\ Kościelny & Pijet - Katalog firm i usług, reklama firmy, baza firm Bluen

Kościelny & Pijet

Kościelny & Pijet

Szczegóły strony www.kancelariakp.pl:

 • ID: 928
 • Tytuł: Kościelny & Pijet
 • URL: www.kancelariakp.pl
 • Kliknięć: 78
 • Wyświetleń: 819
 • CTR: 9.52%
 • Data dodania: 08 04 2014
 • Słowa kluczowe: nakaz zapłaty, prawnik, kancelaria
 • Kategorie:
 • Nazwa firmy: Kościelny & Pijet Kancelarie
 • Województwo: Śląskie
 • Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
 • Kancelaria Kościelny & Pijet - zajmujemy się udzielaniem pomocy prawnej i prowadzeniem obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kancelaria Notarialna Agnieszka Jędzura »

   Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusza Agnieszkę Jędzura znajduje się w samym centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (na deptaku), obok Urzędu Miasta, dworca autobusowego oraz dworca PKP.
   Realizacja czynności notarialnej w innym dniu lub w odrębnych godzinach jest możliwa po wcześniejszym porozumieniu z rejentem. W ramach swojej działalności, Kancelaria proponuje profesjonalną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących regulacji prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

   Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Komorni Sądowy Bożena Tarnowska »

   Komornik sądowy jest organem egzekucyjnym, działającym pod nadzorem sprawowanym przez sąd rejonowy, którego działalność polega na dochodzeniu roszczeń cywilnych stwierdzonych tytułem egzekucyjnym. Komornik został wyposażony przez ustawodawcę w szereg środków przymusu, określonych w kodeksie postępowania cywilnego (Ustawa z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego, Dz. U. 1964 nr 43 poz. 296 z późń. zm. ), a także w innych ustawach. Powstanie wierzytelności poprzedza przypływ środków pieniężnych do podmiotu gospodarczego. Niektóre wierzytelności korzystają z przywileju pierwszeństwa zaspokojenia przed innymi wierzytelnościami (np. wierzytelności Skarbu Państwa) oraz z różnorodnych form zabezpieczenia i egzekucji.

   Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
  • Jacek Sosnowski Adwokat »

   Kancelaria Adwokacka Jacek Sosnowski ma biura w Warszawie i Gliwicach. Specjalnością kancelarii jest prawo karne skarbowe i reprezentowanie klientów w postępowaniach przed urzędem skarbowym, inspektorami kontroli skarbowej, itp. Na naszej stronie znajdą Państwo dokładne dane firmy oraz możliwość kontaktu. Zapraszamy.

   Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Paweł Borowski Kancelaria adwokacka prawo rodzinne »

   Nieraz rodzice nie potrafią dobrze wychować dziecka. Często dzieje się tak po rozwodzie. Wówczas z pomocą przychodzi dobry prawnik. Pomaga, radzi, interweniuje. Kontakty-z-dzieckiem. pl jest portalem pełnym porad dla milusińskich. Dzięki niemu niejedna rodzina wyszła na prostą i poczuła się o wiele lepiej i pewniej. Dzieci nie mogą przecież cierpieć z powodu rozwodu rodziców.

   Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Prawo-karne-adwokat.pl »

   Kancelaria prawna posiada biura działające na terenie Warszawy i w Gliwicach. Kancelaria specjalizuje się realizowaniu spraw karnych związanych z przestępstwami narkotykowymi, co dotyczy między innymi produkowania, posiadania czy handlu narkotykami, gdzie kancelaria zapewnia prowadzenie sprawy na każdym etapie. Zapoznaj się ze szczegółami!

   Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat - alinakorzeniewska.pl »

   Prawo rodzinne, prawo karne, cywilne czy spadkowe – w takim zakresie specjalizuje się Kancelaria Adwokacka Alina Korzeniewska z Bydgoszczy. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie prawa. Oferujemy swoją pomoc w szerokim zakresie spraw. Więcej informacji na naszej stronie www. alinakorzeniewska. pl – zapraszamy!

   Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat obsługa firm w Warszawie - rejestracja-spolek-warszawa.pl »

   Na stronie www. Rejestracja-Spolek-Warszawa. pl może dowiedzieć się wszystkiego na temat warszawskiej Kancelarii Adwokackiej SosnowskiLegal. Świadczy ona kompleksowe usługi prawne i doradcze dla podmiotów gospodarczych. Mowa o zakładaniu spółek, oddziałów i przedstawicielstw, obsłudze prawnej organów spółek, bieżącej obsłudze korporacyjnej, reprezentacji w postępowaniach rejestrowych, etc.

   Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Prawnik - kancelaria-sowa.pl »

   W kancelarii radcy prawnego z Krakowa znajdą Państwo pomoc prawną świadczoną na bardzo wysokim poziomie. Specjalizacją kancelarii są zagadnienia z prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, gospodarczego. Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz klientami biznesowymi. Każda sprawa jest dokładanie analizowana, przebadana i umiejętnie poprowadzona na korzyść klienta.

   Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
  • Wites prawnik Stargard »

   Przedstawiamy Ci naszą kancelarię prawną ze Stargardu i chcemy Ci powiedzieć, że jeśli tylko będziesz mieć jakieś problemy z prawem, to chętnie Ci pomożemy. Na co dzień prowadzimy sprawy karne, administracyjne, cywilne, rodzinne i gospodarcze. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne i przedsiębiorców.

   Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Prawnicza Lex - prawo medyczne »

   W naszej kancelarii prawnej zapewniamy skuteczną obsługę prawną. Nasza kancelaria prawnicza warszawa LEX zapewnia specjalne usługi kierowane do firm. Pozwala to na zapewnienie odpowiednio dopasowanej obsługi dla klientów firmowych. Jednocześnie oferujemy usługi dla klientów indywidualnych co obejmuje między innymi sprawy o odszkodowania za błędy medyczne. Zapewniamy obsługę kompleksową obsługę obejmującą prawo medyczne.

   Data dodania: 11 06 2018 · szczegóły wpisu »