\ Tańczymy - kurs tańca online - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Tańczymy - kurs tańca online

Tańczymy - kurs tańca online

Szczegóły strony tanczymy.pl:

 • ID: 10328
 • Tytuł: Tańczymy - kurs tańca online
 • URL: tanczymy.pl
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 56
 • CTR: 5.36%
 • Data dodania: 30 09 2019
 • Słowa kluczowe: nauka, online, kurs, pierwszego, tańca, internet, disco, polo, użytkowy, wesele, imprezę, 2 na 1
 • Kategorie:
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Nauka tańca przez internet i kursy tańca online to wygoda, swoboda i wolność w nauce tańczenia m. in. pierwszego tańca. Potrzebujesz nauczyć się tańczyć na wesele, bal, studniówkę albo inną imprezę. Pomożemy Ci szybko i skutecznie. Bez wychodzenia z domu, szukania dogodnych godzin zajęć i dojazdów do szkoły tańca. Teraz nie musisz się bawić, że grupa rozpadnie się w połowie kursu. Baw się tańcząc disco polo, taniec użytkowy, disco sambę lub bachatę albo tańcz solo. Poznaj kroki i figury disco foxa 2 na 1

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Stargardinum »

   Szkoła wyższa Stargardinum w Stargardzie Szczecińskim zaprasza do szkoleń językowych. Stargardinum to autonomiczna uczelnia posiadająca prawo przyznawania tytułów naukowych.

   Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • WDance »

   Studio Tańca założono 2004 roku przez Adama Padłę. Jako tancerz założył jedną z pierwszych szkół w Poznaniu. Zaufało nam kilkanaście tysięcy osób, na temat nauki tańca mamy sporą wiedzę i doświadczenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, ulepszając ofertę, by każdy znalazł swoją taneczną drogę.   

   Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Gryf »

   Witam wszystkich odwiedzających stronę Szkoły Tańca. Nazywam się Katarzyna Urbańska, jestem właścicielką szkoły, oraz dyplomowaną nauczycielką tańca towarzyskiego. Od wielu lat moja Szkoła Tańca cieszy się współpracą z nowożeńcami. Moją Szkołę Tańca cechuje głównie system lekcji indywidualnych, które to para może wybrać dla siebie w dogodnym terminie. W Szkole Tańca GRYF znajdziecie Państwo pełen profesjonalizm, duży komfort i przede wszystkim bardzo ciepłą atmosferę. Zapraszam serdecznie - Katarzyna Urbańska.

   Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Tańca Fen »

   Szkoła została założona w 2009 roku przez tancerkę tańca towarzyskiego,
   której największą życiową pasją jest taniec. Doświadczenie zdobywane podczas turniejów tańca towarzyskiego, pasja i zamiłowanie do tańca będącego nie tylko formą taneczną ale sposobem rozwoju własnego zainspirowało do stworzenia Szkoły Tańca Fen.

   Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Centrum Tańca Wedding Dance »

   Blisko kilkaset przeszkolonych osób. Aż 7 lat doświadczenia. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjemnej atmosferze, z profesjonalnym podejściem do sprawy. Wyrozumiałość, cierpliwość i doradztwo sprawia, że świadczymy usługi na wysokim poziomie.

   Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Kreacja kursy tańca »

   Klub taneczny Kreacja Tańca oferuje różne kursy, przeznaczone dla wszystkich: od przedszkolaków do seniorów. Każdy instruktor tańca, pracujący w naszej szkole, to profesjonalista tańczący od dzieciństwa, dla którego taniec jest największą życiową pasją. Jesteśmy pewni, że po pierwszych zajęciach pokochasz taniec, tak jak my i nie będziesz już sobie wyobrażał bez niego życia. Każdy kurs tańca odbywający się w naszej szkole prowadzony jest z ogromnym zaangażowaniem i przyjemnością. Zapisz się na zajęcia, a sam przekonasz się, że taniec może stać się twoją nową, wielką miłością. Do zobaczenia na parkiecie!

   Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
  • Uwodzenieipodryw.pl »

   Czujemy się niezręcznie w relacjach z kobietami, boimy się odtrącenia oraz tego, że staniemy się tylko przyjaciółmi dla kobiety a ona i tak znajdzie sobie kogoś innego. Takie naturalne reakcje są błędne i dlatego szkoła uwodzenia ma za zadanie pozwolić ci zrozumieć co robisz źle po to, abyś mógł to naprawić. Szkolenie z uwodzenia to najlepsza metoda na podryw, dzięki któremu poznamy wiele różnych kobiet. Kurs podrywania to przede wszystkim nauka i właśnie już teraz pora, abyś nadrobił braki i skorzystał z naszych usług.

   Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Taniec w Krakowie u2dance.pl »

   Oczarujcie gości. Zapraszamy na naukę pierwszego tańca dla nowożeńców. Szkoła tańca w Krakowie oferuje również naukę tańców użytkowych, jak discofox czy west coast swing. Uczymy tańców towarzyskich: Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Foxtrot, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive. Czekamy na Twój pierwszy ruch. Zapraszamy.

   Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
  • Tangomagia pokazy tanga »

   Tango argentyńskie to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, którego dziś uczyć się możecie również i w Argentynie. Umożliwia Wam to Tangomagia, a więc najlepsza szkoła tańca w mieście, która zatrudnia kompetentnych nauczycieli tanga, którzy wyszkolili już wielu zawodowych tancerzy. Nie zagwarantujemy Wam, że do nich dołączycie, ale mamy taką nadzieję.

   Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kursy wizażu w Warszawie - beautylux.com.pl »

   Instytut Szkoleń Kosmetycznych Beauty Lux działa na rynku szkoleniowym od 15 lat, zapewniając swoim kursantom możliwość udziału w zajęciach z zakresu kosmetyki, wizażu, stylizacji paznokci, masażu oraz wiele innych kursów, związanych z dbaniem o urodę. Profesjonalna kadra pracowników działa na zasadzie dobrych materiałów szkoleniowych oraz kosmetyków, które dostępne są również dla kursantów.

   Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: