\ EGB Investments S.A. windykacja - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

EGB Investments S.A. windykacja

EGB Investments S.A. windykacja

Szczegóły strony www.egb.pl:

 • ID: 1206
 • Tytuł: EGB Investments S.A. windykacja
 • URL: www.egb.pl
 • Kliknięć: 41
 • Wyświetleń: 826
 • CTR: 4.96%
 • Data dodania: 11 06 2014
 • Słowa kluczowe: windykacja, długi, windykacja długów, firmy windykacyjne, windykacja wierzytelności, wierzytelności, windykacja należności, firma windykacyjna, egb
 • Kategorie:
 • Województwo: Kujawsko-pomorskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • EGB Investments S. A. jest firmą windykacyjną, która od 1995 roku z powodzeniem wspomaga przedsiębiorców w zarządzaniu nieregulowanymi należnościami. Naszą markę doceniają Klienci z kraju i zza granicy – największe krajowe firmy i instytucje finansowe, korporacje z sektora telekomunikacyjnego i ubezpieczeniowego oraz inni dostawcy wierzytelności masowych. Kluczem do sukcesu jest długoletnie doświadczenie w obsłudze różnego typu wierzytelności, zarówno konsumenckich, jak też gospodarczych. nnOd września 2010 r. akcje EGB Investments S. A. są notowane w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Wezwanie do zapłaty - www.wezwaniedozaplaty.online-kancelaria.pl »

   Wezwanie do zapłaty - na stronie podajemy informacje o wezwaniach do zapłaty. Znajdziecie tutaj wzory wezwań do zapłaty i dowiecie się w jaki sposób nadpisać wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to idealny sposób odzyskania długu. Skorzystaj z naszej strony, wygeneruj wezwania do zapłaty darmowo. Wszystkie kompleksowe informacje na temat Wezwania do zapłaty na naszej witrynie.

   Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Wezwanie do zapłaty - Vademecum »

   Wezwanie do zapłaty - tutaj dowiesz się jak pisać wezwanie do zapłaty oraz jak je nadać. Wezwanie do zapłaty to prosta, i jednocześnie jedna z najskuteczniejszych metod odzyskania długów. Na naszej stronie znajdują się wzory różnych wezwań do zapłaty.

   Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • M-Faktor.pl »

   Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz alternatywnego źródła finansowania, z pewnością zainteresuje cię umowa faktoringu, jaką oferuje ci M-Faktor. Od wielu lat zajmujemy się faktoringiem, dzięki czemu wiemy, jak funkcjonują nowe przedsiębiorstwa i jakiej pomocy potrzebują. Oferujemy kompleksową pomoc w doborze optymalnych rozwiązań, dzięki którym zapewnisz sobie spokój i nieprzerwaną płynność finansową. Borykasz się ze stertą niezapłaconych faktur? Nie wiesz w jaki sposób rozmawiać z klientami, aby regularnie spłacali wszystkie należności? Współpracując z nami możesz sprzedać wierzytelności i nie przejmować się brakiem wpływów. Korzystając z faktoringu nie tylko zabezpieczasz swoje interesy, lecz także sprawdzasz swoich kontrahentów oraz pokazujesz im, że powinni się z tobą bardziej liczyć. Duże firmy często zapominają, że każdy partner, niezależnie od staży na rynku czy wysokości rocznego obrotu powinien być traktowany w taki sam sposób. Sprzedaż długu to doskonała możliwość, aby umocnić swoją pozycję i usprawnić płacenie faktur w przyszłości. W M-Faktor oferujemy pełny faktoring, odwrotny, a także faktoring z regresem. Zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą i sam zdecyduj, jaka usługa jest ci najbardziej potrzebna. Wystarczy kilka minut, aby nasz doradca wytłumaczył ci, co to jest faktoring, sprawdził twoich kontrahentów oraz przygotował niezbędne dokumenty. Umowa faktoringu z M-Faktor jest bliżej niż myślisz, więc wykorzystaj to i nie pozwól, aby jedna niezapłacona faktura rozpoczęła lawinę problemów w twojej firmie!

   Data dodania: 07 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Pragma windykacja Warszawa »

   Pragma (Tarnowskie Góry, Warszawa, Katowice i inne miasta) to szeroki zakres usług, to między innymi windykacja, faktoring, to zakup wierzytelności, sprzedaż wierzytelności, wykup wierzytelności czy kupno długów. Dlatego nie ma co czekać dłużej, tylko postawcie na specjalistów którzy wiedzą czym jest faktoring z regresem, faktoring odwrotny.
   Faktoring to nowoczesne rozwiązanie dla firm, które na pewno przyniesie dla niej wiele korzyści. Faktoring polega na finansowaniu faktur, dzięki czemu na pewno wasza firma uzyska jak najszybciej pieniądze na swoje konto. Faktoring t nic innego jak sprzedaż faktur odpowiedniej firmie i zyskanie za nie odpowiedniej sumy pieniędzy w jak najkrótszym czasie na konto. Na pewno to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i potrzebują pieniędzy na rozkręcenie biznesu. Warto wybrać faktoring.

   Data dodania: 14 03 2020 · szczegóły wpisu »
  • Magiaperswazji.pl »

   Jesteś zainteresowany zainwestowaniem dodatkowej gotówki, ale nie wiesz czy kupienie nieruchomości jest najkorzystniejszym rozwiązaniem? Chcesz poznać inne opcje? Zaglądaj regularnie na naszą stronę, sprawdzaj dostępne tam porady i czerp z nich wiedzę. Udzielamy tylko sprawdzonych wskazówek i mówimy jak inwestować, oszczędzać i rozwijać kariery zawodowe.

   Data dodania: 09 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Internetowe pożyczki - rankingi-bankowe.pl »

   Prowadzona przez nas strona Rankingi Bankowe jest blogiem o tematyce bankowej i finansowej. Poruszamy u siebie takie kwestie: jak wziąć pożyczkę na dowód osobisty przez Internet, czy pożyczki przez internet są możliwe, dlaczego chwilówka ratalna świętuje sukcesy, jak uzyskać szybki kredyt na pilne wydatki. Dzięki takim informacjom zainteresowane osoby będą mogły odnaleźć coś ciekawego dla siebie.

   Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Odzyskamydlug.pl »

   Odzyskiwanie długów to trudne zdanie i każdy kto musiał kiedykolwiek odzyskać swoje pieniądze doskonale wie o tym, z jak skomplikowanym procesem ma się w tym wypadku do czynienia. Warto wybrać odpowiednią kancelarię prawną, która pozwoli na takie odzyskanie należności w znacznie łatwiejszy sposób. Tak właśnie działa to w przypadku kancelarii Ultimatum, która zna się na rzeczy i w branży odzyskiwania długów działa wiele lat. Co jednak ważniejsze posiada ona doskonałe doświadczenie w kwestii odzyskiwania należności i na pewno właśnie dlatego warto ją wybrać.

   Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria-ultimatum-opinie.pl »

   Jesteśmy profesjonalną kancelarią windykacyjną, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie osoby tym samym serdecznie zapraszamy do wybrania naszej korzystnej oferty i czerpania z niej bardzo dużej radości i zadowolenia w swojej sytuacji co będzie jak najbardziej możliwe. Zdecydowanie się na tego typu działanie i podejście do sprawy będzie bardzo przyjemne i komfortowe w każdej sytuacji. Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu usług na najwyższym poziomie, z których możliwe jest czerpanie dużego zadowolenia i radości.

   Data dodania: 04 11 2018 · szczegóły wpisu »
  • Komornik - komornikczestochowa.pl »

   Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie. Kancelaria Komornika zajmuje się skutecznym wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Komornik może z wyboru wierzyciela zająć się zbadaniem majątku dłużnika oraz dokonać spisu inwentarza, na podstawie którego przygotowuje raport stanu faktycznego przed wszczęciem toku sądowego oraz wydaniem orzeczenia.

   Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Windykacja Kraków - Kancelaria Fonsuris »

   Kancelaria Prawno-Windykacyjna Fonsuris oferuje pomoc przedsiębiorcom i osobom fizycznym w odzyskiwaniu swoich należności. Pracownicy kancelarii Fonsuris zapewniają przejście przez całą procedurę odzyskiwania długu, polubowne rozwiązanie konfliktu oraz reprezentację w sądzie. Kancelaria windykacyjna Fonsuris gwarantuje użycie wszystkich dostępnych narzędzi prawnych w celu oddania długu lub interwencji komornika. Kancelaria Prawno-Windykacyjna Fonsuris to usługi na najwyższym poziomie, fachowa obsługa oraz kompleksowe działanie.

   Data dodania: 27 07 2020 · szczegóły wpisu »

  Najnowsze wiadomości: