · · następna strona »
 • Mistrzu serwis informacyjny »

  Serdecznie zapraszamy do zajrzenia na nasz serwis informacyjny Mistrzu. com. Znajdą tu Państwo wszystkie newsy z kraju i ze świata. Każdego dnia przygotowujemy nowe artykuły o biznesie, prawie, technologiach czy zdrowiu. Doskonale wiemy, że dostęp do sprawdzonych informacji jest niezwykle ważny dla nas wszystkich, dlatego staramy się zapewnić Państwu najświeższe nowinki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami przygotowanymi przez naszych ekspertów. Nasz serwis to źródło wiedzy dla każdego, kto interesuje się światem!

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Dodaj swoją stronę do jednego z najlepszych katalogów w sieci katalog. mistrzu. com. Z nami podniesiesz swoją pozycję w wyszukiwarkach do top 10. Spośród konkurencji wyróżniamy się systematycznością w działaniu i wysokim poziomem świadczonych usług. Nasz katalog stron internetowych do doskonałe narzędzie do pozycjonowania Twojej strony. Jesteśmy z Wami i dla Was, ponieważ kierujemy się pasją i zamiłowaniem. Cały proces dodawania strony do katalogu jest prosty i szybki, a efekty gwarantowane. Odwiedź naszą stronę, a my pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze efekty. Wyszukiwarki będą dla Was przyjazne i pozostanie tylko liczyć zyski.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blackwall niewygodne informacje »

  Poruszamy się w dziedzinach: polityka, gospodarka, społeczeństwo, wydarzenia, historia, technologia, finanse, prawo, kultura, sport. Opisujemy skandale, korupcję i manipulacje. Pragniemy radykalnych zmian w kraju, w którym pracujemy i żyjemy.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Info-firm.net »

  Katalog Firm Info-firm. net Zachęcamy do odwiedzin naszego prestiżowego katalogu firm i umieszczania w nim strony firmowej. Wyjątkowy katalog, który został przystosowany na wszelkie urządzenia mobilne. Graficznie inspiruje i zaciekawia estetyką. Dbamy o wszystkie szczegóły, skrupulatnie moderujemy wpisy. Branżowy katalog firm Info-firm. net gromadzi systematycznie wartościowe linki. Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Falco »

  Masz dość ciągłego poszukiwania dopasowanych stron www internetowych? Nasz katalog stron www Falco na pewno ułatwi Ci takie wyszukiwania. U nas automatycznie znajdziesz dla siebie najlepsze serwisy wirtualne. Wszelkie będą związane z tematyką, którą się interesujesz. Nasza baza stron Falco pokaże Ci również, jakie swojej Firmy zajmują się pewnymi usługami. Bez kłopotu natrafisz na taką, która spełni Twoje wymagania.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych Allie.pl »

  Chcesz zareklamować swoją stronę internetową? Jeżeli tak to jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron Allie. pl jest idealnym miejscem na wykonanie takiego zadania. jednak nie przyjmujemy stron niskiej jakości, ponieważ to właśnie jakość reklamowanych jest dla nas najważniejsza. Sprawia to, że nasz katalog stron internetowych Allie. pl jest wyjątkowym miejscem. Dlatego również zapraszamy każdego kto chce dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych All8 »

  Wymagasz od katalogu stron www nie wyłącznie przyjmowania stron www, ale też jakości? Jeżeli tak to nasz spis firm All8 jest idealnym miejscem dla Ciebie. Każda strona, która ma być do nas dodana musi być wartościowa czy być w pełni zgodna z polskim prawem. Jesteśmy przekonani, że nasz katalog stron internetowych All8. pl to dobre miejsce na dodanie każdej strony internetowej wysokiej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem stron.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy katalog-firmy.biz »

  Katalog firm katalog-firmy. biz to serwis ułatwiający zapoznanie innych potencjalnych klientów firmy. Jest to idealny sposób dla przedsiębiorców na podzielenie się informacjami na temat swojej firmy z większym gronem odbiorców. Atutem naszej bazy firm jest łatwość i sprawność z jaką się z niej korzysta. Przemyślany i czytelny design sprawia, że od razu można się znaleźć na witrynie.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Eceszkolenia.pl »

  Europejskie Centrum Edukacji w Krakowie oferuje swoim klientom szkolenia z tematyki księgowej oraz kadrowej. Firma organizuje zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, przygotowane specjalnie na potrzeby danej instytucji. Odbywają się one w większych miastach na terenie całej Polski. Klienci firmy to prywatne firmy, spółdzielnie mieszkaniowe, jednostki samorządu terytorialnego oraz jednostki oświatowe. Szkolenia mają charakter praktyczny i są prowadzone wyłącznie przez specjalistów w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 20 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Https://tqmsoft.com »

  Doskonale procesów produkcyjnych z naszą pomocą jest jak najbardziej możliwe i bardzo komfortowe dla wszystkich osób. Tym samym serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą ofertę wszystkie osoby zainteresowane udoskonaleniem cyklu produkcyjnego i sprawieniem, aby przebiegał on znacznie sprawniej. Na skorzystaniu z naszych propozycji można bardzo dużo zyskać i można być szczęśliwym z takiego działania. Oferujemy między innymi konsultacje PPAP, na których wraz z klientem opracowujemy dokumentację, która usprawnia cały proces produkcyjny.

  Data dodania: 08 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Https://www.rafalszrajnert.pl/ »

  Co zyskujesz, dzięki współpracy z doświadczonymi przedsiębiorcami? Przede wszystkim nową wiedzę, której nie zdobędziesz samodzielnie. W końcu każda droga na szczyt opiewa w inne przeszkody i sposoby ich pokonywania. Pozwól, że na prowadzonych przeze mnie szkoleniach opowiem Ci jak osiągnąłem sukces, w stosunkowo krótkim czasie.

  Data dodania: 08 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia medycyny estetycznej - Meddiamonds Warszawa »

  Witryna internetowa szkolenia-meddiamonds. pl to szeroki wybór szkoleń oraz kursów precyzyjnie dopasowanych do aktualnych trendów kosmetycznych. W ofercie znajdują się szkolenia medycyny estetycznej, takie jak stosowanie nici PDO haczykowych, mezoterapia igłowa, a także szkolenia z kwasu hialuronowego.

  Data dodania: 06 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bezowijania.com - Szkolenia z kontroli zarządczej »

  Uzyskanie kontroli nad procesem zarządzania ryzykiem w warunkach ustaw i obowiązującego prawa oraz przedstawienie praktycznych rozwiązań, gwarantuje kontrola zarządcza. Szkolenie zgodne ze standardami oraz wytycznymi oferuje natomiast nasza firma. Efektem szkolenia będzie umiejętność oceny systemu kontroli oraz określania celów wraz z miernikami, które pozwolą jasno określić czy wdrożenie danej procedury okazało się udane. Całe szkolenie poprowadzą wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kontroli zarządczej. W przystępny sposób otrzymasz dawkę nowej wiedzy, którą wykorzystasz w swojej pracy zawodowej.

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Icec.pl - Pierwsza pomoc u dzieci »

  Jesteśmy firmą, która oferuje takie usługi jak kurs pierwszej pomocy zarówno dla dzieci jak również osób dorosłych Wszyscy pracownicy, którzy pracują u nas posiadają doświadczenie zdobyte w ekipach straży pożarnej, ratownictwa medycznego jak również w zakresie wykonywania usług dotyczących BHP. Dzięki naszej firmie pierwsza pomoc u dzieci będzie jasna dla wszystkich co przełoży się na większy poziom bezpieczeństwa. Odwiedź nas na icec. pl

  Data dodania: 01 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie kierowanie zespołem - Kreator-szkolenia.pl »

  W ofercie firmy KREATOR znaleźć można różnego rodzaju szkolenia otwarte i zamknięte. Są to między innymi szkolenia z windykacji należności, kierowania zespołem pracowników, czy pomniejszych, ale bardzo istotnych, umiejętności takich jak prowadzenie zebrań, prezentowanie, delegowanie zadań. Dla firmy najważniejsze są w pełnionych usługach rozwój, profesjonalizm i partnerstwo.

  Data dodania: 01 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • E-opex.pl »

  Jeśli szukasz dobrej firmy, prowadzącej szkolenia Six Sigma, doskonale trafiłeś. Zajmujemy się wdrażaniem tej nowoczesnej metody, dzięki której procesy na halach produkcyjnych przebiegają bardzo łatwo i szybko. Dzięki niej można zmaksymalizować jakość wyników pracy, a także opracować najbardziej ekonomiczne rozwiązania logistyczne. Chętnie przyjmiemy indywidualne sugestie od naszych klientów, gdyż wiemy, że każdy biznes ma pewne specyficzne wymogi i potrzeby. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane podniesieniem jakości pracy.

  Data dodania: 19 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Katowice - Total Expert »

  Podnoszenie zdolności zawodowych to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Jako specjaliści ze sfery doskonalenia zawodowego Total Expert ze Śląska oferuje zajęcia biznesowe kierowane do kadry menadżerskiej i specjalistów zajmujących się kwestiami HR, prowadzenia ksiąg podatkowych i rozliczeniowymi w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się zajęć szkoleniowych z zakresu tematów związanych z kadrami, płacami, rachunkowością, podatkami. Uznaniem cieszą się także szkolenia biznesowe oraz z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-sgp Szkolenia dla pracowników »

  Nasza firma oferuje szkolenia dla pracowników, które organizujemy nie tylko w formie otwartej - wyjazdowej, ale także zamkniętej - w siedzibie firmy dowolnego Klienta. W naszej ofercie można znaleźć również wdrożenia ISO i Audyty personalne, nastawione na diagnozę zatrudnionych pracowników i wsparcie w kwestii wskazania ścieżki rozwoju zawodowego.

  Data dodania: 14 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Coaching czy terapia indywidualna? Szkolenia Lublin Kuźnia Kowal »

  Jesteś właścicielem firmy, starasz się zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, w miarę Twoich możliwości, proponujesz podwyżki i awanse, ale efektywność wciąż jest na tym samym, niezadowalającym poziomie? Zgłoś się do KUŹNI ZMIAN prowadzonej przez coach Lublin - panią Ewę Kowal. Kuźnia zmian mieści się przy ulicy Wajdeloty 5 w Lublinie. Pani Ewa Kowal pomoże ci dokonać korzystnych zmian w obrębie twojej firmy. Wejdź na stronę internetową kuźniakowal. pl i zgłoś swoje zainteresowanie oferowanymi usługami w zakresie coaching Lublin lub terapia Lublin i umów się na spotkanie. To banalnie proste. Kuźnia Zmian organizuje profesjonalne szkolenia Lublin oraz coaching biznesowy. Te dwa rodzaje usług kierowane są przede wszystkim do właścicieli firm, prezesów, kierowników oraz innych osób, które ponoszą odpowiedzialność za realizację celów biznesowych. Przyjdź i przedstaw problem występujący w twojej firmie, to ty wyznaczasz zakres pomocy, ponieważ jesteś ekspertem, który dogłębnie zna trudności, które popychają w stronę zwrócenia się o pomoc. Korzystanie z coachingu może przynieść wiele korzyści dla twojej firmy, na przykład wzrost efektywności, produktywności, ale także poprawa atmosfery w zespole pracowniczym oraz większy poziom identyfikacji pracowników z miejscem pracy. Możesz także wybrać coaching indywidualny Lublin, aby rozwinąć swoje predyspozycje zawodowe oraz odkryć talenty i potencjał w życiu osobistym. Coach jest osobą, która pomaga wytrwać ci w często ciężkiej i mozolnej drodze do osiągnięcia celu, który sam sobie wyznaczyłeś.

  Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie - solution.pl »

  Jeśli mają państwo kłopoty firmie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalistami, już od 20 lat pomagamy firmą w szkoleniach menadżerskich. Gwarantujemy państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie oraz fachowe teraz stwo. Działamy na terenie całego kraju nasze biura mieszczą się w Gdyni i w Warszawie.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Edumedical.pl »

  Edumedical to firma szkoleniowa o trzynastoletnim stażu działalności na rynku. Szeroki zakres szkoleń umożliwia każdemu znalezienie dla siebie czegoś ciekawego. Praktyczne kursy z medycyny estetycznej, takie jak: z kwasu hialuronowego, z toksyny botulinowej, z mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej, czy lifting wolumetryczny. Edumedical to wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która posiada szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne.

  Data dodania: 19 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Męski Fryzjer Szkolenie - szkolabarberska.pl »

  Jesteś barberem i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Zapoznaj się z możliwościami jakie daje uczestnictwo w kursach barberskich organizowanych przez Warszawską Szkołę Barberingu. Prowadzimy szkolenia barberskie na najwyższym poziomie. Proponujemy również szkolenia na fryzjera męskiego. Organizujemy również kursy barberskie dla początkujących. Zapewniamy korzystne ceny.

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Akademialtca.pl »

  Akademia LTCA oferuje między innymi szkolenia VAT, szkolenia podatkowe, szkolenia antykorupcyjne, compilance i wiele innych, stacjonarnie w Warszawie lub szkolenia online i webinaria. Głównym zadaniem szkoleń jest profesjonalne podejście do klienta oraz nacisk na praktyczną przydatność usług szkoleniowych. Doświadczeni trenerzy z wieloletnią praktykom gwarantują szkolenia na terenie całej Polski, indywidualne podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź pełną ofertę Akademii LTCA na stronie internetowej i zapisz się na szkolenie już dziś.

  Data dodania: 03 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Moderator - wrocławska szkoła coachingu »

  Biznes w dzisiejszych czasach potrzebuje odpowiednich usług doradczych. I takie usługi są oferowane przez firmę Moderator, która oferuje odpowiednią wiedzę z zakresu coachingu. Liczni partnerzy biznesowi są dowodem na to, że firma posiada wysoką renomę na rynku. Do tego oprócz usług doradczych, to jako firma szkoleniowa prowadzimy szkołę coachingu, gdzie oferowane są dobrze przygotowane szkolenia dla trenerów w ramach szkoły trenerów biznesu. Wiedza jaką zdobywają trenerzy biznesu jest zweryfikowana działalnością praktyczną naszej firmy.

  Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosmetyczne Łomża - osz.edu.pl »

  W ofercie osz. edu. pl znajdą Państwo kurs na prawo jazdy w najlepszych warunkach. Nasza oferta to oczywiście pełna jakość szkolenia a także profesjonalizm w każdym calu. Stawiamy także na bardzo dobre samopoczucie naszych kursantów i chcemy aby byli oni zadowoleni z panującej u nas atmosfery. Posiadamy także atrakcyjne oferty poboczne i atrakcyjne ceny za kursy.

  Data dodania: 30 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe Adept »

  Szkolenia biznesowe są potrzebą chwili. Od kilku lat biją one rekordy popularności. Dzięki nim szkoli się kadra kierownicza, zdobywa wiedzę oraz umiejętności. Nie muszą to być drogie szkolenia, ale dobrze przygotowane. Nasza firma przygotowuje kursy, seminaria, szkolenia oraz warsztaty, dbając o ich praktyczny aspekt.

  Data dodania: 14 08 2019 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Najnowsze wiadomości:

Szkolenia - nowa strona:

Adres: