\ Www.topschool.pl - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Www.topschool.pl

Www.topschool.pl

Szczegóły strony topschool.pl:

 • ID: 7433
 • Tytuł: Www.topschool.pl
 • URL: topschool.pl
 • Kliknięć: 29
 • Wyświetleń: 109
 • CTR: 26.61%
 • Data dodania: 04 06 2018
 • Słowa kluczowe: szkoła języków obcych, angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży, Warszawa
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: www.topschool.pl
 • Ulica: Jodłowa 27
 • Miasto: Warszawa
 • Telefon: 22 651 90 60
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Chcecie przygotować się do matury rozszerzonej z języka angielskiego, uwzględniając aktualne wymogi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą Szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży - Top-School Sadyba w Warszawie. Oferujemy kursy dokształcające w formie repetytorium porządkującego i uzupełniającego, dając Ci pewność, że nic Cię nie zaskoczy podczas matury! W edukacji mamy ponad 26 lat doświadczenia i na stałe realizujemy program nauczania w 3 grupach wiekowych: dzieci, młodzież gimnazjalna oraz licealna. Jesteśmy skuteczni i zawsze dysponujemy aktualną wiedzą programową!

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • En-to-pl.blogspot.com najpopularniejsze angielskie słowa »

   Słownik frekwencyjny na witrynie en-to-pl. blogspot. com to zbiór powszechnie używanych słów w języku. Można stworzyć wszelakie słowniki frekwencyjne, poszukując najczęściej używanych słów w mowie potocznej. Dla uczących się języka obcego ważniejsze jest, by nauczyć się tych słów, których znajomość jest niezbędna do porozumienia się.

   Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »
  • Słówka, idiomy, rozmówki angielskie mp3 - fiszki.pl »

   W naszej firmie zajmujemy się dystrybuowaniem profesjonalnych materiałów do efektywnej nauki języków obcych. Zapewniamy w naszym wydawnictwie materiały do nauki języków obcych zarówno w wersjach tradycyjnych jak też w formie aplikacji mobilnych czy kursów audio. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

   Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
  • English Unlimited - Niemiecki Gdańsk »

   English Unlimited to szkoła językowa z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Szczególnie polecamy kursy angielskiego w Gdyni, a także kursy niemieckiego w Gdańsku. Gwarantujemy nie tylko efektywne szkolenia językowe, ale również dział egzaminacyjny (autoryzowane centrum). Prowadzimy grupowe i indywidualne kursy językowe, np. z włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego.

   Data dodania: 13 03 2018 · szczegóły wpisu »
  • Fiszkoteka.pl »

   Fiszkoteka to internetowy serwis, w którym można znaleźć specjalne fiszki do nauki różnych słówek oraz zwrotów. Bardzo istotną zaletą jest możliwość szybkiej nauki wielu języków, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, norweski oraz szwedzki. Z tej nowoczesnej metody mogą korzystać indywidualni użytkownicy, szkoły, a także firmy. Warto dodać, że strona ta oferuje również dostęp do specjalnych kursów językowych, dzięki którym można jeszcze bardziej poszerzyć swoją znajomość wielu różnych europejskich języków.

   Data dodania: 01 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kursy Językowe Warszawa »

   Ze swoją ofertą wychodzimy do osób, które w krótkim czasie chciałyby nauczyć się języka obcego. Pomagamy w nauce języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. Oferujemy naukę skuteczną i szybką. Cały kurs trwa jedynie dwa tygodnie z nauką po 40 minut dziennie. Po więcej informacji Zapraszamy na stronę internetową warszawa. kursy-jezykowe. edu. pl.

   Data dodania: 07 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Po angielsku - język angielski dla każdego »

   Dzięki naszej stronie internetowej „Po angielsku - język angielski dla każdego” znajdą Państwo dla siebie niezwykle przydatne w codziennej konwersacji słówka i zwroty po angielsku. Zostały one zebrane w odpowiednie grupy tematyczne związane z podawaniem godziny, daty, adresu, kierunku, jak i dotyczą one liczb po angielsku. Będą z pewnością pomocne w nauce języka angielskiego. Na naszej stronie znajdują się również wzory pisania CV i listów motywacyjnych.

   Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Podstawy Włoskiego online »

   Bardzo mało znanym językiem wśród ludzi na świecie jest język włoski. Czym to jest spowodowane skoro co roku odwiedza ten kraj ponad 46 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych kursów żeby nauczyć się tego języka. Jeśli planujesz pojechać do Włoch to warto byłoby nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami jednak z językiem angielskim jest u nich krucho, dlatego wybierając się tam warto znać język włoski. Do nauki możesz wykorzystać materiały znajdujące się na podstawywloskiego. pl. Zostały one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Dostępne są całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały tak aby nauka była szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł porozumiewać się za pomocą włoskiego i zawierać nowe przyjaźnie.

   Data dodania: 01 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Bs-ict.pl »

   Jeśli poszukujesz dla siebie lub też dla swoich pracowników miejsca, w którym w szybki i efektywny sposób nauczysz się angielskiego od doświadczonych i kompetentnych lektorów to w takim przypadku powinieneś zapoznać się z ofertą szkoły językowej noszącej nazwę British School. Jest to szkoła z bardzo bogatymi tradycjami, doświadczeniem i niezwykle wysokim poziomem nauczania. Oferuje swoim klientom przede wszystkim naukę angielskiego biznesowego oraz szkolenia językowe dla firm według indywidualnego programu.

   Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalnie angielski Wrocław - Queen's School of English »

   Poznawanie języka angielskiego jest współcześnie podstawową umiejętnością, bez której trudno zaistnieć na rynku pracy. Język ten stał się językiem uniwersalnym, który na dobre zagościł w świecie nauki i również wielkiego biznesu. Wiemy o tym po mistrzowsku, z tej przyczyny nasza oferta kursów językowych została przygotowana tak, tak aby każdy mógł z niej skorzystać. Tworząc ją, postawiliśmy nie tylko na znajomość rzeczy, lecz a oprócz tego na elastyczność. Obok zajęć dla początkujących oraz lekcji dla dzieci, znajdziecie tu ciekawą propozycję zajęć dla tych, którzy język angielski chcą wykorzystywać w swej pracy. Język angielski w biznesie, kurs dla firm - oto oferta dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o swą karierę zawodową. Kurs w mniejszych grupach oraz indywidualne lekcje są kolejnymi ofertami, stworzonymi z myślą o ludziach biznesu.

   Data dodania: 10 07 2019 · szczegóły wpisu »
  • Profesjonalna szkoła angielskiego Rzeszów - Promar »

   Prywatne przedszkole anglojęzyczne jest nowoczesną placówką kładącą duży nacisk na naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Maluchy uczęszczające do placówki w naturalny sposób poznają podstawy języka oraz z czasem swobodnie się nim posługują. Jednocześnie mogą łączyć naukę z zabawą a także dużą ilością zajęć dodatkowych. Codziennie 5 godzin w przedszkolu obejmują lekcje z native speakerem, tworzącym przyjazne środowisko anglojęzyczne dla każdego dziecka. Język angielski jest podstawą komunikowania się na rynku pracy, jak i na całym świecie. Prywatne przedszkole zapewnia najlepszą jakość nauczania, stawiając nacisk nie tylko na rozwój talentów językowych. Jednakowo istotne są zajęcia fizyczne, rozwój społeczny jak również emocjonalny dziecka, które zapewniają prawidłowy rozwój i również rozbudzenie ciekawości dzieci.

   Data dodania: 30 03 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: